Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik, a jak cie ten brzuch pobolewa...mnie bolal jakbym 100 brzuszkow zrobila..:) ja walsnie wrocialam z usg...babka nie bardzo mi mogla powiedziec czy wszystko ok...bo to oceni doktor -w polaczeniu z wynikami krwi i z moim wiekiem...tyle mi pwoeidziala-badanie trwalo godzine, bom dziecko za bardzo sie ruszalo i bylo w nieodpowiedniej pozycji-kazala mi kaslac, zeby dziecko podskoczylo-potem dala nam zdjeica-trzy-mam je przy sobie ale nie mam niestety skanera-na jednym widac cale dziecko a na drugim zblizenie twarzy-smialam sie ze nos ma po tacie..;) i raczki takie malutkie...ale bylo super popatrzec na bobaska...:D Jana ja tez planuje zapisac sie na szkole rodzenia-a w jakim miesiacu najlepiej tam chodzic? Kmailka-jednak mdlosci cie dopadly...biedactwo...wiesz co jedz-na sile bo ja zauwazylam ze na czczo jest o wiele gorzej Buziaki dla wszystkich👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam wszystkie piekne panie na tym naszym ekranie:) wlasnie sie dowiedzialam ,ze moja najblizsza przyjaciolka jest w ciazy i az mnie w sercu scisnelo z radosci!!!cos mi sie wydaje,ze przyspieszymy staranka o miesiac bo az mnie zazdrosc bierze o te wasze ziarenka w brzuszkach:)))z jednej strony chcialabym opic swoj slub i wznosic na nim toasty nie tylko woda mineralna i potem nie tlumaczyc sie dziecku,ze mamusia z tatusiem naprawde sie kochali a nie wpade zaliczyli i dlatego sie pobrali.......no ale zawsze jest cos za cos:)))zobaczymy jak sie w przyszlym miesiacu pouklada i jak nie wytrzymam to sie skusze i juz a jak dam rade to dotrwam do sierpnia ale moja cierpliwosc powoli sie konczy;) trzymam kciuki za ciebie Asik25 i wielka sprawisz mi radosc jak obwiescisz dobra nowine!!!!! channach-za ciebie tez calym sercem zeby wszystko przebieglo zgodnie z planem i za pomyslne rozwiazanie dla mamusi tatusia i kubusia:)))prosze wyslij mi swoje ostatnie fotki te z drzewkiem czy sama nie wiem z czym!!!! z czymkolwiek,kazde foty sa fajne!!!! G*O*S*I*K-co z toba???jak tam usg?????dawaj znac bo czekamy na nowiny!!!!a moze juz wiesz co tam w brzuszku rosnie?????pisz szybciutko bo juz jestes po!!!!!!czekamy:) agapka-powodzenia we wszystkich poczynaniach!!!!! jeszcze raz prosze wszyzstkich o foty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
ok G*OS*I*K-pisalysmy rownoczesnie:)w takim razie nie dowiedzialas sie jeszcze czy coronia czy syneczek wiec co robimy ten test krwi za 250$????????????moze sie skusisz??:)najwazniejsze,ze jak dotad wszystko idzie dobrze i wszyscy zdrowi:) trzymajcie sie babeczki i badzcie zawsze dobrej mysli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiełki! mam pytanie- planujac ciążę od teraz - czy mozna zaszczepic sie przeciwko wzw? czy moze lepiej odczekac? zapomniałam zapytać ginekologa - skonsultuje sie tak czy owak ale moze ktos wie i mi pomoże!? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta...babka mi dzis powiedziala ze nastepne usg mam w 18 tygodniu wiec za 5 tydgodni! i wtedy bedzie mozna powiedziec jaka to plec...wiec poczekam...z tym wysylaniem i czekaniem na wyniki pewnie tyle samo sie zejdzie... ja i tak wiem, ze bedzie corka..;) z twarzy zupelnie wyglada jak dziewczynka..:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - gratuacje! :) fajnie ze wszystko dobrze. Eh zazdroszcze Ci tego porodu na zakręcie. Mnie czeka jeszcze tyle czekania...Oby szybko minęło. G*O*S*I*K - do szkoły rodzenia chyba najlepiej chodzić kolo 30 tygodnia ciąży. Ja niestety bede juz w 9 miesiącu ale nie mam wyboru bo to byl jedyny wolny termin! A zapisywalam sie pod koniec 3 lub początku 4 miesiąca... Koniecznie sie szybko zorientuj jak to jest w Twoim miescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jana fakrtycznie moze lepiej zorientowac sie wczesniej niz czekac na ostatnia chwile... Moj chlopak dzis po tym calym usg-powiedzial,ze nie moglby byc bardziej szczesliwy-a ja i owszem, ze za 7 miesiecy, jak dziecko juz bedzie obok...:) Channah zazdroszcze ci ze to juz tylka kilka dni...teraz czekam do pierwszego kopniaka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super wiadomości. fajnie że u was wszystko oki. Byle do przodu. U nas też dobrze, brodawki ciemnieją, brzuszek się napina :D teraz czas na tabelę. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....13.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobranoc dzienczyny !? ale duchota :( trzymcie sie koffffane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah- wspaniała wiadomość że Kubus zdrowy i chętny do porodu:-) Ale przerażające jest to co powiedział ten gin, że coraz więcej jest nieparawidłowości u płodów! Kurcze, nie jest to pocieszające. Tak jak to, że coraz więcej kobiet ma problemy w ciąży, z jej donoszeniem itp. Trochę to dołujące, ale coż trzeba wierzyć że w naszych przypadkach będzie wszystko oki:-) G*O*S*I*K- brzuch mnie pobolewał tak całkiem zwyczajnie, tylko krótko i dość lekko. Później i do przyjścia do pracy objawy minęły, a przed chwilą pobolewania kłujące... czekam do tego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co czuje, teraz pobolewa tak jak przed @. Lepiej już nic nie będę pisac na ten temat tylko poczekam do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany! Chrabąszcz BBBBBRRR!!! Mam robalo- i chraboszczo-fobie. Serio. Jak widze latające chrabąszcze to mnie kompletnie paraliżuje strach i zaczynam sie trząść. Mój mąż mówi ze to sie nadaje do leczenia... Ale żadko to paskudztwo spotykam wiec ignoruje swój problem :o A, i boje sie tez tych komarów z długimi nogami. Wiem ze to nie gryzie, ale za to straszne dźwięki wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!!! Odpowiada na pukanie w brzuch!!! :D Wczoraj mój mąż popukał to też zaczęła podstkakiwac i pierwszy raz poczuł jej ruch przez mój brzuch ! Ucieszył sie i zaczął do niej mówic :) Fajnie było :) Juz nie moge sie doczekac aż bede ją tulić... Dlatego tak Ci zazdroszcze tego porodu :D Ja mogłabym rodzic juz jutro, gdyby dzidzia byla juz duza... ALe trzeba poczekac jeszcze 4 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) kazdy ma jakas fobie :) :):) w naszych czasach to norma :) ja !! nie ze sie boje tylko strasznie nie lubie komarow i much :)poprostu denerwuja mnie szczegolnie w nocy jak sie spi a cos nad uchem bzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzz bzeczy :P szlak mnie trafia :) wtedy asik mocno trzymam kciuki :) wytrzymasz do wtorku bo to przeciez juz tuz tuz :) oby ci sie udalo wskoczyc do 3 tabelki :) mocno w to wierze ze kolejnej z nas sie poszczescilo :) :):) agapko daj znac jak ci idzie z tymi zastrzykami :) mam nadzieje ze nie sa trudne :) nic tylko pozazdroscic jana gratuluje odpowiedzi z brzucha :) super zabawa :):):) ojeny ja tez tak chceeeeeeeeeeeeeeeeeeee channah to masz super meza skoro :)cie na rekach nosi ;) przed tesciami na dzialce hihi i wtedy kiedy popada deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze :\\ mialo byc agapko daj znac jak ci idzie z tymi zastrzykami mam nadzieje ze nie sa trudne jana gratuluje odpowiedzi z brzucha super zabawa ojeny ja tez tak chceeeeeeeeeeeeeeeeeeee channah to masz super meza skoro cie na rekach nosi przed tesciami na dzialce hihi i wtedy kiedy popada deszcz nic tylko po zazdroscic przepraszam za gafe :) wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja arbuza kupie wieczorem :) Póki co zajadam talerz bitej smietany z kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem! Musiałam nadrobic to co natworzyłyście przez ten czas beze mnie:-) Do wtorku wytrzymam, nie pękne. Nie będę robiła żadnych testów przed, bo i tak we wtorek wszystko się okaże. Fajnie macie, że czujecie już swoje dzieci, no... Channah- Ty czujesz jeszcze:-) Już niedługo nawet przytulisz:-) Jejku to tylko 2 tygodnie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje kcoffaneee🌻 Rosa pytałaś o zastrzyki...a wiec jeszcze ich nie biore dopiero po @ zaczynam...chiałam zaczac z @ ale pierwsze zastrzyki lepiej wziąć po niej poniewaz eciało by ze mnie jak z wodospadu ;) dziewczyny starsznie sie boje!!!! poniewaz nawet sama lekarka powiedziała ze ryzyko jest..może sie udac a moze sie nie udac...jeszcze wczoraj naczytałam sie przerórznych informacji i tym schorzenu które mam i mam same czarne mysli w głowie...oczywiście sie nie poddam,ale strasznie sie boje ze zajde w ciaże i sie nie uda jak za pierwszym razem....zycie ejst trudne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja powoli zwijam żagle:-) Weekend!!!:-) Spanko do 10,00:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny !? agapko glowa do gory i trzeba miec nadzieje :) wiera czyni cuda :) wiec niewolno sie poddawac badz dzielna i dobrej mysli !? a jak kiedys przyjda zle chwile tz zwatpienie itp to my ci pomozemy :)jestesmy tu z toba wkoncu od czego nas masz :) :):) ;)mozesz nas grysc kopac ale my cie zawsze bedziemy kofffac :)i podczymywac na duchu :):):) ja na kubusia ternowalam ;) przeszlo 2 lata i sie udalo :) ty tez musisz wierzy ze ci sie uda :):):) a no wlasnie darkaaaaaaaaa co z toba sie dzieje ;) channah u nas tez jest fajne tz slonca nie ma ale temp. jest ok nie ma tak parno i duszno jak wczoraj dlatego dzis bede plewila moje kwiatuszki :) bo zarastaja :) a gdzie sie podzial maz ?????? ohhhh jana jak tylko wspomniualas o bitej smietanie to mi slinka pociekla : na deser z bitej smietany ztruskawkami i galaretka hmmmmmmm pychotka ale dzieki za pomysl ;) zrobie sobie ten deser dopiero w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik pamietaj nie mysl oooo:) idz na spacer z relaxuj sie z mezem itp. i tak az do wtorku ;) oj trzymam za ciebie mocniutko kciuki zeby juz u ciebie byla mala fasoleczka :):):) pozdrawiam goroaco i zycze wszystkim mielgo weeknedu :):):) p.s i nie zapomnijcie oczywiscie i zamnie trzymac kciuki bo przedemna mocne przytulanie ;) dzis wieczorem :):):) nawet niemacie pojecia jak bardzo sie ciesze ze was znalzlam ze trafilam na ten wlasnie topik :) teraz czuje jakbysmy tworzyly jedna wielka rodzine ;) ohh naprawde czuje sie z wami mocno zwiazana oj ale mnie wzielo na sentymenty :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah - dzięki za porade w sprawie oliwki :) Ja mam Jonson&Jonson, dla dzieci, ale strasznie tłusta i nie lubie jej. Dzisiaj bede w sklepie to kupię tą Nivea :) Fajnie :) Też sie dzisiaj ledwo ruszam. Za tydzień zacznie sie dopiero szósty miesiac a ja juz sie czuje jak wieloryb, dzisiaj miałam problem założyc skarpetki - brzuch zawadzał :p I spaać.... Agapko - bedzie dobrze! Dasz rade! Ide pomyc anczynia i sie zdrzemnac.. Przejadłam sie tą bitą śmietaną , mdli mni teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D Nie czuje się dobrze fizycznie (straszne mdłości i żyganie) , ale za to psychicznie jest bardzo dobrze, bo: byłam dzis na wizycie u nowej Pani doktor i widziałam owje maleństwo!!! :D :D Urosło, ma 12mm i bije juz serduszko.... :D :D :D A teraz napiszę, czemu zmieniłlam lekarza. Ten do którego chodziłam był bardzo dobry, ale za drogi (100 za wizytę), a poza tym chciałm aby opiekował sie mną lekarz ze szpitala- to pod kątem porodu. I moja nowa Pani doktor pracuje w szpitalu, w którym z kolei moja siostra rodziła i ja tez tam będę rodzić :D. Kiedy przychodził na świat mój siostrzeniec, obznajomiłam się z tym szpitalem i zdecydowałam, że tam też przyjdzie na świat nasz bobasek! buźka dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane co ja bym bez Was zrobiła :P❤️ jesteście takie pomocne...wirtualnie ale zawsze to wiecej niz bym sie miała adreczać w czterech ścianach ;) chanach---pytałąs o narzeczonego...mój Radzio to kochany człowiek...wspiera mnie ja tylko moze,kiedy wczoraj wspomniałam o tym ze się boje i wogóle...to odrazu postawił mnie do pionu...powiedziałz e jesli anwet jets ryzyko to MUSIMY je podjać i bedziemy walczyc ile trzeba bedzie :) kochany jest! mieszkac bedziemy arzem po remocniku który palnowany jest na sierpień..ale spedzamy ze soba cały wolny zcas ;) jak satre dobre małżeństwo ;) i prawie zawsze radzio u mnie nocuje...wiec do sprowadzenia do mnie potrzeba mu tylko poprzenosic reszte swoich rzeczy ;) a ślubik planujemy w sierpniu 2007 w nastepne wakacje ,ale narazie temat dziecko jest dla nas najwazniejszy....reszta zostaje w tyle ;) rosa--❤️ dzie,kuje za miłe słowa...ty zawsze umiesz mnie pocieszyć...znamy se krótko,ale jakies pozytywne wibracje od ciebie biją ❤️ dziekuje jenko---🌻 wyklep brzuszek ode mnie;) buziaki😘 uciekam bo radek zaraz po mnie pojedzie prost z pracy i jedziemy bo jego mama czeka z obiadem ;)buziaki😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko--przepraszam zapomniałam kochana o tobie!!!!!❤️ twoje 12mm cały twój świat ;) buuuzzziiioolleeee😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko powodzonka Channah dzięki za radę, zapisałam sobie nazwę specyfiku i jak tylko zajdzie taka potrzeba to użyję. Masz jeszcze jakieś wypróbowane przepisy na nasze ciązowe sprawy? poza tym widzę, ze się super trzymasz, humorek dopisuje, to świetnie. Byle tak dalej! Dla mnie to szok, jak obserwuję zmieny zachodzące w moim organiźmie. To jest po prostu super. Wczoraj zauważyłam na piersiach ledwie widoczną siateczkę naczyniek krwionośnych. Dziś mama stwierdziła, ze już widzi zmieniający się brzuszek. Już niedługo i bedzie duży. Ja go czuję, jest taki napięty. Dziewczyny starające się zyczę Wam zebyście niedługo też zaczęły odczuwać to co ja. Asik wszyscy trzymamy kciuki za wtorek. Tylko już tyle nie myśl, wyluzuj. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobry wieczor dziewczyny !? channah moj kubus bedzie mial 1.09 3-latka ;) a mial sie urodzic 9.09 (tak ladna data;) )ale uslyszal dzwonek do szkoly ;) i niechcial sie spoznic :) wszedzie go pelno urwis jakich mala ale jest za to tak pocieszny i kochany ze szok :) szkoda tylko ze malo mowi i trosze sie tym martwie :( a jesli chodzi o imie to mialam dwa na wzgledzie kuba lub dominik :) i dalam mezowi wola reke :) a jakby byla dziewczynka to nazywalaby sie napewno VIKTORIA ;) albo NIKOLA:) jana ja uzywalam oliwki J&J w zelu tez byla nie zla i zapach byl rewelacyjny ;):) i pochalaj brzuch ode mnie :) kamila7 ten towj gin to zdzierca 100 zl za wizyte szok !? dobrze ze go zmienilas u nas 50 zl :) agapko ciesze sie ze oprocz nas :) masz duze wsparcie u sojego narzeczonego :) pozdrow go i ucaluj 👄 pamietaj trzymamy kciuki miama pozdrawiam i ciesze sie ze tak pozytywnie wplywaja na ciebie zmiany twojego organizmu :) ja tez tak chceeeeeeee asik tak tak dziewczyny maja racje wyluzuj a przede wszystkim z relaksuj sie ;) wiesz co ja czuje telepatycznie ze sie tobie udalo :) naprawde jakos tak czuje :) wiec trzymam mocno kciuki i we wtorek czekamy na wiesci ... pozdrawiam wszystkie naewt te co sam na urlopach ... jak 100krocia ,darka i inne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooo !? witam w piekny sloneczny dzien :) znuw sie zapowiada ciepelko :):) wstawac....WSTAWAC spiochy :):):) pozdrawiam goraco ❤️ zycze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) co słychać...jaka piekna pogoda 😘 miłęgo poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×