Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Niestety już nie wierzę że to nie @. Nawet sobie popłakać nie mogę bo jestem w pracy... Mam chęć się zwolnić wcześniej, ale co to da... przecież od tego się w ciążę się nie zachodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku--❤️ pamietaj tylko ze jestesmy z Tobą❤️ a powiedz mi kochana czy ty byłas u jakiegoś lekarza??moze powiennas zrobić jakieś badanka bo juz tak długo sie starasz..cio??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Asiczku nie załamuj się jeszcze. A tak w ogóle jak tam u Ciebie z tarczycą? Badałaś tsh i ft3 i ft4? Masz je w normie, bo jak tsh jest za wysokie to nie za dobrze dla kobiet które ciążę planują. Ja na przykład mam 2,78 a z tego co czytałam w necie to za dużo i nie wiem co teraz z tym robić. Hmm nie wiem kiedy mam owulację. A ten wiesiołek to się pije cały czas w formie ziół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kilka razy u gin, TSh- 1,2, FT4 też ok. Monitorowane jajeczko było piękne. Nasienie męża tez ok. No i biorę ten cholerny duphaston, teraz będzie ostatni szósty cykl i jak nie zajdę to mam przyjść na dalszą diagnostykę. Niestety raczej mnie to nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--tes mamsz bardzo dobre...ale istnieje mnustwo przeróznych schorzen które ni epozwalają na zajescie w ciazy...trzymam kciukaski aby sie odao w tym miesiacu a jak nie to napewno lekarz znajdzie jakies rozwiazanie.....a może powinnas zrobić sobie przeciwciała antyplemnikowe...one nie podwyższone nie pozwalaja na zajście w ciaże poniewaz niszczą plemniki czy cosik takeigo.....ja dowiedziaam sie o wielu schorzeniach na forum nasze bociany......jednak wierze ze nic takiego u ciebie nie wystepuje i ze szybciutko uda ci sie zajsć w upragniona ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te przeciwciała antyplemnikowe to to samo co badanie wrogości śluzu? Jeśli tak to właśnie chciałabym powiedzieć swojej gin na następnej wizycie żeby mi to zbadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- dzieki, może niedługo skorzystam. na razie nie mam siły. Wszystkie sa skoncentrowane na powstrzymywaniu łez. Jeszcze... 4 godzinki i sobie popłaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka - GRATULACJE!!! :) Fajne te zdjątko, dzidziuś to jeszcze takie maleństwo 🌼 Asik - dobrze ze bedziesz dalej badana. Jakas przyczyna niepowodzen musi byc. A jesli sie nie znajdzie to znaczy ze to sprawa psychiki, oby tak nie bylo, bo z tym ciezko walczyc :( Agapko - powodzenia w staraniach!!!! :) Czuje ze Ci sie szybko uda :) tiki-tak - ja wysle Ci zdjecia jak tylko bede miała jakies nowe, bo ostatnio nic nie mam :( Za 2 tyg bede miec USG i licze ze dostane jakąś super fotke mojej Zołzy kochanej, a póki co sfotografuje swoje brzuszysko :p Z nerką raz lepiej raz gorzej. Rano w miare a wieczorami boli bardziej. Wczoraj az mi sie płakać chcialo tak mnie bolały plecy (i głowa), ale wierze ze wyzdrowieje szybko :) GOSIK - ja nie wierze w przesądy. Chce wszystko kupic zanim urodze zeby sie nie martwic ze czegos nie mam albo ze cos jest źle kupione. Przeciec w połogu nie ma sie głowy do latania po sklepach! A kupownie to radocha, czemu mam to zwalac na np moja mame jak wole zrobic to sama :) I 9 miesiac to tez pozno bo ciezko juz łazic (tak mysle bo jeszcze nie bylam w 9 miesiacu :p ). Także kupuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ciąża jest bardziej męcząca niż myślałam. Czuje sie czasem taka jakaś...wypompowana. Chce miec dziecko jak nie wiem co i kocham Justynke najbardziej na świecie, ale myśl że potem miałabym znow szybko zajsc w ciąże napawa mnie wręcz przerażeniem! Z drugiej strony chce miec 2 dzieci i wolałabym zeby różnica wieku nie byla zbyt duza , tak max 4 lata. Ale to i tak szybko... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby mi przypomnieć, bo w tych nerwach już nic nie wiem, nie pamiętam i nie mogę znaleźć jakie należy wykonać badania hormonów, w którym dniu cyklu jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!! Cudownie! Dziewczyny starające się wy też zafasolkujecie i to jeszcze w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku - ja ci nie pomoge bo nie wiem, wogóle zbladłam jak zaczełam czytac co wy tu nawypisywałysci - o róznych chorobach badaniach itp. ło matko ile tego jest! tyle schorzen różnych moze wpływac na to ze nie mozna miec dzieci - to okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik super domeczek, też taki chce! ;-) Daria ale maleńka fasolka. Na kiedy Ci termin wyznaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA:-) dopiero wstałam.... nie mogliśmy długo zasnąć.... to spadło na nas tak nagle:-) dopiero wczoraj ok godz.20 bylismy już pewni:-) i to dzieki wam moje kochane:-) postraszyłyście mnie trochę że te plamienie to może coś nie tak...no i postanowiłam zrobić test....wierząc że tylko po to by sie upewnić że to nie ciąża:-)bo szansę w tym cyklu były bardzo bardzo malutkie...maje wyjazdy...rozlegulowany cykl...te upały....itd... gdy na teście zaczęły pojawiać się II krechy to mni totalnie zatkało:-) zawołałam męża i ja nie dowierzałam a on od razu był pewien:-) szybko pojechałam do swojego lekarza mając nadzieje że jeszcze będzie:-)był bo zawiesił mu się akurat komp.zapraszał mnie za 3 tyg.bo właśnie wybiera się na urlop...popatrzył na mnie i zapytał co sie stało?zmierzył puls i kazał usiąść...powiedziałam ,że właśnie zrobiłam test....no i nie mógł mi już odmówić...popatrzył na wyniki stwierdził, że są wymarzone jeśli chodzi o różyczkę, toxo, i 2 dawki na WZW zupełnie wystarczą...potem zbadał ale nie był pewien...więc zrobił usg....no i na ekranie pojawiła się nasza mała kropeczka....zatkało mnie...to się stało tak szybko...teraz już miałam pewność, że to nie może być jakaś pomyłka:-)zawołaliśmy męża i razem oglądaliśmy nasz maleńki zarodek:-)już z zaczątkiem pulsującego serduszka:-)łzy w oczach i niedowierzanie...przecież nic nie czułam...i nawet na siebie nie uważałam jak w poprzednich cyklach:-)to mnie martwi najbardziej...czy czasem nie zaszkodziłam naszemu dziecku.....i pifko było i papierosek i opalanie nad Morzem,noszenie zakupów, mycie okien....itd...dlatego mogło pojawić się plamienie...kazał mie teraz dużo odpoczywać...umowił mnie na wizytę za 3 tyg...nie byłam wogóle przygotowana na tę wizytę...i nawet nie wiedziałam co bym chciała zapytać itd...wiem tylko że mam zrobić badanie krwi,cukier i mocz... to była wspaniała wizyta..... termin porodu: 15 marzec wielkość maleństwa: 5 mm wiek ciąży: 7 tyg.(ale 7 tyg.temu to miałąm ostatnią miesiączkę, więc tak naprawdę w moim brzuszku maleństwo mieszko dopiero ok. 3 tyg)jak ja powinnam to liczyć? wieczorkiem zaprosiliśmy do nas naszych rodziców i świętowaliśmy.... wczoraj nie byłam wstanie nawet słowa napisać....dlatego wysłałam tylko fotkę:-)miałam taki mętlik w głowie....cały czas myślałam co robiłam przez te ostatnie tyg..... dziękujemy wszystkim za gratulacje🌻 Asiczku:-) nie martw się u mnie też wszystko wsazywało na @....nawet plamienie było tak jak na początku@.....oby było tak jak u mnie.... nie poddawaj się:-) Tiki-tak-:-)przepraszam że nie dostałaś fotki,podaj swojego maila i zaraz wszystko nadrobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bardzo pragnę przeżywać to co Darka! Prawdziwe szczęście emanuje z twojego postu:-) Cudownie...:-) Może kiedyś też mi to będzie dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 100krocia....................24.....Rybnik..............1..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08. TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub @ się rozwinęła i brzuch boli mnie jak cholera. \"Posprzątałam\" tabelkę. Darka jako szczęśliwa może przepisać się już do tabelki dla vipów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka kobieto poryczałam sie czytjac Tewojego posta a ja w pracy jestem! Cudowna sprawa! ciesze sie razem z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - tyle pozytywnej energi i szczescia w tym twoim poscie:) ciesze sie razem z tobą:) ja tak nie przezywałam - ja nadal mam wątpliwosci :-o moj mail: kasiastejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się troszkę uspokoiłam. Przepraszam że swoim żalem do świata zakłóciłam wielką radość z powodu szczęścia Darki. Darka- to naprawde cudowna wiadomość, dla mnie też!:-) Bardzo się cieszę:-) Pisz nam o wszystkich swoich odczuciach bo robisz to we wspaniały sposób:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka GRATULACJE!!!!! 🌻 Cieszę się niesamowicie :D Asik25 nosek do góry! Jeszcze troszkę i zobaczysz II kreseczki :) Spadam do roboty - okropny mam dziś dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, coś wyjątkowo obfita ta @. Chyba przez ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ponownie! jeszcze raz gratulacje dla Darii...! musze ci powiedziec ze jak dostalam maila od Ciebie to byslalam ze to od mojej siostry(tez ma na imie Daria) i jak zobaczylam te zdjecie testu to malo co z fotela nie spadlam...rozmawiamy i widzimy sie prawie kazdego dnia a ona mi takie niespodzianki wysyla, zamiast normalnie mi powiedziec...;) ale potem zobaczylam inne adresy dziewczyn z kafe i wiedzialam ze to Ty...na prawde bardzo sie ciesze, wiem jakie to szczescie bo przezywalam to samo 4 miesiace temu...przez pare dni bedziesz chodzila jak w amoku, ale szybciutko sie przyzwyczaisz...Buziaki Tiki-Taki...ja mieszkam w Kandzie od 2.5 roku, a zdjecia bym Tobie tez chetnie przeslala ale nie mialam odresu..:( bardzo przepraszam Asik-znowu ta wstreciucha przylazla...:(( juz cie kiedys o tym pisalam ale moze faktycznie Twoj maz powinien zrobic analize spermy...przeciez Ty wszystkie mozliwe testy porobilas... pozdrowienia dla wszystkich babek z naszego topiku,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria---❤️ jeju łezki normalnie mi popłyneły jak czytałam o twoim szczesciu...przypomniało mi sie jak ja na monitorze widzialam moje maleństwo i słuchałams erducha....:) gratuluje raz jeszcze!!!!!!!!!!z całego serducha i z całych sił!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllle radocha, jestem pewna że w sierpniu będą następne brzuszki na topiku. Przecież to szczęśliwy topik, przynajmniej dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama--pewnie ze w sierpniu beda szcześliwe brzuszki na tym topiku bo mam zamiar szybko zajść w ciaze ;) hehehee ;) a szcześliwy ten toik jest napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............1..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08. TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. ..Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 darka........daria......29....Pomorskie.......7.... marzec15.....?......2 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o razy ale cudowna wiadomosc :):):) ❤️❤️❤️ te bociany cos wrorzyly dareczko kofffana najserdeczniejsze gratulacje jak czytalam ;) e-mail to takie ciepelko poczulam na serduchu ze szok a w oku zakrecila mi sie lza ;) takie wiesci ze dusza spiewa ;) poprostu takla radosc nie doopisania ze kolejnej sie udalo 👄 3maj sie cieplo :) pogratuluj mezowi w koncu sie napracowal ;) tak mam jeszcze gosci :) ale tylko do soboty :) potem bede calym sercem i dusza z wami moje starania spelzly na niczym kiedy byly dni plodne byli goscie i niebylo okazji :P:P:P;) wiec licze na sierpien :) asik sierpien bedzie szczesliwy :) 100krocia nasz miesiac ;) hihi darka ale jaja twoja fasolka pojawila sie na rocznice ;) jeszcze raz gratuluje bardzo sie ciesze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×