Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość
channah :( niedotarly do mnie twoje foteczki dlaczegooooooooo... buuuuuuuuuu szkoda ... oj fajnie ze jutro bedziesz malego podgladac to chyba ostatni raz na usg bo juz tusz tusz bedzie go tulic w swoich ramionach ❤️ hmmmmmmmm takie chwile sa ........... rozczulajace :) wiec po usg zdaj nam relacje :) czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
channah dziekuje za foteczki :) twoj balonik jest rewelacyjny :) i ciesz sie nim puki go jeszcze masz :) no i na ciesz sie mezem i rozkoszujce sie saba nawzajem :) :):) p.s jesli jednak chcesz dluzej cieszyc sie balonikiem odradzam mocniejsze przytulania z mezem gdyz mocniejsze uniesienia przyspieszaja porod ;) serio serio nie klamie :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- cieszę się że się odezwalaś:-) Nooo, juz niedługo będzie wiadomo co i jak u mnie, czy @ przyjdzie jak zwykle nieproszony czy może wreszcie się odczepi:-) A Kubuś niedługo tez się pokaże- koniecznie chcemy zdjęcia jak już będzie na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- aż mi się łezka zakręiła w oku... To jest prawdziwa magia. Do \"zobaczenia\" jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymac kciuki wychodze do ginia stresa mam okropnego 111 wieczorekiem dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSA Brzuszek dopiero ja widzę , nie wysyłałam jeszcze zdjęć, bo narazie nie mam się czym pochwalić, ale już może niedługo........ Może na szczęscie te spodenki... Agapko i jak po wizycie? Szybko pisz!!!!!!!!!!!!!!!!! Neo-kicho-strada jest do bańki. Działa jak jej się chce. Poczekam do 1 lipca, może się poprawi. Asik kiedy się możemy spodziewać wiadomości od Ciebie?????? Trzymam kciukasy, a przy tym upale to wcale nie takie proste... A z tymi mdłościami to jest tak jak z pogodą, jak ładnie to chce się ochłody, jak znowu zimno, to ciepła potrzeba - faktycznie przewrotnie :D JANA super wiadomości! czyli dzidzia cała i zdrowa. No i po co to całe zamartwianie??? Channah święta racja, to ból który ma sens. Wierzę że doczekam tej chwili, to jeszcze trochę ponad 6 miesięcy....... A za Was trzymam kciuki. Brzucholek mi rośnie, waga też już skoczyła o niecałe kilo. Wcale się nie dziwie, jak w przeciągu całego dnia człowiek tyle pożera. Chociaż wcale się nie przejadam. Ale dziś byłam w sklepie i zobaczyłam arbuza, tak mi się do niego ręce zatrzęsły i musiałam go mieć :D cięzki był cholernik, ale już jestem happy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NO DZIEWCZYNY ZGADZA SIE UPAL ufff goraco :) i parno czlowiek wyjdze z pod przysznica i juz jest spocony :( channah no no czekamy na foteczki a maz niech szaleje z aparatem na porodowce tez ... bo te pierwsze chwile sa najbardziej wspominane :) oj zatrzymaj te chwile :) agapa pewnie ci sie odbijalo bo ja tak intensywnie o tobie myslalam i trzymalam kciuki ❤️ bylam przy tobie ...jak wrocisz pisz szybciutko ... miama pewnie za niedlugo bedziesz miala czym sie pochwalic :) i sie doczekamy na twoje foteczki :) ja tez w ciazy uwielbialam arbuzy :) po przekrojeniu na pol jadlam lyzka ;) oj ale mi zrobilas na smak :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Agapka- jak tylko wrócisz pisz koniecznie jak tam po wizycie! Jana- ty się nic nie przejmuj tą wagą.... jesteś kobietką drobnej budowy, więc nie martwa się! Powiedz mi jak długo trwały te mdłości i czy coś Ci pomagało.... Ja po pracy znów wymiotowałam, ale bardzo mało..... Chananh-bardzo wzruszające były twoje słowa... Uprzedź męża aby porobił dużo zdjęć, bo jest tu dużo dziewczyn na kafe, które chcą je oglądać.....:) Ja pojadłam sobie na obiadek, mimo, iż nadal mi niedobrze.... No, ale co zrobić.... musze to jakoś przeżyć,a le chciałabym aby coś mi pomogło! Jesli któras z Was zna jakiś dobry sposób, aby pozbyć się, albo złagodzić mdłości to proszę o info! Aha, pytanko do zaciążonych dot. tabelki; jak liczycie tydz. ciąży (od dnia osotatniej @)?? :) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa już niedługo Kamilla liczyłam tak jak wskazało pierwsze usg, jednak okazało się że termin @ jest bardziej prawdomówny. W drugim usg terminy się pokryły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka...ja licze o ostatniej miesiaczki...z pierwszego usg wyszlo, ze ciaza jest 4 dni starsza...zobaczymy co na jutrzejszym wyjdzie...mam wizyte 0 10.00 rano-u was bedzie 16.00, ale za raz po zdam wam relacje..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie pokrywa mniej wiecej USG z terminem ostatniej @.. Ciekawe jak tam Apgapka... JA TEŻ CHCE ARBUZAAAAAAAAA!!!!! Jutro jade go kupic! A na razie zadowole sie naktarynką... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, channah, zrobiłam spis rzeczy do szpitala (lubie miec wszystko wczesniej przemyślane :p ), jak bedziesz miała chwilke to zerknij prosze, czy pokrywa sie z tym co ty masz: Co wziąć do szpitala: - karta ciąży, wyniki badań ostatnich, dowód os., ks.ubezp. - woda niegaz.,sok jabłk.,herbata,jakieś słodycze. - kosmetyki(szczotka do wł, do zębów, dezodorant, kremy,żel do twarz, żel do ciała,szampon,płyn do hig.int.,do makijażu coś) - ręczniki 2-3 - ręczniczki jednorazowe papierowe - papier toaletowy jakiś lepszy - podpaski na noc grube - wkładki laktacyjne - maszynka do golenia - majtki jednorazowe - stanik dla karmiących - kapcie/klapki pod prysznic - szlafrok, koszula nocna - skarpetki - odzież na wyjście - laktator - komórka - aparat fot+baterie - coś do czytania - troche kasy - talerzyk,kubek - ubranko dla dzidziusia na 2,3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak wszysrtko po kolei....ufffffffffffffffffffffff... Jestem i zadowolona i troszke przestraszona...ale powiem wszystko po kolei Moja pani ginekolog powiedziała mi ze to niezaciekawa choroba bo lekarstwa na nia poprostu nie ma! Można tylko zrobić wszystko(poprzez podawanie leków) aby następnym razem nie powtórzyła sie sytuacja z poronieniem!Zespół antykardiolipinowy tworzy skrzepy i do maluszka już na samym poczatku poprzez mikronaczynia nie dociera krew!!!!! Cieszę sie bo staranka moge smiało zaczynac w lipcu!!!!!!(musze odczekac 3 miesiace ,a nie 3 cykle ;) ) wiec w lipcu zaczynam :P no i leczenie polega na tym ze juz przed rozpoczęciem starań...czyli za kilka dni musze rozpocząc branie \"Clexam\" jest to lek w zastrzykach!!!! Ktore bede musiałą sobie robic sama CODZIENNIE od teraz czyli przed rozpoczęciem staranek,az do 4-terech dni od terminu porodu!!!!!! wiec bede miałą tak pokłuty brzuszek :(..ake zrobie wszystko aby urodzic dzidziusia!!!! wiec czeka mnie codzienne kłucie...,na pierwszy zastrzyk mam przyjść do ginki,ona pokarze mi jak robic zastrzyki!!!! Ale martwie się troche ,bo każda cia,ża w któa zajde bedzie ciażą wysokiego ryzyka!!!!(lale po kazdym poronirniu pzreciez cuaza jest ciazą z wysokim ryzykiem)tak sobie tłumacze aby ,niej sie bać! Ale pytałąm ginki czy miała juz takie przypadki wcześniej...powiedziałą z usmiechem ze tak i ze urodziły nnormalnie! :) no ale ryzyko zawsze bedzie!!!! A wiec kochane dziewczynki czeka mnie kłucie!!! ale staranka ruszają pełną para po @ ;) w lipcu :)...starsznie sie boje ,ale bede walczyłą ,choć by niewiem co!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - dzięki za pomoc :) Zapomniałabym o pieluchach :) Dopisałam do spisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA poukładana jesteś, bardzo dobrze, przynajmniej nic Cię nie zaskoczy. Muszę sporządzić listę z Waszych list :D Channah pewnie ze wyślę zdjęcia, jak będzie co pokazać. trzymam za Ciebie kciuki ;-) Agapko a za Ciebie to trzymam jeszcze te w nogach. Powodzenia kochana, to się musi udać. Zastrzyki, uffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- trochę kłopotliwe te zastrzyki, ale dasz radę. Na pewno warto a dzidziuś zdrowy i szczęśliwy na pewno ci to wynagrodzi. Buziaki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Agapko dasz rade i bedzie dobrze! Super ta lista dziewczyny! Juz skopiowana i wydrukowana- przyda sie na 100% w przyszłosci :D Dzis chłodniej i dobrze bo juz wymiekałam! strasznie zle znosze takie upały... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Więc wiadomosć z ostatniej chwili!!!! Jednak staranka zaczynam na samym piczątku sierpnia nie robi mi to wiekszej rórznicy teraz ponieważ wiem co mi jest i najwa zniejsze jest leczenie! Dzwoniłąm do mojej pani gini (dobrze zę zadzwoniłąm bo wczoraj bardzo duzo sie z nia nagadałam i wreszcie mi sie wszytko pomieszało )A weic na miesiąc pzred rozpoczęciem starań musze zaczać brac te zastrzyki.....a dopiero potem staranka! wczoraj żle zrozumiałąm,ale dobrze że coś mnie dziś tkneło i tak sobie pomyslałąm żę przeciez najpier [owinnam pzreciez zaczać brac te zastrzyki aby krwe stałą sie mnei krzepliwa.........dobzre ze zazdwiniłąm;) A weic dzis lece do apteki wykupie zastrzyki i lece do ginki niech mnie nauczy ich robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziwczyny :) chyba 100krocia zabrala nam pogode do egiptu na ten urlop :) hihi hmmmm ciekawe ....wracaj szybkoooooooooooo albo poslij nam pogode z egiptu :) 100krocia udanego uropu :):):) pstrykaj duzo fotek :) agapko bardzo bardzo sie ciesze ze cos cie tknelo tz pewnie inuicja :) brawo :):):) a do tych zastrzykow pewnie szybko przywyknie ;) jak do lykania tabletek :) bo czego sie nie robi dla naszych kruszynek :) zycze powodzenia :):):) i oby brzuszek wytrzymal kucie :) dzis jade na zakupy :) bo w domu szykuje sie remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- Rosa ma rację, szybko przywykniesz do zastrzyków i nie będą sprawiały ci żadnej trudności, nabierzesz wprawy i będzie ok. Juz niedługo będziemy mieć dzidziunie w brzuszkach!!!:-) - wierzę w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara góry przenosi, dlatego dalej bądźcie dobrej myśli, a my tutaj w III tabelce trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatni przegląd rzeczy i papa Do zobazcenia za 2 tygodnie :) Trzymajcie się :) Może zaskoczy mnie powiększona 3-cia tabelka, co Asik?? 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- miłego wypoczynku i życzę i tobie i sobie tego zaskoczenia po powrocie z powodu powiększonej III tabelki:-) Channah- widzę że jesteś już przygotowana na poród, przede wszystkim to przygotowanie psychiczne bardzo ci pomoże w godzinie \"0\". Kurcze, żeby się udało w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- no dobra, postaram sie być grzeczna i nie przeżywać jak zwykle pod koniec cyklu:-) Może jak będę siedzieć cicho to pod koniec czerwca będę mogła się pochwalić pozytywnym teścikiem:-) No tak, znowu sie nakręcam, wyobrażam sobie jak to będzie, jak powiem mężowi... Dość! Wyłączyć myślenie! Praca czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- opisz nam później koniecznie wrażenia i wiadomości z ostatniego usg przed przyjsciem na świat Kubusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też jestem za obejrzeniem szpitala. W moim mieście jest tylko jeden więc i tak nie mam wyboru, ale specjalnie zapisywałam sie do szkoły rodzenia właśnie w naszym szpitalu, żeby zapoznac sie z personelem i obejrzec wszystko :) Bo szkół rodzenia to wiem ze jest kilka. Asiku - tym razem sie uda!!! Dawno nie było tabelki :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj J_A_N_A- oby, oby:-) No to tak: radosne świrowanko czas zacząć- zaczynają mnie pobolewać piersi, niezbyt mocno, jakoś tak jakbym przeciążyła mięśnie ciężarkami, a ostatnio nie ćwiczyłam. Ale to tylko takie małe pobolewanie. No i troszkę, ale też słabiutko dół brzucha. Już siedzę cicho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×