Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Oj różnie to bywa Agapa, mi po odstawieniu tabletek całkiem cykl ześwirował, ale oby u Ciebie było OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie płodne chyba juz sa. Ja nigdy nie umiałam stwierdzic czy to juz czy nie. Ale po przeczytaniu kilku artukułow stwierdzam ze juz sa. :) Tez nie mam wielkiej nadzieji, ze sie uda w tym mies. i jak przyjdzie @ to bede miała swieta do bani! Kolezanki-juz mamy- mowia mi \"nie mysl tyle Moluś bvo sie stresujesz i moze to tez jest przyczyna\" Ale jak tu nie myslec skoro tak bardzo mocno che sie dzidziusia a tu nic nie wychodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Czy ktorejs z Was lekarz zalecil szczepienie na tzw. swinke (jesli jej nie przeszlyscie w dziecinstwie)? Nie czytalam wszystkich wpisow wiec nie wiem czy byla o tym mowa. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! ja nadal w oczekiwaniu na mojego Mikołaja:)...ale juz niedługo:) ...tak bardzo by chciała aby się niedługo udało zafasolkować...byłą bym najszczęśliwsza na świecie:) ...wam tez tego zyzce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie dziewczyny :) JANA-muj torbiel mial 5cm,i tez lekarz powiedzial ze nie ma nic ,tez nie mialam objawow torbiela o jakie poprzedniczka pyta ,torbiele czasem wogole nie daja znac o sobie. Dziewczyny czy wy teZ tak macie jak ja ,ze czasem mysle ,o tym zajsciu w taki sposob ze to zbyt piekne aby mnie to spotkalo tyle dziewczyn zachodzi w ciaze ale ja chyba nie ,czasem tak mysle nie wiem czemu buuu! Takze dziewczyny nie wiem juz sama co o tym myslec ,powiem wam szczerze ze cos mi sie ten caly system nie podoba te co nie chca lub nie planuja zachodza, te co sie staraja i chca barzo maja problemy nie wiem jaki cel ma w tym nasz kochan Pan Bog ale jakis musi skoro tak sie dzieje . Wlasciwie to tez nie moga tak odrazu nazekac poniewaz staram sie dopiero chwilke no ale wiecie jak to jest ,jak mozna o tym nie myslec jak sie tak bardzo pragnie. Trzyajmy sie dziewczyny nie dajmy sie zbzikowac ,zycze kazdej z was fasolki swiatecznej ,do jutra paaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia2---masz racie jka mozna o tym nie myslec ak tak bardzo sie tego chce;)alepzrecież wszystkie kobiet nie mogą miec takich problemów zzajściem,owszem jest ich duzo ale kurcze pzreciez nie wszystkie:)...ja sobie tak powtarzam i odrazu mi lepiej!ja tez sie staram pierwszy sykl dopiero;) miłego dnia kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja mam ten problem- jak tu nie myśleć intensywnie o zaciążeniu jak się tego tak bardzo pragnie. I skąd tyle wpadek u osób które tego nie chcą, nie planują itd. No ale cóż bądźmy dobrej myśli i poczekajmy na prezenty świąteczne, a nóż się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nie wiem czy ja was pocieszę, ale ja planuje dopiero zacząć się starać za parę miesięcy a już się stresuję na samą myśl, że pewnie tak łatwo nie będzie, czy w ogóle zajdę w ciążę itp.Jeszcze nie próbowałam a juz panikuje ;)..... . Ale nasza psychika odgrywa tu barzdo ważną rolę! Kobitki, myślmy pozytywnie!! Może atmosfera zbliżających się Świąt nasroi nas bobrze i oderwiemy się myślami od tylko jedynego tematu jakim jest dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się skupiać myśli na czymkolwiek innym niż na tym \"czy tym razem się udało\". Trzeba popracować nad swoja psychiką żeby nie zwariować:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela opowiadała mi, że długo nie mogła zajść w ciążę przy drugiej dzidzi. zaplanowała sobie wszystko idealnie, jaka ma być różnica wieku między dziećmi itp. a tu nic. Trwało to ok dwa lata i nadal dzidzi nie było.... Kumpela troche sie załamała, ale stwierdziła; skoro nie może mić tego dziecka to trudno. Niedługo po tym jak machnęła ręką na to wszytsko---> zaszła w ciążę!:) Psychika lubi płatać figle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, często słyszę o takich przypadkach, że jak ktoś już ma dość i machnie na to wszystko ręką to się okazuje ze w bardzo niedługim czasie jest już w ciąży. Trzeba jakoś oszukać psychikę, niech myśli że wcale nie chcemy dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale zima! Wczoraj goraca noc miałam bo płodne niby sie zaczeły... nie bardzo wczoraj miałam ochote bo spac mi sie chciało ale maz dał mi klapsa w pupe i powiedział: \" Do roboty!\" hehe Miłego dnia Dziewczeta! Acha chciałam jeszcze napisac o jednej sprawie. Ze zgadzam sie ze duzo zalezy od naszego nastawienia. Jak tak bardzo sie czasem che to nie wychodzi. Wczoraj spotkałam swoja kolezanke ktora stra sie od 7 lat! No wiec ide i widze ja z daleka i jej usmiech w około jej twarzy :D Zafasolkowała! Powiedział, ze cały listopad miał cos do pracy-angielski, jakies inne kursy i nie myslała o tym cały czas. Nie mierzyła tem, nie obserwowała sluzy itp i udało sie! A ja sie bardzo tez z tego faktu ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, dobre to było, uśmiałam się! To na pewno jest barzdo trudne ale może sie nam uda. Muszę się z tymi moimi myślami jakoś wyciszyć bo co to będzie jak zaczniemy z mężusiem się starać ;)?! P.S.... mam w czwartek egzamin, a niem ma siły żeby się uczyć , ble :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, super usłyszeć opowieść z takim zakończeniem :) :) :) Podziwiam twoją koleżankę za wytrwałość i w ogóle! Ja nie mogę , ...7 lat czekania! ja to bym się załamała...STOP- trzeba myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym sie załamała bo to szmat czasu! Ale tak jak pisze trzeba myslec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Hej dziewczyny -do @jeszcze tydzien a mi nie dalo i buh zrobilam wczoraj wieczorem test i chodze z nim jak glupia bo ; -dziewczyny wytlumaczcie mi jedno pokazala sie jedna kreska wyrazna a druga tak jakby przebija leciutko i nie wiem czy ona ma tak przebijac czy moze???zaraz wychodze do pracy jak ktoras z was moze mnie uswiadomic to prosze napiszcie nigdy wczesniej sie tak nie wpatrywalam w ten test a wczoraj jak sroka malo zeza nie dostalam sama z siebie sie smieje no i nie wiem czy tej drugiej ma wogole nie widac tak normalnie czy jak ja troszeczke widac to znaczy ze:):)powtarzam ze ja naprawde slabo widac ale widac dzieki za odpowiedz ide sie ubierac zaraz wroce tak apropo z wrazenia tej drugiek kreski slabej bo slabej ale spac nie moglam no i w sumie za wczesnie test zrobilam o tydzien pa czekam na podpowiedz z waszej srony papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, ja proponuje zrobic test jescze raz...spokojnie, uzbroj sie w cierpliwoisc i powtorz test za pare dnie :-)) nie wiem jak wytrzymasz...ale to chyba to co najprosciej mozesz zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że jest realna szansa że jestes w ciąży. Najlepiej poczekaj pare dni i powtorz test dla pewności. U mnie nigdy nie pojawił się nawet cień drugiej kreski, więc kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Agusia2- trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieję ze tez zobaczę niedługo druga kreseczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dzieki babeczki tak zrobie muj przyszly maz mowi ze nic nie widzi to moze ja mam zwidy ale nie autentycznie jest bardzo lekko zaznaczona znajac pecha przyjdzie @ i na tym sie skonczy dziewczyny kochane jestescie lece jeszcze pieska wyprowadzic i do pracy ,douslyszenia pozniej ...milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś w ciąży
miałam tak samo,dziś jestem mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia--trzymam kciuki,moze bedziesz pierwsza na tym topiku:):):) ale moim zdaniem jak jest chociaz torszke widoczna ta druga kreska to chyba jesteś;)bo mi nawet nigdy nie pzrebijała:(...ale sie ciesze jak coś.....:):):)a kiedy u ciebie okres dokłądnie ma być??? bo ja wyliczyłam na 13 gruddni aprzy cykulu 30-dniowym ,ale po odstaweieniu tabsów to nic nie wiadomo;) tzrymajcie sie kobitki ide spzrątać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziweczyny! Dziś pracowity dzień w pracy , więc ja tylko na minutkę . Dziękuję J_A_N_A za odp. dot. torbiela. Fakt gin. nic ostatnio nie wykryła, ale czasem sobie wymyślam choróbsko :( Uważam , że powinnyśmy jakoś sceptycznie podchodzić do ciąży albo żucić się w wir pracy. Może wtedy uda się za pierwszym razem?! Agusiu2 - moja przyjaciółka tak miała, ledwo widoczną kreseczkę i drugą wytraźną i dziś jest mamą! Zrób 2-gi dla pewności :) MIłej nocki, zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W końcu wróciłam z uczelni (od siódmej do osiemnastej to stanowczo za długo!) a tu bałagan w domu i pranie trzeba robić eh.... Ale przynajmniej spory ruch na topicu widzę:) Agusia2 - wiele czytałam takich przypadków na forum i zawsze po tygodzniu, dwóch były dwie grube krechy:D Brawo! A mierzyłaś temperaturę? Ja nie wiem jak nie myśleć o dzidzi. Jak się uczę, to jest OK, myśli zajęte, ale potem...Ciężka sprawa. A na dodatek ta temperatura znowu mi się podwyższyła i nie wiem już czy po prostu zachorowałam czy co...Chyba niepotrzebnie sobie robię nadzieje:/ PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! ...jutro ten okropny egz, brrr.... Ale zmianiam temat na o wiele przyjemniejszy.... Agusi2..........:) cosik mi sie zdaje że mamy tu przyszłą mamusię!:) Nie gratuluje aby nie zapeszać.... Zrób drugi teścik bo my tu umieramy z ciekawości i pisz szybćiutko co i jak!! :) Muszę wracać do nauki.... Do jutra ! Miłej nocki! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Ja caly czas czytam nasz topik ale nie udzielam sie zbyt czesto.Zalozylam nowy temat jak leczyc bezpiecznie bol pecherza w ewentualnej wczesnej ciazy.My juz drugi cykl staramy sie i pechowo przyczepil mi sie bol pecherza.Na szczescie kilka osob mi odpisalo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wieczorkiem pzred chwilką majstrowałąm dzidzie poraz kolejny,nie wiem jak jest z owu po odstawieniu tabsów wiec moze utrafiłam:)zobaczymy;)do okresu jeszcze tydzień:) życze miłej ocki i kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!! Nie pisalm do Was od kilku dni bo nie bardzo mam czas ale czytam codziennie:) U mnie nic nowego czekam cierpliwie na @ a w sumie to na jej brak jeśli do piątku nie przyjdzie to w sobotę rano testuję. Mam nadzieję że wkońcu sie uda ale na nic nie licze bo zawiodłam się juz pare razy ostatnio.Jak narazie objawów brak no może poza bolącymi cycuchami:) ale to jeszcze o niczym nie świadczy niestety... pozdrawiam Motka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie kobietki :) Wiecie sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy co ... oczywiscie czekam do @ale sprawdzalam jeszcze raz ta druga kreske no i jest bardzo slaba ale jest,kupilam nowy test ale nie robie go jeszcze tylko porownywalam czy na nie uzytym te kreseczki przebijaja czy nie no i nie niema nic czysta biel wiec czyzby?:):) O moj Panie czyzby to szczescie mnie spotkalo naprawde bo nie dowierzam wciaz ... ....ale beda jaja jak nic z tego tyle huku i nic ale wy pewnie przyzwyczjone jestescie do rozczarowan zreszta ja tez poraz drugi bylam... ....nie moge sie doczekac ale dam wam znac jutro rano bo planuje zrobic test z rannego moczu moze wyjdzie bardziej widoczna ta krecha . J_A_N_A-co ty zadnej temperatury nie sprawdzalam nawet nie wiem jak sie sprawdza;) Ktoras z was pytala kiedy mam miec @gdzies 12-13 .... Nic zmykam do jutra dziewczyny i nie poddawajcie sie nawet ja to trwa 7 lat .papapap:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×