Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah- miłego weekendu, jak zmienisz fryzurkę to poproszę o zdjęcia... a jak nie to tez:-) Gołąbeczki tez bym chętnie zjadła, naleśniki z truskawkami zresztą też... chyba zgłodniałam, ale jeszcze pół godzinki i do domku:-) I weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo, nastepny upalny dzien-w sumie nie przeszkadzaloby mi gdybym nie musiala siedziec w pracy... Daria...jak wroce z Dominikany( zmiana planow , juz nie >Kuba) bo wam na pewno cos powysylam, bo na razie nic nie widac... Kurcze piszecie o tym jedzeniu, a ja jeszcze sniadania nie jdalam i burczy mi w brzuchu-troche dzis zaspalam i nie milalam czasu nic zjesc-ale za raz nadrobie..:) a Channah jak nie wiadomo gdzie jest to pewnie smazy nalesniki w kuchni..;) Buzka karyn co z Toba??? dawno cie tu nie bylo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dalej jesc chce, a dopiero co jadlam obiad - schaboszczaki... Czasem jem calkiem normalnie, a czasem bywam tak glodna ze aż mi sie ręce trzęsą.... :( Wcinam suche kakao, bo nic innego nie ma :( Zaraz do lekazrza na USG, a potem do Carrofoura na zakupy. Musze cos zjesc, eh... Ja tez chce naleśników !!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! Tak pomyslałam ze chetnie do Was dołącze! Zostały mi jeszcze 4 tabletki i odstawiam na dobre..miesiac przerwy i staramy sie z mezem o dzidziusia:) Przygotowałam sie juz troszke:badania zrobione,na rozyczke sie zaszczepiłam a przedwczoraj wziełam druga dawke WZW AiB. Mam nadzieje ze szybko zawitam w klubie mam:) Pragne tego z calego serca.Gratuluje wszystkim mamusia a tym co sie jeszcze staraja zycze szybkich sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno im nie zaszkodzi a nawet wyjdzie na zdrowie, ale raczej powinni to robic dla siebie, bo na ewentualnego przyszłego potomka to wpływu raczej mieć nie bedzie :) Ale nie wiem, nie jestem lekarzem :) Moge sie mylic. Moje nie łykał. Ja łykałam pół roku przed ciążą a teraz jem Vitrum Prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie folikiem, moze jesc nawet cale życie, nie ma ograniczen jak długo, tylko ograniczenia ilościowe. Jesli jeszcz ten standardowy folik to sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23.....ZielonaGóra....19....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07................5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1. Dopisałam sie:) Tez łykam Folik i wcinam Falvit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A to powodzenia.A chciałabys chłopczyka czy dziewczynke? Zycze milutkiego USG! Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA napisz koniecznie jak tam badanie u gina-i czy widac bylo plec-jestem starsznie ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA może już coś wiesz, czekamy na wieści. Channah dalej się rozpycha? Agapka fajne zdjątka. kasik witam I pozdrawiam po raz drugi dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po USG Będę mieć córeczkę!!!! Justynkę. Szczegółów jej wymiarów typu długość itd na razie nie znam bo wyniki dopiero dostane jak pojde do lekarza w środe (tak jest u nas w Aldemedzie, ale trudno sie mówi). Wiem tylko najważniejsze - zdrowa jest i wszystko ok Wiem tez ze nie czuje poszczególnych ruchow raczką nóżka czy główką bo widziałam na monitorze jej ruchy ale nie czułam, za to jak się cała wyprężyła i przesunęła to poczułam. Powysyłam Wam fotkę mojego maleństwa :) Jejku, oboje się z mężem okropnie cieszymy. Chcieliśmy właśnie dziewczynkę, szczególnie mąż. Ja bym się cieszyła i z syna :) To nasze pierwsz więc w zaszadzie bez różnicy :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA Gratulacje !!!!!!!!! corka-to moje marzeneie-cichutkie..... ale super...wyobrazam sobie co czulas....cos wspanialego..Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki GOSIK :) Podaj mi swojego maila prosze bo gdzies mam w ksiazce adresowej ale nie wiem który to bo mam tu kilka Gos i sie pogubiłam :p Musze zaznaczyc która to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - bardzo bardzo dziękuje :) 🌼 GOSIK - zapisałam adres i przesłałam fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciliśmy z wody...narty wodne na Mierzeji Wiślanej zaliczone:-) i spacer i rybka nad Morzem też:-) zaraz wgram fotki to moze jekieś wyślę:-) to był cudownie męczący dzień:-) czuję się jakbym wróciła z tygodniowych wakacji:-) Agapka-śliczne zdjęcia:-) Kasik26-:-) witaj, fajnie że jest nas coraz wjęcej:-) JANA- GRATULACJE!!!ja też pocichutku marze o dziewczynce:-) Kamila-trzymam kciuki za Ciebie jutro:-) wszystkim kobitkom miłego leniuchowania w ten weekend🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O literówka sie wkradła, a wiec raz jeszcze JANA Moluś Gratuluje córci !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A super, dziewczynka :) 🌻 Paulka123 witam, ja daje mężowi folik bo mi tak gin powiedziała. Pomaga on w syntezie DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA moje gratulacje, na pewno jesteś teraz przeszczęśliwa. No i jak zdrowe dziecko to powód do szczególnej radości. Trzymajcie się Dziękuję Wam za foteczki :D Channah super brzucholek, tylko trochę słabo widać zza drzewka. JANA alllle dzidzia duża. Ja też za 2 miechy będę miała taką :D 👄 super fajne! Daria ale fajnie masz, też bym sobie pospacerowała po słonecznych plażach bałtyku. Może za 2 lata, w tamtym roku 2 razy byłam , to nadrobiłam. Trochę daleko mam nad morze, bo aż ponad 600 km :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello dziewczynki :* nareszcie mamy cudna pogode totez brykam w basenie ;) dmuchanym :P i sie opalam :) zbieram moc pozytywnej energi na starania :) i zajadam sie truskaweczkami ;) pychotka i nektarynkami :) tak dlugo na nie czekalam :):):) trzymcie za mnie mocniutko kciuki :) bo ja bardzo bardzo mocno trzymam za was :):D...hihi az mi paluszki bola .. jana gratuluje cory :) tatus pewnie dumny jest z siebie hihi ;) (;)jakiego to trzeba miec farta zeby dziure w dziurze zrobic - to tak dla humorku ,jana nie gniewaj sie :) bo ja tez bym bardzo chciala coreczke choc jesli trafi mi sie synus nie bede narzekac :D ) darka fotki cudne - i bardzo dziekuje:) oj jak ja ci zazdroszcze tego fantastycznego szumu fal, piasczystej plazy oh jak ja bym tak marzyla choc na jeden dzien sie z toba zamienic :D i z glebi serca zycze upojnych nocy ;) i obys wrocila z wakacji z dobra nowina :) tak tak jedz rybki bo sa bardzo zdrowe :) kasik26 witam :) i zycze powodzenia:D fajnie ze jestes ,jest nas coraz wiecej i wiecej tabelka rosnie w sile:) hihi hmm braknie mi palcow zeby trzymac kciuki ;)spoko spoko dam rade jakby co pozycze od kogos ;) agapka ,jana , miama , kamila, gosik ,100krocia- prosze o fotki oto moj adres : dino110@op.pl z gory dziekuje pozdrawiam goraco wszystkie dziewczyny :) i trzymam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×