Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

🖐️ sokratynka folik jest bez recepty - kupisz w kazdej aptece, mozna brac jak dlugo sie da przed ciaza oczywiscie im dluzej tym lepiej wiec juz sobie kupuj:) ja nie brałam przed zaciazeniem - nie zdazyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokratynka
A czy ja sama musze go brac czy mąż też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MĄŻ TEZ MOZE GO BRAC DOPOKI SIE STARACIE POTEM JUZ NIE, ALE NIC NIE MUSICIE! TO JEST POPROSTU ZALECANE! JESLI NIE BEDZIECIE GO BRAC TO TRAGEDI ZADNEJ NIE BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety teznie zrobiłam i badan - za szybko zaszłam ale trzeba koniecznie zrobic toksoplazmoze i cyba czy milas rozyczke i odre a jesli nie to sie zaszczepisc i przecie złotaczce dobrze sie zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
witam dziewczynki ale nam pierwsza tabelka schudła, ale to bardzo dobrze. Tylko ja na razie ciagle w pierwszej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak - na razie jedz tylko folik. Na początku ciąży ponoć nie powinno sie jeść od razu tych witamin, poczekaj aż Ci lekarz zaleci. Ale sie zdrzemnełam, zieeew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze że nas przybywa Witaj Sokratynko🌻 miło cie widzieć w naszym babskim strającym się gronie :)Powiem ci tak nie zastanawiaj sie zbyt długo czy tak czy nie...bo zawsze znajdzie się jakies nie.,zawsze znajdzie się jakas niepewność.....ale jeśli tego pragniesz poprostu zacznij sie starać🌻..ale musisz to czuć!!!życze powodzenia;) zaraz budze mikołaja niech wtaje..dam mu obiadek bo po 15 przyjeżdzają po niego rodzice..;0 a wiec buxka dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! W czwartek na 16,30 śmigam do ginia i dowiem się dlaczego mam te plamienia?! może bedzie kazał bym juz przestała brać ten Orgametril- dobrze by było. Troche sie cykam ale musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) kamila ja jak bylam w ciazy z kuba to do 14 tc chudlam z powodu wymiotow :( a potem przybieralam :)i brzusio rosnol :):):) a jesli chodzi o witaminki to ja bralam feminatal choc niby lepsze byly materna ale po niej wymiotowalam bo tabletka duza i trudno bylo mi ja przelknac :) a feminatal mala i powlekana :):):) jana 3maj sie ciplutko :) i mam nadzieje ze justynka od teraz bedzie omijac i nie kopac mamusi po pecherzu :) miama ❤️ tik-tak 👄a jana ma racje witaminki bierze sie pozniej :) witaj sokratynka :) 100krocia , agapko TRZYMAM MOCNO ZA WAS KCIUKI :) i DO DZIELA. TAK TRZYMAC !? 100krocia twoj bedzie mial nauczke:P tak jest zona zawsze ma racje ;) hihi nawet jak nie niema :):):) zartuje nich sie szybko kuruje :)i owocnych .... molus powodzenia u gin ❤️ a cala reszte pozdrawiam :) ASIK gdzie sie schowalas :) WRACAJ ❤️ niezalamoj sie nam :) JESTESMY Z TOBA :):):) CHanah buziaczki dla kubola i rob wiecej fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) mam nadzieje,ze juz jestem na czarno:)dzieki 100-krocia:) pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a powiedzcie jak u Was wyglada sprawa z pracą? Czy planujac ciaże czekałyscie na to, az bedziecie miec umowe na stałe? A jesli macie na czas okreslony to jak zareagował szef na wiadomośc ze jestescie w ciazy? Ja bardzo chcialabym juz miec dzidzie ale umowa na czas okreslony jest jedynym powodem moich rozterek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takich chwil w zyciu jaką dziś przezyłam wiem ze warto żyć,warto walczyć i dodało mi to skrzydeł:P...a w czym rzecz :)juz mówie.....dostałam slicznego Misia niebeiskiego z niebeiską kokardą dość dużu,pluszowy:)...ale dostałam go od cioci radka(siostry rodzonej mojej teściówki)która mieszka w Grecji..specjalnie mi go przesłąla na poczet moich STARANEK wzruszyłam sie ogromniaście jak go zobczyłam..dawała mi go teściówka mówiąc ze too na szczeście na nasze staranka a potem dla dzidziusia:)...wiem ze wszyscy mnie wspierają,kochają i sa ze mną:) Bozieee dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello agapko👄 to cudownie ze rodzina ze strony męża tak cie wspiera i jest z Tobą - niech tak bedzie całe zycie i wszystkim kobitką tego życze! JANA i ROSA- oki poczekam z witaminkami- dzieki:) umówiła sie na piatek do lekarza - prywatnie ale do tego szpitala gdzie później bede na stałe do lekarza chodzic tego co mi ta znajoma zklepie, musze pójsc trudno zapłace, ale chce sie zbadac i miec pewnosc ze wszystko oki bo to czekanie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale mnie wczoraj szpital urządził! Zadzwoniła położna że likwidują szkołę rodzenia!!! Byłam tam zapisana juz pare miesiecy i czekałam na swój kurs, a teraz zostawili mnie na lodzie! Nie mam szans na zapisanie sie gdzie indziej, kolejki ogromniaste... BUUU!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka ja czekałam na umowę na stałe. Bałam się, że stracę pracę. Mąż też wtedy miał tylko na czas określony, więc moglibyśmy wylądować na lodzie. Ale teraz oboje mamy umowy na stałe więc do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - moze jednak uda sie jeszcze znalesc inna szkołe rodzenia, spróbuj, trzymam kciuki zeby sie udało! sokratynka - ja mam umowe do konca roku, nie wiem co bedzie, ale mysle ze mnie nie zwolnia, chyba mnie tu cenia, lubia i potrzebują;) wiec nie pwowinno byc zle, bo to jest tak ze zwolnic nie moga w czasie ciazy, urlopu wychowawczego i macierzynskiego, ale moga nie dac nastepnej umowy jak ta wygasa wiec ja mam ta niepewnosc1 ale trudno - czas pokaze co sie zdazy. madaleno - fuuuuu fuuuuuuu niech opuchlizna ucieka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamw środowy poranek:)..ale chłodek dziś u mnie:) zajadam sie żelkami i mam wszystko w nosie;)..dziś mam dobry dzień:)bo dobry humorek:) a co u was???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana--ale cie wystawli z ta szkołą rozdenia..tez bym się wkurzyła....a może jeszcze cosik gdzieś znajdziesz?;) hej 100-krocia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się dziś pochwalić. Otóż dzisiejszej nocy poczułam pierwsze ruchy mojej dzidzi!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem happy :D :D :D :D Coś najcudowniejszego na świecie, bardzo delikatne ale ponad wszelką wątpliwość to było TO! rewelacja! Nareszcie!!!!!!!!!!! ;-) JANA niedobrze z tą szkołą rodzenia, nie powinni tego tak nagle zrobić. Jak nereczki? Tiki-tak, Mikołajka, Channah, Kamilla, GOSIK, Darka, Karyn, Moluś, Agapa, 100-krocia, Sokratynka, Greta, Asik, Rosa oraz cała niewymieniona część kochanych forumowiczek 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - gratulacje :) Teraz maleństwo nie bedize juz czystą abstrakcją tylko realną istotką w Tobie :) A ja mam poranne mdłości, żygam :( Nie wiem, to bez sensu, to juz III trymestr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama 👄 ale fajnie, ach zaczynam sobie wyobrażac jakie to cudowne uczucie.................... czujesz swoje malenstwo:) ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana dziękuję, doczekałam się nareszcie, wiem że noszę pod sercem prawdziwego, żyjącego człowieczka. A czemu wymiotujesz, może coś ci zaszkodziło? Może lepiej skontaktuj się z ginem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Miama :) tikitak, gdy umowa wygasa jak kobieta jest w ciazy to pracodawca musi przedluzyc umowe do dnia porodu, ale macierzynskiego juz nie ma. Jana, szkoda z ta szkola rodzenia :( chamy Agapka i jak tam ? U mnie 9DC :) Pozdrowienia dla całej reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia - no to zblizaja sie staranka! napewno owocne! jak to nie ma macierzynskiego - nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli skonczy ci sie umowa za miesiac, to pracodawca musi przedluzyc ci umowe tylko do dnia porodu (wiec nie ma macierzynskiego). Moze jest wtedy jakies socjalne, nie wiem, ale pracodawca nic ci w tedy nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×