Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość
hej hej !? gdzie sie podziewacie spadamy w dol :) hihi ratuje nas ...na razie bo po 12-30 ide z kuba na basen ale dzis bede uwazac na sloneczko :) zeby mnie nie popiescilo ... i co zadna mi nie doradzi jak usunac ten adres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam juz jak to się robiło ale chyba w trakcie pisania odpowiedzi wejdź w preferencje i wtedy spróbuj poprawić, może się uda. Oh, basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jupi :) udalo sie :) dziekuje asik25 jestes koffana ❤️ i zapraszam wszystkich chetnych do siebie na basen ... troche ochlody kazdemu sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
idziemy sie plumkac do basenu bo kuba stracil cierpliwosc na zabawe ciufcia :) pozdrawiam zajrze tu puzniej 👄]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwooowww ale ktos seduszek nawstawiał ;) Rosa❤️ ;)heheh ale piekna pogoda,,normalnie zyć nie umeirac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Girls! Co tu tak pusto...:o?? Ja właśnie po obiadku... jem mimo, że cały czas mi niedobrze, ale jak jestem głodna to mi jest jeszcze bardziej niedobrze....Także jeść muszę. Chyba się zdrzemnę, bo zmęczenie daje o sobie znać... Karyn- coś mało się pojwiasz na kafe... Jak samopczucie? Rosa- jak tam basenik... pewnie bardzo przyjmnie, szczególnie w taką duchotę :) A ja pod pryszbnc idę, a potem do łóżeczka odpocząć :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja jestem, ale tak strasznie mi się slimaczy neostrada ze zwariować można (!) Asik brzuszek jeszcze nie wygląda pięknie, bo ledwo go widać, ale niedługo zacznie. No i trzeba zacząć robić porządek w szafie, bo z niektórych ubrań muszę już zrezygnować.... Dzięki za pamięć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej jak widac nie utopilam sie :);) jestem juz po nurkowaniu ;) jestem wyplompana bo robilam sztorm dla kuby ;) nogi mam jak z galazery za to kuba mial ubawu po pachy i banan mu z ust mu nie schodzil :) radosc dziecka jest radoscia mamy :) choc troszke meczaca :) a co tam jutro beda zakwasy :( ;) przezyje !? no dziwczyny co tu tak pusto :( 100krocia widzialas te piekna tecze na niebie bomma :) kamila7 podziel sie tymi mdlosciami ;) miama tylko nie wariuj przy tej neostradzie :) mi tez dzis troche swirowala radiowka pewnie przez przechdzace burze !! ja tez chce zobaczyc twoj brzuszek :) pozdrawiam goraco ide cos zamac bo apetyt mam jak wilk :) bo baseniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kto tak jak ja odstawil tabl 3 miesiące temu i teraz czeka na jakies objawy? podzielcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette--ja tabletki brałam 3 lata...potem odstawiłam i w 3 cyklu od odstawienia zaszłąm w ciaze....jesli nie robiłąs zadnych badań to koneicznie zrób pzred ciazą!!!!!warto naprawde!!! ja ta chorobe antykardiolipidową(która doprowadział do obumarcia płodu) chyba zawdzęczam tabletkom......nawet w ulutce jest napisane ze osoby powinny zribić badanka podczas brania tabsów bo istnieje ryzyko choroby zakzrepowej zył wiec uczulam i bede uczujac na badania!!!nie chce aby ktos pzrechodziła pzrez to co ja....buziaki dobranoc kochane dziewczyny😘 trzymac kciuki za jutrzejsza wizyte ;) mam o 16,45...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dziewczyny dobranoc kolorowych snow :)👄 agapa trzymam za ciebie mocno kciuki a szczegolnie jutro o 16,45...bede myslami przy tobie lap moc fluidow ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ zycze samych dobrych nowin ... a potem szybciutko nam tu zdaj relacje co i jak zebysmy sie nie martwily ...powodzenia 100krocia zaluj ale byl widok przecudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki ;) Rosa--kochana jesteś❤️ dziekuje ;) młęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu upał, szkoda siedzieć w pracy... no ale cóż, mus to mus:-) Channah- jak Kuba znosi te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiku❤️ zjadam snaidanko i chłodze się przy wiatkarku ;) a co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja już w pracy od 8:00.... Dziewczyny, w czoraj o godz. 21:00 było pierwswze zyganko :o.... A zaraz po nim poleciałam do kuchni. gdzie pochłonęłam mnóstwo zapiekanek, które zrobił mężuś ;) - fajnie co? A dziś standard- od samego rana \"niedobrze\' mi.... ale nie wymitiwałam. Nie moge patrzec na jedzenie, jedynie banan wchodzi w grę.... Rosa- ja BARDZO chętnie chcę się podzielić tymi mdłościami..... Dziewczyny, prosze mi tu zachodzić w ciążę i zabrać ode mnie te dolegliwości, szybciutko :D Agapuś- czekam z niecierpliwościa na relacje po wizycie u gina... trzymaj się, będzie dobrze!!! oki, postaram się jeszcze zaglądac do Was na ile to mozliwe 👄 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agapa:-) Ja miałam chłodzenie przy wiatraku pierwszą godzinę pracy, teraz musiałam oddać wiatrak koleżance:-) Trzeba się dzielić tym dobrem:-) Używamy go na zmianę. Wczoraj byłam dzielna i nie zmierzyłam temp, bo jak bym zmierzyła to zaczęłabym znowu kilka razy dziennie aż do terminu @, a wolałbym tego uniknąć:-) Objawów nadal nie mam żadnych, piersi zawsze bolały mnie praktycznie od połowy cyklu a tym razem nic się nie dzieje. Może to jakis znak? Niby się nie dopatruję objawów a jak już nic nie wypatrze to też to biorę jako objaw... ja to jestem mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- może kiedyś tego pożałuję, ale \"zazdroszczę\"ci tych mdłości i wymiotowanka:-) Może inaczej będę mówić jak już to będzie mnie dotyczyć, ale jak narazie to strasznie za tym tęsknię:-) Jakie to życie potrafi być przewrotne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy i wczasy :))) Dobrze, że mam dużo roboty, bo zwariowałabym tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam koffane :) w piekny sloneczny dzien :):):) dzis moj maz mnie zaskoczy !? swoim przytulanie ;) hihi potem byly nozki w gorze ;) hihihi niewiem jak to sie stalo ale ubralam spodenki na lewa strone hihihi ;) jak myslicie moze na szczescie ;):):):) tak tak kamila my chetnie przejmiemy twoje dolegliwosci zeby je potem komus innemu oddac w prezencie ;););) no przeciez nalezy sie dzielic wszystkim ;):):):) i prosimy o moc twoich fluidow :) agapa wczoraj okolo 23-ej bylam na twoim blogu ale sie poryczalam ... I napewno bede trzymac za ciebie kciuki niezapomne :) ❤️ i myslami bede przy tobie :) \" sa w zyciu takie chwile ktore w pamieci zostaja i choc czas mija one nigdy nie mijaja ??? . sa tez osoby ktore raz poznane bywaj niegdy nie NIEZAPOMNIANE :) \" asik25 mam nadzieje ze juz w te lato przejdzie na nas troche tych mdlosci od kamili a potem my bedziemy sie tym dzielic :D wszystkim ktorzy narzekaja na skwar zycze pomyslmych wiaterkow :) dla ochlody :) a mnie dzis znowu czeka buszowanie basenie z kuba :) wlasnie o wilku mowa moja kruszyna wstala :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia zycze ci oby ten dzien przelecial jak burza :) a potem szalej dusza szale cialo :) ;) i trzymam kciuki ... a i pamietaj o zdjeciach :) i zabierz nas ze soba :) kubus przesyla wszystkim buziaki 👄 pisze kuba z pomoca mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa--❤️...achhh...m mój bolg ,moje mysli...to co w serduszku zcasem boli.....ale jest dobzre,blog z zcasem bedzie stawal sie radośniejszy....bo przeciez moje starania nie moga być smutne ;) dziekuje ze zagladnełas do mnie!!!! dobrze wiedziec i czuc ze ktos jest razem z toba i cie wspiera!!! a twoja sentencja ten cytacik jest piekny!!!🌻dziękuje!!!!!:) dziewczynki moje kochane bardzio sie ciesze ze moga Was wszystkie poznac ,każdy dziń z wami dodaje wiary i chęci do działąnia.....miło spedzac zcas w miłym towarzystwie ;)ciesze sie ze Was znam❤️ ale mnie na sentymenty zebrało...ale to dzięki Rosie ;)dziękuje Asiczku----aby to było to ;) trzymam jak zwykle kocno kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia dziekuje za foteczke :) sliczna z was para ;) a ze ffoteczka u jedynaka robiona widac od razu :):):) chyba ze sie myle ?? bo taki styl ma jeszcze tylko szymura :) hihi twoj maz wyglada jakos znajomo ;) gdzie mieszkacie dokladnie ?? no i niezapomnij pstrykac fotek z urlopu :) i z pod wody :) wtedy poslij to chociaz bedziemy mogli pocuc choc jedna 100 tego co ty :) oj szczesciaro🌻 !? zycze ci jak najwiekszych wrazen :) potem sie z nami podzielisz ...prawda ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem bułkę na siłę...bo czuje, że w brzusku pusto. ale wcale nie mam ochoty na nią...:o...ble sory, że Wam tu tak narzekam, ale źle się czuję.... Asiku- masz rację,że to nasze życie jest często takie przewrotne... Mówię to w dobrej wierze ---> życze Ci i reszccie strarjących się Dziewczyn z całego serducha tych mdłości... wiecie o co mi chodzi ;) 100krocia- NIEZPOMNIANEGO URLOPU! Rób dużo fotek, żebyśmy miały co oglądać....:) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa piszesz o tej chorobie, ktora moze wystapic po dluzszym zazywaniu tabletek. ja bralam przez prawie 4 lata. jak sie ja wykrywa? badanie usg zrobilam, wszystko ok. teraz bede robila badanie krwi. wykaże ewnetualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja właśnie wróciłam od lekarza i mam wyniki USG: Płód pojedynczy,żywy,ruchliwy w położeniu główkowym.BPD,HC,AC,FL=>19W5D.Serce niepowiększone,czterojamowe,FHR=140/min.Anatomia płodu bez cech patologii.Łożysko na ścianie przedniej.Ilość płynu owodniowego w normie. Szyjka macicy dł31mm,zwarta. Kamilla7 - im szybciej żyganko sie zacznie tym byc moze szybciej sie skonczy. I troche CI ulgi przyniesie, bo pamiętam że mdłości mnie bardzoej męczyły... A tak ŻYG i po krzyku :D A tolerowałąm sucharki i pomarańcze tylko, banany natomiast wcale :) Asik25 - mnie tez nie bolały cycuchy przed @ w zaciążonym cyklu :) Więc może juz sie udało? :) trzymam kciuki. Anette - ja brałam 6 lat(Cilest, Diane i Jeanine) , przerwa przed staraniem 3 miesiące. I wszystko jest OK. To znaczy było po wyleczeniu torbieli których sie od tabletek nabawiłam :/ Nie wiem czym sie bede zabezpieczac po urodzeniu , juz mnie to męczy bo nic nie pasuje, tylko gumki chyba zostały :( Przytyłam kolejny kg. To juz 4 do przodu, a w samym tylko ostatnim miesiącu 2 kg. Jak mi teraz co miesiac zacznie przybywać 2 kg, to skonczę z 12 kg na plusie :( I to ta optymistyczna wersja, bo moge miec przyrost większy niz 2kg/mies Troche sie tym martwie :( A chciałam sie zmieścic w 10 kg :( Ale ostatnio mam taki nieokiełznany apetyt że jak ma mi nie przybywać... eh, ale nie ebde dziecka głodzic, nie wolno. A jem regularnie, nie podjadam miedzy posiłkami. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle słyszałam juz o powikłaniach po tabletkach, ale skoro mialam 2 tyg temu usg, i lejkarz nic nie stwierdził, poza pęcherzykiem na lewym jajnku, moze to komorka jajowa, konsultacje z gin mam za tydzień, to pewnie nic nie mam. mam nadzieje. mija 3 miesiąc jak łyknęłam ostatnia tebletke. jak tu nie myslec o dziecku!!!??? wszedzie matki z wozkami, kobiety z brzuszkami... :-) jak to jest... mam dziwny, delikatny @, jakby plamnienie... ale w terminie. wyczytałam, ze zapłodniona komorka potrzebuje okolo 13-15 dni na dotarcie do macicy, i zagniżdzanie sie jej, nastepuje czesto akurat w terminie @, jest to krwary proces, stad czesto brany za okres... i jak tu nie myslec o tym ze moze jestem w ciązy :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jana gratuluje pozytywnych wynikow :) co do kg to zycze powodzenia :) bo ja przytylam eee moze nie powiem zeby cie nie z szokowac ;) ale to nie byla moja winna czyli obrzarstwa tz jedzenia poprostu w ostatnich miesiacach ( a bylo to upalne lato !? ur. 01.09.;) moj kubus pewnie uslyszal dzwonek i nie chcial sie spoznic do szkoly ;) szkoda ze teraz niejest tak pilny w nauce mowienia :( bo malo mowi , za to nie usiedzi 2 min na D..na jednym miejscu) zatrzymalo mi sie bialko co bylo powodem zatrzymania wody w organizmie skutkiem czego mialam wysokie cisnienie i opuchniete nogi rece itp . jedno ciagnie drugie za soba :) grunt ze kuba sie urodzil zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×