Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam :) Darka, dbaj o siebie, jesteśmy z Tobą 🌻 Ja umieram, znowu jestem chora :( więc chyba w tym miesiącu nie będzie dzidzi :( buu Narazie biorą gripex, ale jak nie przejdzie to ide do lekarza. Mam dużo pracy, więc nie chcę brać L4, ale przecież nie będę się zarzynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka i co u Ciebie? Mam nadzieję, że w porządeczku. Widzę że staranka w toku, powodzenia dziewczyny! U mnie waga skoczyła, już mam 4 kilo więcej. Ratunku, ja nie chcę tak dużo... 100 krocia kuruj się, staranka lepiej przełożyć. Masz grypę? Duża gorączka? Agapka ja już też chcę słoneczka, bo mi zimno w stópki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny dopadla mnie @@@@@@@@@@@@@@@ :(:(:( szkoda gadac ani se nie odpusila na jeden dzien a dzis chrzciny i wystapie w roli \" MATKI \" :p:p:p TO NARAZIE :) zycze powodzenia wszystkim starajacym sie :) a przyszlym mamusia delektowania sie brzuszkami tymi malymi :P i tymi duzymi :) a mamusia dobrego humoru :) i zabawy z dzidzi asik 3maj sie :) widzisz mi sie znowu nie udalo :(:(:( ale mam wielkie nadzieje ze tobie TAK wiec daj szybko znac ;):) 100krocia kuruj sie :) a ta pogoda jest straszna albo skwar ze wydychac nie idzie i deszczu ani kropli to zas jak zacznie lac to konca nie widac !?!?! :\:\:\ czy niemoze byc na zmiane 4 dni slonca 1 dzien deszczu hmmm to chyba bylo by zbyt pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uff znalazlam tabelke :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............1..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08. TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mam nadzieje ze dobra wzielam :) jakby co to poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, nie mam gorączki, wczoraj miałam 37,3 ale dzisiaj juz dobrze. Strasznie boli mnie gardło i głowa. Mam kaszel, ale na szczęście nie katar. Jak tylko poczuję się gorzej to ide do lekarza, ale narazie nie chcę, bo pewnie da antybiotyk. Zaraziłam się chyba od męża i jeszcze do tego ta zmiana pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello girls! Daria- WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!!!!! Zobaczysz!!!!! I uwierz w to, bo nie ma innej możliwości!!!! Staraj się odpoczywać i nie myśleć o niczym, poprostu spokój!!!! Wszystko się ułoży! Kciuki cały czas mocno zaciśnięte!!! U mnie nie pada od kilku dni, ale jest chłodniej tzn. 25 st. C i to baaardzo mi odpowiada, czuję się bardzo dobrze w takich warunkach! Wczoraj spędziliśmy pół dnia na Rynku Głównym z naszymi gośćmi.... -było super! Wieczorkiem pyszna pizza, która teraz sraaaasznie mi smakuje. Potem dojadłam dużą porcją sałatki (którą uwielbiam), wieczór był taki przyjemny, więc spacerowaliśmy tak do 22:30 i byłam taka happy!!!! Jak to niedużo potrzeba do szczęścia kobiecie w ciąży :p Teraz troszkę porzadkuję w domku. Zupełnie na spokojnie, przy ulubionej muzyce..... Teraz mam troszkę więcej energi, tak więc takie sprzątanie nie sprawia mi trudności (tym bardziej, że odkurzanie i umycie całej łazienki pozostawiam mojemu Mężowi :p -nawet nie protestuje tak bardzo....) Mamy dziś na kolacji gości, więc musi być czysto... ;) Starającym się życzę OWOCNYCH staranek!!! 100-krocia -dużo zdrówka! kuruj się!!! Miam- nie martw się wagą, ...ja mam na \"minusie\", a to gorzej.... Ale teraz mi apetyt dopisuje, więc może nadgonię.... POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE GORĄCO!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dareczko - kochana moc wirtualnych uscisków i pozytywnego myslenia, to smutne:( ale badz dzielna informuj nas na bierzaco co u Ciebie! ŚCISKAM mocno i cały mój optymizm leci do Ciebie!!!! nawet nie bede pisała co u mnie........bo dobrze wszystko - narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie martwię się tak bardzo, ale nie chciałabym za dużo utyć. Dlatego trzeba ograniczyć słodkości :-( Darka daj znać co z fasolką. Posyłam pozytywne fluidy 100 krocia to nie jest wysoka gorączka, więc kuruj się, kuruj i nie bierz antybiotyków. Zimno mi w nogi, ja chcę słoneczka. Rosa szkoda, może za miesiąc....... Asik a u Ciebie jak????????? POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Channah! Ale fajnie masz, Kuba rośnie jak na drożdżach, tylko z tym spaniem to pewnie będziemy również miały problemiki :D Taki już urok macierzyństwa i naszych małych pociech, jak one mają nam dać znać że czegoś potrzebują jak nie płaczem. Ucałuj brzdąca od nas, to Ci zaśnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Dareczko trzymaj sie ciepło kochana i naprawdę się nie zamartwiaj. I l, leż i jeszcze raz lez. Znam duzo przypadków ciąz z takimi prolemami, które skończyły się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet znam wiele przypadków ciąż z cięższymi przypadkami, które również skończyły się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie troszke nie bylo, bo mamy dlugi weekend i wybylismy nad jeziorko...przyjzdzamwchodze na kafe...i niedobre wiesci...:( Darcia...trzymaj sie...na pewno strasznie to przezywasz..ale trzeba byc dobrej mysli...pol na pol...to dobre prawdopodobienstwo...moja kumpela miala 10 % na donoszenie ciazy i sie udalo!!! wiec u Ciebie tez tak bedzie...tylko dbaj o siebie i nic nie rob...jak lekarz zaleci lezenie to lez plackiem caly dzien..;) trzymam za Ciebie i za twoja 8mm kruszynke kciuki!!! Dziewczyny pozniej przesle wam fotki z tamtego weekendu... Miama ile przytylas do tej pory...ja juz 4 kg. nawet nie wiem czy to przepisowo czy nie...musze zapytac mojej ginekolog...teraz jem chyba normalnie...bez zbytniego objadania ale i tak przyberam na wadze...czy to moze moje dziecko?!!! chociaz wydaje mi sie ze w boczki tez mi poszlo.. Tiki -tak 2 cm..gratulacje!! a bicie serca niesamowita, prawda?? ja wzielam od mojej mamy stetoskop, zeby posluchac bicia serca mojego skarba,ale nic nie slysze...:( a podobno od 18 tyg. mozna juz uslyszec przez sluchawki... Pamietacie jak pisalam ze mialam te laskotannia i bulgotania...to bylo ponad tydzien temu ateraz nic...ja juz wariuje, ze moze cos sie dzieje...czy dziecko nie powinno sie codziennie ruszac-JANA, CHanaj pomozcie!! dobra spadam, bo jedziemy za raz na grilla do moich rodzicow...dzis mamy wolne-nawet nie wiem co to za swieto-chyba \"Labour day\" a upal niesamowity.. Buziaczki dla wszystkich Rosa👄 Kamilka👄 Greta👄 Daria👄👄 Jana👄 Channah👄 Kubus👄 Agapka👄 Miama👄 Karyn👄 Asik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK no właśnie dziś z rana biadoliłam, że szala wagi już wskazuje 4 kilo! Przekopane, jak tak dalej pójdzie to nie usiądę na pupie tylko na zwale tłuszczu ;-) Co do serduszka to też mam słuchawki, ale chyba jakieś kiepskie bo też nie słyszę nic, ale to takie stare ruskie, więc zrozumiem. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znowu pada, nie raczej leje! Az sie nie chce pracować! chce do domu, spać 😭 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy wiemy, we wszystkim trzeba mieć umiar. U mnie również leje i chyba łapię smutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się rozpadało :( Zostałam dzisiaj w domciu i poszłam do lekarza. Mam L4 do poniedzialku. Bardzo męczy mnie kaszel :( Powiedziałam lekarce, że staramy się o dzidzią i mogę być w ciąży, a ona na mnie nawrzeszczała, że o siebie nie dbami mam przestać \"dbać o linię\" :P (musiałam się tłumaczyć, że ja się nie odchudzam i jem dużo, poprostu jestem taka). Dała mi leki, które mogą jeść kobiety w ciąży. Chociaż jakoś wątpię, by w tym miesiącu się udało, ale lepiej dmuchać na zimne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa
ale młoda miała śliczną sukienkę!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkie jesteście kochane 🌻dla WAs przepraszamże nie odpisuję ale czytam was codziennie:-) grzecznie leżę jak lekarz przykazał i na leżąco cięzko mi pisać:-) dziekuje za wszystkie dobre słowa:-) tak bardzo ich teraz potzrebuję:-) plamienia ustąpiły ale strach wciąż jest i czekam na wizytę u gina jak na wyrok... wczoraj udało się mojej mamie skonsultować z lekarka najlepszą w naszym województwie:-)i do tego co brałam,czylu Dophaston10 2xdziennie,i nospę dodoała jeszcze Luteinę na noc dopochwowo... to wszystko to progosteron, który jest biezbędny do utrzymania ciąży....i tak leżę i czekam...a godziny i minuty ciąną się w nieskończoność:-(( na szczęście mam cudownego męża który potrafi wszystko zrobić i mamę,która mieszka 3 min,od nas i dogadza mi pysznymi obiadkami:-) dziś pomidorówka z jaj właśnych pomodorków i szynka pieczona z sosem i jej ziemniaczkami i mizeria:-)więc wszystkim Wam życze smacznych oobiadków:-) a ja na brzk apetytu nie narzekam....nawet w szpitali mówili, że jestem za chuda:-) a u mnie tak różnie...huśtawka nastrojów..ze skrajności w skrajność....hormony i to ciągłe leżenie.....a czas nagle tak sie ciągnie i ciągnie.... \"idę\" szamać obiadek:-) trzymajcie się :-) udanych staranek:-) dbajcie o fasolki w brzuszkach:-) i buziaczki dla Kubusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie! Daria całuski przesyłamy i cieszymy się że u Was dobrze. Trzymaj się i nie denerwuj! Ja też mam huśtawkę nastrojów - rano dołek, a teraz mam super nastrój ;-) Całuski dla Kubusia, a pozdrowienia dla wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Darka - trzymaj sie, bedzie dobrze! Ja znowu wyszłam za szpitala (trafiłam tam w czwartek rano z powodu gorączki,kolejna infekcja). Ordynator mowi ze bede chorowac az do porodu(nerka zatkana), tylko musze pilnowac zeby nie bylo bakterii w moczu i zeby nie bylo goraczki i zmienic ginekologa na takiego ktory robi cos wiecej poza wydzieraniem kartek z ksiazeczki... Oprocz tego mam anemie i schudlam. Mam juz tylko 5 kg na plusie. Slabo mi strasznie, mam mdlosci i zwykla wyprawa do sklepu mnie wykancza. Oby do listopada... Ide sie zdrzemnac i potem moze napisze cos wiecej. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po pracowitym weekendzie wszystkie obecne i nieobecne:) darka-kochana maoja uwarzaj na siebie potrojnie teraz i grzecznie lez a w wolnym czasie pisz o wszystkim do swojego pieknego specjalnego zeszytu,ktory tylko czeka zebys mu zapelnila karteczki:)oj bedzie kiedys co czytac i wspominac!!!daj innym dbac o siebie a kropeczka w brzuszku niech rosnie i niech sie juz nie wyglupia i mamie zycia nie zatruwa:)))wspieram cie telepatycznie i wierze,ze wszystko bedzie dobrze!!!!ja natomiast mam 10dc i jeszcze ani razu sie nie odwazylam na staranka bo paniczny strach mnie paralizuje i chyba jestem nienormalna bo to co ja sama sobie w glowie wymyslam i te filmy,ktore sobie stwarzam na temat co mnie moze spotkac jak zajde to moja wyobraznia bije na glowe nawet Tolkiena z jego wladca pierscieni:)))))!!!!!!trzymaj za mnie kciuki darka bo bez tego sie nie obejdzie jana-ty jestes bidulka z ta chora nerka,ze tez sie takie paskudztwo musialo przyplatac!!!!!rob wszystko by zminimalizowac te okropne infekcje i rzeczywiscie zmien ginekologa skoro nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow!!!jedz duzo zdrpwych pysznosci i wracaj do sil i ukochaj justynke od cioci:) 100krocia-no prosze prosze jaka odszczelona na weselichu:)kuruj sie bezantybiotykowo i napisz mi prosze kiedy byly ostatnie staranka u was bo wiedze na wykresiku,ze juz zblizamy sie do punktu kulminacyjnego aktualnego cyklu:))))trzymam kciuki i jak jeszcze masz sily to dawaj rady i do dziela bo szansa jest teraz ogromna na kruszyne:))))trzymam kciuki i wracaj do zdrowia a najlepiej jak wrocisz podwojona:) agapka a co u ciebie?????staranka w toku????jak sie spisal twoj mezczyzna na polu bitwy??:)))bo ja mam stracha na potege i nie wiem czy sie odwaze:)ale zbieram sily....powodzenia channach-ty dzielna mamusiu!!!!brawa dla ciebie!!!!!widze,ze dakesz rady ze wszytkim :gotowanie,sprzatanie,karmienie,przewijanie i jeszcze masz chwilke dla nas-podziwiam i zycze duzo sily!!!!! gosik-juz niedlugo usg te upragnione!!!!juz sie nie moge doczekac:)dawaj znac zaraz po bo my tu ciekawskie baby siedzimy i czekamy:)buziaki cala reszte kobitek sciskam goraco i piszcie wiecej bo lubie was czytac!!!!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak na dwa slowa... Greta...nie paralizuj sie za mocno tylko bierz sie do roboty...;) a swoja droga mam nadzieje ze leku i obaw masz juz miej, trzymam kciuki zebys podjela ta trafna decyzje Buzka p.s. ja do piatku to jajko chyba zniose...ale co tam tylko 3 dni i sie okaze, co tam w brzuchu nosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej 100krocia :) slicznie wygladalas ;) a tego w koszuli z kr. rekawem to chyba znam :) jesli jest z rybnika :) dareczko kochana a co niech cie rozpieszczaja :) i fasoleczke :) trzymaj sie cieplo :) i sie relaxsuj :) a mnie to juz nikt nie pocieszy ze znowu przyszla :( o przepraszam tylko miama kochana o mnie pamietala :)👄 asik my tez za toba tesknimy :) chanah ucaluj kubola :) hihi taki jego przywilej czyli noszenie na rekach :)czuje wtedy bicie twego serca :) i napewno jest mu cudnie ;) szczesciarz z niego :):):) cala reszte bardzo mocno pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś tu pusto:-) pozdrawiam Was nadal na leżąco:-) a u mnie dziś takie łądne słonko za oknami..... no ale i tak udało mi się troszkę z lata już w tym roku skorzystać:-) a i zimą narty były zaliczone...więc teraz tylko leżeć i leżeć.... a dni i godziny ciągną się niemiłosiernie.... dziś jestem sama,mój musiał wyjechać....nikt nie krzyczy że znów przy kompie...a to mi pomaga nie myśleć no i czas jakoś tak szybciej leci:-) trzymajcie się i piszcie:-) a ostatnio przy kopiowaniu tabelek raz byłam w II, a raz w III... wiem to zwykła pomyłka przy kopiowaniu...ale ja jakos nie mam odwagi tego poprawiać....a tak bardzo chciałabym zostać w tej III tabelce by w marcu zapisać się już w IV 🌻 buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Darka, na bank bedziesz w marcu w IV tabelce :) A ja w listopadzie. Trzeba myśleć pozytywnie :) Kurcze ale bym coś zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×