Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kamilkaaaa26
oj faktycznie straszne pustki dzisiaj. Ja juz po pracy i właśnie skończyłam gotować obiadek. Ufff nie mam już siły. Chyba się pójdę położyć bo coś mnie głow rozbolała. Jej agapa piesek :) Uwielbiam zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze u Miśka i czekamy na jego brata az wróci z piesiem z Łodzi :) juz psina odebrana bo dzwonilismy do niego :) podobno jest słodszy niż na zdjątku ;)juz sie nie moge doczekac..napstrykam fotek to wam jutro pokarze ;) 100krocia--Twoja psina słodka..uwielbiam owczarki niemieckie..tylko w bloku nie ma warunków do ich trzymania...wiec nie pozwoliła bym sobie na takiego ;) miama--no dobzre zę juz po zakupkach ;) kamilkaaaaa--🌻 i buziaki dla ciebie ;) a gdzie Asik sie dziś podział??:)hyyymmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka niby po, a tak naprawdę przed. No bo co mi po jednej parze spodni, kiedy przede mną jeszcze całe 5 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoś(piesek szwagra) jest boski..jutro pochwale sie fotkami :) poprostu cudooooooooooo i polizał mnie po nosku :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - przede mna 3 i pół miesiąca jeszcze a też mam tylko jedną pare spodni :) Może jeszcze jedną dokupie a moze nie :) W sumie czas szybko jakos leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Na wykresiku tempki zaznaczyla mi sie owulacja. Byla 16 :) I w tedy było też mizianko w górach :) W sumie mizianko było co 2 dni :) Mam nadzieję, że się uda, chociaż nie nastawiam się za bardzo. Mam bardzo krótką drugą fazę cyklu więc mogą być kłopoty z zagnieżdżeniem jajeczka. Jak się nie uda to kupuję castagnus, który wydłuża drugą fazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam sie ;P Owulacja była 15 (16DC), a mizianko 14 i 16 :) Nie spijcie dziweczyny, taki ładny dzień, szkoda, że muszę siedziec w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstałam. Zieeeew Po śniadanku ide do agencji niruchomosci bo maja jedno ciekawe mieszkanie. Wczoraj tez jedno ogladałam. Niby po remoncie ale na odwal zrobione. Przedpokoj chyba calkiem do przeróbki. Ale ogółem to mi sie podobało. Troche korytarz zabudowany z sąsiadami, mogłabym tam wózek trzymać :) Ale mi sie nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam lenia. Totalnego! Dlatego tylko dzisiaj pozdrowię Was i spadam. Zatem pozdrawiam !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Program do doboru fryzur o którym wam pisałam nazywa się DOmowe studio wizażu. Ja tez widziałam bociana ale nie wiem czy on widział mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta....po wydluzonym weekendzie...;) Ojej ani sie pozbierac...:( Na weekend mialam gości-tesciowie z wizyta...a potem caly poniedzialek odsypialam i leniuchowalam,bo wypompowana bylam na maxa!!! Wiecie jak to jest jak ma sie gosci, nie? Najpierw przygotowania do ich przyjazdu a potem drugie tyle odpoczynku po ich odjezdzie... Ale w sumie wizyta calkiem udana-wszyscy chyba w miare zadowoleni:) Dziś robilam badania, krew i potem drugi raz krew z obciazeniem glukoza[ fuj ale to slodkie...]- normalnie obie rece mam pokłute jak narkomanka jakas....;) Ale jak trzeba to trzeba...mam nadzieje ze wyniki beda w normie!!! dzis cos tu pustki sie zrobiły, co??? Wszyscy na zakupy sie wybrali...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia --- trzymam kciuki oby sie udalo 🌻 z tego co piszesz to duza szansa ze wstrzeliliscie sie w sama dyche.... Sliczny piesio-ja tez takiego mialam, wabił sie AKSEL, ale niestety nie dozył swoich 3 urodzin, bo weterynarz zamiast go zaszczepic, jak co roku na wscieklizne, to go uspił---pomylił szczepionki-no coz sa i tacy lekarze!!! :( :( :( Miama---widze ze zakupy na calego??? Ja dzis dokupilam sobie spodnie, bo juz sie w nic nie mieszcze... ale faktycznie zeby cos fajnego kupic to trzeba miec niezlego farta i maszynke do pieniazkow, bo drogie jak cholera.... Darka- bedzie dobrze i oby to fasolka juz kielkowala.;) trzymaj sie dzielnie....dla ciebie- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) 100krocia - slicznego masz psiaka:) ja tez mam i uwielbiam te zwierzaki, zreszta naszego traktujemy niemal jak dziecko, hi hi :) no i zycze owocnych staran, działajcie!!! JANA - kupujecie mieszkanko? ale fajnie, my ciagle wynajmujemy i kasy 0 na kupno, nawet na kredyt nas nie stac, ja splacam kredyt studencki i inne takie, och myslimy ciagle o kredycie na mieszkanko ale najnormalniej w swieci zdolnosci kredytowej nie mamy :( Mikołajka - badania napewno wyjda Ci dobre, tego ci zycze:) oj wiem co to znaczy wizyta gosci, oj wiem:D i smutna historia z Twoim psem, ja bym podała tego weterynarza do sądu jak by mi rudzielca uśpił !!!! nadal nie mam @, jutro ide do lekarza, zobaczymy co bedzie, ale juz głupieje totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak...ja tez byłam sklonna to zrobic, byla policja i spisanie protokolu i takie tam...ale zaraz po tym przeprowadzalam sie, a wlasciwie wyprowadzalam z rodzinnego domu i sprawe wycofalam, bo musialabym dojezdzac na rozprawy prawie 250 km w jedna strone! A i ten lekarz blagal mnie na kolanach prawie, zebym wycofala sprawe i wogole szopki odstawial... Podarowalam, ale do dzis nie wiem czy dobrze zrobilam... Mam poprostu miekkie serce i juz!!! Kare i tak poniosl, bo wiesci szybko sie rozeszly i klientow stracil bardzo duzo, a piesia mi i tak nikt nie odda...;( Dlugo nie moglam dojsc do siebie, bo mialam go od szczeniaka, nikt mnie nie dotknał, o uderzeniu nie wspomne a nie daj Boze zebym krzyknela.... No coz...drugiego juz nie bede miec takiego pieska... A lekarz na moja histerie-no bo wpadlam w nia jak mi powiedzial ze pomylil zastrzyki- rzucil haslo: \" No i po co te lzy...to tylko pies..., bedzie pani miala jeszcze nie jednego....\" Te slowa do dzis pamietam, i nigdy mu tego nie zpomne!!! Teraz mi zostal tylko taki maly mieszaniec jamniczka i mam taka schize, ze jak ide go szczepic, to pytam 2 razy, czy aby dobra szczepionke daje...!!! Wiem ze to glupie, ale nie chce przezywac tego drugi raz!!! A niestety tak sie dzieje... Ale sie rozpisalam, ale jak zobaczylam tego psiunia 100kroci, to mi sie moj przypomnial....ech....historia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dzieki.... Dzis tylko wspomnienia....i wcale sie nie dziwie ze rozpieszczasz swojego psiunia i traktujesz prawie jak dziecko....moj piesio ma tak samo, ale juz niedlugo mu sie to ukroci!!! ;) Jeszce 3 miechy i bedzie na nizszym szczeblu, bo pierwszy do rozpieszczania bedzie NIUNIO...SYNUNIO...;) Pozdrawiam...ide gotowac obiadka...jescze nie mam koncepcji, ale moze cos wymysle....;) Do wieczorka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena dzięki, spróbuję poszukać, może coś znajdę. W ogóle to trochę mnie dziś złapała biegunka i muli mnie do tego, ale obiadek zjeść trzeba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam lenia totalnego :( Historia z psem straszna :( chyba bym tego weterynarza rozszarpała! a oprócz tego zasypiam ... dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napislaalm taaaaaakiego dlugiego posta i mi go wcielo...:( odezwe sie potem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) oj a mnie przez jakis czas nie bedzie tu z wami :( bo przyjerzdza na 10 dni kuzynka z berlina z dzidzi i nowym facetem :) mysle ze fajnie bedzie :P postaram sie wpadac co jakis czas :) channah co tam u ciebie i kubola :) pozdrawiam i 👄❤️ 100krocia super piesek ❤️i oby ci sie udalo w rybniku znalazlam super sklep z ciuszkami dla kobiet w ciazy :) takie cudne ciuchy ze mi szczeka opadla ze mama z brzuszkiem tez moze byc modna :) agapko nie uwierzysz ale ja tez widzialam lecacego bociana tuz nad moja glowa :) cudny widok hihi ;) i tez uznalam to za znak :P:P:P karyn 3maj sie cieplo ❤️👄 ;) widze ze ty tez szalejeszzz tik-tak dziwne to u ciebie :) ale chyba 2 testy sie nie mylily :( a szkoda bo nadzieja zawsze jest !! mikolajka wspolczuje b.smutna historia :(:(:(temu lekarzowi obcielabym bym jaja i powiedziala upsss przepraszam pomylilam sie ;) i skomentowala niech pan nie placze przeciez to TYLKO jaja ;) bez tego da sie zyc !?!? ciekawe co by wtedy powiedzial ... :(:(:( ja musialam uspic psa bo byl chory na padaczke :( i to byla moja najtrudniejsza decyzja w zyciu ( i na dzis niewiem czy drugi raz podjelabym taka decyzje ?? ) ale do lekarza pojechal moj maz bo ja nie dalabym rady plakalam prawie rok a do dzis wspominam i ogladam zdjecie i masz racje taki drugi pies sie nie zdarzy !! kazdy jest wyjatkowy na swoj sposob :)FREDA mialam od szczeniaka z schroniska :) teraz mam NIUNIE tez ze schroniska i ani w polowie nie przypomina FREDZIA :) :):) uuuuuu ale sie rozpisalam :) jana , miama, kamila i cala reszta pozdrawiam 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gosik 👄 mi tez wcielo ale nabazgralam nowego :) dzielo wyrzej dobranocccccccccccc kolorowych snow :) niech sie nam przysnia bociany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo slonie hmmmmmmm wszystko co szczescie przynosi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że idziecie spuniać... Ja jeszcze na sekundkę. Chyba Wam poślę niedługo jakieś fotki bo zaczyna być na co popatrzeć. Mam jedną z dziś, to posyłam. Może zrobię niedługo jakieś to będzie więcej. Pozdrawiam i kolorowych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeny ale fajowy ten psiak a kokardka mnie poprostu rozlozyla na lopatki :) bomba cudny :) az chcialao by sie go zchrupac :) miama dziekuje za fotke :) cudny brzusioooooooooooo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa--❤️ dzią ;)kokardka to tylko dla zmyłki bo to piesek ;)..ale trzeba mu i tak podpinać włoski zęby do oczek nie wchodziły ;) dzień doberek dziewczynki ;) pobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstałam :) Agapka - śliczny piesek! To mały york czy jakaś inna rasa? Bo nie mogłam nigdzie tego doczytać a nie znam się aż tak... My chcielismy piesia, ale zrezygnowałam. Jakoś nie widzę dzidziusia i pieska na raz. Może kiedyś, jak dzieci podrosną, nie wiem... Chciałabym , ale te obowiązkowe spacery z samego rana w zime czy nie zime..I sierść wszedzie... To mnie troche odstrasza. A tak kocham pieski :( Tak mi sie w umysł wkręcił temat mieszkaniowy że dzisiaj śniło mi sie ze chodze po Castoramie i wybieram panele podłogowe :D Troche bez sensu, bo w upatrzonym przez mnie mieszkaniu jest juz położony parkiet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - wpadła mi w oko data porodu w twoim suwaczku i przyszło mi do głowy że może urodzisz 1 listopada?? - to data moich urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak - to całkiem możliwe :) Ale jednak wolałabym trzeciego, bo jak obchodzić urodziny we Wszystkich Świętych...? jakoś tak dziwnie :) Jedno jest pewne, na groby w tym roku raczej nie pojade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×