Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Wznoszę toast kawka:-) Bardzo się cieszę że was wszystkie znam:-) Jesteście dla mnie bardzo ważne. Przywiązałam się do was. Mam nadzieję że jeszcze wiele razy będziemy się wspólnie cieszyć- i z narodzin i z zajść w ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE PLANUJĄCE W DNIU NASZEGO ŚWIETA! :D Trzymam w ręku kubek z ogromną ilością cytryny i wznoszę toast za nasz wspaniały topik \"Planujęce ciążę\"!!!! Cieszę się, że spotkałyśmy się tu wszystkie, za to że możemy się wygadać, poradzić i wesprzeć! Palnującym życzę szybkiego zaciążenia, Zaciążonym szczęśliwego rozwiązania, a Mamusiom radości z macierzyństwa!!! Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich rocznic, a nasze grono \"planujących\" będzie sie powiekszać.....:) czego Wam i sobie życzę :D - Kamilla7 ZDRÓWKO!!!!! :D ::D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hihihih w ręku mam oczywiście kubek z herbatką cytrynową..... :D Niestety Dziewczyny, nie posiedzę dziś z Wami jak to palnowałam, ponieważ wczoraj byłam na wizycie u ginki i ....szyjka mi się skraca także \"leżeć, leżeć, leżeć....\" Buiaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- pięknie to wszystko ujęłaś:-) Zgadzam się z tobą w 100%:-) A teraz rzeczywiście lepiej sobie poleż, twoja obecność będzie jak najbardziej usprawiedliwiona:-) Z szyjkami nie ma żartów, bo jeszcze twój synek zechce się za szybko z nami przywitać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....❤️ oby nastepny rok tutaj upłynoł nam w miłej atmoswerze bo towarzystwo jest bardzo miłe ;).Oby każda z nas spełniła swoje marzenia i była szczęśliwa!!!❤️ Żeby każdy kolejny dzien przynosił tylko dobre wiadomosci❤️ ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ja toast wznoszę kawką bezkofeinową:-) 🌻100 LAT 100 LAT🌻 miło jest świętować takie rocznice....to już rok...choć ja nie jestem chyba od samego początku ale tak jakoś dałączyłam po kilku stronkach:-)więc tez juz kawał czasu.... ciesze się że Was spotkałam.... miło jest sobie z Wami pogadać:-) dziękuje wszystkim za to że jesteście:-) bo razem zawsze łatwiej:-) Kamilla, super że założyłaś ten topik, a Ty leż i leż i spokojnie czekaj na swojego maluszka:-) miłego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:-) wyślij fotkę tego pięknego wózka:-) w Pl jest mało popularny ale znam je jeszcze z UK i tez myślałam by taki sprowadzić:-) obawiam sie tylko że ma za małe kółka jak na nasze drogi i warunki pogodowe:-) a moż esą juz jakieś nowe modele z dużymi kołami? Kamilla:-) napisz też coś więcej o waszym nowym pojeżdzie:-) jestem na etapie szukanie tego dla nas najlepszego...a może masz jakieś fotki:-) Channah:-)pokaz nam się w nowej fryzurce:-) nie było nas kilka dni...nadrabialiśmy zaległości z poprzedniego tygodnia nieobecności mojego:-)a na weekend wyjechaliśmy do znajomych...i andrzejki spędziliśmy przy stole u nich w domku i na rozmowach o dzieciach:-) oni mają malutkiego Oskarka na którego czekali 5 lat , pisałam już chyba kiedyś o tym i urodził się tez w marcu dokładnie rok temu....oczywiście dostaliśmy kolejny worek ciuszków i innych potrzebnych rzeczy:-)super, jest już tego trochę:-) pozdrawiam Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, ze się pojawiacie w dniu naszego świeta..;) Czekamy na resztę dziewczyn! Dzięki za wsparcie dziewczyny. Co do leżenia to wg zaleceń pani doktor mam w ten sposób spędzać czas 8 godz.....No ale jak trzeba to tzreab. Zwiększyła mi dawke magnezu /twardy brzuszek/ . Nastepne kontrolna wizyta za 2 tyg, jesli do tego czasu pozim Mg sie nie zwiększy to położy mnie do szpitala na 3-4 dni i dozylnie poda magnez....:o Daria-wózekczek, który zakupiliśmy to x-lander. Jest bardzo zgrabny /i ładny :) /, ma pompowane koła, przednie są skrętne /o 180 stopni/. Kupiliśmy i gondolę i spacerówkę, która jest osobno z osobną budką. Uważam, że jest b. fajny i wyjątkowo łatwo się go prowadzi (głównie dzieki tym skrętnym kołom). Jak zrobie jakies fotki to podeslę.... Mam najswieższe fotki sowje i brzusia, także w najbliższych dniach prześlę. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo wszystkiego naj z okazji I rocznicy naszego topiku!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas leci...niedawno wszystkie byly starajace sie a teraz mamy juz 3 mamusie...nie licze juz tych zaciazonych..;) dzieki ze jestescie-bo my najlepiej rozumiemy swoje rozterki czy problemy... Daria fotki porobie moze dzis-ale chyba pojade do sklepu zamienic kaptur w wozku bo troszke jest skrzywiony-a mnie takie pierdoly dobijaja-za taka kase musi byc idealny...Daria, na prawde go polecam-sklada sie szybko(jedna reka) malo miejsca zjmuje w bagazniku, wazy tylko 8 kg.(piorko) a kola moze nie sa za duze ale bardzo zwrotne...ja czytalalm duzo recenzji i wszyscy sa bardzo zadowoleni...Z duzymi kolami tez mieli-ale mi sie nie podobal-ja kupilam od razu z pasujacym krzeselkiem do samochodu..wczoraj wszystko zamontowalismy i wyglada super-poza tym skrzywionym daszkiem(chociaz moj M. nic nie widzi) jeszcze raz gratulacje dla wszyskich wytrwalych na tym topiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moj szef, jest .... :/ Właśnie wymyślił, że mamy zostać w piątek po pracy na \"LEKCJE POLSKIEGO\". Nie tylko handlowcy, ale wszyscy w firmie. Czy on myśli, że nie mamy co robić? Gdyby to był angielski, to jeszcze, ale polski? Przecież większość z nas jest po maturze i studiach. Ale mnie zezłościł z samego rana. Ostatnio powiedział dwum dziewczynom, że wyglądają jak \"nimfy po sztormie\" co było łagodną formą \"strachów na wróble\" (chodziło o to, że mają kręcone włosy rozpuszczone, a nie gładko przylizane w koku). No ale czego się spodziewać po człowieku, który będąc w makro idzie \"poprosić\" o zmianę muzyki grającej w markecie bo \"mu nie odpowiada\". Ach, szkoda gadać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- niezłego masz szefa:-) Channah- będzie nam Ciebie brakowało. Jak znajdziesz dla nas chwilkę to się zamelduj jak postępy w nauce i co tam u Kubusia. Dobrze że zmieniłaś tego lekarza. Gosik, Kamilla, Darka- czekamy na fotki!!!! I brzusiów i wózków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo...znowu nocna pora, ale zato jestem dzis pierwsza...hahaha!!! Channah :) nic sie nie lam-bedzie dobrze..problemy z bioderkami to czesty problem, jednak wedlug mnie nie powinnas rezygnowac z tej podwojnej pieluszki...to jednak swoje tez robi, zakladaj mu chociazby w czasie snu...a do tego cwiczenia jak dojda, to szybciutko wszystko wroci do normy...:) Buziaki... A mojego skarba obtarly pieluchy,bo ciagle macha tymi nóżkami, a robią mu się takie grubiutkie..ale jestem wsciekla,cholera... Chyba pojde z nim do lekarza bo juz ma to pare dni i nie chce mu sie zagoic, a ja chyba juz nie mam pomyslow co z tym robic...:( JANA :) ty chyba cos pisalas o takim samym problemie??? Jak sobie poradziłyście z tym dziewczyny, co??? Może mi cos podpowiesz nowego??? Poza tym to wszystko u nas oki...rosnie mi chłopaczek superowo...zaczynamy sobie gadac, narazie na malo zaawansowanym poziomie, ale szybko sie uczymy...;) Jest super, bo z dnia na dzien widze jak robi postepy...a jak sie usmiechnie to juz wogole sie rozpływam!!! Kochany maluszek... Czasami robi mi psikusy i udaje ze placze-a to wszystko po to aby sie znalezc na raczkach u mamusi...cwaniaczek z niego... a teraz wlasnie mnie obudzil swoim gaworzeniem...a to go zebrało na gadanie o 1-ej w nocy, co??? No tak to już ma czasami pokręcone...tłumaczyłam mu że noc to nie najlepsza pora na pogawędki, ale mnie wysmial ;) Buziaki ślemy i pozdrawiamy...;) 🌻 👄 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mikołajka, nocny marku:-)! Super, że twój maluszek zdrowo rosnie, jest rozbrykany i szczęśliwy:-) Ja jestem śpiąca i boli mnie ząb! Zarejestrowana jestem dopiero na wtorek, będę się próbowała wkręcić na dzisiaj... W razie czego apap chyba nie zaszkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuśki, w środę rozpoczęłam 16 tydzien licząc od zapłodnienia i wg usg, wczoraj miałam wrażenie że czuję jak się moje maleństwo rusza w brzuszku, uczucie bardzo dziwne, jakby łaskotanie i jakby pływało moje dzidzi. Wiem że jest już to możliwe bo i w książkach czytałam i w necie oraz od koleżanki wiem, że od tego 16tc można już czuć ruchy maleństwa. Życzę Wam aby dzidzie zaczęły o sobie dawać znać. Poza tym jest ok, czuję się dobrze, chociaż mam trochę problemy ze spaniem albo nie umiem zasnać albo się w nocy budzę i nie śpię. Czy tez tak macie, bo wczesniej to mogłam spać cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - tak, miałam ten problem. I szukałam odpowiedniego rodzaju pieluch. Pampersy obiecirały najbardziej (sztywne paskudztwo), Happy moga byc ale za krótkie i kupa na plecy wychodziła, Huggies w miare dobre ale drogie i tez troche obciskaja. Najlepiej wypadły Dada z Biedronki. Mięciutkie i tanie :) A chłoną tez dobrze. Resdzty pieluszek jeszcze nei wypróbowałam. A z chustek do pupy preferuje Nivea (mialam jeszcze Pampers ale za mokre i Justyś miala po nich chrosty, i biedronkowe ktore sa okropne bo za suche i śmierdzą klejem). Teraz kupilam Dzidziuś i zobacze jakie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - apap czy cokolwiek innego na paracetamolu mozna brac (choc w I trymestrze najlepiej unikac wszystkich leków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mało zaglądam, bo staram sie leżeć, na tyle na ile to możliwe ;) A jak nie leże to załatwiam sprawy dot. pracy mgr. Promotor prawdopodobnie wyznaczy mi jakiś termin jeszcze w grudniu.....tak bardzo chcę mieć to już za sobą! Gł. ze względu na Dzidzi. Komoda już złożona, dziś zaczne układać w niej rzeczy :D. Popołudniu być może będziemy mieć już łóżeczko :D Jestem już spokojniejsza, bo brakuje mi tylko kilku rzeczy: pieluch, oliwki, mydełka,itp. + jeszcze parę drobiazgów dla mnie do szpitala, (bo koszule już kupiłam tydzień temu). Może większość tych kosmetycznych zakupów zrobimy z Mężem już dziś jak wróci z pracy. Zobaczymy. :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koszule zakupilam i przydaly sie bardzo w domu ale w szpitalu nie, bo tam chodzilam w szpitalnych (dlatego ze moich bylo mi szkoda zabrudzac a na poczatku krwawi sie jak zażynane prosie, a poza tym mialy wygodne rozciecia na piersi do karmienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę być w swojej....;) a poza tym kupiłam przyzwoite koszulki, ale nie jakieś super, gdyż liczę się z tym, że są one TYLKO na pobyt w szpitalu.....także nie będzie mi ich żal jak będę się ich pozbywać ;) Zapomniałam wspomieć, że zaopatrzyłam się także w laktator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- wygląda na to że jesteś gotowa na powitanie nowego członka rodziny:-) Teraz tylko duzo odpoczynku i spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello widzę że tutaj życie toczy się spokojnie, to dobrze. Channah, Mikołajka i JANA piszcie dalej o tych produktach, na pewno nam się to niebawem przyda. Wypróbowane będą to nie kupimy byle czego dla dzieciątek. Channah jeszcze miesiąc i powoli zacznę wkakiwać w 4 tabelkę. Nie popędzaj! ;-) Jestem przeziębiona, mam katar, boli nie gradło, a jutro mamy imprezkę imieninową mojego Andrzeja. Chyba sobie w łebek strzelę! Do tego paskudne rozstępy na brzusiu! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Miama, musisz sie kurowac i wygrzać porządnie, żeby przeziębienie się odczepiło. Podobno hektolitry herbaty z cytryna i miodziem są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak są dobre, z tym, ze ja na codzień takie piję, więc wątpie żeby pomogło. Ale jakoś sobie dam radę. W nocy hektolitry wody ze mnie zesżły, mimo, ze gorączki nie było, rano jak wstałam, to od razu prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moge cos wam dziewczyny jeszcze doradzic to zwracajcie uwage na rękawy kaftanikow/pajacykow/body. Ja mam fajne śliczne body, rozpinane w kroku, miłe w dodyku i ogółem cacy ale niestety rękawy długie i na dodatek za wąskie! Przy zakładaniu ich malutkiej zawsze jest walka i płacz. Teraz patrze by ciuszki miały miękkie, niesztywne i w miare szerokie rekawy... Miama - może lepiej odwiedź lekarza :( W ciąży lepiej na siebie chuchac i dmuchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×