Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam! Wróciłam Czytanie nadrobiłam. Darka i Tiki- tak- nadal; trzymam kciuki żebyu szczęście się do was uśmiechnęło. Tiki- tak - ciekawe co lekarz powie, może potwierdzi ciążę... Pozdrawiam wszystkich i wracam do robotki! Aha, widziałam 2 bociany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja obchodze urodziny we Wszystkich Świetych i dziwnie by mi było w inny dzien, tak sie od małego przyzwyczaiłam, i jak jestem na cmentarzu w inny jesienno zimowy dzien to wydaje mi sie ze mam urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co powie? około 16.30 powinnam byc juz uswiadomiona i jutro zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--ta rasa to shit -su czytaj \"szit su\" ;) jorków ejst pełno a tych pięknych szitsaków mało...sprowadzalismu z Łodzi ;)od pani która ma specjalną chodowle ;) tiki-tak-ooo 1 listopada sie urodziałaś...a ja jak byłam w ciazy to etrmin miałam na 21 października..a jak poszłam drugim razem to pani mói ze 1 listopad ;)heheh ale prawdziwa okazala sie ta pierwsza data..ale niestey w zada swietowac nie bede.... asik---a gdzie byłaś jak cie nie było??? gdzie byscie pleciły wyjechac nad mozre??? oczywiście and Polskie morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miama dzieki za fotke! Rośnie brzunio, rośnie :) Ja chybatez w tym tyg. wybiore sie do gina bo mam jakieś plamienia. Nie wiem czy to przez tabletki, czy @ pragnie przyjść. Mam tylko nadzieje, że nic sie tak we mnie złego znowu nie dzieje :( Tylko njagorsze jest to , że tak cholernie boje się iśc do tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za fotkę Miama :) Rosa, gdzie jest ten sklepik to którym pisałaś? Ja znam tylko Mercurego, ale tam chyba mają drogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie nie było to byłam u teściów, jakieś 280 km od domu:-) Fajnie było, tylko krótko. Darka- haloo!!!:-) Channah- też coś się nie odzywa. Kubuś nie pozwala się od siebie oderwać?:-) Miama- dzięki za fotkę. Fajniutki już brzusio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziweczyny :) a jednak gosci bede miec dopiero w piatek :) asik a jak tam u ciebie ❤️ ahh te bociany ;) zobaczymy co przyniosa :P:P:P tobie to juz chyba blizniakow trzeba wrorzyc ;) tik-tak ciekawe co powie szybko piszzzzzzzzzz :) jana justynka pewnie sama se wybierze date :) ta ktora jej sie podoba hihi moj kubus mial sie urodzic tz date mialam na 9.9.2003 i ta data mi sie podobala a kuba wykrecil mi nr . i 30 .8 bylam juz na porodowce :) wszyscy lekarze twierdzili zgodnie ze kuba urodzi sie lada co czyli w sierpniu to znaczy zapewniali mnie ze do 31 sierpina to juz napewno bede tulic synna ;) a moj kubus poprostu czekal na dzwonek :P:P:P i wyklul sie 1 wrzesnia :) tez smieszna data bo ur. beda mu sie kojarzyc z szkola :P:P:P agapko to zescie mnie zrobili w kona :P:P:P z ta kokardka ;) dobre !?!?!? channah co tam uciebie 👄 pozdrawiamy goraco i czekamy na nowe foteczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa masz przekochanego piesia. Cudny! Takiego właśnie chciałabym mieć, jeśli bym się zdecydowała na psiaka ;-) Rosa, Moluś, 100krocia, Asik dzięki. Rośnie mi balonik :D JANA no raczej nie pójdziesz na groby, chyba że Ci się przeciągnie :D Tiki tak ja też mam w listopadzie. Ale 12 dni po Tobie ;-) Trzymam kciuki żeby lekarz jednak potwierdził ciąże. daj nam znać Nie straszcie mnie tymi wcześniejszymi porodami! Ja chcę urodzić w styczniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam tabelka daleko uciekła :( Mam nadziję, że wzięłam dobrą TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub Nie będzie żadnych dzidź na marzec?? to na maj muszą być dwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też wkopiuję, nieprawidłowy tydzień ciąży u mnie....... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianemka
Ok to ja też , jutro zaczne 26 tyydzień wiec napisze z małym wyprzedzeniem :) U gina ok, tylko morfologia kiepska, musze 2 tabletki witamin dziennie brać. I dostałam skierowanie na kolejne USG! :D TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany to ja tam wyżej... Wczesniej pisałam pod psuedo mojej ulubionej rybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa a ty dostałas już @ czy czekasz? Czyzby... a jak nie to zaktualizowac tabelkę proszę. Dziewczyny z tab. nr 1 też!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że coś się z tego teraz wykluje. jakaś mała fasolka. Darka i Tiki tak czekamy na wieści........ JANA robi zmyłki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka i Tiki- tak- trzymam mocno kciuki a za jakis tydzień proszę robić miejsce dla kolejnej koleżanki:-) Dla mnie, dla mnie!!!:-) Tez chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninusia
Ja też :) !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za wszystkie kciuk ale ja niestety nie nastawiam sie na pomysle zakonczenie, raczej stawiam na to, że stres ślubno-weselny, wyjazd i inne różne przyczyniły sie do spóźnienia, tylko cholerka dłłłłuuugie to spóźnienie.......chyba mnie jakies leczenie czeka przeciez to wogóle nie jest normalne to moje nieregularne i długasne cyklowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Dzieczyny czy którać z was ma wynik tsh w granicach 2,8? Jęsli tak to czy lekarz kazał coś robić? Podobno dla kobiet starajacych sie o dzidzię powinno być w okolicach 1. Bo nie wiem czy coś robić z tym moim wynikiem. A przeraziam się kiedy dowiedziałam sie że na ten rok już nie ma szans u mnie w przychodni dostać się do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............27.07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaa26, z tym 1 to chyba przesada. Ja słyszłąm, żę poniżej 2. Ja mam coś 1.8 i endokrynolog mowił ze ok. Wysokie tsh wskazuje na niedoczynność tarczycy. Poszukaj prywatnie endokrynokogo. Koszt wizyty ok 50 zl z usg. Może przepisze Ci jakiś jodik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, po malej przerwie...mialalm awarie w pracy i nie mielismyinternetu caly poniedzialek-mowie wam jak to utrudnia prace..;) ja czuje sie swietnie-zadnych mdlosci, zachcianek(no moze na ogorki kiszone to zawsze) Jednak ten drugi trymestr jest cudowny...i dzis czulam pierwsze ruchy dziecka!!! czulam jakby takie male motylki, bulgotanie-trudno to opisac...ale to na pewno to!! poza tym piekna pogoda, po jakies 30 stopni-w nastepnym tydobiu biore dwa dni wolne i jedziemy do Niagary na 4 dni-musimy sie troszke zrelaksowac... siostra zaczela juz kupowac ubranka dla mojego dziecka-takie neutralne...ja jeszcze sie powstrzymuje ale od 1 sierpnia ruszam do sklepow-bede juz wiedziala plec!!! Tiki-taki i Daria piszcie co tam u was! ciekawosc mnie zezre! Miama a ty kiedy dowiesz sie jaka plec ma twoje dziecko? Buziaki dla wszystkich *********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - gratuluje pierwszych ruchów! Ja tez je poczułam około 17 tyg ale lekarz mi nie uwierzył :D Martwie sie bo nie dostałam skierowania na badanie krwi z piciem tej glukozy. Nie wiem czemu. W rodzinie nie miałam cukrzycy a wyniki mam dobre wiec nie wiem czy sie tym przejmowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - gratuluje pierwszych ruchów! Ja tez je poczułam około 17 tyg ale lekarz mi nie uwierzył :D Martwie sie bo nie dostałam skierowania na badanie krwi z piciem tej glukozy. Nie wiem czemu. W rodzinie nie miałam cukrzycy a wyniki mam dobre wiec nie wiem czy sie tym przejmowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - gratuluje pierwszych ruchów! Ja tez je poczułam około 17 tyg ale lekarz mi nie uwierzył :D Martwie sie bo nie dostałam skierowania na badanie krwi z piciem tej glukozy. Nie wiem czemu. W rodzinie nie miałam cukrzycy a wyniki mam dobre wiec nie wiem czy sie tym przejmowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA czytalalm ze chude babki albo po poprzednich ciazach odczuwaja ruchy juz od 16 tygodnia...wiec ja w to wierze...Dzis zabieram od mamy stetoskop i bede probowlala sluchac bicia serca mojego malenstwa..podobno mozna uslyszec juz od 16 tygodnia....zobaczymy czy zadziala, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×