Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah Kubuś słodki, a jaki już duży! Całuski od Cioci Miamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia no ja juz po kompieli:)..dzieki za odpowiedz..ale mnie pewnie dobije suma jaką płaci sie za sam sprzet do nurkowania??ile takie cosik kostzuje?i czy mozna sobie wyporzyczyc sprzet??jeju tak mi sie marzy ponurkowac w jakiejś pieknej błekitnej wdzie..narazie i tak nie ma co marzyc bo dzidzi na pierwszym miejscu i nigdzie sie nie wybieram..ale kiedyś kto wiem kto wie a masz moze jeszcze jakieś fotki z pod wody ..plisss slijjj pooglądam z przyjemnoscią ciebie pod wodą ;) chanach--juz lece oglądac naszego forumowego przystojniaka:)😘dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
buu ja tez nie dostałam Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko, jak bede miala troche czasu to podrzuce wiecej fotek. Na kursie nurkowym dostajesz sprzęt. My mamy swoje płetwy, maski i fajki, a resztę zawsze wyporzyczamy. Nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiecie może, czy można mieć śluz przedowulacyjny a nie mieć śluzu płodnego? Nie wiem czy to ma sens ale ja zauważam śluz przed owulacją, a w trakcie nie. I obawiam się że tego właściwego po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zawsze tylko ostatnie dwa miesiące, kiedy właśnie najbardziej jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromka--sluzu możesz miec mało i moze byc on dlatego tylko w środeczku;) Witam z rańca;) 100krocia nie chą mi sie te filmiki ściągnąć wcale..buuuuuuu..ale sprawdze jeszcze raz w inny sposób;) u mnie staranka w toku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A u mnie wczoraj nie bylo staranek :( Dzisiaj tez nie, bo w niedziele nie bedziemy w stanie (wesele). Dlatego musi byc w sobote rano i później w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia--no nie wytrzymam:) jakie rybeczki:):):):)ja tez chce!!!!:):)super normalnie rewelka:)....a jesli chodzi o staranka to powodzenia trzymam kcuiukaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne filmiki, mi się ściągły ;-) Witam w piąteczek i całuski ślę. Pędzę teraz do mojej Chrześniaczki bo czeka na mnie u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeszcze 1h15min :) A jutro wesele, nie chce mi się :( Jestem niewyspana. Pewnie w weekend sie nie odezwe, bo nie bede miala kiedy. Trzymam kciuki za Agapkę, Asik, Rose i resztę staraczek weekendowych :) Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zobaczyłam dziś moje maleństwo, ma juz 2 cm (to 6 tydzien i około 2 dni), słyszałam jak bije serduszko - jestem oszołomiona - jakie to cudne przezycie! termin wyznaczył mi na około 28 marca:):) jestem happy! mam ochote krzyczec to całemu światu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Tiki-tak! Ciesz się, krzycz, to cudowne chwile w naszym życiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak--gratuluje 2cm szczęścia;..wiem co to znaczy słuchanie serduszka swojego Maluszka..ja słyszałam tylko raz i nie zapomne do końca życia :)coś cudownego najcudowniejszego na świecie :) gratuluje raz jeszcze 100krocia--udanej balangi na weselichu i również trzymam mocno kciukaski za staranka :) mnie bolą piersiątka wiec dni płodne sie bedą zaczynać..a do owu jeszcze kilka dni ;)..wiec teraz tylko wyczekac odpowiedniego momentu i wstrzelic sie z chłopakami w odpowiednim czasie :) uciekam,włącze sobei jakiś film n akompie bo pada i pogoda tylko na leżenie w wyrku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusteczki, ach racja weekend. Ale przecież taki pochmurny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was waszystkie bardzo gorąco:-) nie było mnie troszkę...ale widzę że nikt za mna nie tęsknił:-( wczoraj wróciłam ze szpitala:-( znalazłam się tam w poniedziałek po krwawieniu..... zarodek udało się uratować ale teraz muszę leżeć plackiem kolejne 2-3 tyg....straszne ale prazwdziwe....pomaga mi cała rodzina...... dziewczyny uważajcie na siebie i nie czekajcie aż coś wydarzy tylko nawet z małym plamieniem od razu idżcie do szpitala... dbajcie o siebie..nie przemęczjcie sie...nie sprzątajcie..nie myjcie okien...nie chodżcie szybko po schodach...zakaz długich kąpieli...a nawet unikajcie jazdy samochodem po naszych polskich drogach....to wszytko może być przyczyną krwiaków, które powoduję plamienia... leżę w lóżku...biorę Duphaston 2 x dziennie i 3 x dziennie nospę i modle sie by krwiak się wchłonął... od tego zależy życie mojego dziecka...... nie przemęczajcie się i róbcie tylko co musicie... by ominał was koszmar jaki przeżyłam przez oatatni tydzień.... czekam na kontrolną wizytę 21 sierpnia....to tak strzasznie długo i tak bardzo się boję....ale nie moge nic zrobić..... miałam już robione 3 różne usg...na ostatnim w czwartek zarodek miał tylko 8mm....a to bardzo malutko.... jestem załaamana.... lekarze mówili że uda się lub nie 50/50.... nie mogę przestać o tym myśleć...a gdy tak leżałam w spitalu myślaąłm sobie o naszej Agapce, jak ona sobie z tym wszystkim poradziła??? dopiero co dowiedziałą się o ciąży i zacgwilę dostaliśmy od losu taki straszny cios.... trzymajcię się i naprawdę nieprzemeczajcie się!!!!!!!!!!!!! teraz trochę gorzej u mnie z pisaniem...bo leżę...ale będę was czytać regularnie:-) pozdrawiam Was Wszystkie kobitki:-) piszcie do mnie bo dostaje już do głowy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka--kochana❤️ wiem co przechodzisz..ja w 8 tygodniu ciązy tez leżałam z plamieniami..pojechałam jak tylko zobaczyłam leciutkie brązowawe upalywy...wtedy to był anjgorszy okres w moim życiu pamietam ten okropny starch..nie dało sie go niczym wygonic..ale mówie szczeże Dario musisz być spokojna..nie znaczy ze jak coś sie mi czy innej dziewczynie stało to stanie sie i tobie..nie!!!!np.mpja kolezanaka krwawiła starsznie w 6tc..i co dostała lekarstwa i etraz ma córe która ma 8 miesięcy wiec nie denerwuj sie zbendnie takie rzeczy w ciaży sie zdażają!!!!!Krwiaczek napewno szybko się wchłonie i bedzie dobzre!!!! To ze moja ciaza potem w 12tc skończyła sie felernie to była tylko i wyłacznie przyczyna mojego zespołu antykardiolipinowego wiec dzidzia juz od samego poczatku była niedobrze zagniezdzona...i dlatego tak sie stało..u mnie nie było zadnego krwiaczka..a u ciebie ejst wiem moga ci pomóc..dostajesz juz leki,lez a bedzie napewno dobrze!!!!!❤️trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka kochanie doskonale wiem co przeżywasz. Agapka ma racje - to, że nas to spotkało, nie musi spotkać i Ciebie. Od poniedziałku minęło już mnóstwo czasu i dziciaczek ma się dobrze więc będzie dobrze. Ja straciłam moją poprzednią dzidzię w maju zeszłego roku, a był to 8 tydzień. Tylko w porę nie zaopiekowano się mną jak trzeba, nawet leku na podtrzymanie nie dostałam i do wieczora nie było już fasolki. Ty mas super opiekę i na pewno wszystko będzie dobrze. I tak jak mówi Channah co w głowie to w ciele, dlatego myśl tylko pozytywnie! Trzymam za Ciebie i modlę się, żeby było dobrze. I będzie! Całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Daria- trzymam kciuki najsilniej jak potrafię, by wszystko było dobrze z twoją kruszynką, a wierzę, że tak będzie i ty także musisz w to wierzyć!!!!! Leż, odpoczywaj i myśl pozytywnie; brzmi banalnie, ale psychika ma ogromny wpływ na nasze ciało! Jestem przekonana, że wszystko się ułoży!Nie może być inaczej!!! Główka do góry!!! Jesteśmy z Tobą !!!!! Moc buziaków ❤️ Tak tylko w skrócie napisze co u mnie; znów jestem z Wami rzadko, bo we wtorek przyjechała siostra mojego Męża z Włoch z rodzinką, która liczy sidem osób (w tym 5 dzieci :) ) Są u teściów, a my do tesció mamy 5 min. drogi, więc praktycznie teraz tam spędzamy czas. Jeździmy z nimi na wycieczki itp. Staramy się zorganizować im czas.... We wtorek idziemy na kolejne USG....nie mogę się doczekać! Pozdarwaim Was serdecznie!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dla was za te dobre słowa:-) piszcie tak do mnie:-) nawet nie wiecie jak mi to bardzo pomaga... potrzebuje teraz właśnie takiego wsparcia... buziaczki dla was kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria---najważneijsze teraz to Twój spokój psychika moze zdziałać różne rzeczy ..wiec odpoczywaj..duzo kobiet w ciazy ma krwiaczki,które potem się ładnie wchlanaija....wiec napewno bedzie tak i w twoim przypadku ;)❤️ bzuiaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello kofffana darko 3maj sie cieplo wogle nie wstawaj z lozka i informuj nas na bierzaco :) jeny serce mi zamarlo jak czytalam co cie spotkalo :( ale wierze ze bedzie wszystko dobrze MUSI BYC :) ❤️ jestem przy tobie :) spij dobrze kofffana :):):) 100krocia i agapko za was takze 3mam mocno kciuki tz na wasze staranka oby sie udalo :) asik a ty jak bedziesz miala tylko mozliwosc odezwij sie :) jutro mnie nie bedzie bo bede na chrzcinach :) znowu zostalam matka ;) ale matka chrzesna :P:P:P szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka! Moluś też jest z Tobą! Wszystko będzie dobrze- musi być!!! kciuki trzymam mocno!!! dobre, spokojnej nockio Laseczki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane !!!!!❤️ kto jest za tym aby deszcyk juz sobie poszedł??? jaaaaaaa!!!!! ;) czekam na słoneczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×