Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Darka, w ostaniej wersji tabelek jesteś w III, nie martw się, do marca cię z niej nie wypuścimy, a póżiej to już tylko zostaje Ci IV 🌻 Ja dalej w domciu. Przerabiam film z wesela dla szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Chanah - śliczne dzieki za zdjecia Kubolka - faktycznie zainteresowany zabawkami:) ale urusł!! ile on juz wazy??? darko - nie ma mowy zebys opusciła III tabelke - musimy byc w niej razem i potem razem w marcu w IV - ja mam wstepny termin na 28 marca, a Ty? Jak sie dzis czujesz?? ROSA - ja cie pocieszam, że @ przyszła 🌻 - ki dla Ciebie!! - znów będą przyjemne staranka :P - i napewno owocne:) GOSIK- czekam na info w piatek! szybciutko donos jak tyko sie dowiesz, piatki sa szczesliwe ja Ci mówie - ja w poprzedni ujrzałam moje maleństwo:) greta78 - krzysze na Ciebie!!!!!!!!!!!!! raz dw z mezem do łóżka gnam!!!!! ;) i wypedzam wszystkie wstretne mysli - WON ONE!!!! JANA - strasznie mi przykro, że Twoje problemy z nerkami skoncza sie dopiero z porodem - tyle wspaniałosci na raz bedzie! Życze Ci duzo siły w stawianiu czoła temu choróbsku, a jak sie dzisiaj czujesz?? u mnie wszystko dobrze, dolegliwosci prawie nie mam, tylko ta sennosc, łaaaaaaa - wciaz bym spała. w piatek podczas badania gin tez stwierdził u mnie grzybice 9powiedział ze normalka w trakcie ciazy) - biore tabletki dopochwowe i smaruje:sie\" kremem - sa to leki stosowane w ciazy wylacznie na zlecenie lekarza - czy one nie zaszkodzą maleństwu?? wykrył tez u mnie gin torbiel znacznych rozmiarów - powiedział ze z tym sie zyje i nic sie z tym nie robi - to prawda?? na usg widac czarna plame wieksza od malenstwa, wiecej jej fotek mi porbil wogóle niz maleństwa. czy faktycznie z torbielami sie nic nie robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Wielkie buziaki dla Kubusia. Channah dzięki wielkie za fotki twojego maleństwa. Widzę że jakiś czas chorób padł, darka i JANA trzymajcie sie, przecież musi byc dobrze. Dziewczyny trzymajcie kciuki, w piatek idę wycinać migdały, a potem na L4, bo podobn strasznie potem boli całe gardło. Asiczku wracaj już do nas, wiem że nie masz dostępu do neta, ale mimo wszystko i tak wracaj jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na dwa słowa, bo czas mnie goni. Przyszłam was wszystkie pozdrowić i uściskać. Jutro pędzę popołudniu do gina, może się dowiem co tam w środeczku siedzi, no bo, że dziecko, to już wiem. 100krocie a to się ciekawie składa, bo ja obrabiam film z wesela kumpeli i już prawie skończyłam. 2 tygodnie go wałkowałam, uffffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak ja tez mialam torbiel-o srednicy 2 cm. podobno do 5 cm nic sie z tym nie robi bo prawdopodobnie sie wchlonie...moj sie wchlonal...Mnie lekarz go wykryl ze 3 miesiace przed tym jak zaczelismy sie starac o dziecko-chcialam z tym cos zrobic...a on na to(moj gin) ze najlepsze na cyste sa hormony-wiec albo tabletki antykoncepcyjne, albo mam zajsc w ciaze-no to posluchalam sie doktora i zaszlam w ciaze...;) One tworza sie przy okresie(jakos jest to powiazane) a w ciazy nie ma @, wiec prawdopodobnie i Twoj sie wchlonie. Ja wlasnie siedze i sprawdzam ile bedzie nas kosztowal kredyt na dom-i o malo zawalu nie dostane...! tym bardziej ze przez rok bedziemy zyli tylko z jednej wyplaty-bo ja dostane tylko 50% ostatnich zarobkow...Przydalalby sie ta podwyzka-a jak na razie milczaj ak zakleci -chyba musze ich znowu pomeczyc..;) daria, lez spaokojnie i wypoczywaj...zycze szybkiego powrotu do formy..! Miama...my mamy badania prawie w tym samym czasie...ja w piatek jade na usg..mam nadzije ze wszystko sie wyjasni Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff właśnie wróciliśy z zakupów. Chcemyw weekend zacząć remontować dwa pokoje i kupiliśmy panele, tapety jakieś potrzebne pierdoły. Teraz padam, że ta choroba musiała mnie dopść właśnie przed zaplanowanym remontem :( Odpoczywajcie wszystkie, i trzymajcie kciuki, żeby jak najszybciej udało nam się kończyć remoncik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) ostatnio mam mało zcasu aby tu zagladac poniewaz załatwamy jeszcze sprawe z kupenem działki..mam nadzieje ze wszystko w tym tygodniu sie wyjaśni i bedziemy mogli jechac wreszie an grila na własną działęcije ;) U mnie starania ida pełna parą :) jeju aby intensywnie ..ale zobaczymy pod koneic sierpnia ;) 100krocia--jak tam u ciebie staranka? pewnie juz po dnaich płodnych..ja jeszcze śluzik mam wiec działam ;) chanach--bziole dla Kubolka ;)...i wogóle dla ciebie ❤️ buziaolki ogrome :) wszystkim zycze miełgo dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIKU - dzieki Ci serdeczne:) uspokoiłas mnie kochana, za 3 tygodnie mam isc na nastepna wizyte z wszystkimi wynikami wiec poczekam spokojnie do tego czasu i zobaczymy co pokarze usg. bardzo zle sie dzis czuje, głowa mi peka, muli mnie, mam katar potworny, piecze mnie w nosie, uszach i gardle, kicham potwornie, chce spac, a do 15 tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krocia - ja tez zaczynam remont :) Tez mam poskładpwane panele i płytki... I wielki bajzel w domu. Dziewczyny co tak tu ostatnio cicho? Mój dzidziuś robi sie ostatnio bardzo silny. Kopniaczki nie sa juz takie zwykle tylko czuje to tak jakby mi sie deformował brzuch. A jak sie przesunie to juz całkiem :) Do porodu niecały 3 miesiace a ja juz powoli zaczynam sie bać... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A, nic się nie bój, będzie dobrze :) Ja właśnie biorę się za wyciąganie rzeczy z szaf (szafy musimy narazie wyniesc do innego pokoju). Nie wiem, gdzie ja to wszystko pomieszcze :P Ale panele będę miała śliczne :) To już są przygotowanka pod kątem dzidizusia. Nie chcę mieć już wykładzin, bo jak moja psinka się leni, to tego się nie da odkurzyć i jak w tym ma dzidziuś latać ?! A ta raz dwa i czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana--nic nie bój..urodzisz i pochwlisz sie jak to gładko poszlo ;) i Justynka bedzie z Tobą ;) super....;) 100krocia--dobzre pomyslane juz pod kontem dzidzusia ;) a ja man ostatnio takie sińce na brzuchu od tych moich zastrzyków ze sozk...i brzuszek mam juz strasznie wyczulony na kłucie..i boli starsznie ostaatnio..ale już się przyzwyczaiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK my wszystko mamy jakoś tak razem i pewnie w tym samym czasie będziemy wrzeszczeć wniebogłosy :D Dzisiaj wizyta u ginka: chłopczyk, czy dziewczynka ;-) ?????? Trzymam kciukaski za Was dziewczynki staraczki, a bardzo mnie ciekawi co tam u Asika słychować........ W nocy dzisiaj miałam bombardowanko brzusia, ale się uśmiałam :D Całusiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie remont też pod dzidziusia :) Wcześniej miałam stare płytki pcv jeszcze z lat 80tych + dywan. Odkurzanie i sprzątanie tego to zawsze był horror, a tak panele raz dwa sie umyje :) Przy pełzającym maleństwie to ważne zeby sie szybko sprzątało. I mam teraz potrzeba \"wicia gniazda\". :) Jak skonczy sie remont to jade na wielkie zakupy - łóżeczko, wanienka i wszystko poza wózkiem. Wózek kupie na ostatnią chwile. Bo za dużo miejsca zajmuje. agapa - współczuje ci tych zastrzyków. Ja dostałam kilka w szpitalu i do teraz mnie tyłek boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah po czym wnosisz, że to dziewczynka? Ja też jednak stawiam na babeczkę, zobaczymy. A zdjęcia Kubusia śliczne, rośnie jak na drożdżach i widzę że cieszą go już karuzelki nad głową :D JANA posyłam wielkiego buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przy wyiąganiu rzeczy z szafy natknęłam się na ciuszki co dostaliśmy na gwiazdkę dla naszego przyszłego maleństwa: http://www.aksel.com.pl/nina/ciuszki.jpg Mam nadzieję, że niedługo będę mogła je wyciągnąć z worka i umieścić w innej szafce, koło innych podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - ale ładniutka sukienka :) A ja jeszcze nie mam takich ubranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA,100krocia:-) udanych remontów:-) nejlepiej teraz, zanim dzidzia tam zamieszka:-)u mnie wszędzie panele, nawet w łazience i żadnych dywanów....to z powodu alergii..ale za to jak szybko się sprząta:-)choć ja zawsze marzyłąm o prawdziwym drewnie....no może kiedyś, jak będzie dom:-) a sukienusia śliczna:-) Agapka-:-)dzielna z ciebie dziewucha:-)czy te zastrzyki będziesz brała też będąc w ciąży? Miama-:-)to dziwne ale ja też odrazu pomyślałam sobieże będziesz miałąm dzziewczynkę:-)nie wiem dlaczego....czekamy na wieśći z USG Channah-:-)dzięki.....jednego dnia zamęczam mój brzuszek i dzidzię a drugiego robie wszystko by poprostu o tym nie myśleć, bo dostaję do głowy.....ale oboje z męzem robimy wszystko by nasze maleństwo wiedziałao jak bardzo je kochamy i czekamy....zawsze gdy wstaję mówię \"trzymaj się mocno mamusi brzuszka....\" pewnie robię teraz dużo błedów...bo pozycje jest cały czas leżąca:-) ale odkrywam jak człowiek wszystkiego może się nauczyć....i radzę sobie coraz lepiej z jedzeniem,piciem,nieschylaniem się,pisaniem,czytaniem itd.... dla wszystkich do których nie napisałam🌻i duża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channan, bardzo chciałabym mieć dziewczynkę, ale nie nastawiam się (w rodzinie prawie sami chłopcy). Zawsze sobię tłumaczę, że chłopak ma łatwiej w życiu ;P Poza tym najważniejsze aby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama...no to jaki werdykt...chlopiec czy dziewczynka???? pisz szybciutko jak sie tylko dowiesz... u mnie sie trochce ochlodzilo...w koncu jest czym oddychac...Ja jutro z ranca ide na usg-badanie serca dziecka i...okreslenie plci-juz sie nie moge doczekac...wczoraj rozmawialam z moja kuzynka(praiw jak moja siostra) i ona dalej ze nie moze uwierzyc ze ja w ciazy ejstem...ja tez czasami mam takie momenty-powiedzialam ze uwierze, jak juz dziecko bedzie obok mnie..:) teraz mam sporo roboty z wyborem domu...zdecydowalismy sie kupic cos przed narodzinami dziecka...czyli w ciagu dwoch miesiecy gora-mam nadzieje ze znajdziemy cos fajnego(i bliskiego do rodzicow:)) brzuch mi wyraznie zaczyna odstawac-kurcze teraz tro juz z dnia na dzien sie powieksza...przynajmniej tak mi sie zdaje...musze wiecej spodni ciazowych kupic, bo nie mam w czym do pracy chodzic-zadnej marynarki nie moge dopiac-a pamietam jak kiedys wszystko bylo takie luzniutkie...ehh... Channah a jak u ciebie z kilogramami-ile ci jeszcze zostalo z ciazy? i jedno pewnie glupie pytanie-co robi sie z ta dodatkowa skora na brzuchu??? szybko sie kurczy z powrotem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah-nie ma co tesknic za balonikiem...teraz masz o wiele lepszego balonika obok siebie..:))) dzieki pocieszylas mnie, bo juz myslalam ze bede cala szafe wymieniac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama--stawiam na chłopaka..tak na odwrót niz ziewczyny ;) hehehe Darka ja te zastrzyki bede sobie robiła do 4 dni przed porodem ;) wiec jeszcze kilkaset ukłuć;) heheheeh przez całą ciazę..... chanach--no to niezłą noc miałaś tylko 2 razy pobudeczka :) Kubolek pojętny jest ;) 100krocia--sukieneczka boska i te buciki ;) sweet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello ja tez stawiam na chlopaka :) 100krocia super sukienka :) jesli sie nie myle masz ten sam model kanapy co kuba ;) poznaje po obiciu :) kuba uwielbia te 3 poduchy :) po rozlozeniu duze wyro a kubie brakuje na nim miejsca :) hihi darka koffana trzymaj sie :) chanah dziekuje za foteczki kubula boski i jak widac dorodny chlopak :) rosnie jak na drozdzach ;) hi jak ci tak bardzo teskno za balonikiem to moze masz juz w planach ;) drugie ... asik wracaj szybko :) moja @ byla bardzo dziwna przypomninala raczej plamienie !? o dziwno bez bolesne :\\ w przyszlym tygodniu ide do lekarza !? bo niewiem co sie dzieje z moim organizmem ...?? cala reszte mocno pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej ale tu dzis pustoooooooooo a ja dzis buszowalam po necie i znalazlam poradniki dla przyszalych mam i mam z pociechami :) :) sama znalazlam serio serio i nie zakosilam tego z innego topiku :) http://www.poradnik.rodzinny.pl/index.html zycze milej lektury oj ale mnie brzuch rozbolallllllllllllllllllllllllllllllllll ide sie polozyc 👄pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak: byłam u lekarza, usg mi zrobił, ale dziecko się odwróciło pupą i miało nas w nosku, ciocie z kafe też, pewnie dowiedziało się o zakładach i stwierdziło, że nic nie pokaże, zatem dalej nie wiemy kto tam siedzi. Poza tym było zwinięte w kłębek i nie dało się pomierzyć, więc nawet nie wysyłam zdjęcia, bo lekarz zrobił tylko pomiar główki i kości udowej. Zresztą coraz gorzej widać ponieważ coraz więcej wód płodowych i obraz się zamazuje. Tak więc postaram się wysłać tylko brzuszek. Dzidzia jest zdrowa, lekarz jest zadowolony z moich wyników i wszystko jest w najlepszym porządku. ;-) A jak jechaliśmy od ginka to na takim dużym polu było tyyyyyyyyyyle bocianów że się ledwo doliczyłam 40! A nie wiem ile pominęłam!!!!!!!!!!!! Szok, to chyba dobry znak, nie? Uciekam do mężusia, bo rozemocjonowany po wizycie, oglądał maleństwo po raz pierwszy, ale się cieszył, ja zresztą też. Całuję i pozdrawiam i przepraszam że tak późno piszę, ale byliśmy u znajomych i nam zeszło. 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Miama---grayuluje :) udanej wizyty ;) no i żę tatus zobaczym Maleństwo 🌻 a na nastepnej wizycie napewno pokaże c tam m amiedzy nózkami ;) bzuiaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, dobrze, że wszytko dobrze :P Rosa, może to nie był okres, tylko plamienie?? ;) A ja już sama nie wiem, co jest ze mną. Wczoraj mi spadła tempka, a jest dopiero 18DC. Może to przez chorobe i lekarstwa?! Biorę się za zrywanie tapet. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - no tak sie zdarza ze dzidziol nie chce pokazać kim jest :) Jak byłam na USG w 16 tygodniu to tez nie było nic widać. Ale w 20 juz wiedziałam, tylko do teraz na 100% nie jestem pewna... Ale w poniedziałek mam znowu USG. W sumie nie wiem po co bo wiem ze maleństwo zdrowe, w szpitalu miałam obowiązkowe USG, ale takie szybkie, trwało może 2 minuty, sprawdził tylko wymiary, serducho i wsio... Fakt, brzuchol mam już spory, jak prawdziwa ciężarna :) Ale jeszcze dość nisko, macica kończy się gdzieś 2-3 palce nad pępekiem. Jak w końcu mąż mi zrobi jakieś zdjęcie to prześle. Czekam aż mi się zrobi ta kreska na brzuchu ale jak na razie nic takiego nie mam :) channah - a ile czasu po porodzie nie można ćwiczyć? Myślałam że mozna od razu? :( Boje sie ze mi zostanie brzuch, albo co gorsza - obwisła skóra która nie bedzie chciala sie wciagnąc... Jak mnie nie bedzie teraz pare dni, to znaczy ze nie mam dostępu do kompa przez remont. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA ja też czekam na krechę, niby jest, ale taka króciutka, ma może jakieś 5 cm i koniec. Podobno brzuszek po ciąży powinno się czymś owijać, żeby się kurczył, jakimś pasem, albo czymś. 100 krocia dokładnie, najważniejsze że wszystko dobrze. Agapka tatuś przeszczęśliwy i podekscytowany :D Całuski przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×