Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

dziewczyny dziekuje za dalsze zyczenia...!!!! faktycznie moje jedyne mazenie teraz to urodzic zdrowego synka... Daria, dziekuje za zdjecia-i wysylaj ile masz-ja z chcecia popatrze na taka szczesliwa mamusie..:) a tak w ogole to natchnelas mnie tym pamietnikiem ze sama zaczelam swoje wspoamnienia-kupilam taka specjalna ksiazde(czy album) i tam wszystko wpisujesz(od poczecia do konca pierwszego roku dzidziusia)...Ostatnio odpowiadalismy na pytanie-jakie wrazenie zrobila na nas sama wiadomosc o ciazy...fajnie tak sobie powspominac-a i nasze dziecko na pewno bedzie mialo za kilka czy kilkanascie lat sporo radosci czytajac to wszystko... a propo aparatow fot.ja jak tylko sie dowiedzialam o ciazy to szukalam aparatu-kupilismy jakis czas temu-Canon-ja jestem bardzo zadowolona-lae jescze do konca go nie rozgryzlismy ma za duzo funkcji..;) jest maly zgrabny, lekki i robi ladne zdjecia to dla mnie najwazniejsze...moj chlopak zwracal wiecej uwagi na parametry techniczne i byly bardzo dobre.. biore sie za robote....bo troche rzeczy na mnie czeka na biurki-czy pislalam wam ze nie znosze poniedzialkow...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy. Choroba cos nie chce mnie puscic :( Właśnie się dowiedziałam, że na wyniki badania histopatologicznego muszę czekać jeszcze conajmniej tydzień, bo mają jakieś opóźnienia :( A chciałam iść do gina w tym tygodniu. Teraz nie wiem. Czekać na @ (może w przyszłym tygodniu przyjdzie) i iść po razem z wynikami badan krwi, ktore chce zrobic, czy isc teraz. Agapka, ty kiedy poszłaś po zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki pytanko mam. Czy na początku ciąży miałyście jakiś śluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie przyglądałam się dokładnie 😭 Ale jak sie jeszcze pojawi to sie przyjrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia--ja poszlam 5 tygodni po zabiegu i było juz ładnie wszystko wygojone ...ściskam cię mocno!!!! dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz jestem po wolnym:-) Gosik- wszystkiego najlepszego, zdrowej szczęśliwej dzidziuni i wymarzonego domu!!!:-) Teraz mnie dopadło jakieś przeziębienie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asik, dobrze że już jesteś. Słuchaj, jak teraz też się nie udało i w najbliższym czasie nie zaczniesz jakiegoś leczenia to może spróbuj z tym Castagnusem. Może warto spróbować, pomógł on już naprawdę dużej grupie kobiet. Jest ziołowy więc nie powinien zaszkodzić. Jak mi się nie uda od razu to znowy go wezmę, bo myślę że mi pomógł ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 100krocia - ja ide jutro na wizyte kontrolną i mam miec juz wynik histopatologi, moze ustalimy jakies badania z panią gin - jeszcze nie wiem. Kochana a jakie Ty bedziesz robiła badanka i czy u ciebie powodem obumarcia był faktycznie ten powód czy będą jeszcze szukać innego?? agapko 👄 Elunia - napisz cos wiecej 4 lata to faktycznie DŁUGO! BUZIAKI DLA wSZYSTKICH KOBITEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka LAseczki! Dziś dzień @ i pewnie przyjdzie coś takie mam przeczucia... MIŁEGO DNIA... Dziś znów pięknie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki będę robiła badania: -prolaktyna -progesteron -toxo i cytomegalia -może LH i FSH Nie wiem co bylo u mnie przyczyna, moze te badania wyjasnia. ja stawiam jednak na prolaktyne lub progesteron. Narazie czekam na @ Moze przyjdzie w przyszym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś trzymam kciuki żeby wstrętna @ się jednak nie pojawiła:-) 100krocia- czy castagnus można brać bez konsultacji z gin? I na co on działa, przypomnij mi, proszę? I jeszcze jak się go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane❤️ ściskam Was mocno ❤️ w sobote jedziemy na wesele..aja jeszcze butów nie mam wiec dziś na miasto szukać ;) wiec jak zwykle nie posiedze tutaj z wami ale ściskam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - mnie też przeziębienie dopadło. I na dodatek nie moge brać leków :( Tylko apap i płukanie gardła szałwią... I mam już dość ciąży!!! Nie moge juz! A jeszcze 5 tygodni! Wykituje! Nie moge oddychac! Boli mnie wszystko a szczególnie kręgosłup. Mam wrażenie że dźwigam worek ziemniaków przed sobą!Nieprzespane noce, bo ciągle cos boli albo trzeba iść siku. A ona mnie jeszcze kopie w tą przepone! BUUU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik castagnus = nielpokalanek = pieprz mnisi - jest na uregulowanie cykli. Ja po nim miałam bardzo bolesna miesiaczka i silny bol owulacyjny (wtedy zadzialalismy). Jest bez recepty w aptece. ok 10 zl 30 tbl. Gdy waga do 60 kg to jedna rano, gdy powyżej to dwie. Nie wiem, czy akurat Tobie pomoże, ale pomogl wiekszosci kobiet o ktorych czytalam na necie. Kuracja trwa 90 dni. Zazwyczaj jednak nie przechodzi sie jej do konca bo pojawia sie fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- ale czy to jest bezpieczne? Skoro powoduje jeszcze boleśniejsze @ i owulacje? A bierze się do owu tak? A ja na 100% nie wiem w który dokładnie dniu ją mam. Wiem tylko że występuje ok połowy cyklu bo widzę później po temp ale dokładnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza:-) Darka- dziękuję za zdjęcia! Super wyglądasz i bardzo podobają mi się twoje ciuszki ciążowe! Ja tez mam od niedawna aparat cyfrowy właśnie cannona i jesteśmy bardzo zadowoleni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- dzieki, będe musiała to poważnie przemyśleć... Sol Angelica- ja tez im zazdroszczę ciąży... oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplo Kochane... Jak ja bym chciala pojac ten pomiar goraczki.... wrrr... Zycze wszystkiego Naj... przyszlym mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Channah! No proszę Cannon najpopoularniejszy na topiku:-) Jak Kubusiowi idzie nauka zasypiania bez Mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam olympusa My chcemy, zeby dzidzia od razu spala sama w swoim pokoiku, ciekawe jak nam to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia Witaj i dziekuje za pomoc. Zaczynam wlasnie dzialac od 2 dni z goraczka, dziwi mnie to ze zawsze zaraz po wstaniu mam temp. ok 35,90 ciekawe jak bedzie w dalczych dniach cyklu. Czekam juz na dzidzie 4 lata... Czas zabrac sie za siebie... Dziekuje za pomoc i gorace buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Łyżeczkowanie miałam 13.09, tydzień po zabiegu byłam na wizycie kontrolnej, a w czwartek powinny być wyniki histopatologii... moja ginekolog powiedziała, ze nie powinnam się po nich niewiadomo czego spodziewać, że pewnie tylko będzie potwierdzenie, ze byłam w ciąży... i że dokładniejsze badania robi się dopiero po trzecim poronieniu... tak jak pisałam, zrobiła mi usg i powiedziała, ze wszystko jest dobrze... w piątek zrobiłam jeszcze poziom BetaHCG, żeby zobaczyć, czy już organizm wrócił do normy... okazało się wszystko ok... poza tym, mamy odczekać 3 miesiące, bo absolutnie nie wolno mi zajść w ciążę wcześniej... dostałam dziś kasę za pobyt w szpitalu (z PZU), normalnie mnie rozbawili- aż 140zł za 4 dni... żenada... jutro idę na zabieg usunięcia brodawki... pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello joka- trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg !!! Moluś- czemu nic sie nie odzywasz.... jak tam @?Mam nadzieję, że nie przyszła!!! Elunia30-witaj! zapraszamy do nas :) Dzis dzień spedziłam poza domkiem....wyjątkowo śliczny jest ten wrzesień! aha, dziś ropoczynam 20 t.c :)- półmetek! buźka dla wszystkich {usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×