Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Alborada1983
Nie bylo mnie na forum 2 dni Czytam i....super Aguś!!!:) gratulacje Ciesze sie ze mamy kolejna mame Ale plamienie KONIECZNIE zglos lekarzowi! Moja kolezanka tak zaczela i poronila Agus mowie Ci idz do gina szybko! to moze swiadczyc o tym ze ciaza jest zagrozona i o zblizajacym sie poronieniu Czasem jest to normalny stan ale lepiej na zimne dmuchac Trzymam kciuki Oby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Asik jesli to wczesna ciaza a na to wyglada to kreseczka moze byc slabo widoczna Wiec....:) powtorz test za pare dni. A my z mezem zastanawiamy sie czy nie zrobic pomiaru prolaktyny(ja) Ile kosztuje takie badanie? gdzie mozna je wykonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Agus, Asik poniewaz krotko jestem na forum mam do Was pytanko: ile cykli sie staralyscie? czy barlyscie jakies leki?pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie wiem, nie wiem... Naprawdę trzeba dużo wyobraźni żeby ten zarys kreski zobaczyć... Poza tym troszkę mi się śluz zaróżowił... Alborada- witam na forum:-) Staram się już prawie 2,5 roku:-( A niby wszystko jest ok. Miałam nawet laparoskopię i 3 cykle wspomagane clostilbegytem (żeby produkować kilka jajeczek w jednym cyklu) i pregnylem (zastrzyk żeby jajeczka na pewno pękły). Teraz drugi cykl odpoczynku od wszelkich badań i wspomagania... zobaczymy z jakim efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutku jeszcze raz gratulacje, tym bardziej że udało się za pierwszym razem! Od stycznia starania ruszyły i proszę, cóż za rodzina rozwojowa, w tym tempie zaludnicie nam kraj :-) :-) Mini ja byłam tydzień (!!!) przed terminem i ginek wysłał mnie z ułożeniem pośladkowym na cesarkę do szpitala i jak tam przyjechałam i zrobili mi badania, okazało się że... Emilka się odwróciła!!!! W szpitalu byłam 3 dni, porobili badania i puścili do domu, Emilka urodziła się prawie 2 tygodnie później. Jak nie wierzysz, to wróć do wpisów z grudnia - stycznia 2007r :-) Więc odpowiadając na Twoje pytanko - dziecko może się odwrócić ZAWSZE!!! Asiczku u mnie przy Emi też była LEDWO widoczna kreseczka, na tyle, że pytałam męża, czy aby też ją widzi... ;-) Może i Tobie się udało. A co do kwasu foliowego, to ciężko dostać, bo babki w ogóle nie wiedzą że to mają na półkach :-D Boże jak by było super Asik!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i Asiczku jeszcze Mini potwierdziła moją wersję ze słabiutką kreseczką - widzisz Mini jaką dobrą masz pamięć.... ;-D Nie panikujcie z tym plamieniem, to fakt, że może świadczyć o poronieniu (ja tak miałam w 8 tyg ciąży) ale na bardzo wczesnym jej etapie to może być plamienie implantacyjne - czyli że zarodek zagnieżdża się w macicy... Alborada prolaktynę zrobisz chyba w każdym normalnym laboratorium. Nie pamiętam, ale koszt chyba koło 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga79 - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! :) Ale masz szczescie! :) Za pierwszym razem! :) Asik - póki nie ma @ to ciąża możliwa! :) A wiele się słyszało o cieniu cienia kreski i potem dzidziuś był! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz dziewczyny za wasze serdeczności! Dziś powtarzałam test i dalej są dwie kreski :) W środę wybieram się do gina, niech zobaczy co i jak żeby mieć pewność że wszystko ok. Alborada udało się w pierwszym cyklu... aż trudno uwierzyć. Asiczku jest nadzieja! W końcu! Koniecznie powtórz test i daj znać Aha...i dobrze że bierzesz kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no przykro mi :( ale kurde ta druga kreseczka... już taka nadzieja była. A może jednak jeszcze coś będzie, słyszałam że niektóre dziewczyny mają normalną @ na początku ciąży, ale nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku przykro mi... :-( Aga ma trochę racji - moja ciocia przez 5 miesięcy miała @, ale to było 30 lat temu i dowiedziała się, że jest w ciąży jak jej brzuch urósł :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Asiczku spokojnie Czesto sie zdarza ze mimo ciazy miesiaczka wystapi jeszcze jeden raz Czytalam o tym wiele razy Po skonczeniu @ powtorz tescik Agus gratulacje tym bardziej!!!:) A czy Ty wczesniej bralas moze tabl? Co do plamienia to roznie bywa ale moze dla spokoju zglos to ginowi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada nie brałam tabletek wogóle, tzn. kiedyś brałam przez 1 rok ale to było ładnych parę lat temu. A plamienie napewno zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Agus a moze znasz jakies dziewczyny ktore odstawily tablatki ? jesli tak to moze wiesz po jakim czasie udalo im sie zajsc w ciaze?trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aga-GRATULACJE! ❤️ super, bardzo się cieszę! :D Asik- uszka do góry!!! Jetseś dzielną kobietą! Dobrze, że łykasz ten kwas foliowy, brałam ten sam jak byłam w ciąży. 👄 także go polecam Miama- podziwiam podjęcia decyzji o kolejnym dziecięciu :) Ja wybieram się do pracy ;) u nas spox. Mati rośnie...;) Czasem trudno mi uwierzyć, że mam takie \"dorosłe\" dziecko :D Przyznam się wam, że wróciłam się wstecz do naszych \"archiwalnych\" wpisów sprzed ponad dwóch lat.....naprawde się wzruszyłam... fajnie tak poczytać co się wtedy działo! przepraszam, że nie odpiszę do każdej z was, ale Mat się dopomina towarzystwa! pozdzrawiamy wszystkie ciocie z topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada - moja kolezanka przed planowana ciaza odstawiła tabsy na trzy miesiace przed , zeby wszytsko sie uregulowało :) Aga jak tam u gina ?? zarejestrowałas sie ?? Jak sie czujesz?? Asik jak nastroje?? Miama a jak Twoje plany?? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini do gina miałam isć w środę tak jak zwykle przyjmuje ale okazało się że go nie będzie niestety więc jutro pójdę jak będzie miał dyżur w szpitalu, mam nadzieję że mnie przyjmie. Czuje się dobrze tylko piersi mnie bolą szczególnie jak rano wstaję no i mam jeszcze to plamienie ale tak trochę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chodzisz do jakiegos konkretnego gina?? U mnie w przychodnie jest tak ze codziennie jakis przyjmuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini tak chodzę do konkretnego i do niego chciałam, a on przyjmuje "państwowo" tylko w środy więc chciałam pójść bo po co od razu pchać się prywatnie i płacić. Oczywiście jak będzie trzeba to pójde i prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz racje nie ma co od razu przeplacac zwlaszcza ze zaraz czekaja Cie badania ... Ja za tydzien znowu ide oddac krew na morfologie i mocz i czeka mnie tez podobno bardzo "przyjemne" badanie krzywej cukrowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krzywej cukrowej to ostatnio moja koleżanka robiła i nie wiem po co, ale musiała zostać w szpitalu dwa dni ??? Z tego co wiem to idzie się normalnie rano do laboratorium, robi wyniki i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje plany... cóż - czekam na odp w sprawie pracy, jeśli z tego nic nie wyjdzie to szukam dalej i powoli przygotowuję się do drugiej ciąży. Ale POWOLI ;-) Aktualnie dalej czekam na @ - robiłam test, wynik negatywny, ale wiadomo - hormony jeszcze nie ustabilizowane, więc czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Aga moje gratulacje, ale expresem poszliscie ;) Asiczku buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
a moze wiecie kobietki ile kosztuja badania: poziom estrogenow, progesteronu, testosteronu? w jakich dnaich cyklu trzeba je wykonywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada- ja miałam robione badania hormonów, za każdy płaciłam 25zł i robiłam wszystkie oprócz progesteronu w 2-3 dc, progesteron chyba tydzień po owulacji (miałam monitoring). Oczywiście bez HCG bo to hormon ciążowy. HCG robiłam sobie raz jakoś 2 dni przed terminem @ ale tylko dlatego że gin chciał sprawdzić czy czasami nie jest tak że u mnie dochodzi do zapłodnienia tylko że następuje samoistne poronienie, ale jednak nie. Jak moje nastroje... nawet całkiem nieźle się trzymam, jak na tak rozbudzone i zawiedzione nadzieje. Jest mi przykro i nie wiem co mam robić, ale ogólnie jest ok. Niepotrzebnie narobiłam też nadziei mężowi... Pomyślicie że oszalałam, ale zastanawiam się czy się nie wybrać do wróżki. Takiej powiedzmy \"sprawdzonej\" u której było już pare moich koleżanek. No ale jeszcze się ostatecznie nie zdecydowałam. Ta wróżka powiedziała dwóm moim koleżankom mniej więcej kiedy i jakiej płci będą miały dzieci tylko jeszcze za wcześnie żeby to zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- fajnie że sie odezwałaś, nasza "stara" gwardia już sobie prawie zupełnie odpuściła bo już prawie wszystkim się udało. Tylko mi i Moluś się nie powiodło... A właśnie, Moluś- co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nikt sobie nie odpuścił!!! A już na pewno nie ja. Zawsze wiernie Wam kibicuję!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Aga no super !! Gratuluje! Asik Kochana kurna kiedy my sie doczekamy.... :( Kiedyś pewnie tak ale to już tak długo trwa.... Ja w tym cyklu brałam podwójny pregnyl ale czy to cos dało to nie wiem. Czekam, @ na 3 lutego a najgorsze ze wizyta u gina dopiero na 27 lutego ! Pozdrawiam Was wszystkiego gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- bardzo się cieszę że cały czas znajdujesz dla nas chwilkę żeby coś skrobnąć, pokibicować:-) Moluś- trzymam mocno kciuki! Może to właśnie ten cykl. Ale faktycznie to oczekiwanie jest po prostu okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś trzymam kciuki Asik - a jak to jest z Tobą?? caly czas jestes na tabletach i zastrzykach czy narazie przerwa?? Co wogole mowi lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×