Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asiczku--❤️ ;) mam nadzieje jednak ze to fasolka ;) okej uciekam do slepu po cosik pysznego i do apteki po folik bo sie skończył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie macie, te które maja już jakies konkretne objawy, bo u mnie tylko te mdłości, a temperatura u mnie nijaka ja nawet nie mam 36,6 tylko 35,8 i tak wiekszosc czasu, wczoraj jakby mnie troche jajniki bolaly, ale przez branie tabsów to już nie znam na tyle swojego organizmu, poza tym juz nigdy wiecej tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania- każdy organizm jest inny. Może poczekaj jeszcze pare dni i jak @ nie przyjdzie to zrób test. Jak będzie negatywny a @ jeszcze jakiś czas nie będzie przychodzić to skonsultuj się z gin. Tylko skąd te mdłości? Może to jednak...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, ale sie zdenerwowalam. Pisałam już że najpierw chcę iść do gina na NFZ po skierowania na wszystkie badania, a pozniej prywatnie. Zadzwoniłam do przychodni, a babka mi mówi, że termin na październik!!! No trudno. Idę więc jutro lub w poniedziałek prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
1000krocia niestety żeby coś załatwić na NFZ to czeba mieć stalowe nerwy i sie naczekać. Wie coś o tym ostatnio. A może zadzwoń jeszcze do innej przychodni, moe tam będą mieli wcześniejsze terminy. Niestety nasza służba zdrowia jest w opłakanym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Asik25, ja nie chce sobie robic zadnych nadziei, bo w srode robilam test i nic nie wyszlo, tylko mnie te mdlosci męczą bo nic innego nie ma ani wymiotów czy biegunki lub bólu brzucha, wierze że sie uda i jak nie teraz to w nastenym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) 100krocia :) z tym lekarzem nie spiesz sie :)odczekaj 1-2 tyg. :) wtedy bedziesz fajnie widiec fasolke na ekranie a tak zobaczysz tylko pecherzyk :):):) agapko cisnienie rosnie :) mocno trzymam kciuki :):):) greta www.28dni.pl prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, wole szybko sie upewnic, czy wszystko jest ok. Zreszta zadzwonie i sie spytam kiedy najlepiej przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie znowu boli gardlo. Dziewczyny jakie znacie domowe sposoby na wyzdrowienie?? Plisssss Teraz nie moge zadnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joka - badanie na toxoplazmoze jest odpłatne, ja tez placiłam 60 zł 100krocia - mi często pomaga na zwykłe przeziębienie cherbata z cytryną. Ale wiem, że w ciąży trzeba uważać nawet z witaminą C (musze ją teraz brac razem z Furaginem i na opakowaniu było ostrzeżenie,ale jak trzeba to trzeba) 100krocia - ja radze nie chodzic na NFZ. Wiekszosc ciąży chodziłam na NFZ (i dalej chodze ale równiez dodatkowo prywatnie) i tylko miałam przez to kłopoty... diddlania - taka temperatura jest stanowczo za niska, moze pownnas pojsc do lekarza? To jakies osłabienie :o agapa - trzymam kciuki ! :) A ja byłam wczoraj u nowego lekarza. Dostałam skierowanie na badanie moczu, glukoze, na kiłe i żółtaczke. W koncu. te 2 ostatnie są obowiązkowe w ciąży a poprzedni lekarz czemuś mi ich nie dał. Teraz chodze do obu ginów jednoczesnie. Jak jeden cos przeoczy to przynajmniej jest drugi :) Moje maleństwo jest zdrowe, ja w końcu też :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jona ale tempke ja zawsze mialam tak niską, tylko te zaciążone to mają podwyższoną wiec sobie profilaktycznie zmierzyłam, ogólnie nie czuje się źle ale te mdłości to już uszami mi wychodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w ciąży ma się temperature podwyższoną (mierzyć należy rano w pochwie), ale zawsze są wyjątki od reguły :) Ja sama nie wiem jaką mam w pochwie bo juz bardzo dawno nie mierzyłam. Natomiast pod pachą mam normalną 36,6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się zacznie weekend i będę spać, spać, spać...:-) A jak wrócę tu w poniedziałek to poczytam sobie o tym jak to Agapka zrobiła kolejny test i ujrzała 2 tłuste krechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku--no mam nadzieje ze Towje przepowiednie sie sprawdzą :) u mnie dalej cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, sprawdza, sprawdza. Ja czuje, ze moje malenstwo bedzie mialo rowiesnika :) Jeszcze pol godziny i do domciu, dobrze bo padam. Nie spalam od 3 (chyba sie denerwowalam ze test sie nie potwierdzi :P) Niestety jutro tez nie odpoczne, bo jade 130 km na 18-tke kuzynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane:-) wpadłam do domku tylko na jeden dzień, jutro znów wracamy do tesciów na kilka dni..... widzę że byłyscie bardzo aktywne i mam co czytać:-) zaraz postaram sie wszystko nadrobić.... mam nadzieje że są jakieś wieści o II kreseczkach:-) u nas coraz lepiej:-) wizyta u gina VERY GOOD:-) trwała całą godzinę i zadzaiłała jak balsam dla mojej duszy:-) mój lekarz cudownie mnie uspokoił i wszystko spokojnie wytłumaczył:-) dalej biore tabletki i musze na siebie uważać:-) ale na małe spacerki doststałam pozwolenie:-) badał mnie dokładnie i oczywiście zaliczyłam kolejne USG..... ale trwao tylko 40 sec.:-) sprawdził tylko czzy dzidzia rośnie...moje maleństwo miało juz 3 cm:-) a dzis pewnie ma jeszcze więcej.... 04 września kolejne badanie....tym razem takie dłuższe na wykrycie wad rozwojowych, przezierność karku itd.... boję się ale jestem dobraej myśli, bo musi byc wszystko OK:-) pozdawiam Was wszyatkie i ściskam bardzo mocno:-) i zabieram sie do czytanie waszych postów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- super wiadomości! Na pewno wszystko już będzie dobrze do końca ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha tak czułąm że bedzie u nas nowa fasolka:-) 100krocia:-)GRATULUJĘ:-) ja też miałąm taką słabą II krechę ale była i lekarz odrazu powiedział że to ciąża,nawet gdy kreseczka jest słabo widoczna:-) a z wizyta u gina lepiej poczkaj,bo teraz tylko może potwierdzić ciąże i nic więcej:-)POWODZENIA Agapka:-)trzymam kcuki:-)mocno bardzoooooo dla Was wszystkich🌻 i witam wszystkie nowe frumowiczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tebelka mam nadzieję że dobrą skopiowałam:-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 diddlania....ania.....25.....siemianowice.....1..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 100krocia....................24.....Rybnik.....5......kw/maj.........?.......2 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareczko--kochana ale super wieści od ciebie ;)❤️całuje i sciskam was moco❤️ uciekam do Radka :) buziaole ebde weiczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dareczko koffana super ze u gin .very good :):):) i ze twoja fasolka rosnie :) 100krocia o tobie to caly czas mysle :) pewnie ci sie non stop odbija:P;)super wyglada twoj nick w 3 tabeli :) agapko cicho szaaaaa twoja fasolka pewnie lubi mocne wejscia ;) i juz od samego poczatku robi rodzicow w konia:P:P:Pciekawe co bedzie potem :) wiec w poniedzialek licze na 2 krechy na twoim tescie ... channah chyba wszystkie tesciowe sa o ....;) sorrry dziewczyny napewno zdarzaja sie wyjatki :) asik hmm teraz przyszla chyba pora na nas :):):) wiec do dziela :) cala reszte mocno pozdrawiam 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorem :) a co tu tak pusto..???hymmm???? pewnie za niedługo Gretka sie pojawi..ale my bedziemy lecieć spać :) ale poczekam jeszcze troche ;) @ nie wiedac wiec humorek dopisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zadzwoniłam do nowego gina (tzn on oddzwonil, bo nie odbierał) i kazał mi przyjść w środę. Wtedy zobaczymy fasolkę :) powiedzieliśmy mamie i teściom. Ucieszyli się mocno. teściowa powiedziała, że czekają na to 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa-dzieki wielkie za ta stronke:)to chyba bedzie fajna stronka:) agapa-wczoraj sobie czytalam poczatki tego kafe i doczytalam sie ,ze z twoja pierwsza ciaza bylo dokladnie tak samo!!!!!!!wiec nad czym tu sie zastanawiac????wiadomo,ze jest dzidzius tylko czasu mu trzeba zeby sie ujawnic:)rob test po jutrze bo ju wtedy na bank bedzie swietowanko:) przeciez to oczywiste agapka:) no teraz sie tylko utwierdzilam w swoim przekonaniu jak wyczytalam twoje ostatnie zmagania z testami:) powodzenia!!! darka pisz czesciej i duzo a o kruszynke dbaj najlepiej jak potrafisz,buziaki jana-ty tez mialas rozne doly i zwatpienia przed zajsciem i zobacz jak sie wszystko pieknie potoczylo:) az mi sie tak smiesznie czytalo te stare wypowiedzi ze stycznia czy lutego wiedzac,ze teraz masz juz brzusio pod nos:) fajnie,ze wszystko sie dobrze potoczylo:) pozdrawiam ciebie i justynke:) lola78-gdzie jestes???wracaj do nas:)chyba ,ze cie turysci zjedli za to spoznienie:) asik-1 wrzesnia juz niedlugo wiec zaczynasz nowy etap diagnostyki:)trzymam kciuki bo ty bidulko tak dlugo juz czekasz na ta swoja fasoleczke i nalezy ci sie to upragnione szczescie bez dwoch zdan!!!!!asik do dziela i nie daj sobie wmowic niczego innego bo 1 rok to wystarczajaco dlugo zeby sie przekonac o potrzrebie dalszej diagnostyki i badan-basta:) reszte babeczek sciskam i jeszcze tu do was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia--super ze rodzina sie cieszy ;):):) a my cieszymy sie razem z Tobą🌻 greto-że tez ci sie chiało czytać to wszystko ;)..ale jak mówisz ze tak ejst to ja w to wierze ;) i czekam na potwierdzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapka,100krocia-ale wy fajnie macie dziewczyny:) za pierwszym razem sobie zaszlyscie:) wszystko wedlug planu az sie serce cieszy!!! wspaniale,ze tak sie pieknie poukladalo:) ja bym tez chciala bardzo w tym miesiacu ale idealnie by bylo w przyszlym bo przynajmniej bedziemy po slubie i wszystko sie zacznie w dobrej kolejnosci(bo ja wyznaje teorie slubu a potem dzidziusia,zeby maluszek wchodzil do rodziny czekajacej na niego a nie ja dobiero slkecal),wezme sobie druga dawke szczepionki na zoltaczke,pojade w podroz bez mdlosci i wszystkich innych dolegliwosci:) a potem juz tylko opieka nad balonikem i mnostwo innych urokow macierzynstwa:) no ale jakbym zaszla w tym miesiacu to tez bede bardzo szczesliwa tym bardziej ,ze udalo na sie idealnie na dziewczynke ucelowac w tym cyklu:):):) watpie jednak bardzo i bede walczyc za miesiac:) dobranoc dziewczynki,spijcie dobrze a ja uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam wpisać się do tabelki :) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 diddlania....ania.....25.....siemianowice.....1..... joka........Agnieszka......30.........Ełk.................1.............01.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 100krocia....................24.....Rybnik.....5......kw/maj.........?.......2 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać jestem tu najstarsza... zobaczymy jak to będzie... mam do Was pytanie odnośnie testu ciążowego- bo nigdy wcześniej nie miałam potrzeby go robić ;) rozumiem, że robi się go z porannego moczu, domyslam się, ze trzeba zebrać trochę moczu do pojemniczka (tak jak do badań w laboratorium), i co dalej? czy trzeba zakroplić trochę moczu w odpowiednie miejsce na teście? a jeżeli tak, to czy do testu dołączony jest zakraplacz? wybaczcie pytanie, wiem że wszystkie te informacje będą pewnie na ulotce dołączonej do testu... narazie nie kupiłam go jeszcze, a chciałabym wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×