Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hello! Asiczku koniecznie daj znać jak z wynikiem prolaktyny i nie denerwuj się, bo stres powoduje jej skoki. Doczekasz się dzidziusia, przecież tyle osób Ci tego życzy, że nie może być inaczej..... Channah ależ dzielna jesteś, ale może za szybko próbujesz wracać do przedciążowej aktywności? Didlania super ze z dzidzią dobrze. JANA a ja już bym chciała tulić Emilkę w ramonach, bo z tym brzuchem, to ciężko, że hej! Ja dziś byłam u lekarza ogólnego, bo zaczęłam do tego jeszcze brzydko kaszleć. Ale oskrzela i płuca zdrowe, to jakaś chadrowa infekcja, nie chce się odczepić. Dał mi antybiotyk, ale go nie wykupiłam ;-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...37...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- wasz wielki dzień zbliża się ogromnymi krokami:-) Będziesz tuliła Emilkę:-) Gosik- a co u ciebie? Twój termin jeszcze bliżej, jak się czujesz? Chyba jeszcze jesteś 2 w 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...37...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ale mialam do nadrobienia w czytaniu ;) dziekuje za foteczki :) molus te twoj psiak to istne cudo :) kamila twoj brzusio :) jest rewelacyjny :) asik :(:(:( 100krocia ten twoj szef to jakis zjechany ;) zeby muzyke zmieniac w markecie !? chyba za duzo kasy ma i mysli ze mu wszystko wolno !! chanah bedziemy testknic :) wow hiszpanski :) zycze powodzenia darka czekamy na nowe foteczki :) z babelkiem cala reszte mocno sciskam i sle buziaczka o kurcze rocznica topiku byla :) i mnie ominela :( buuu szkoda p.s zycze wam zeby sw. mikolaj niezapomnial o zadnej z nas :) ... a jesli zapomni to trzeba mu wybaczyc bo jakby niebylo to stary sklerotyk :):):):):):):) !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, wczoraj wzielam dzien wolny-zeby sie zrelaksowac...a jak jestem w domu nie zagladam do kompa...:) Ja oczywiscie jeszcze 2 w 1 Asiczku..:)))) chociaz juz coraz bardziej chcialalbym zobaczyc synka i utuluc na zewnatrz...Dzis ide fo mojej ginekolog -teraz mam wizyty co tydzien...zagadam ja z ta cesarka-ja mam wskazanie przez ta owinieta pempowine-mialalbym wyznaczony termin i z glowy-a tak to stresuj sie niewiadoma-dziecko ostatnio tez mniej sie rusza-chyba nie ma miejsca-a ja za raz panikuje....ahh mowie wam ten ostatni miesiac to nie jest bajka Molus-piesek przesliczny-a chyba tez sobie sprawie jedengo Kamilka...ale ten czas leci-juz spory ten twoj synek(sadzac po brzuszku, ale na twarzy nic sie nie zmienilas-u mnie najbardziewj widac po twarzy te kilosy-ale o wage bede sie martwila pozniej-ja juz na plusie 15kg. musze mnienic stopke Buzka,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK widzę, że się trzymasz. To super. Ja też twardo stoję na nogach, ale łatwo nie jest. Moja mała też mniej się ruszy, chyba musimy polizować ze stresami. powodzenia i daj znać co tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...37...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już jestem po pobraniu krewki, wyniki Prl będą popołudniu więc dam znać jutro jak wyszły. Muszę się umówić do mojej gin. Wczoraj byłam u dentysty, okazało się że to dwa zęby koło siebie się spsuły i dlatego mnie bolało. Już mam wszystko ładnie wyczyszczone tylko jeszcze mam przyjść raz to mi zaplombuje. No i okazało się że muszę wyrwać ósemkę! Podobno jest bardzo zepsuta i nie do uratowania a ja nic o tym nie wiedziałam, nic mi wcześniej nie mówiła! Jestem już umówiona do chirurga- stomatologa, bo to jakiś trudny ząb, na pograniczu czaszki i mięśnia czy coś takiego:-( Płakać mi się chciało dosłownie. Dobrze że nie jestem w ciąży bo jakby mnie w ciąży złapało to nikt by mi tego nie wyrwał a bolałoby jak cholera. Może to dlatego tak los chciał mnie wziąć na przetrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- dobrze że u was wszystko ok:-) Ale fajnie, niedługo będziecie obie z Miamą tulić swwoje dzieciaczki:-) Szczęśliwie dotrwałyście do 9. miesiąca więc teraz już może być tylko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia i Asik trzymam za Was kciuki. Asik widocznie tak musiało być, wiesz jak to jest z zepsutymi zębami w ciąży. Raczej przed ciążą powinno się wyleczyć szczękę ;-) U mnie dalej przeziębionko trzyma, ale chyba jest lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Miama! A moja dentystka nic mi nie wspominała o tym zębie ostatnio. Nie wiem czy myślała że o nim wiem, czy co? Aż się zdenerwowałam. Ale teraz już będzie dobrze. Będę miała porządek w ząbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, ja przed ciążą też podleczyłam ząbeczki, ale niedługo znów muszę się wybrać na przegląd, bo coś mi się widzi, że któryś ząbek znów zaczęło trafiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dentystka powiedziała, że jak będę w ciąży, szczególnie w późniejszym okresie i podczas karmienia będę musiała być na diecie wysokowapniowej. Mam słabe ząbki, a dzidzia bardzo wyciąga wapń od mamusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, wczoraj moja ginekolog powiedziala ze urodzic moge w kazdej chwili...bo dziecko jest bardzo nisko osadzone...Kurcze to przeciez 3 tygodnie jeszcze-wazlizka dla mnie i torba dla dziecka juz spakowane...w sumie to chcialabym miec to juz za soba...ale w tym wypadku nic sie nie zaplanuje. Asik ja powyrywalalm 8ki juz jakis czas temu...bo niedobry jest do nich dostep i dlatego tak czesto sie psuja...tez mialalm chirurgicznie usuwane-da sie przezyc-badz dzielna!!! mnie jakos zeby sie nie psuly w ciazy(odpukac) ale staram sie codziennie cos z nabialu jesc(albo pic) pozdrowienia,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) WoW!!!! Gosiak- to co napisałś zrobiło na mnie wrażenie....jakoś tak dziwnie sobie uświadomić, że w każdje chwili moze pojawić się towje dzidzi na tym świecie....ciągle wydawało mi się, ze jeszcze całe wieki minął zanim to się stanie!a tu, ....proszę....! Rodzisz naturalnie....?A co z \"cesarką\", zminiłas zdanie czy ginka Ci odradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niecałe 4 tygodnie. kurcze, muszę się wreszcie spakować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- to masz teraz radosne oczekiwanie:-) Melduj się jak mozesz to codziennie na kafe, żebyśmy wiedziały kiedy ten moment nastapił:-) I właśnie, co postanowiłaś w związku z porodem? Miama- lepiej też się już spakuj, będziesz miała to już z głowy, a w razie akcji nie będiesz musiała myśleć co tu jeszcze zabrać. Ojej- ale radosne będą święta, sylwester i Nowy Rok- oczekiwanie na dwójkę topikowych dzieciaczków:-) W dodatku parkę:-) Darka- coś tez jakby dawno sie nie odzywałać. Czy tylko takiem mam wrażenie? Odezwij się do nas, co tam u ciebie? Channah- napisz też coś czasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać o wyniku prolaktyny. Mam już w normie- 109 (norma od 40 do 530). Poprzednio było 647. Bromergon będę dalej brała aż do wizyty u gin, a ta dopiero 21 grudnia! Nie ma wcześniej miejsc a w przyszłym tyg. ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Mało pisze ale jestem z Wami cały czas.... Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematymaty
przepraszam,że tak nie za bardzo w temacie.muszę się kogoś spytać...zaszłam w ciążę z dobrym kumplem.po prostu pewnego wieczora przestaliśmy się kontrolować...nie wiem czy w ogóle mówić mu to...to jest facet,który szaleje,po prostu żyje z całych sił.ja nie wiem co robić,ale na pewno nie chce go do niczego zmuszać...powiedzieć?teraz jesteśmy dobrymi znajomymi,ale potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawdę
musisz mu powiedzieć, skąd wiesz czy on nie chce tego wiedzieć, w przyszłości gdy dziecko będzie chciało się dowiedzieć kto jest jego ojcem to i tak się dowie, co w tedy? gdy po latach ten kumpel dowie się że to jego dziecko czy nie będzie miał ci zazłe, czy dziecko nie będzie miało ci za złe ? On też ma prawo wiedzieć. Przecież do niczego go nie zmuszasz tylko go informujesz a co z tym z robi to jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematymaty
siedzę teraz i myślę jak to zrobić.od kilku dni nie mamy ze sobą kontaktu.ja się boję,a on po prostu tak ma...z resztą co tu dużo kryć.nie jesteśmy razem,to było tylko raz.a on nie widzi potrzeby żeby się do mnie odzywać,co jest zrozumiałe...nie wiem po prostu.to facet z którym spotykam się sporadycznie,w sumie to po to żeby się pośmiać,a tu nagle coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa***
bez obrazy....ja rozumiem sex z kuplem, poprostu; mięliście na to ochotę, taki sex dla sexu-ok, ale czemu nie pomyśleliście o zabezpieczeniu??!! Jak zwykel w takich sytuacjach najbardziej ucierpi dziecko!!! I powinnaś mu powiedzieć, ma prawo znać prawdę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematymaty
nie obrażam się.zachowaliśmy się jak gówniarze...co tu dużo mówić.a dziecko..wcale nie musi cierpieć...tak naprawdę to się cieszę...tyle że ten tatuś...no cóż,wiem że ma prawo wiedzieć i powinnam mu to powiedzieć.ale tak się boję,że ręce mi się trzęsą.a moje dziecko kocham już teraz najbardziej na świecie...i bardzo się boję że coś może mu się stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa***
to super, że się cieszysz....naprawdę, ale wiesz, dziecko potrzbuje obojga rodziców....którzy tworzą związek i kochają się!!!! Dlatego napisałam, że najbardziej ucierpi dziecko! Mam nadzieję, ze po tym jak powiesz facetowi, że spodziewasz się jego dziecka to zachowa się odpowiedzialnie i nie odwróci się od Ciebie.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa*** a myślisz, że dwoje rodziców, pobierających się \"dla dziecka\", ale się nie kochających to dobre wyjście? Dylematy powinnaś powiedzieć, ale broń Boże do czegoś zmuszać. Uważam, że dziecko ma prawo znać ojca, widywać się z nim, ale nie uważam, że to jest powód do małżeństwa w przypadku, gdy dwoje ludzi przed wpadką wogóle o tym nie myślało. -------------------------------------------------------------------------------------- Umówiłam się do gina na środę. Jak jajnik przestanie boleć to nie pójdę, ale już straciłam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematymaty
oj wątpię:)myślę realnie i znam go trochę:)nie,nie sądzę żeby zachował się odpowiedzialnie:)lubię go bo jest fajnym facetem,ale nie jako partner.to taki mały chłopczyk,który chce wszystkiego w życiu spróbować.a jeśli chodzi o dziecko...będzie miało fajne geny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematymaty
tylko najgorsze jest to że muszę mu to powiedzieć!po prostu się boję panicznie!nie wiem jak mam to zrobić...kurcze,jeszcze do tego się boję że on pomyśli że czegoś od niego chcę....niech ktoś to zrobi za mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×