Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No niestety smutno troszkę, ale na szczęście Emilka jest wesoła, więc może ją nie szczyka to uczulenie. Darka piorę w Białym Jeleniu. Nic delikatniejszego nie ma. Karyn stałe łącze to najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam u lekarza i widziałam pęcherzyk ciążowy :))) Jeszcze dwa dni go nie było i troszkę się przestraszyłam, bo przy becie 2600 powinien być. Dzisiaj beta 5900 no i jest fasolka w macicy więc jedno zmartwienie mniej. Niestety jest znowu także cysta i trochę mnie boli. Mam nadzieję, że się wchłonie i nie będzie robiła kłopotów. Dalej jestem chora. Teraz jednak juz zaczęłam brać poważniejsze leki, bo ileż można. Już walczę 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) dawno mnie tu nie było ale byliśmy w górach ..cudnie było widze ze niektre dziewczyny juz na finiszu ;) super! Gretko cudne zdjątko dostałąm z twojego ślubu!!!! rewelacja wyglądałaś!te tulipany i kapelusz który mi tez się marzy do ślubu:)gratuluje raz jeszcze! wszystkim życze miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka ale fajnie miałaś, że sobie w górach byłaś. Ja wprawdzie widzę góry za oknem, ale tęsknię, żeby tam wyskoczyć. Poczekam jednak do wiosny i zabiorę tam Emilkę. 100 krocia no kochana super, bardzo się cieszę, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, cysta się wchłonie, Ty wyzdrowiejesz, fasolka będzie rosła, rosła, aż urośnie aby wyskoczyć na świat ku uciesze rodziców. A będzie to szybciej niż myślisz. Cieszę się razem z Tobą, bo ta droga póki co za mną i bardzo mile ją wspominam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotka mnie ten zaszczyt, że będę się cieszyć z nowego powstającego we mnie życia. A póki co cieszę się z każdego dnia i każdej chwili spędzonej z moją małą aparatką, która z każdym dniem jest większa, bardziej chętna do zabawy, kontaktu ze mną. Zaczyna się już do mnie uśmiechać, a każdego wieczoru ma takie 2 godzinki brojenia i wtedy chce sobie leżeć i się bawić, rozglądać, śmiać, robić minki, wydawać różne dźwięki, patrzyć na grzechotkę, lampkę, twarze... W końcu jest już duża dziewczynka, bo kończy dzisiaj cały 1 miesiąc życia. Dlatego 100 lat dla Emilki! ;-) Ale to zapiernicza, miesiąc temu zwijałam się z bólu w szpitalu. Nie chcę zapeszać ale chrostki już znikają i na razie nowych nie zauważyłam. Ale wyeliminowałam z diety i życia codziennego chyba wszystko co teoretycznie może uczulać. Pozdrawiam Mamusie, przyszłe mamusie, a także te przyszłe mamusie które są na etapie przygotowań i starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki, Channah rozumiem o czym mowisz-taka osoba z dzieckiem jest bardzo wazna -macie wspolne tematy problemy, zawsze mozecie sie podzielic doswiadczeniami-czy najnowszymi nowinkami-gdzie sa najtansze pampersy-;)))) Ja tez mam taka grupe...powiedziala mi o niej pielegniarka ktora byla u nas z wizyta w tamtym tygodniu...tu duzo jest takich serwisow-no wiec przy kazdym szpitalu czy osrodku kultury dzilaja takie grupy...mozna tam isc z dzieciaczkami, pogadac obejrzec jakis film(maja specjalnie przystosowane kino) ...ja chce sie zapisac z Cadenem na basen-ale boje sie ze w zime to troche niebezpiecznie, zeby sie od razu nie przeziebil...a co do tych spotakan to bylalm na jednym wczoraj-...fajan atmosfera-dwie dziewczyny znalam z mojej szkoly rodzenia...chyba bede chodzila na wiecej, ale musze upewnic sie ze nie bedzie za zimno... Miama czy y wychodzisz z Emilka na dwor-moja mama stale panikuje ze nie powinnam Cadena z domy wystawiac...ale jedyne co to do samochodu i z samochodu-nie chodze jeszcze na spacery...temperatury u nas sa aktualnie ok.-10...-14, Daria i Kamila rozdwajajcie sie w koncu, bo nie moge sie doczekac zeby zobaczyc wasze pociechy...!!!! Karyn...w koncu powrocilas! powodzenia w przyszlych staraniach! zmykam, bo moj synek sie wlasnie budzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- piekne zdjęcie ślubne! GRATULUJĘ! Wracaj do nas szybko i pisz co u ciebie! Karyn- fajnie że o nas nie zapominasz:-) Byłam wczoraj na tym badaniu sluzu \"po stosunku\", wyniku jeszcze nie znam a gin miał do mnie wczoraj zadzwonić... Zrobił mi znowu usg, w ogóle to widział, na tym poprzednim usg wszystko co trzeba a ta stara ginka nic niby nie widziała, dobrze że zdjęcia zrobiła bo na nich było wszystko widoczne doskonale, hmmm. Pęcherzyk jeszcze wtedy był i to większy i dopiero w nocy przed tym badaniem śluzu pękł:-) Także staranka były jak najbardziej w porę:-) W środę mam zrobić badanie progesteronu żeby zobaczyć czy ciałko żółte było prawidłowe a 19.02 mam zrobić betę HCG żeby sprawdzić czy w ogóle dochodzi u mnie do zapłodnienia, to w przypadku jakby jeszcze nie było krwawienia, bo wtedy badanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - oby sie udało! :) Ale teraz jestes w rekach specjalistow wiec musi sie udac!!! A moja Justys codziennie mnie zadziwia. Cwiczymy lezenie na brzuszku od tygodnia a dzisiaj tak szleńczo fikała na przewijaku ze o mały włos sama by sie nie przekręciła :)Chwyta co popadnie - mój sweter, wyrywa mi włosy, wszystko co leży dookoła - musze usuwac z jej otoczeniapieluchy tetrowe i wszelkie szmatki, bo bierze to i naklada sobie na głowe albo próbuje zjesc :) Swietnie trzyma grzechotki w łapce i przzeklada sobie do drugiej. Umie tez daleko rzucac :D Ale ze mnie chwalipięta....Ale dotąd sie martwiłam ze wono sie rozwija wiec teraz sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- super się czyta o coraz to nowych wyczynach topikowego dzidziusia:-) Channah- dobrze, że znalazłaś bratnią duszę. To bardzo ważne mieć kogoś takiego blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.N.
Witam wszystkie mamy faktyczne i przyszłe; przypadkowo znalazłam się na forum i chyba zostanę... Może zainspirowana Waszymi wypowiedziami szybciej zdobędę się na odwagę, odstawię tableteczki i będę mogła, tak jak Wy, przeżywać te wszystkie cudowne chwile związane z ciążą i macierzyństwem. Pozdrawiam cieplutko wszystkie maluszki ! Na podwórko to raczej nie wystawiałabym malucha jak mróz, teoretyczne do 3 m-ca lepiej wogóle nie wynosić na minusową temperaturę, a powyżej 3 m-ca z wyczuciem ale już - 10 i mniej to niebezpieczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysyłam zdjęcia. Odezwę się później jak zagarnę dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia MIkołajka, Moluś, Darka, Channah, 100krocia, Miama, G*O*S*I*K, J_A_N_A, Agapa, Asik25, Kamila7. Mam nadzieję, że dojdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn:-) śliczne zdjęcia:-)miło znów Cie widzieć:-) no i tyle śniegu...u nas tyle nie ma.... Asik:-) z tego co piszesz to podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i to co robia ma sens:-) zobaczysz uda się:-) teraz już nie odpuszczaj...nie daj im spokoju dopuki nie wyjdziesz od nich z fasolką:-) Greta:-) GRATULACJE🌻 a zdjęcie poprostu CUDNE :-) a teraz kolej na brzuszek:-)czego Wam bardzo życze:-) zagladaj do nas czasami:-) Agapka:-) Ciebie też gdzieś wywiało..... a jak przygotowania do Waszego ślubu??? Jana:-) pisz nam dużo o Justynce :-) dla mnie to bardzo interesujące....bo to wszzystko dopiero przede mną.... Miama:-) może uczulenie Emilki już sobie na zawsze zniknie:-) Gosik:-) na zdjęcia naszych maluszków musisz jeszcze troszkę poczekać:-) ja tez marzyłam o basenie dla mojej malutkiej ale niestety u nas w mieście raczej nie ma szans...wszystko mocno chlorowane i tylko dla dorosłych:-( ja bardzo boję się wody zza to mój to by z wody nie wychodził..i obiecałam mu że postaram sie by nasza córcia nie przejęła ode mnie strachu do wielkiej wody.... Julka.N.:-) witaj:-) i zostań z nami:-) 🌻dla wszystkich a co u nas? mój znów na kwarantannie u teściów:-( już drugi raz się porządnie rozchorował...a nie chorował kilka lat... za to ja jakoś się trzymam...kuruje się cytrynka i miodem i mam nadzieje że skończy sie na bólu gardła... no i szkoła rodzenia znów mu sie upiekła.... a wczoraj były naprawdę ciekawe zajęcia.... uczylismy sie profesjonalnego masażu noworodka i była Pani która prowadzi zajęcia z muzykoterapii ze szkoły Yamacha, z tego co wiem jest ich wiele w Polsce... jest to specjalny program który łączy muzyke,rytmikę, ruch,kolor i pobudza wiele zmysłów...już dla maluszków od 4 m-ca. mówiliśmy dużo właśnie o rozwoju mózgu dzieci i ich stymulacji... a to co robimy z maluszkami już od pierwszych dni ma wpływ na całe przyszły rozwój maluszka... stymulujcie więc swoje skarby różnymi bodżcami:-) ale wykład teraz walnęłam.... zajrzę do Was jeszcze póżniej... trzymajcie się dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) My nadal CZEKAMY i CZEKAMY!...już się nie moge doczekać na tego małego skarba!!!! Ale dobrze mu u mamusi w brzusiu :D i siedzi sobie dalej........co zrobić..... Wczoraj miałam to ktg w szitalu i wyszły pojedyńcze skurcze (80%) i tyle. Jestem zapisana na środę chyba, że "urodzi się wcześniej"- rzekła pani dr. :) 100-krocia- fantastyczna wiadomość!!!!! dbaj o siebie i maluszka! Super!! Mamy kolejną mamusię!!!!!!🌼 agapka- napisz cosik więcej o waszym wypadzie w górki i jak tam przygotowania to wyjątkowego dnia?? Miama- trzymaj się się dzilenie....teraz niestety sporo dzici cierpi z powodu alergi.... takie śrdoowisko mamy.... Moc buziaków dla Emilki z okazji ukończenia 1 misiąca!!❤️ Gosik- fajnie macie z tymi grupami kobiet z dziećmi...zawsze mozna pogadać i podzielić się wspólnymi spostrzeżeniami!!!! Co do basenu to mój Mąż się deklaruje od początku ciaży że będzie chodził z małym na basen....:) Ciesze się! Ja też im będę towarzyszyć.....i robić fotki :D Karyn-dzięki za fotki, fryzura jeat super!!!!Bardzo Ci pasuje, a to nie jest prosta sprawa dobrze dobrac fryzuę.....;) Pisz jak najczęściej co u Ciebie!!!!!! Asik- dobrze, że trafiłaś do tej kliniki....i jak pisała Daria - nie daj za wygraną dopóki mała fasoleczka się nie pojawi w twoim brzusiu!!! Greta- wszystkiego nalepszego na nowej drodze życia!!!!!slicznie wyglądałaś do ślubu!!!! Jana-pisz o Justynce jak najwięcej.....super się czyta o postepach waszych dzieciaczków!!! Daria- dobrze, że męża wysłałś do teściów, bo najgorzej być przeziębionym w czasie porodu..(choć wy jeszcze macie troszkę czasu)...ale uważaj na siebie i nie daj się przeziębieniu!!!!! 👄 buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia śliczne, dziękuję. Narazie jestem gdzieś przed tabelkami...ale zostanę z Wami bo myśl o ciąży nie daje mi spokoju i myślę że za jakiś czas \"przyzwolę\" sobie ... Póki co chętnie podzielę się swoimi uwagami, spostrzeżeniami, pomysłami itp.; podpowiem, doradzę, porozmawiam na wszystkie tematy dotyczące dzieci i mam, najlepiej jak będę umiała z autopsji i zawodowo; pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa, nie przywitałam się z nowa koleżanką..... Witaj u nas Julko! zapraszamy do nas! Właśnie, wpisz się do tabelki i opowiedz nam cosik o sobie :) Miło, że zostajesz z nami!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kamilla:-) spokojnie doczekasz się na swojego synka:-) porób fotki jeszcze z brzuszkiem:-) Julka.N:-) właśnie dopisz sie do tabelki i napisz kilka słow o sobie:-) wklejam Wam link do szkoły muzycznej...bardzo mnie to zainteresowało... http://www.yamahaszkola.pl/programy/niemowlaki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik chodzę z Emilką na spacerki, dziś nie, bo pada deszcz, ale u nas dużo cieplej. Generalnie nie powinno się wychodzić jeśli temperatura spada poniżej -5 stopni. Ale hartować Cadenka musisz, bo inaczej będzie Ci chorował, dlatego staraj się go chociaż werandować przy oknie. Ja mam znowu zmartwienie z tym uczuleniem. nic już nie jem uczulającego, na materacyku małej są 2 koce polarowe oddzielające, żeby przypadkiem na ten kokos się nie uczuliła i w ogóle robię wszystko zgodnie z zaleceniami i znów dzisiaj kilka nowych plamek. Padam na twarz w temacie alergia. Do tego moja mama ma chyba zaraz operację, bo złamała rękę z przemieszczeniem i denerwuję się tym dodatkowo. Nigdy nie lubiłam dziewiątki, a dziś jest właśnie 9. Kamilla dziękuję za życzenia dla mojej miesięcznej Emilci. Pozdrawiam Was i witam nowa twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Kamilla.... Darka...no ty masz może jeszcze troche czsau....;) Ale kamilka...trochę się leni...;) Przetłumacz swojemu małemu mężczyżnie, że mamusi jest już ciężko....i chcesz już go tulić , a nie nosić w brzuszku...:) spokojnie dziewczątka...na wszystko przyjdzie czas i pora...jak najwięcej ruchu, to poród pójdzie szybko i sprawnie!!!! Julka....witamy u nas!!! Masz racje-nie szukaj innego topiku- u nas jest najfajniej....;) Ja już dawno jestem po planowaniu...a jakoś nie mogę się rozstać z dziewczątkami ....tak tu milusio...;) No a my sobie byliśmy u babciów...Kacperek normalnie w siódmym niebie...tyle nowych twarzy...nowe zabawki i ubranka....ale to było konieczne, bo niestety rodzice tak wyładowali Kacperka, że nie wzieli mu torby na wyjazd...no i wszystkie ubranka zostały się w domu....;) Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło...mały ma nowe ciuszki!!! Fajnie sie jeżdzi z tym naszym podróżnikiem...wkładam go do fotelika i prawie natychmiast zasypia!!! I do rodziców mamy 4 godziny jazdy...i przesypia cała droge!!! Super! Pozdrawiam wszystkich ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama...wszystkiego naj dla Emilki, żeby jak najszybciej przeszła jej ta wysypka....:) Wiem co to znaczy, ja nadal się męczę z Kacperkiem...już nie wiem co go uczula...czytałam, że to może być łojotok i trzeba to poprostu przetrwać...i ze czesto male dzieci to maja...ale on ma na buziaczku tylko, wiec to nie alergia...Je już to mleko dla alergików...BEBILON Pepti, ale dalej to samo!!!! Może faktycznie lepiej się udać do dermatologa z nim, bo po tej wizycie u pediatry, to więcej wiedziałam przed niż po niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie czytam Wasze rozmowy to rzeczywiście podoba mi się u Was. Coś o sobie...na tym forum chyba najważniejsze o mnie jest to, że chcę się zdecydować na ciążę i nie mam odwagi, dlatego bardzo Wam gratuluję i zazdroszczę zarazem, ale tak pozytywnie, szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabelki, nie wiem jak się dopisać :( Jak to rozpracuję to na pewno się dopiszę; pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, to się w głowie nie mieści! Mama była w szpitalu, bo ma skierowanie na tą operację złamanej ręki, bo ma z przemieszczeniem i strasznie cierpi do tego, a oni ją odesłali do domu i kazali w poniedziałek przyjechać konowały jedne! Będzie się biedna męczyć z tym złamaniem w domu, a w poniedziałek po operacji na nowo. Do tego wymiotuje i wszystko sie jej naraz dzieje. Jestem wściekła i się cała trzęsę Mikołajka przekichane mamy, ja karmię tylko piersią i zastanawiam się, co jeszcze powinnam odstawić. Może powinnam pić tylko i wyłącznie wodę??????? Julka dopisz się! Musisz skopiować całą tabelkę i się tam dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk... wysprzątałam cały dom. A teraz kawka i kafe :) 100krocia gratulacje!!! jejku aż się wzruszyłam! Darka śniegu u mnie do łydek prawie, a za miastem po kolana. Nareszcie piękna zima, tyle, że troche późno. Taka zima powinna być na święta. Kochana pisz jak najwięcej informacji ze szkoły rodzenia, wszystko nam sie przyda, każda informacja jest ważna. A co zalecają dla takiego noworodka? Kurcze aż dziw bierze, że z takim maleństwem trzeba \"pracować\" od małego, żeby przyszły rozwój był w porządku! Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Kamila7 ciesz się tym stanem, bo niedługo... Życzę CI szybkiego i bezbolesnego rozwiązania! 100 latek dla Emilki!!! Julka.N. witaj :) Czy masz jakis zawód związany z dziećmi? bo piszesz, że \"zawodowo\"? Julka ja też mam stracha i ciągla odkładam starania. Ale dziewczyny pozwoliły mi inaczej spojrzeć i wiem, że nie taki diabeł straszny... Bedziemy się wspierać i mobilizować do działania ok? :D Miama a może to proszek do prania lub płyn uczula? Życzę Twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia, a teraz jest tak ślisko, że nie trudno kontuzję. Dużo moich znajomych zagipsowanych. Mikołajka to przynajmniej nie masz z Kacperkiem problemów w trakcie podróży :) Dzieci bardzo lubią spać w aucie. Moi znajomi jak nie dali rady uspać maleństwa to wybierali się w krótką przejażdzkę i już mieli dzieciaczka z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama to się w głowie nie mieści co wyrabiają lekarze! Jak zbliża się weekend to już żadnemu nie chce się pracować. Moja znajoma zaczeła rodzić w piątek w nocy i dali jej środek na zatrzymanie akcji bo lekarzowi nie chciało się odbierać porodu! Później akcja tak się zatrzymała, że musieli dać na przyśpieszenie. biedna rodziła 17 godzin, pielęgniarka i lekarz zjawili się dopiero w ostatniej fazie porodu. jak opowiadali to miałam gęsią skórkę. Co za kraj... tylko patrzą na to czy ktos da czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę jestem, widzę że muszę się jednak dokładniej przedstawić i zrobię to dziś wieczorkiem. Czy \"nie taki diabeł straszny\" to nie wiadomo :) Do zobaczenia wieczorkiem, teraz jestem bardzo zajęta.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeee szkoda gadać, Mama leży w łóżku, trochę pospała, męczy się. Pojadę do niej na momencik, zawiozę Ketonal, żeby jakoś wytrwała do poniedziałku. Ten kraj to więzienie dla normalnych ludzi, w którym niczego nie można sie doprosić. Jakbym nie była tak związana z moją małą krainą i ludźmi, których kocham, już dawno by mnie tu nie było. Sprawę proszka do prania w uczuleniu Emilki już przerabiałam. piorę tylko w Białym Jeleniu (szarym mydle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Koleżanki! Od paru minut mam internecik w domku:-) Hura!!!! Będę z wami na bieżąco:-) Witam serdecznie Julkę! Czekam co nam o sobie napiszesz no i dopisz się do naszej tabelki- zaznaczasz całą tabelkę dajesz na \"kopiuj\", później wchodzisz tam gdzie wpisujesz swoją wypowiedź dajesz\"wklej\" i dopisujesz swoje dane. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, szkoda, biedny Kubuś:-( Wygłaskaj Mu brzuszek i ode mnie! Oby Mu szybciutko przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wstyd się przyznać, ale nie znam swojego nr gg. Mam zapisany w pracy. I w ogóle jeszcze nie zdążyliśmy zainstalować gg w domu. Ledwo nam się udało internet zamontować, bo chyba nam padł dysk i jestem teraz w \"trybie awaryjnym\". Ale w najbliższym czasie na 100% Ci podam! Spryciarz z tego Kubusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- marzy mi się taka sytuacja- ja w ciąży odpoczywam sobie w domku i bez żadnego problemu korzystam z internetu...:-) Po prostu piękne:-) Uwielbiam czytac, a jeszcze nigdy nie przeczytałam nic Dostojewskiego, jak to możliwe? Jak to naprawić, od czego radzisz zacząć? Miłego, spokojnego wieczorku!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×