Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Emilka mi przedtem nie dała popisać - chciałam powiedzieć, że u nas też święta udane, tylko bardzo intensywne - wczoraj Chrzciny a pojutrze na weselisko. kiedy tu spokojnie pocieszyć się świętami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie święta minely znośnie. justynka rośnie i broi :) Ostatnio fajnie mnie budzi - głaszcze mnie po włosach i mówi \"mamamamama...\" Zwykle sie budze. Raz bylam tak padnieta ze sie nie budzilam wiec zaczela mnie bic z plaskacza łobuz mały. :p Dostała całą mase prezentow, ale najbardziej spodobała jej sie lala-dzidzia z butelką. jak sie przyk łada butle do lli buzi to wydaje dżwieki jakby piła. Justyś ja potrafi pol dnia poić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko święta faktycznie mineły super, najadłam się pysznośći i dużo odpoczywałam, ale wczoraj chyba odchorowałam (wymiotowałam i troszkę leciała mi krew z nosa). Mam nadzieję, żę wczorajszy dzień się nie powtórzy. Miama jak Wam fajnie! Tyle imprez> Ja już mam dość siedzenia w domu, najbardziej szkoda mi weekendowych wypadów. J_A_N_A hahaha :) wspaniały sposób na budzenie opracowała Twoja córeczka. Święta z dziećmi są super, a mnie najbardziej cieszy to jak one cieszą się z prezentów. My w tym roku jeszcze wśród dorosłych ale (mam nadzieję) za rok będziemy przygotowywać prezencik dla dzieciątka :) Wigilię spędziliśmy z rodzicami i teściową, a Święta z oczywiście u rodziców, teściową i siostrą męża z chłopakiem. Także było bardzo rodzinnie. Macie plany na sylwestra? Dostaliśmy zaproszenie od znajomych ale zostaniemy w domu, bo ja już o 21-wszej jestem nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napomniana przez Moluś pojawiam sie :) i znikam :) niestety, ale forum muszę odłożyć na inny czas jak wszystkie zaciażycie :p Bobrzęcie jest niesamowite, sporo mówi, jest grzecznym i posłusznym chłopcem jak coś chce to prosi dając buziaczka bierze za rękę i prowadzi jak chce nam coś pokazać KOCHAM GO pozdrawiam Was ciepło i zostawiam swoje gg :D 6647361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Channah 5660949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj... w Nowym Roku!!!! Czy na badania toxo można iść po śniadanku? (słabo mi jeśli jestem naczczo) I ile płaciłyście za nie? Miama świetna kartka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej w Nowym Roku 2008! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich! Żeby nam się... wszystko układało, szczęściło, uśmiechało, błogo żyło, szybko zafasolkowało (!) i wogóle wszystko spełniało! Sylwester u nas w domku minął bez większych szkód mienia i osób :) Było fajnie, głośno, tłoczno i wystrzałowo! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn a na tokso nie trzeba być na czczo, ja robiłam po śniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Aga79 no to mamy styczeń 2008 :) Czas ... Czy nie masz leciutkiego stracha :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w Nowym Roku! Tęskniłam za wami! I życzę wam i sobie spełnienia marzeń w tym 2008 roku... tych dużych i tych malutkich i tych o których się nie wspomina głośno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć dziecko
Cześć dziewczyny. Czytalam topik co prawda nie w całości bo długawy jest ale wyrywkowo. Ja również bardzo chciala bym mieć dzidie, chciała bym w tym roku zajść w ciążę w czerwcu odstawilam pigulki, od 2 tygodni biorę kwas foliowy bo przeczytałam na necie że powinno się go jeść, chociaż moja ginekolog mówiła że dopiero po zajściu w ciąże. Starała bym się zajść w ciążę wcześniej ale obawiam się mojej sytuacji materialnej. Czy wy też tak macie? Z chlopakiem mamy mieszkanie bez kredytu bo dostaliśmy je od jego mamy on zarabia 1 700 zł a ja raz prace mam raz nie, miałam postanowienie że zajdę jak dostanę umowę o pracę na stałe ale się na to nie zanosi a mój instynkt macieżyński sięga zenitu i tylko kasa mnie powstrzymuje. Czy wy tęż tak macie? czy wszystkie macie lepszą sytuacje niż ja? U nas rachunków wszystkich nam góra 700 zł. Na nas dwóch pozostały tysiąc wystarczał w zupełności no ale dziecko to bardzo duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilaaa no stracha lekkiego mam... jejku jak ja bym chciała już w tym cyklu zaciążyć !!! Moje dni płodne zaczynają się 8 stycznia, podziałamy no i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
mini55 a co u Cieie słychać? dawno nie pisałaś Aga to mamy w podobnych dniach płodniaczki, bo 8 stycznia to u mnie 12 dc :) Asik i Moluś buźka dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa no to gartuluje -super .. dwie krechy jak sie patrzy :) jak samopoczucie?? a u mnie leci powolutku , zwolniłam tempo i rozkoszuje sie ciąza :) Wlasnie zaczynam 21 tydz (półmetek mam dzisiaj) Borys sie rusza wiec juz sie nie martwie ze cos jest nie tak . A brzusio nadal mam malutki :) dziewczyny doswiadczone - czy ktoras z was miała problemy z karmieniem?? Bo tego jak narazie najbardziej sie boje a bardzo chcialabym karmic piersia . Mnie ginekolozka powiedziala ze moge miec z tym problem bo mam wklesle brodawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Agapko no piękne 2 kreseczki :) Moje gratulacje, ale niespodzianka :) mini jej to już półmetek, ale ten czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko wielkie gratulajce!!! Super wiadomość na Nowy Rok!!! Mini już na półmetku... wow, a brzusio urośnie zobaczysz :) zresztą to różnie bywa, u jednych wielki balon, a u innych mały balonik... Hmm Borys... czy tak nazwiecie synka? Ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- no to pieknie! Super niespodzianka!:-) Wielkie gratulacje!!! Mini- to już połowa ciąży???? Kiedy ten czas minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- no to pieknie! Super niespodzianka!:-) Wielkie gratulacje!!! Mini- to już połowa ciąży???? Kiedy ten czas minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mini - ja nie wiem jak to jest z wklęsłymi brodawkami, ale ja miałam raczej płaskie (i malutkie piersi) a karmiłam długo i bez problemu. Dziecko samo mocno brodawki "wyciaga". Mało tego, Justyś tak świetnie ssała, że nawet nie miałam sutków poranionych ani nic, a babki na oddziale ze sporymi piersiami i brodawkami (wystającymi) płakały z bólu, bo dzieci nei mogły ich uchwycic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no dzidzie mamy zamiar nazwac Borys - choc nie na 100% zobaczymy jeszcze jak sie urodzi Jana dzieki pocieszyłas mnie niezmiernie-owszem nie mam malych piersi takie srednie bym powiedziala ale to sutkami sie martwilam(w zasadzie nie wiem czy sa one wklesle czy plaskie) Mam nadzieje ze i mi sie uda- grunt to dobre nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za gratulacje! serdeczne całusy! Narazie się cieszę,ale tylko tak po cichutku...chyba odetchne dopiero jak urodzę! ;) Czuje się dobrze,cyce strasznie bolą i sennnnna jestem bardzo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany wpadam na forum i co czytam? Agapka zafasolkowała. Nareszcie, ale super niespodzianka! Gratulacje, wreszcie może odżyje trochę nasze forum. Zresztą już widać jak ruszyło na wieść o kolejnej zaciążonej. Mini u Ciebie już półmetek? Rany jak ten czas leci. Jakoś mi umknęło wcześniej i teraz doczytałam, że Borys - no to super, będzie co świętować. Co do Twojego pytanka, to owszem miałam straszne problemy z karmieniem, głównie przez to, że mała nie chciała ssać, potem mleczko nie leciało, ja w stresie, pielęgniarki i neonatolog po mnie, że sobie nie radzę, stres coraz większy, pochlipywanie do poduszki, że kiepska ze mnie matka, do tego ta żółtaczka i 6 dni w szpitalu, już myślałam, że przejdę na butlę kiedy nagle po powrocie do domu, wszystko puściło, a Emilka jak gdyby nigdy nic zaczęła ssać cycka jak szalona. Więc najważniejsze to nie zrażać się w szpitalu, bo wiadomo, że one działają na nas niezbyt pozytywnie. No a brodawki mam takie sobie, niby nie wklęsłe, ale wcale nie jak cumel w butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bardzo bym prosiła o odpowiedź na mój wcześniejszy post: Ja również bardzo chciala bym mieć dzidie, chciała bym w tym roku zajść w ciążę w czerwcu odstawilam pigulki, od 2 tygodni biorę kwas foliowy bo przeczytałam na necie że powinno się go jeść, chociaż moja ginekolog mówiła że dopiero po zajściu w ciąże. Starała bym się zajść w ciążę wcześniej ale obawiam się mojej sytuacji materialnej. Czy wy też tak macie? Z chlopakiem mamy mieszkanie bez kredytu bo dostaliśmy je od jego mamy on zarabia 1 700 zł a ja raz prace mam raz nie, miałam postanowienie że zajdę jak dostanę umowę o pracę na stałe ale się na to nie zanosi a mój instynkt macieżyński sięga zenitu i tylko kasa mnie powstrzymuje. Czy wy tęż tak macie? czy wszystkie macie lepszą sytuacje niż ja? U nas rachunków wszystkich nam góra 700 zł. Na nas dwóch pozostały tysiąc wystarczał w zupełności no ale dziecko to bardzo duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelunia - my z męzem oboje pracojemy ale wspólnie zarabiamy około 2000 wiec nieweile wiecej niz Wy .. Owszem mamy prawie swoje mieszkanie (jeszcze splacamy kredyt ok 5000) a wydatki miesieczne na oplaty sa rzędu 500-600 zł nie liczac kredytu . Jak widzisz zdecydowalismy sie na dziecko :) tylko moja rada jak masz okazje zatrudnij sie gdziekolwiek (nie musisz miec umowy na stałe) zawsze to jakies dodatkowe pieniazki co miesiac co najmniej do mometu urodzenia dziecka . A i bardzo dobrze ze bierzesz kwas foliowy - zaleca sie zarzywac conajmniej miesiac przed poczeciem:) powodzenia Miama czas leci,sama jestem tym przerazona... Coraz czesciej zaczynam myslec o porodzie i o tym karmieniu piersia;) ach zeby mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! ❤️ Agapka! SUPER !!! Gratuluje i zazdroszcze !!! ;) Przestałam brać tabletki - gin kazała mi zrobić przerwe by zobaczyć jak jajnik będzie sie beż nich zachowywał. I @ przyszłam 17 grudnia i trwała 10 dni, 9 dni przerwy i @ pojawiła się znowu. ciekawe... niedługo jade do Poznania. Pewnie znowu pójde do szpitala na badania. doła mam dziś dziś lekkiego. 31 lat mi strzeliło. Myślałam zawsze, że w tym wieku będe mieć już dzieci a tu jakoś się nie zanosi. Chyba sama zostałam nie mamą bo wszystkie psióły i kumpele maja dzieci... Liczyłam, że in vitro będzie chociaż w połowie finansowane a tu czytam jak Tusk mówi \"nie stać nas na in vitro\" Po co w ogóle zaczynali te gadki, robili nadzieje a teraz mówią, że nie stać... Szkoda gadać... Pozdrawiam Was Waszystkie Bardzo Gorąco....👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×