Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Ja też bym chciła zgromadzić u siebie całą rodzinę, ale na razie nie mam warunków. Najpierw muzę kupić większe mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja już wiem na pewno, że nie jestem w ciąży :( Dostałam okres i to już 3 po odstawieniu tabletek w ciągu 2,5 tygodnia!!! Ja nie wiem co się dzieję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi markotka :( Nowy cykl - nowa nadzieja. Będzie lepiej!!! Uda się! Po tabletkach to jest różnie. Mi też się skróciły cykle, już do tego przywykłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteście bardzo odważne. Ja mam 26 lat (skończone) i ciąży nie planuję ze względu na niezbyt dogodną sytuację materialną i osobistą. Tak sobie myślę, że najpierw stała praca (umowa na zastępstwo jest niepewna), później rok czy dwa popracuję i może wtedy. Chociaż bardzo bym pragnęła już teraz zostać mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana niestety nie będę się teraz starać, muszę jakiś czas poczekać, dlatego liczyłam teraz na ten cykl, ale cóż... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka, główka do góry, będzie dobrze :) Ja przez dwa lata stosowałam tabsy potem odstawiłam na jakiś czas. Z moich obserwacji i odczuć wynikło, że nie miałam owulacji. Strasznie mnie to martwiło. Potem znów postanowiłam wrócic to tabletek, chyba dobrze zrobiłam. Teraz jak podjełam decyzje o odstawieniu ze wzgledu na to aby \"organizm doszedł do siebie\" obserwuję wszystkie objawy owulacji, poza byłam na wizycie u gina i potwierdził że jest owulacja. Mam nadzieję żę jak zacznę się już starać o maluszka to jakoś to pójdzie !NA razie- przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla tak dobrze to nie będzie, bo ja mam pcos, no i mój Misiek nie chce jeszcze zaplanować. A ja postanowiłam liczyć się z jego zdaniem i odczekam trochę, ale nie wiem ile wytrzymam i co będzie z moim zdrowiem! Strasznie skołowana jestem, nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie moje drogie mysle o was by wam sie wkoncu spelnily marzenia tak jak mi ,jestem bardzo szczesliwa ze wciaz nie moge w to uwierzyc ,nie moglam dostac piekniejszego prezentu od Boga niz fasolke :)musicie mocno wierzyc a wtedy powinno sie udac ,ja bardzo wierzylam nie dopuszczalam najmniejszej mysli ze sie nie uda i masz jest fasolka .budze sie w nocy wstaje patrze na test czy to prawda czy snie:)pomalu przestaje mnie bolec dol brzucha moze dlatego ze zarodek sie juz zagniezdzil w macicy co zwylke sie dzieje w 3 tygodniu.Babki to niesamowite uczucie jak wie sie ze jest we mnie drugie zycie maciupenkie :)to chyba moje najpiekniejsze swieta w zyciu ,jak patrze na niektore kobiety ciezarne to na nie wszystkich twarzach widac to zadowolenie ,moze z czasem sie przyzwyczajaja ,ja chcialabym byc taka zadowolona do konca ....dziewczyny starajcie sie dobrze odzywiac i sprubujcie pic ten olej wiesiolkowy bo ja tez slyszalam ze jest magiczny:) ...jade na zakupy ,pozniej zagladne ,milego dzionka ... ...aha dziewczyny jesli chodzi o pecherz ja mialam 2 razy jak tylko czujecie ze pecherz zaczyna bolec zrobcie nasiadowke z kilka rodzaji ziol i pijcie duzo wody z cytryna ,naprawde na drugi dzien zero infekcji,tylko uwazajcie jak ktoras moze byc w ciazy to w bardzo letniej wodzie usiasc pupa do wody na 15 ,20 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia2 - ile RADOŚCI w tych słowach :)!Miło się je czyta!!! Przekaż nam wszytskim te dobre fluidy, choć ja na humorek nie narzekam! Super, że jesteś taka szczęsliwa!Opisuj nam swoje samopoczucie, wszelkie obserwacje i odzcucia .Trzymah sie cieplutko i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Agusia 2 - a jakich ziol Ty urzywasz i w jakich proporcjach? Najpierw trzeba je zaparzyc i potem wlac do miski?Moze glupie to moje pytanie ale nigdy tego nie robilam. Pozdrawiam kobietki, wkrotce mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2 a przy zagnieżdżenieu się zaodka miałaś jakieś plamienie? Ponoć tak się zdarza. A jak Cię ten brzuch bolał? Małpowo tylko jajniki czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Czesc babki :) Kamila-dzieki za mile slowa,ty tez wkrotce doczekasz sie fasolki,zobaczysz:) Iskierka-wiesz ja tak na oko nie parzylam ziol tylko je zalalam wrzadkiem i nad para siedzialm pol godziny wlasciwie to pamietam ze usnelam wtedy nad ta miska ,ja uzylam z tego co pamietam pokrzywe lipe i skrzyp ,mozesz sobie wymieszac ze 3 ziolka razem jak chcesz to zaparz sobie bedzie lepsze dzialanie:)ja zalalam woda 3 saszetki .powodzenia:) J_A_N_A_-pytasz o plamienie nie mam plamienia choc we wtorek @to moze cos sie pojawic.Jesli chodzi o bol to wczesniej byl malpowaty z kluciem jajnikow pozniej jajniki przestaly mnie kluc ale macica sie odzywa taki promieniujace pobolewanie i uczucie goraca w srodku ,ale zauwazylam ze ten bol jest rzadszy i o mniejszym nasileniu ,oprocz tego mam lekka tempke ,usta pekaja ,mniejszy apetyt no i te piersi rosna w oczach . dziwczyny trzymam wciaz kciuki za was pozdrawiam do jutra papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---uwielbaim czytać twoje wpisy:)takie radosne,widać ze jesteś BARDZO SZCZEŚLIWA!!:)i tak trzymaj;) dziewczynki moje drogie,wpadłam sie tylko przywitać i zmykam do łazienki się szykować,dziś ajde z mamą i misiem na zakupy...do hipermarketu..uufff pewnie znowu duzo ludzi bedzie:P trzymajcie sie cieplutko!!! kamilka---po odstawieiu tabsów pzrzed dniami spodziewanego okresu pobolewał cie brzuch??bo ja niby jeżeli cykl bym miała 30-dniowy to okres powinien pojawić sie po jutrze czyli we wtorek a nic mnie brzusio nie boli:(..no nieraz tylko ajjnizcek zakłuje ..ale mało!! 😘 dla każdej starającej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! Ja też tylko na chwileczkę.... Agap-- przed okresem nic mnie w sumie nie boli. Nie boli mnie brzuch. Dopiero w pierwszy dzień jest jest ból, ale i tak po odstawieniu tabsów jest on o wiele łagodniejszy niż zanim zaczęłam barać tabl anty. Wtedy to ja umierałam z bółu.... Jedyny ból jaki odczuwam podaczas cyklu to tylko jak mam owulację, ok 12-14 dc. Trzymajcie sie Kobitki, miłego niedzilenego dzionka!!! 🌼 P.S u mnie świeci słoneczko :)..... mnmn Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka---a jak było u ciebie kochana z pierwszym cyklem po odstawieni???napisz proszę!:)...a u mnie pada snieżek z deszczem niestety:(......uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy cykl po odstawieniu był dłuższy bo okres dostałam 33dc. W połowie tak strasznie bolał mnie jajnik, okropnie!!!/wtedy dojrzewały trzy pęcherzyki, widziłam na usg/. Mój gin chciał abym do niego przyszła na wizyte tak ok dni owulacyjnych, chciał chyba sprawdzić czy są symptomy owulacji, tak mi się wydaje. Potem każdy następny cykl trwa 28 dni +/- 1dzień. Tak to wygląda :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja odpowiem :p W pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek (a brałam 5 lat) mój cykl trwał 32 dni i wytąpiło zupełnie normalne krwawienie. Dopiero po tych torbielach mi się cykl popuł i skrócił :( Ale dziś tempka 37.1 więc jetem dobrej myśli :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Witam kobietki.Ja siedze dzis w domu sama bo moj mezus jest w pracy. Za oknem tak jakos szaro i smutno a ja postanowilam sobie zrobic dzien leniuchowania. Wogole caly tydzien mialam meczacy i jeszcze ten pecherz, ale dzis na szczescie go nie czuje.Mysle ze domowe ciepelko wyleczy go. Pocieszala mnie mysl ze moze w tym tygodniu udalo sie (oczywiscie wiecie o co chodzi). Tabletki anty bralam dawno, dawno temu wiec nie moge powiedziec nic o ich wplywie na dlugosci cykli po odstawieniu. Pamietam tylko ze w trakcie ich brania i potem mialam mniej bolesne miesiaczki. Agusia 2 -kobietki maja racje.Twoje wpisy sa takie radosne. Ciesze sie razem z Toba.Mysle ze moze niedlugo dolaczy ktoras z nas do Ciebie. Trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa jak chcesz to napisz do mnie na gg, to opowiem Ci jakie mam przeboje po odstawieniu tabletek, gg 8741909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki. To ja ISKIERKA_NADZIEJA. Zmienilam swoj nick na Beatrycze75 i teraz pod nim bede pisala. Pozdrawiam i sory za zagmatwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) markotka---wpisuje twój numer w katalog publiczny gg i nic mi nie chce znaleźć!!!...a nie chce tu podawać swojego gg,z wiadomych wzgledów!!!wiec jak masz kontakt z \"brednie \"na gg to ona ma mój numer to niech ci da,i odezwij sie do mnie:) tylko nic konkretnego nie pisz o dzidzi...bo mój misiek jest wścipski;) i zeby nie zerknoł!!!!najlepiej odezwij sie jutro po połódniu bo teraz spadam do miśka leniuszkować!!!!buziaki;) kobiti moje drogie trzymajcie za mnie kciuki po jutrze dzien spodziweanej@ ...ale i tak sie nie napalam ze bedze jak cos w terminie bo same pisłyści ze po odstawieniu tabsów róóżnie bywa ...ale od pojutzra ozcekiwanie na @ a raczej na nie przyjście @...bo tego sobie i wam moje drogie żyzce;) uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa..... to Ty zaraz po odstawieniu tabletek zaczynalas starania o dziecko.? ja przez 3 miesiace musialam brac tabletki anty, wlasnie skonczylam , i staranka zaczniemy w drugiej polowie stycznia w drugim cyklu po odstawieniu. wczesniej badanka i oby wszystko bylo dobrze , czego i Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Czesc dziewczyny:) Agapa i J_A_N_A,no mam nadzieje ze beda dobre wiesci wkrotce ,niech ta @wezmie urlop na 9 miesiecy ,bardzo chce by sie udalo wam ,ja pomalu przyzwyczajam sie do mysli ze dzidzia w drodze ,bylam wlasnie na godzinnym spacerku z pieskiem niech dzidzia pooddycha swiezym powietrzem ,dziewczyny narazie co mnie przeraza to apetyt jeszcze 2 dni temu nie chcialo mi sie jesc a teraz jadla bym jak kon:)nie wazne czy to slodkie czy kwasne byle bylo jakies jedzonko:) ...oh tyle teraz na glowie wszystko bym chciala juz miec gotowe :) chcialabym juz miec brzuszek sterczacy i wygladac jak inne mlode ciezarowki :)apropo mam 30 latek a wy babki w jakim wieku jestescie? ..do jutra kochane powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia--ja mam prawie 22lata:) pozdrawiam z rana;) uciekam sie szykować do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Agap, J_A_N_A- trzymam kciuku aby się udało!!! Piszcie szybciutko co i jak! Agusia, długie spacerki, wypoczynek, dobre jedzonko- to jest właśnie to z czego przyszła mamusia powinna teraz korzystać :) Ja mam 23 lata. Ja dziś idę zribić cytologię ... a w styczniu do gina na kontrolę. Wtedy wypytam się go juz tak dokładnie o te przygotowania do ciąży, co jeszcze zrobić zanim zaczniemy się starać :) A co z Lorelay i Motką , nic się kobity nie odzywają ....Napiszcie co u was słychać! Dziewczyny, jeśli możecie to może napiszcie cos więcej o sobie :) Miłego poniedziłku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Powinnam dostać @ dopiero w piątek więc jeszcze trochę niepewnoci mnie czeka. A jeszcze może się zdażyć, że Duphaston mi cykl wydłuży (w co wątpię, bo przy jednej tabletce dziennie @ przychodziła zawsze i tak kiedy chciała czyli około 19- 20dnia cyklu) Tempka dzi 36.95 więc trochę spadła :( Nie wiem czy coś z tego będzie... :( Coś o mnie? :) W lutym skończę 23 lata. Studiuję... Właściwie to nie jestem nikim specjalnym :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Widze, ze na forum same młode kobitki sa! Ja moge przebic \"piatke\" z Agusia ( w styczniu 29) Pozdrawioam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się uczyć ale jakoś mi nie wychodzi, a w piątek coś jakby kolokwium mam :( Przynajmniej przez to dziecku nie myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×