Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

czesc :) mam troszku zmieniony nick ale to wciaz ja :) czyli Rosa :) popierwsze gratuluje 100kroci :) ❤️❤️❤️ fantastyczne wiewsci :):):) prosze o wiencej takich nowinek :) agapko wciaz jest nadzieja u ciebie wiec glowa do gory :) troszke was zaniedbuje ale wpisalam sie na nowa strone pt:28.pl to jest z wykresikami ale po polsku :) zobaczymy czy uda mi sie zna cos stworzyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--kochana dziś mam termon @ ale z tempki chyba raczej jej nie bedzie bo spada mi zawsze 1 dzień pzred..weic narazie nadzeije jako taka mam ;) rosa-- a skad ta zmiana niku? :) 100krocia--ściskam ciebie i fasoinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostaliśmy (ja i fasolka) prezent od mojego Miśka. Taka wieszaczka z Disney\'a: na michomorku wisi kubus, klapouchy i tygrusek. jeden piszczy inny grzechocze i inny szeleści. Wiesza się to w autku, łóżeczku, wóżku żeby zająć dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaaa26-> miałas rację z WZW, to samo powiedziała moja ginekolog i zabroniła mi jakichkolwiek szczepień... poza tym zbadała mnie, zrobiła usg dopochwowe i powiedziała, że wszystko jest super:) zaleciła też zrobienie badań na tosoplazmozę. Czy Wy też musiałyście za to badanie zapłacić? Mnie to dziś kosztowało 60zł, wynik za około tydzień- mam nadzieję, że też będzie ok... Może już czas, zebym się wpisała do tabelki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia--ale super niespodzianka ;) widać ze Twój Miś się cieszy:) a tą zabaweczkę widziałm w sklepie..tez mi się badzo podobała..ona jest taka pluszowa śliczna :) a u mnie bardzo ciekawie..@ jak nie było tak nie ma a zgagę mam niemiłosierną ;) no ale może cykl mi sie wydłuzył czy cosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja wstalam a tu znowu sie wszyscy rozchodza...no ale i tak napisze bo swoje 3 grosze musze przeciez wstawic:) lola78-temp.w pierwszej fazie cyklu jest nizsza niz w drugiej,skacze sobie troszke ale glowny skok w gore jest przy owulacji i potem utrzymuje sie taka podwyzszona az do @,u kazdego jest inaczej ale mniej wiecej tak to powinno wygladac,ze spada dopiero w okolicach @ , a ty masz ta stronke na fertility friend? fajna jest ta stronka zaloz sobie to bedziesz dokladnie wiedziala jak to u ciebie wyglada i pewnie wiesz,ze to trzeba mierzyc mniej wiecej o tej samej godzinie przed wstaniem z lozka,jeszcze jedno pytanko:bierzesz jakies wiesiolki czy cos w tym stylu? masz jakies objawy w tym cyklu?albo przeczucia bo ja zadnych ,jedyne co dobre to tempka mi wreszcie skoczyla czyli owu byla :) agapa-ja ci mowie dziewczyno ,ze to za wczesnie i tyle a sama masz juz doswiadczenie z poprzedniej ciazy,ze tak bylo wiec poczekaj spokojnie,@ nie ma,tempka sie trzyma takze dzicia tam jest tylko na razie zakamuflowana:) bedzie dobrze 100krocia-fajnie,ze jestes szczesliwa,cieszymy sie razem z toba!!! rosa-podaj mi ta stronke prosze ,chetnie sobie tam poszperam:) channach-nie opuszczaj nas,przeciez chwilka dla siebie z dziewczynami z kafe to nie grzech:)nalezy ci sie troche odskoczni chociazby dla utrzymania rownowagi psychicznej bo dziewczyny fajne sa,zawsze pociesza a anonimowo latwiej sie wygadac:) zagladaj tu do nas czasem bo tu ostatnio duzo sie dzieje!!!!!! kamilka26-ja tez poprosze o fotki,obiecuje odeslac swoje:) cala reszta forumowiczek -buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gretko--cały zcas mam nadzieje puki @ brak..a narazie ani widu ani słychu :) a osttanio cykle miałam naprawde regularne 30-dniowe..zobaczymy co przyniesie jutro ..narazie lecę spaciulkiiii bo grzybków naobierałam całe wiaderko:) A ja wam opowiem jak sie dzis usmiałam Otóż moja mama z Radkiem pojechali dziś na grzyby rano (pojechali razem z wujkiem i ciocią) po zbieraniu grzybków postanowili że skorzystają z uroków pobliskiego jeziora i popływają na roweraz wodnych...ciocia z wujkiem popłyneli jednym ...a potem przyszła kolej na moją mame i mojego Radzia ...wchodzą na roweek Radek pomaga mojej mamie...a facet który im to udostępniam wylatuje do nich z tekstem....\"..i co nareszcie sami..\".. moja mama czerwona zaczeła sie śmaic.. aRadek zaniemówi..ale po chili facetowi głupio się zrobiło jak Radzio powiedział zę to ejgo teściowa heheheheheeh ale mieli ubaw..a jak mi to opowiedzieli po powrocie myslałam ze się posikam...śmiejemy się ejszcze z tego..normalnie jajcorki odchodzą tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy dzionek życząc słodkich snów ... _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chyba nowych nie lubicie, bo nikt mi nie pomogł co z tymi moimi mdłościami, jak tak dalej pójdzie to chyba się o lekarza rodzinnego wybiorę, bo już mnie to męczy 5 dzień, a jak zasypiam to mam straszne kołatania serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didlania- rzeczywiście lepiej zapytaj lekarza. I zostań z nami:-) 100krocia- wspaniale, przecudny widok- II kreski:-) Zabaweczki też fajne na grzybku:-) Channah- przykro mi że nas nawet tymczasowo opuszczasz. Ale jeżeli ma to wam pomóc i masz się lepiej poczuć to rozumiem. Tylko nie opuszczaj nas na zawsze i wróć jak tylko będziesz mogła:-) Agapka- wierzę że jednak dzidzia już się zagnieżdża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Dziewczyny czy lekarze też liczą pierwszy tydzień ciązy od 1 dnia miesiączki? Jest to ważne z tego względu, że pracodawca musie kobiecie w ciąży przedłuzyć umowę jesli ma skończony 3 miesiąc ciąży (12 tygodni). Stąd moję bardzo ważne i pilne pytanie (akurat koleżanka ma taką sytuację) i boi i się że u niej nie bedzie tych 3 miesiecy do koca umowy. Wiecie może coś na te temat? 100krocia jeszcez raz moje gratulacje :) cudowna wiadomość. o teraz dbaj o siebie i fasolkę, żeby wam razem dobrze było :) Greta śliczne dzięki za fajniutkie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaa- lekarze też liczą ciążę od 1 dnia miesiączki, chyba wszyscy lekarze tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za radę, dalej będziemy się starać z mężem o dzidzie i mam nadzieję że się uda i zostane z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
jeśli tak to super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
dzięki 1000krocia i Asik. diddlania zostań z nami. Widzisz ja np. jescze się ni staram o dzidzię, bo nie moge. Trochę zdrówko mi psikusa spłatało, ale jak tylko sie wykuruję to zamierzam się starać o dzidizusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę:) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 100krocia....................24.....Rybnik.....5......kw/maj.........?.......2 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
jej ale III tabelka się rozrasta, super :) Mam nadzieję że też do niej dołącze. Moją obawą przed ciazą jest to że mi umowy o pracę nie przedłużą. Na razie mam do końca roku tylko :( A teraz uświadomiłam sobie wracając do poprzedniego mojego wątku, że mi nie uda się załapać na to że skończę 3 miesiące ciąży w tym roku :( Więc pozostaje, albo olać prace i mimo wszystko starać sie o dzidzię, albo pczekać do przyszłego roku :( A wy dziewczyny jak stoicie z umowami o pracę? Na czas nieokreslony macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam od stycznia na czas nieokreślony. Czekałam z dzidzią najpierw na to, a póżniej na odpowiednia data, żeby dzidzia urodzila sie na wiosne. No i uda się :) Diddlani, musisz skopiować ostatnia tabelka i sie dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania- podświetlasz i kopiujesz ostatnia tabelkę, wklejasz tam gdzie piszesz posta, wtedy dopisujesz siebie i gotowe:-) Ja mam na szczęście już umowę na czas nieokreślony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
to fajnie masz Asik, nie musiśz sie tym przejmować. Bo ja jak zaczynam mysleć to same przeszkody. Nawet tą głupią pracą się człowiek musi przejmować, przedłużą czy nie, załapię się czy nie. Bo w rzeciwnym wypadku z jednej pensji meża w trójkę to nie wyżyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
1000krocia to wszystko zaplanowałaś jak w zegarku. Zebym to ja wiedziala kiedy będe miec na czas nieokreslony. A mczekając na to mogę się też za bardzo zestarzeć. ehhh nie wiadomo co robić. Moze jednak poczekać do końca roku zobaczyć jaką dadzą mi kolejną umowę... Ale to strasznie długo. czy zawsze w zyciu muszą być takie rozterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 diddlania....ania.....25.....siemianowice.....1..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 100krocia....................24.....Rybnik.....5......kw/maj.........?.......2 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dobrze wpisalam 1 przy cyklu ale kiedy @ przyjdzie to nie wiem bo po braniu tabletek to nic juz nie wiem, ostatnio mialam 27 lipca po 40 dniowej przerwie wiec moze teraz kolo 5 wrzesnia przyjdzie.Jeśli chodze o prace to mam na czas nieokreslony i super warunki bo pracuje od 7 do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberkek kochane :) A wiec sytacja przedstawia sie tak..dosć interesujaco ;) @ nadal brak :),tempka 37,3..cycochy pobolewają,zgagę miałam wczoraj niemiłosierną..i tyle ;) jak dzis i jutro nie dostane @ (było by cudnie) to po jutrze chyba powtórze testa:) okej uciakam do skelpu po ciepłe bułeczki na sniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- to co się z tobą dzieje jest baaaardzo obiecujące:-) Tak trzymać!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×