Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik--- podnies rece i dzielnie walcz!!!! Wiem ze sa takie momenty w zyciu, ale nie moze wziac gorę bezsilność... Jestesmy z toba....jak zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się nie poddam. Ale ta cała sytuacja jest tak dołująca... ale będziemy szukać przyczyny i wierzymy że wreszcie nam się uda... Musi się udać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie policzyłam jeszcze raz dokładnie jak długo się staram i doliczyłam się że mam za sobą 10 cykli a teraz rozpoczął się 11, więc poprawiam tabelkę choć to marne pocieszenie. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko spełnienia marzeń, w szczególności tego największego Asik tylko nie mów o łudzeniu się, wiem, że nie jest łatwo, ale przecież w końcu się uda ;-) Channah z tym oskarem to racja, jesteś niesamowicie dzielna. Skąd bierzesz tyle sił????????????????????? Powodzenia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE SERDECZNIE ..ZA ZYCZONKA IMIENINOWE...JESTEŚCIE KOCHANE Majchetniej wyściskałą by was wszystkie mocno,!!!!!!! ale nie moge wiec ściskam przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko nie tak mocno bo mi dzidziusia zgnieciesz :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 30.07......tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko i ja dołączam się do życzeń:-)bądż zawsze tak dzielna i niegdy sie nie poddawaj:-) i oby następne imieninki świętowały już 3 osóbki:-) Asik-:-)czasami życie jakoś tak się dziwnie układa:-)ale walcz kochana ile sił:-) Miama- doczekaliśmy się Twojego brzuszka:-)niech rośnie duży:-)i czekamy na więcej:-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Darka że bedzie więcej! tylko troszkę czasu potrzeba niech się rozwinie. Czuję jak mi go wypycha, autentycznie. Jeszcze 2 dni temu był dużo mniejszy, a teraz urósł i nie ubiorę już moich ulubionych jeansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- to nizłe tempo wzrostu ma twoje maleństwo:-) Ale fajnie:-) Darka- będę dzielna, postaram się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Channah- trzymacie nas z Kubusiem w ciągłym napięciu:-) Czy te skurcze to już to czy jeszcze nie:-) Juz bardzo, bardzo niedługo będziesz się przytulała do cudownego dzidziusia pachnącego oliwką dla dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Channah. Ja w okolicach grudnia pewnie totalnie zacznę się bać porodu. Liczę na to, że wytrzymam do stycznia. Trzymaj się dzielnie. zresztą trzymasz się, więc ok. Ale jakby Cię wzięło to będziemy trzymać kciukasy Asik rośnie bo Mamusia dba o niego ;-) Ty też się doczekasz kochana, miejmy nadzieję, że faktycznie tak jak Gosik zanim zdążysz porobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie oliwka o konsystencji balsamu:-) Ja tez uważam ze czas leci strasznie szybko!!! To jest aż przerażające! Poszłabym juz do domku i zawinęła się w kocyk. Najlepiej z ciekawą książką skoro mężuś w pracy i nie moge się zawinąć z nim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- może to niezbyt ambitna lektura, zależy kto co lubi, ale te książki w kioskach za 9,90 zł bardzo fajnie się czyta. Zależy też na co się trafi ale ogólnie są bardzo fajne, lekkie i przyjemne. Ostatnio widziałam w kiosku \"teren prywatny\" Kosmowskiej. Słyszałam że to świetna autorka. Zamierzam dzisiaj zacząć czytać jej autorstwa \"Prowincja\". Jak przeczytam to napiszę czy te pochwały dla niej są zasłużone. Jak będą jakieś nowe zdjęcia to ja poproszę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- coś się do nas dawno nie odzywałaś! Napisz, że wszystko w porządku!!! Stęskniłam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko wszystkiego naj... z okazji imieninek 🌻 oglądałam wczoraj kod da vinci, dzis jestem nieprzytomna. Seans trwał do 1 w nocy. Kawyyyyyyyy!!! Dobrze, że dziś piątek :) Channah teraz to się namęczysz, dobrze, że już niedługo. Podziwam cię, że jesteś taka opanowana. Asik25 takie\" lekkie\" książki czyta się najlepiej. Coprawda ostatnio nie mam czasu na czytanie (nadrabiam czasopismami) ale z chęcią przeczytałabym ksiązke ,\" Kod L. da Vinci\" - bo film mnie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- ja też bym chętnie przeczytała tą książkę, ale jak na razie nie dorwałam. Hmm, ale wiem kto ma:-) Muszę się uśmiechnąć do koleżanki:-) Filmu też nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki ile ciepła i radosnych życzeń w Waszych słowach :)❤️ dziekuje z całego mojego serducha!!!!❤️ jesteście niesamowite...w takim towarzystwie to tylko nic jak w ciąże zachodzić bo przy was same radości;) DZIEKUJe I ŚCISKAM!!! NAJMOCNIEJ NA SWIECIE!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 karyn---a dla Ciebie kochana wielki buziol za kartkę...przesliczna jest ;) dzis juz zastrzyk mnie nie ominie ..i bedzie kuj kuj..trzymać kciukki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !!!!! ale mamy piekna pogode...i caly weekend ma byc taki...nie za goraco-w sam raz! Agapka-wszystkiego naj z okazji imienin!!!!!! Asik i Karyn-polecam D. Browna ksiazki-ja przeczytalalm chyba wszystkie mozliwe...da Vinci Code podobal mi sie najbradziej ale inne tez sa super! Ja ide dzis do kina na Supermena...nie lubie chodzic do kina po pracy, bo jestem zmeczona...ostatnio(nawet glupio sie przyznac..)ale przysnelam na pare minut-film nie byl nudny, ale bylam zmeczona....ahh Moja mama sie smieje ze nic po mnie widac tej ciazy i codziennie do mnie dzwoni i pyta ile przytylam, a na prawde wagowo mam 3 kg wiecej i po moich spodniach widac, bo sie moge dopiac...Zamierzam w ten weekend isc do sklepu z ubraniami dla obiet w ciazy i pokupowac cos...bo to podobno nie dobrze uciskac brzuch-powinno sie nosci niskie spodnie z guma pod brzuchem-i wlasnie cos takiego chce kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja też czekam na kolejne foteczki. Macie jakieś fajne książki do polecenia, jeśli już o tym mowa? Ja polecam Chmielewską - świetnie się czyta. Channah niewątpliwie będzie u nas gorąco, mam tylko nadzieję, że nie w święta i nie w sylwestra. A potem już mi obojętne :D Karyn podobał Ci się? Muszę się chyba też wybrać na niego do kina, słyszałam różne opinie... GOSIK planowałam dzisiaj grilla ze znajomymi, a tu ciągle deszcz za oknem :-( więc niteczki z paróweczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz na zastrzyczek uciekam...boje się torche bo nie lubie igieł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu! Wpadłam w jakiś kiepski nastrój :( Śpię calutki dzień i nie moge się obudzić... Zaczyna mnie boleć kręgosłup :( Dzisiaj nie smakowało im nawet spagetti... I nie moge znaleść żadnej ciekawej oferty mieszkania. Poluje na 3 pokoje. Ale odpada parter i ostatnie piętro. I musi byz własnościowe oczywiście. I najlepiej blisko mojego osiedla. Chyba mam za dużo wymagań :( Ale od przyszłego roku naja mieszkania podrożeć i miałam nadzieje ze wymienimy jeszcze w tym.. :( Widze to w coraz ciemniejszych barwach. Ale ze mnie maruda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko ❤️ G*O*S*I*K jak ja Ci zazdroszcze zakupów ciązowych, jej, ale mnie strzeliło... Do kina uwielbiam chodzić, najbardziej w weekendy jak jest wolny czas. A jak na złość u mnie w mieście zlikwidowali :( kino. Miama Chmielewskiej sa świetne, wcześniej kilka czytałam. Lekka lekturka na lato. Bardzo mi sie podobał \"Kod...\" szybka akcja, zagadki. Zresztą bardzo lubie filmy o tematyce religijnej a najlepiej, zeby to były horrory (coś jak Egzorcyzmy Emili Rose) :) J_A_N_A co nagle to po diable. Spokojnie wypatruj \"perełki\", coś napewno znajdziecie niedługo. Oferty się zmieniają z dnia na dzień. Kochane, a teraz coś z ostatniej chwili... szef kazał mi wysłać wypowiedzenie najmu lokalu... i boję się że to game over :( Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc :) no u mnie super pogoda :) leje co jakis czas i powiewa zimny wiater :) troche ochlody sie przyda po tak upalnych dniach :) channah dzis snilo mi sie ze dostalam boli porodowych i odeszly mi wody ;) i jak wstalam to od zaru pomyslalam sobie o tobie :) jak tam u ciebie ?? kubus daje znaki !? agapko wszystkiego naj NAJLEPSZEGO🌻❤️👄 i oby zastrzyki okazly sie strzalem w 10 :) buziak karyn ja tez chcialam isc na ten film ale duzo osob mi odradzalo ze to nudziarstwo i przereklamowany kicz :) miama ale sie usmialam z niteczki paroweczki ;) dobre !? jana owocnych poszukiwan mieszkana :) napewno ci sie uda :) cos znajdziesz karyn ma racje oferty zmieniaja sie z dnia na dzien !? a co do ksiazek to polecam ksiazki DANIELLE STEEL sa rewelacyjne swietnie sie czyta :) i bardzo realistyczne ;)wciagaja jak zadne inne :P poprostu uwielbiam jej ksiazki i w mojej biblioteczce jest ich spora kolekcja ;) polecam BARDZO POLECAM czy ktos jeszcze czyta jej ksiazki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka powoluteńku i się przyzwyczaisz... Karyn już wchłonęłam prawie całą bibliografię Chmielewskiej, ale ciągle mnie jeszcze zaskakuje. A co to z tym najmem? Rosa 🌼 i dla reszty forumowiczek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah bardzo dobrze, że Ci przeszło, nie śpiesz się ;-) Ja nakarmiłam mojego kalafiorem i też śpi. My w ciąży, a oni śpią, jak to jest? A propo kotletów sojowych, to masz jakiś swój przepis, czy robisz te z pudełka? No znaczy z proszku??????? Temat książek bardzo mnie interesuje, ale wolę współczesną, chyba mam jeszcze uraz ze szkoły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również śpię.... Znalazłam ciekawą ofertę, ale znając życie bedzie za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana zycze powodzenia w szukaniu mieszkanka! Channah ja tez uwielbuiam te stre komedie typu..Mis, Rozmowy Kontrolowane, Nie lubie poniedzialkow, Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz...ahhh mozna sie posmiac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
channah a wiesz ze powstaje na jesien kultowa komedia MIS 2 ;););) hihi na 1 szlo boki zrywac :):):) ciekawe jak im wyjdze 2 !?!?!?! a u mojego kuby juz oki :) dzis pol dnia spedzil w sztormiokach ;)kapeluszu takim specjalnym na deszcz ;) ala jak rybacy :) wygladal bombowo szkoda ze nie mam aparatu cyf. bo bym wam pokazala i usmialybyscie sie :):):) a pozatym chorymi paluszkami bawil sie dzis ciastolina czyli jest bardzo oki :) uffffffffffffff tak tak sojowe kotlety sa pycha tez je robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane ja juz po zastrzyku!!:):):) bałam sie torszkę ale okazłąo sie nic nie boleć...samo kłucie nic...troszkę pobolało jak juz było po zastrzyku..ale nie bardz;) wiec spoko,sladu zero,ale robiłą to połozna z gabinetu mojej ginki wiec specjalistka ..od jutra ja oswajam sie z igiełką,..malutka jak sie okazało;) buziaki na dobranoc ;) wstawiam jeszcze fote z wczorajszego spaceru z mikoałjem i córeczką koelznaki;) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/m1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×