Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah- cieszę się, że iędzy wami jest już wszystko w porządku bo tworzycie naprawdę wspaniałą rodzinkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam za milczenie!!!!!!! Byłam wczoraj u gina, późno wróciłam i nie miałam siły już zaglądnąć na forum. Było tyle ludzi, chyba po świętach sie nazbierało, ze czekałam i czekałam i prawie zasnęłam w poczekalni. Co powiedział lekarz? Ze maleństwo nie zamierza chyba wyjść, wszystko pozamykane, żadnego rozwarcia, czy skracania się szyjki. (kurde żyrafa ze mnie) Maleństwo ma około 3600g, ma się świetnie, główka gotowa do startu, Pan doktor nawet chyba ją pogłaskał, bo przy badanku jak mnie obmacywał, stwierdził, że jest główka. No i jeśli do wtorku nie urodzę, mam się zgłosić do szpitala, będą mi wywoływać poród. tylko nie wiem, czy tak zaraz czy w ciągu kolejnych dni. Tak więc do 8 stycznia włącznie powinnam sie odzywać. Więc dziękuję za kibicowanie i przepraszam za milczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Też wolałabym zostać w domu z dzieckiem, ale samych opłat mamy 1200 zł :( Miama miała napisać sms jak coś, chyba, że nie zdążyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- Emilce chyba jest bardzo dobrze w brzuszku, pewnie wyczuwa jaka pogoda na zewnątrz:-) Channah- tym bardziej życzę spokoju w weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz uciekam! Channah Tobie szczególnie spokojnego weekendu! ;) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie wypuszczę droga Channah, rozstaw nóg na godzinie 13:50 ;-) No ale cóż, dalej się nic nie dzieje. Asik trzymaj kciuki, wsyztskie trzymajcie. oczywiście dam znać, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane pisalam do gosik by przekazac jej wasz gratulacje,usciski i pozdrowienia,nie odpisala jednak bo pewnie ma mnostwo innych spraw na glowie(i przy cycuchu:)) takze musimy uzbroic sie w cierpliwosc a jak co to od razu pedze na kafe zdawac wam relacje u mnie w nowym roku bardzo spokojniedziewczynki moje mile:) raz jeszcze witam wszystkich w nowym roku i zycze aby byl mega udany!!! pisalam do gosik aby przekazac jej wasze pozdrowienia i gratulacje i zyczyc jej wszystkiego najpiekniejszego na \"nowej\" drodze zycia bo wszystko przeciez teraz bedzie inne,piekniejsze,rowniez jej serce od dzis bedzie wrazliwsze,czulsze i bedzie bilo dla jednego pamperka wiecej:)-nie odpisala jednak bo pewnie jest obolala tak jak pisala i ma 100 innych wazniejszych bo po sylwestrze turystow wymiotlo i znow w pracy jest cisza,co mi absolutnie nie przeszkadza bo mam czas na moje ukochane ksiazeczki,ktorych nawiozlam sobie z grudniowej wycieczki do chicago cale mnostwo;)rozkoszuje sie wiec tym grudniowym zastojem bo jak przyjdzie sezon to mi znowu nogi z dupy powyrywa,chyba,ze.........bedzie balonik:)-a bardzo na to licze i wypatruje ubezpieczenia jak zbawienia-jednak poki co musze wziac na wstrzymanie i skupic sie na innych przyjemnosciach:) miama-rowniez ci kibicuje i trzyma kciuki zeby emilka wreszcie wskoczyla w twoje ramiona-najlepiej za pierwszym parciem:) pozdrawiam i lece na pyszna zupke kalafiorowa ,ktora wlasnie upichcilam,mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mialo byc poprawnie:)cos sie poprzestawialo w tekscie:) oto poprawna wersja:) dziewczynki moje mile:)raz jeszcze witam wszystkich w nowym roku i zycze aby byl mega udany!!! pisalam do gosik aby przekazac jej wasze pozdrowienia i gratulacje i zyczyc jej wszystkiego najpiekniejszego na \"nowej\" drodze zycia bo wszystko przeciez teraz bedzie inne,piekniejsze,rowniez jej serce od dzis bedzie wrazliwsze,czulsze i bedzie bilo dla jednego pamperka wiecej:)-nie odpisala jednak bo pewnie jest obolala tak jak pisala i ma 100 innych wazniejszych spraw na glowie(i przy cycuchu:)) takze musimy uzbroic sie w cierpliwosc a jak co to od razu pedze na kafe zdawac wam relacje u mnie w nowym roku bardzo spokojnie bo po sylwestrze turystow wymiotlo i znow w pracy jest cisza,co mi absolutnie nie przeszkadza bo mam czas na moje ukochane ksiazeczki,ktorych nawiozlam sobie z grudniowej wycieczki do chicago cale mnostwo;)rozkoszuje sie wiec tym grudniowym zastojem bo jak przyjdzie sezon to mi znowu nogi z dupy powyrywa,chyba,ze.........bedzie balonik:)-a bardzo na to licze i wypatruje ubezpieczenia jak zbawienia-jednak poki co musze wziac na wstrzymanie i skupic sie na innych przyjemnosciach:) miama-rowniez ci kibicuje i trzyma kciuki zeby emilka wreszcie wskoczyla w twoje ramiona-najlepiej za pierwszym parciem:) pozdrawiam i lece na pyszna zupke kalafiorowa ,ktora wlasnie upichcilam,mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobote poczytuje co tam u wAs :) Dareczko--śliczne zdjątka Twoje dostałam ;) promieniejesz a brzus przesłodki!!!!!!!! ściskam buziaki dla każdej kochanej buxkai😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale dawno mnie nie bylo :( przepraszam to przez te 28 dni ;) a bo zapomne wszystkim zycze szczesliwego nowego roku :) szybka jestem no nie ;) dareczko dziekuje za foteczki brzusioooo przeeesliczny u mnie po staremu i zanych nowych wiesci brzusio juz boli mnie jak na @ a ta planowo ma przyjsc 11 :( ostatnio przyszla po 21 dniach i miala lekkiego dola ale juz zrezygnowalam z wszelkich wykresow i mierzenia tempek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik wielgachne gratulacje :)🌼❤️ bardzo sie ciesze ze juz tulisz swojego synusia w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za dalsze kibicowanie. Przyda się, bo mała jeszcze ciągle wewnątrz brzuszka. Seksowanko było, no ale dalej nic. Tylko dziś trochę mało czasu na pisanie, rodzinka się zwaliła na głowę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Gosik wielkie gratulacje i całuski dla synusia. Ale masz już fajnie :) Dareczko a ty jak zwykle wyglądasz kwitnąco, dzięi za fotki buziaki la wszystkich Teraz czekamy na Emilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdołowana jestem :( Martwie sie bo znowu dostałam @!!!!😭Ostatnio termin miałam na 19 grudnia , @ przyszła 26 i trwała do 28 czyli w sumie 3 dni. I wczoraj znowu! Najpierw plamki a teraz normalnie ze mnie leci! I brzuch boli! jeszcze takie rzeczy sie u mnie nie działy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Moluś faktycznie dziwne. Może też warto zbadać hormonki???? Emilka dalej buszuje po brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah przeczytałam na głos i mam nadzieję, że dotarło. Wczorajsze wywoływanie porodu za pomocą oksytocyny męża nie zadziałało ;-) Zobaczymy co dalej. Będziemy próbować, a co! Ale powiem wam, że komicznie było, hehe więcej smiechu niż to wszystko warte ;-) Jutro mogę sie nie zjawić - moi rodzice mają 40-lecie ślubu, więc mogę mieć problem z zajrzeniem do Was, a gdybym czasem urodziła - to dam znać sms-kiem. Życzę wszystkim przyjemnej niedzieli, a Kubusiowi Channah żeby go dziąsełka nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke bo zmienia sie od dzis mój wiek! 😭 ;) no i niewiadomo teraz jak z tą @-wrrrrrrr PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH 100krocia..................25....Rybnik........30.01.. ...all tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ..3.............? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr. 06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do channah
obejrzałam Wasze zdjęcia z Twojej stopki - masz przepięknego synka, jest bardzo fotogeniczny i przyzwyczajony do aparatu fotograficznego - mógłby zostać gwiazdą reklamy lub filmu skopiowałam link do strony agencji aktorskiej proszę nie gniewaj się na mnie, po prostu w życiu nie widziałam piękniejszego dziecka, ale nie jestem "naganiaczką" czy agentką tej strony Pozdrawiam i dużo zdrówka Wam zyczę http://www.andymax.pl/podstrony/katalog.php?id =2065&AM=bf2f1019ee903927c3a76573b6b87e20>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - z okazji urodzinek życzonka spełnienia marzeń, a w szczególności tego największego! Channah masz być z czego dumna i wobec czego gratulki ;-) Dobrze że Kubuś spał spokojnie, może go nie będzie tak juz męczyło. Ja już po imprezie i ciągle 2w1. Już mam dośc i do tego zaczynam łapać doła. Ale będzie za chwilę seksik więc może przejdzie do jutra. Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- wszystkiego najlepszego i spełnienia MARZENIA! A z tymi miesiączkami koniecznie skonsultuj się z gin. Miama- wieczór był pewnie bardzo udany:-) Ciekawe czy dzisiaj jeszcze będziesz miała dla nas czas czy już tylko dla Emilki:-) Channah- jak tam po wizycie teściowej? Dało się przeżyć? Pozdrowienia dla Ząbkującego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Laseczki za życzonka. Troche dziwnie się czuje z ta \"3\" z przodu. Ale będe musiała sie przyzwyczić. Najważniejsze, że czuje sie na 25 ! ;) :) Channah - jak tam po wizycie teściów??? Miama tzrymam kciuki! Całuski dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloww ;) Asik kazała przekazac że ma duzo pracy i póxniej się odezwie ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Moluś- powiem krótko i konkretnie; wszystkiego najlepszego i ślicznego różowego bobasa :D U nas ok, wczoraj byliśmy na zakupach, gł. dla mnie ....pokupowałam sobie parę ciuchów jak już będę \"bez brzusia\"....sporotowe, na spacery z Mateuszkiem :)....i miałam dość (kręgosłup i girki odmawiały posłuszeństwa). Dziś uczę się i przygotowuję do jutrzejszej obrony......!!!! Troszkę się stresuję :o..... Spadam, bo idę jeszcze na kontrolę do dentysty! Buziaki dla wszystkich!!! Ciekawe jak tam Miama ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooooo ja tylko na sekundke, bo za raz mam umowiona wizyte u lekarza... wielkie dzieki za wszystkie gratulacje!!!! Duza 👄 !!!! jestesmy juz w domu-wyszlam w sobote, porod byl przez c.c-bardzo niespodziwanbie-bo pojechalam w srode(3 stycznia) do szpitala zeby zobaczyli czy z dzieckiem wszystko ok bo wydawalo mi sie ze sie mniej ruszal(urojenia mialam)...a oni wszystko sprawdzili i mialam wysokie cisnienie 143/95 -a nawet jeszcze kawki nie pilalm ;) i za mocny refleks jak stukali mnie takim mloteczkiem po zloczac kolan i lokci- powiedziali ze to niedobrze, i dla mnie i dla dziecka i moga byc komplikacje jak jeszce bede czekac wiec wyslali mnie od razu do pokoju przedopreacyjnego podlaczyli pod kroplowki i o 18:00 zaczela sie cesarka-nic nie czulam..mialam epidural w kregoslup a bylam przytomna przez caly czas-moja glowa byla oczywiscie za kotarka-jak zawolali mojego Maxa do sali operacyjnej bo chcialam zeby ze mna byl-to powiedzial ze jak wchodzil to juz bylam \"rozpruta\" ja nic nie poczulam ...5 min. pozniej uslyszalam i zoabaczylam mojego synka-cudowne uczucie az sie rozplakalm, wzieli go na taki stolik obok i odsysali te wydzieliny ktore polknac jak go wyciagali...potem go wytarali , ubrali-mnie w tym czasie zszywali-i zabrali do intensywnej opieki bo mial za duzo tych wydzielin...mnie przewiezli na pooperacyjna i nie moglam go widziec cala noc-moj chlopak chodzil tam co pol godziny i robil zdjecia co sie z nim dzieje-ja oczywiscie ryczalam jak bobr jak widzialam te zdjecia -on taki malutki z jakimis rurami i kroplowkami-ale ok.12 w nocy mogl juz samodzielnie oddychac i odlaczyli mu wszystko...Mnie tez dali jakies swinstwa w kroplowkach ze nie moglam sie ruszac...Doppiero nastepnego dnia w czwartek przewiezli mnie do mojego prywatnego pokoju i w koncu przywiezli tez dzieko-wygladal super-niestety nie moglam go karmic przez te kroplowki ktore mi dawali..:( podsumowujac nie bylo zle...ale teraz jestem obolala-rana mnie starsznie boli-chyba za duzo sie ruszalam po wszystkim, teraz jak kaszle albo kichne to czuje jakby mi sie brzuch rozpruwal... dobra to na tyle relacje...sciskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeszcze raz gratulacje Gosik :))) A ja mam zielone światełko. Cysta wchłonęła się. Dostałam duphaston i do dzieła :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia to super!!! G*O*S*I*K jeszcze raz gratuluje!!! Jeżeli nie ma problemu to czekamy na fotki! Co do bólu po cesarce to wiem co czujesz! Jak mnie operowali też cieli mnie jak na cesarke. Mam blizne, która ma 17 cm! Najlepiej jak byś nosiła takie uciskowe majtki! ja nie nosiłam i mam brzydka blizne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×