Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hejka! Agapuś, coś te testy szwankują....w takim razie czekamy na radosne nowiny do jutra 🌼 Rosa- jaki dzielny ten twój mały mężczyzna :D a co dostał w nagrode od mamusi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec czekam do jutra..podobno u niektórych kobiet steżenie hcg jest małe i dlatego etsty wykrywaja póxniej ciaże..jestem dobrej mysli :) po połódniu dzwonie do ginki ;) tempka wysoko 37,4 :) a teraz lece spać ..bo mikołaja pzyprowadzili dziś na 6 i śpiący on i ja a cycochy boląąąąąąąą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można sie skontaktowac z tiki tak????na jakim jest topiku jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Rosa - brawo dla Kubusia :) Mój mąż jakiś czas temu jak był u dentysty to dostał do potrzymania pluszaczka, a był tak wystraszony że dopiero po jakimś czasie dotarło do niego że dentystka sobie żaertuje... :p agapko - testom nie da sie wierzyć, oszukują... Zajadam śniadanko - 2 kromki chleba z serkiem \"wiejskim\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko - jestem jeste, nie miałam ostatnio czasu i tyle sie działo. wszystko u mnie oki, sprobuje was nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus ja tez chce :) fotki aders w wizytuwce :)] hej hej przekazuje wiesci od agapki :) komp. jej padl :( wiec moze jej nie byc na topiku przez jakis czas :(:(:( napisala do mnie esa :) zebysmy sie niemartwily jak niebedzie sie odzywac :) dobra dusza :) z tej naszej agapki ❤️👄 agapko szybko naprawiaj komp. :) i szybko wracaj do nas z dobrymi wiesciami :) o prosze nawet tik-tak sie pokazala :):):) i co u ciebie ja sie czujesz tik tak kubus od mamusi dostal ogromnego buziaka i czekolade ze zabki zdrawe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciutko nadrobiłam :) 100krocia - bardzo sie ciesze:):):) cudowna wiadomosc:) agapko - przez tydzien nie udzielałam sie za zadnyum topiku, nie bylo mnie tu to i nigdzie indziej. u mnie było tak : w 29 i 40 dniu cyklu zrobilam testy - oba pokazały jedna kreske - wiec głowa do góry!!!! moze u ciebie jest małe stezenie hcg i dlatego nic nie widac jeszcze w 46 dni cyklu poszłam do lekarza tez jeszcze nie potwierdzil , powiedział tylko ze byc moze, a nie mial usg, nadal nie wiedziałam, pojechałam na beta hcg i potwierdzilo dopiero AGAPKO - poki nie ma @ szansa jest!!!!!!! Molus - bylas w Zakopanem, ile dni ? gdzie dokładnie, chodziliscie po trasach? Polecisz mi jeskies noclegi, my sie wybieramy z mężem po 11 wrzesnia, nasz ostatni przed długą przewa wypad w góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, Rosa, to dobra mamusia z Ciebie, kubuś może być dumny :) ....ja też się wybieram do dentysty....:o I licze na jakieś nagrody, tylko że od Męża :p Właśnie Tiki-tak, jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie nie najgozej ale tez nie za dobrze miewam okropne zawroty głowy, wczoraj krecilo mi sie bardzo:( i wciaz jestem spiaca, to jest okropnie meczaca i niebezpieczna przypadłosc, ta sennosc jest potworna naprawde i narobie sobie przez nia kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow mam straszny katar i kichanko:( dzis ide do alergologa, ale wtpie ze to ma podłoze alergiczne, raczej przeziebieniowo-zatokowo mysle, przeszedł mi ten katar na tydzien i znow wrócił, chyba bez atybiotyku sie nie obejdzie, ale moze wytrzymam jeszcze z miesiac zeby 1 trymest minoł, ale strasznie sie mecze. znalazłam fajną klinike dla kobiet we Wrocławiu i chyba sie tam zapisze, prywatna oczywiscie ale wszystko tam mają badaja co trzeba, czynna do 20, tylko wogole nie znam tych ginekologów, w sobote robie wkoncu wszystkie potrzebne badania i wtedy juz z nimi chce do lekarza ktory juz zostanie moim lekarzem prowadzacym, musze wkoncu wybrac na stałe bo juz mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channa - foty sa boskie:) a ubranko prosiaczkowe fantastiko!! agapko - bedzie wojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach jaki masz nick na allegro to ja chetnie popatrze co ty tam wystawiasz, juz napewno jakies słodziutkie ubranka Kubolka tam są:) channah - badz dzielna i slina na boju z babciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki! Bylismy 8 dni. Mieszkaliśmy na ulicy Tatary.10 minut od centrum 27 zł od osoby. W pokoju tv ale tylko 1 kanał-hehe. My akurat mieliśmy łazienke na korytarzu ale w pokojach też są. Masz tu linka. Nam sie bardzo podobało! http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/?action=obiekt&id=358&jak=solo A co do taras to mieliśmy mape, Weszliśmy sobie na Gubałówke, Nosla i na Sarnią Skałe. Zdjęć chwilowo nie moge wysłać coś mi sie chrzani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a czy mialas jakies objawy jak na okres? bo mnie boli brzuch, mam wrazliwe piersi i mam mdłosci od tygodnia, okres moze bedzie 5.09., ale nie wiem bo jestem 2 miesiac po odstawieniu tabletek, a poprzedni mialam 27.07. po 40 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakies takie ciężkie dni..... czuje si edobrze, czasami tylko jakoś brzuch pobolewa... i dostaję do głowy chyba od tego siedzenia w domku... no i z moim czasami też nie możemy ostatnio sie dogadać.... bo chwilowo mamy 2 różne światy:-) dla mnie jest dziecko i długo długo nic.... a dla niego cała reszta w dopiero potem my.... no ale ktoś musi to wszystko załatwiać , działac i zarabiać pieniążki... i niby to rozumię ale jakos tak mi żle....bo cały czas go nie ma w domku:-( wymyśliłam że powróce do dawania lekcji angielskiego...i tak siedzę w domku...a i jakies obowiązki i zajecie będę miała.... no to sie trochę wyżaliłam..... Agapko:-)trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści:-) pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco:-) i tez czekam na fotki z gór i nie tylko.... daria.d2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, nie smuć się, bo Maluszek też wtedy smutny jest.... Powiem Ci, że ja też zastanwiałam się nad powrotem do udzielania lekcji z anglika skoro na zwolnieniu jestem, ale ja tak naprawdę to muszę pracę dokończyć pisać i w końcu się obronić zanim Dzidzi przyjdzie na świat. Co do męża to się nie przejmuj, po pierwsze jako \"głowa rodziny\" pewnie stara się aby prznieść pieniążki do domu, a po drugie większość facetów nie \"czuje\" jeszcze tego że zostaną tatusiami gdy ich kobiety są w ciąży może z czasem gdy położy dłoń na twoim brzusiu i poczuje kopniaczki to dotrze to do niego,... nie mówiąc gdy maluszek się już urodzi.....My mamy to szczęści że nosimy nasze skarby w sobie, dlatego jest nam chyba łatwej....choć przynznać musę, że czasem nadal trudno mi w to uwierzyć że JESTEM W CIĄŻY! Staję przed lustrem, przyglądam się swojemu brzusiowi, uśmiecham się do odbicia w lustrze i tak sobie myslę, \"wow, jestem w ciąży.....\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah to dobrze ze kubusiowi sie odbilo ;) buhahah a ja jestem lewa jesli chodzi o allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka dobrze ze sie odezwalas bo juz sie o ciebie zaczynalam martwic :) pochalaj brzucho od nas ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp mim padł ale naszczeście jest laptop radka :) ale juz dzxiś ma byc naprawony wiec wracam do śwaita :) dziewczynki kochane a wiec tak dzwoniłam do mojej gini umówić się na wizyte..a ona odrazu pyta..\"co dwie piękne kreseczki wyszły?\" a ja że robiłam dwa testy i nicccc ..powiedziała że tak nieraz jest i że najważniejsze żę @ brak...kazała zrobić mi jutro HCG i zadzwonić jutro po 16..umówić się na wizyte..mam nadzieje że uda mi się jutro wcisnąć gdzieć ..ale najważniejsze że jutro wszystko bedzie jasne mam pytanko do dziewczyn które robiły hcg.....jaka powinna być norma w 37dc??? A Wam wszystkim podziękuje zza kciukaski jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) rosa-powiedz mi czy ty juz utworzylas sobie swoj wykresik czy dopiero czekasz az to bedzie na stronce dostepne???bo ja nie moglam tego znalezc,na stronce sie zarejestrowalam ale wykresik chyba jeszcze nie dziala,ty tez czekasz?????pozdrawiam dzielnego synka i jego mamusie:) darka-no fajnie,ze sie odezwalas wreszcie:) z chlopami to jest tak,ze oni musza mies dzidziusia na swiecie zeby do nich dotarlo to co do nas dociera (dzieki hormonom) jakies 9 miesiecy wczesniej:) daj mu czas bo u niego hormony nie dzialaja a wszystko co widzi to zonka,ktora rosnie z miesiaca na miesiac a wraz znia humory,kaprysy i niezidentyfikowane stany emocjonalne:):):) musisz byc dla niego wyrozumiala bo on teraz ma meskie zadanie wszystkim sie zajac i odciazyc zoneczke zeby mogla spokojnie pielegnowac \"nowe zycie\" ,ktore u niej pod serduszkiem rosnie:) faceci tak maja,ze czasem slowem nie umieja do nas trafic bo to przewaznie my babeczki jestesmy obdarzone krasomowstwem:) wiec oni staraja sie czynem i dzialaniem pokazac nam ,ze nas kochaja,o nas dbaja i w ten wlasnie sposob chca nas zadowlolic:) bo musisz pamietac,ze samym ciucianiem,glaskaniem,lelaniem,mizianiem rachunkow nie zaplacisz i lodoweczki nie zapelnisz a to jest podstawa bytu,ktora u nich jawi sie jako priorytet:) takze glowa do gory mamuska i jak chcesz pomarudzic dla samego marudzenia to masz nas i my tu dla ciebie jestesmy dareczko z calym zrozumieniem tego swiata:)pozdrawiam agapka-do jutra!!!!!!jutro mam urodzinki i bede z toba swietowac dobra nowine bo wiem,ze takowa przyniesiesz nam na kafe i wszystkie ciotki klotki beda bily bravo:) 100krocia-jak ci idzie oswajanie sie z nowym ,nieznanym,wspanialam stanem zaciazonym????:):):)kiedy idziesz pierwszy raz popatrzec na swojego babelka???? channah-naszykowana na nazjazd??????na jak dlugo twoj brat zostaje??ile ma dzieciaczkow i w jakim wieku i skad przybywa:)????powodzenia!!!zdjecia super:) asiczku-to juz w piatek ta oczekiwana wizyta:) nareszcie ruszysz do przodu!!!nie daj sie zwiesc jakims glupim obietnicom bez pokrycia tylko przyj do przodu w pokonywaniu przeszkod na swojej drodze do macierzynstwa!!!powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Byłam dzisiaj u gina z nfz. Zbadał mnie, powiedział, że wszystko wskazuje na ciążę. Niestety nie robił usg, ani nie dał skierowań na żadne badania (kazał przyjść za 2 tygodnie). Już chyba tam nie pójde. Przypisał mi jeszcze luteinę na wszelki wypadek. Ją chcę brać. Jutro idę prywatnie. Chyba będzie usg, więc zobaczę moją fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sid
starania.pl wielkie dzięki za odpowiedź!!!! Wielka ulga, obawiałam sie ze będe musiała szczepić się przeciwko różyczce, a to odwleka starania o min 3 miesiace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Moluś ja tez chcę fotki :) Witam z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ja już po pobraniu krwi.....wyniki po 15.00.wiec zcekam cierpliwie ;) 100-krocia no wiem jak to jest na nfz...mi też w pierwszej ciazy tylko potwierdził ciaze i nic nie zrobił..ale za to prywatie moja kochana ginia jest the best :) GRETKO--WSZYSTKIEGO NJA NAJ NAJ SPEWEŁNIENIA MARZEŃ A NAJBARDZIEJ TEGO JEDNEGO KOCHANEJ FASOLINKI POD SERDUSZKIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta, wszystkiego naj :) Dziewczyny z fasolką, w którym TC byłyście u gina, robiła Wam USC? Co było widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×