Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Przepraszam poprawka tabelki PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 36....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobietki...;) Ja jeszcze w dwupaku.... ale od wczoraj nie biore juz tych mocnych tabletek rozkurczowych wiec moze akcja sie jakos rozwinie...;) Jakos teraz ten moj kawaler sie nie spieszy zbytnio z opuszczeniem brzuchalka...ale jak tak bedzie zwlekal to ja juz spisek uknulam...mam do umycia okna i nowe firaneczki do zawieszenia, wiec juz ja go pospiesze...;) Czuje sie superowo...mimo tych prawie 14 kilogramkow nabytych...wiec nie mam na co narzekac...:) Nie oszczedzam sie zbytnio...nawet ostatnio stwierdzilam, ze mam teraz najwiecej pracy w domu i wogole...jakos wiecej checi!!! Moja ginka wogole stwierdzila ze nie przewiduje u mnie jakichs komplikacji i nie powinno to trwac zbyt dlugo...miejmy nadzieje ze sie nie myli...ale jak bedzie to sie okaze...juz niedlugo!!!! Tak wogole, to do I terminu mi zostalo 10 dni.... Juz nie moge sie doczekac.;) jak ten czas szybko leci...a tak niedawno byly 2 kreseczki na tescie...;) ❤️ Pozdrawiam Was wszystkie i kazda z osobna, i do nastepnego....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy nanosza poprawki na tabelce wiec i ja sie poprawie...;) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajka- wywołałam wilka z lasu:-) To już całkiem niedługo, możesz się spodziewać synka \"na dniach\":-) Odzywaj sie jak najczęściej żebyśmy były na bieżąco. Jak już urodzisz to raczej nie będziesz miała dla nas czasu przynajmniej początkowo:-) Cieszę się że u WAS wszystko oki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moja poprawka. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub to ja też sie poprawiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
@ na razie nie przyszła, na razie staram się nie napalać, choć czasem to jest bardzo trudne. Zobaczymy co pokażą najblizsze dni, u mnie w ogole jest dziwnie bo od kilku miesiecy mam bardzo krótkie cykle, boje się ze to nie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - wbijam sie wam na topic bo chcialam cie pozdrowic buziaki mezatko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ciąża pozamaciczna mogła się \"wchłonąć\" jak to mi dziś powiedział lekarz...:( i co ja mam teraz o tym wszystkim myśleć???:( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
jakie testy ciażowe polecacie? Bo ja właśnie patrzę na allegro i nie wiem co wybrać, poza tym ceny są bardzo zróżnicowane od 1 do 10 zł. doradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne od ilu mUL wykrywają ciążę. Ja miałam ACON Ultra czuly (od 10mUL /ml) i jescze jakis preTest od 25mUL /ml. Lepiej czulszy, wtedy szybciej pokaże ciążę - druga kreska mocniejsza. Kupowalam w aptece (9 i 13 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
100rocia a gdzie ty kupilas ten test ACon ? nigdy takich nie widzialam bo najczulsze w aptece jakie mieli to wlasnie od 25mlu/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w aptece w rybniku. jest to test paskowy. a ten 25mUl/ml to jednak quick vue, a nie pretest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam test paskowy ROMED ale NIE polecam. Bo w cyklu wcześniejszym niż ten szczęśliwy pokazał takie niewiadomo co i myslałam że juz jestem w ciąży a tak niestety nie było. Gdybym miała teraz kupować to wybrałabym chyba jednak płytkowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja u siebie poprawię:-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie:-) nawet nie wiem kiedy przeleciały mi te dni.... po powrocie męża mieliśmy trochę pracy... codzienne coś .... ale u nas wszystko dobrze:-) czujemy się dobrze i rośniemy:-) już 5 kg w plusie.... codziennie \"nasłuchuję\" ruchów dzidziusia...i jak narazie nic.... marwie się co tam u mojego maleństwa..... pozdrawiam Was wszystkie gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadłam tylko na chwilke, wczoraj wieczorem dostałam plamienia i od razu jechałam do lekarza, mam l-4 i lezenie w łózku przez tydzien, wstaje tylko na sikanie, boje sie bardzo, dostałam zastrzyk a w poniedzialek dostane kolejny, nie wiem co zrobilam ze doszlo do tych plamien, wiec dziewczyny oszczedzajcie sie ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka nie zamartwiaj się kobito! Agapa trzymam kciukasy! 100krocia Hop Hop :) A u mnie wyglada tak: 37 dc i cisza! Nie pamiętam czy już pisąłam ale w sobote zrobiłam drugi test i też jedna krecha. Więc się zastanawiam czy robić bete czy iść do gina! Poradźcie!x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a u mnie pomalu koniec @ i nowe nadzieje !? ale jak mi sie nie uda zajsc do konca grudnia to oleje cale starania bo jest to meczace dla mnie !! i dolujace :( !? a dzis uslyszalam haslo od znajomej \" nima ci cos bo troszke przybralas ?? :( myslalam ze sie rozrycze !! obrucilam to w zart ze tak sie dobrze mam :P ale w srece i dusza plakaly jak bobr ;( i chyba faktycznie przybralam :(:(:( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus idz na bete :) wtedy rozwieja sie twoje watpliwosci a jesli chodzi o testy to moze to jest zbyt wczesna ciaza zeby ja wykryly ?? a beta jeli bedzie powyzej 15 to bedziesz wiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrobie tak: w tym tyg. pójde na bete i jak się okaże, że nie jestem w ciąży to wtedy pójde do lekarza...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - a ja myslalam ze od samego poczatku karmienia nie wolno mleka i produktowe mlecznych ze wzgledu na ryzyko alergii...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wiem ze w szpitalu to nie jedzenie tylko jakieś paskudztwa podają... Oj szybko chyba schudne po porodzie :( Nie znosze zup mlecznych! Blee.... Chyba zmienie temat pracy mgr, ale nie wiem jeszcze na jaki :) Wróciłam na uczelnie! :) 9 miesiąc spędze aktywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--poczekaj jeszcze kilka dni..pamietasz jka było u mnie w tamtymcyklu...@ przyszła do mnie w 40dc...a niegdy tak nie miałam..zawsze cykle 30dniowe...Jaa na twoim miejscu poczekała bym do 40dc..jak wtedy nici z @ to wtedy na bete......trzymam kciuki...i widze że jestesmy w takiej samej sytuacji ;) @ brak i czekamy ;) chanach--podeslij kubilka troszke na maila z chęcia poglądam małęgo przystojniakka ;) jana-a ty juz niebawem przytulisz swoje maleńswo ;) ale cudnie :)] ale pogoda brrr jesien przyszła juz oprawdziwa...a ja nie daje sie jesieni..nakupiłam rzodkiewki,sałaty szczypiorku u na kolecje bede robiła wiosenne kanapeczki :P zapraszam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chanah jaki kubolek duzy :) booma a podobny do ciebie ze szok wykapana mama :)do taty od pasa w dol :P ;) dziekuje za foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah cudeńki! A skąd Ci przyszły takie sny do głowy??????? Ja rodziłam? I co? jak mi było ;-) ? U mnie w porządku, tylko te 11 kg spędza mi sen z powiek. Chyba za dużo jem. Acha i podcięłam włoski, bo pewnie długo ni8e odwiedzę fryzjerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz Agapka by czekać? 40 dc bedzie w piątek. Hmmmno pomyśle bo w czwartek chciałm iśc na Bete. Matko Boska chyba zwariuje! Channah dzia za fotke! Kubolek słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - super-dzidziuś!!! A musze powiedziec ze widać duże podobieństwo do Ciebie (to znaczy to normalne bo to twoje maleństwo, tylko ze ja rzadko rozpoznaje podobieństwa do kogos u małych dzieci a tu mocno sie rzuca w oczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×