Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

czesc dziewczynki, Pozdrawiam Was cieplo na poczatek..u mnie bez zmian.Skonczyłam brac tabletki i czekam miesiac i do dzieła:) Agapa-nie wiem co to za zastrzyki ale jezeli pochodna heparyny na rozrzedzenie krwi(tak mysle) to sie nic nie boj bo one sa nie bolesne.Ja sama sobie robiłam gdy 5 tyg byłam w gipsie zeby sie zakrzepy nie porobiły.To sie robi w fałdke na brzuchu.Musisz najpierw wziac fałdke w palce,zrobic zastrzyk i chwilke poczekac i puscic fałdke.Nie puszczej od razu bo sie siniak zrobi i rada: rób sobie na siedzaco..nie wem czemu ale wogóle wtedy nie boli..a jak stałam to bolało:) No to zmykam..trzymajcie sie i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasi26--dzięki za instrukcje🌻 napewno sie przydadzą! tak to lek na rozrzedzenie krwi..aby sie zatroy nie robiły i krew przepływała ode mnie do dzidziusia ;) poodkurzałam a teraz smiadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa doczekasz się........ A ja mam dziś dużo do zrobienia i totalnego lenia. Najchętniej wskoczyłabym do jakiegoś jeziora i popływała, ale nie wolno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah ja też biję rekordy - w zeszłym tygodniu pędziłam 4 razy w któryś dzień, a minimum to 2 :D Uciekłam ze słoneczka, bo mnie główka rozbolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) channah kubus przesyla :*100 buziaczkow :) i nie moze doczekac sie kumpla :) jeny ja nie jestem w ciazy:( a chodze do wc co najmniej 3-4 razy w nocy :) co to bedzie jak zajde ;) hmmm czyzbym musiala spac na klopie :):):) pozdrawiam goraco :) a za arbuza toooooooooooooooooooooo ;( bo ja tez mam ochote ale zapomnalam kupicccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mi narobiłyście ochoty na arbuzka :( Channah trzymaj się, skurcze niech się jeszcze wstrzymają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc mammmmmm nareszcie ARBUZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :) co to za rozkosz dla podniebienia :):):):):):):) channah jak bylam z kuba w ciazy to nie bylo mowy zeby dzien byl bez arbuza a w sklepie dostawalam na niego nawet rabat :) ;) bo kupowalam go tak duzo :)a sasiedzi jak widzieli ze niose znowu arbuza to sie smiali i co nie ktorzy zartowali ze mnie :);) ale sie nie przejmowalam bo wiedzialam ze arbuz to malo kalorii:) jest zdrowy ma wiele witamin choc na takiego nie wyglada a przede wszystkim jest PYSZNYYYYYYYYYYYYYYY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze jest dziś i zaglądnełam sobie. Channah zdaję sobie sprawę, że to wszystko nie jest takie łatwe, ale myśl o tym, że dziecko tam jest i rośnie i wszystko jest super, rekompensuje mi każdą mniej pozytywną myśl. jeśli chodzi o arbuza, to chyba do jutra nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to takie mini, mini wakacje:-) dziś znów dzień spędzony nad Morzem:-)uwielbiam takie dni tylko z mężem i naszym psiakiem:-)dziś już się nawet kąpaliśmy mamy tak blizko do Morza,że jak tylko mamy chwile to jedziemy:-) czasami na cały dzień a czasami tylko na popołudniowy spacer:-) kochamy Morze:-)i jeżdzimy tam przez cały rok:-)mamy takie swoje miejsca, bez tłumów wczasowiczów:-) ostatniej zimy zamarzały fale:-)i było cudnie:-) morze wyśle Wam te fotki dla ochłody:-) ostatnio wiele się u nas dzieje...i nie mam za wiele czasu na pisanie...ale czytam i jestem z Wami buziaczki i ❤️ dla Was wszytkich kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze nasza tabelka:-) normalnie to moja @ powinna być tak mniejwięcej w tym czasie co Asik:-)ale niestety ostatnio mój organizm zaprotestował:-( i teraz już nie wiem co, jak i kiedy... ale jedno wiem napewno, że III tabelka powinna się jak najszybciej powiększyć:-) Asik- :-) wiesz co TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07........?.......5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Channah:-) Darka- wiem co:-) Jeszcze mam jakąś nadzieję, mam nadzieję że4 jutro się nie rozczaruję. W sumie dalej nie mam objawów. Czasami pobolewa mnie troszkę dół brzucha jak na @ ale w sumie jakoś inaczej ( co miesiąc mi się wydaje że inaczej niż zwykle, więc tym się nie przejmuję). Kamilla- to musiały być super chwile, widzieć swoją maleńką dzidzię i to serduszko:-) Ach, ja też chcę!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) :):):) darka wiesz co nawet mini mini wakacje sa fantastyczne :) ;) pochwal sie gdzie jezdzisz ?? jakie to miejsce ?? :) :):) jak w tym roku mielismy plany jechac do sarbinowa to tak malutka miejscowasc nad morzem :) i podobno bardzo fajnie tam jest slyszelismy od znajomych ale niestety nie pojedziemy nigdzie :( bo bedziemy remontowac jak dziubus dostanie tylko urlop :) asik25 jeszcze tylko jeden dzien postaraj sie dzis czyms zajac :) oby oby ....jeny chyba sama nie wytrzymam tak mnie zrzera ciekawosc ;) czy powiekszy sie nam 3-a tabelka ?? mocno trzymam kciuki :) kamila pochalaj brzucho ode mnie :) i tzrymaj sie :) agapko co tam u ciebie 👄❤️ channah czemu niema cie w tabelce ?? dziewczyny oczywiscie te po slubie ;) ile macie stazu malzenstwa ?? kurcze bo ja kombinuje co by zrobic na 7-a rocznice slubu :) moze ktoras ma jakiegos pomysla :) z gory dziekuje za rade :) zreszta wszystkie pochwalcie sie stazem i te nie zamezne tez bo nie chodzi mi o to zeby sie licytowac :) najwarzniejsze jest zeby sie dwoje ludzi ❤️ mocno kochalo :) pozdrawiam goraco :) w kolejny upalny dzien :) ps. mam nadzieje ze nikogo nie urazilam :) jesli tak to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik kurcze a ja niespalilam swojego bukittu :( a jesli chodziii oooooo to wiesz ja baredzo BARDZO mocno MOCNIUTKO trzymam kciuki zeby nie przyszala ani dzis ani jutro ani pojutrze i wogole ani ANI ..... no dobra ma za jakies 60 tygodniiii ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik25 gratuluje pierwszej rocznicy :):):) oby zostala na dlugo w pamieci a dwie krechy to bylby cudny prezent :) i tego ci zycze z glebi ❤️ udanego smazenia bukietu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, dzięki Rosa! Trzymaj kciukasy mocno, może dzidzia zrobi prezent z okazji rocznicy swoim rodzicom i zajmie się @ na jakiś dłuższy czas:-) Kurcze, ale by było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- pisz, pisz- koniecznie, może cos odgapię na kiedyś:-) Testu nie robiłam bo nie ma sensu skoro po duphastonie przychodzi z zegarkiem w ręku niemalże 27 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
;) MOWA O PREZENTACH hihi moj maz o ciazy dowiedzial sie o 12 -ej w noc SYLWESTROWA :) NA DACHU 10-pietrowego bloku :) u znajomych w bielsku gdzie swietowalismy NOWY ROK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja we wrześniu będę świętować drugą rocznicę ślubu. Leci ten czas. Asik z okazji bawełnianej życzę Ci ślicznego bobaska za 9 miesięcy :D Darka czekamy na fotki. Ja uciekam z domu, bo za ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku - NAJLEPSZEGO!!! Z okazji rocznicy :) Całą sobote byłam na firmowej imprezie a w niedziele odsypiałam. Troche sie przeforsowałam. Wydawalo mi sie ze jestem sprawna jak przed ciażą ale chyba juz nie... Wieczorem rozbolał mnie brzuch i w ogole nianajlepiej sie juz czulam :o Ale juz jest ok. :) Mój małżeński staż? Trochę ponad 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- niezłe!!!! I jak tu wierzyć w przypadkowośc zdarzeń:-) J_A_N_A- odpoczywaj!!! Dzieki za życzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
channah no dziwne ale tak sie dzieje !? ( moj tata jest kolejarzem;)) w mojej rodzine teraz dzieci rodza sie w jakies szczegolne daty tz : kuba byl pierwszy 1.09 pocztek szkoly laura od mojego brata cora 21.01 tz dzien babci viktoria dzidzi kuzynki 6.01 w szejsciu kroli nadia dzidzi kuzyna 21.03 poczatek wiosny nikola dzidzi siosty mojego meza ur 4.04 to data urodzin mojej tesciowej :) hihih czyli miedzy wnuczka a babcia jest 50 lat roznicy haha pol wieku fajny prezent miala moja tesciowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
szejsciu króli?? Tych kroli nie było przpadkiem 3?:> Kacper melchior i baltazar? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- dziękuję bardzo za cudowne kwiatuszki, życzenia i Wasze zdjęcie:-) Bardzo sie ucieszyłam:-) Och, to najważniejsze... troche odczuwam dzisiaj brzuszek, choć niezbyt mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihhi ale gaffffffffffffe strzlilam :( przepraszam tak tak bylo ich 3 trzech :) skad 6 wzielam to nie wiem moze dlatego ze jak pytam mojego kubusia ile masz latek to on mi odpowiada szessssssssscccccc zamiast trzyyyyyyyyyy :P:P:P:P:P:P:P hihi co jest w tej kolejiiiiiiiiiiii ?? channah tak tak wyluzuj sie na lezaco :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Chanah- odpoczywajcie ile się da! Już niedługo będzie czas na Kubusia, ale lepiej niech jeszcze się nie spieszy na ten upał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ;) jak samopoczuce u mnie lepiej :) czekam na @...która spóxnia sie juz 3 dni....tak bardzo chiałą bym ją juz dostac i zacząc brac te zastrzyki...ale na dnaich zaczne wiec nie marudze ;) jestem teraz wiecej na frum \"nasze bociany\" bo tam znalazłam wiele kobiet z takimi samymi problemami ja ja...wiec moge pytac do woli ;) ale wy ejsteście nakochańsze moje❤️ hanach...co przypadek to przypdaek ;)hehehehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko cieszę się, że wiesz dlaczego tak się stało. Ale te zastrzyki codziennie...kochana, życzę Ci dużo cierpliwości! 🌻 dasz radę - jesteś bardzo silną kobietą :) a lekarkę masz superową! 100krocia - wypoczywaj ile wlezie! Channah cudowne masz podejście do porodu, takie na luzie. naprawdę zazdroszczę Ci nastawienia. Ja raczej panikara jestem i pewnie kiedyś będę się zamartwiać oczywiście na zapas... GOSIK na nastepnym USG napewno więcej zobaczysz :) Pewnie dzieciatko się wystraszyło. Kamila7 - również się cieszę , że wszystko dobrze z maleństwem ❤️ bo nie mogło być inaczej ! darka zazdroszcze morza....co ja by dała za normalne wakcje nad morzem... Rosa ja 3 lata po ślubie. Ja też nie spaliłam swojego bukietu - jest taki piękny :) A to ma przynieść jakiegoś pecha? - jak się nie spali? Rosa opisz jaka była reakcja męża ? Super moment wybrałaś . Wow robi wrażenie! Asik25 maleństwo napewno \"wywinie\" Wam numer na rocznicę...o ile to już się nie stało :D Wszystkiego naj... z okazji 1 wpółnego roku! 🌻 Channah hihi super tradycje. Tak fajnie czasem się układa. Chyba coś w gwiazach zapisane... Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna ❤️ i bardzo Wam zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karyn:-) Ja nie wierzę w żadne przesądy. Wiem że cos takiego kiedyś słyszałam że bukiet ślubny pali się w rocznicę ślubu ale nie pamiętam nawet dlaczego:-) A że dzisiaj idziemy na grila to będzie okazja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×