Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

ok, uaktualniam tabelkę... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........Tf3,Tf4,TSH,ATPO,morfol. 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01..........? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Folik...........Zuzia.......30....śląskie..................5............23.01. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś zniknęła z tabelki Moluś. Moluś- nie wiem czy celowo cie nie ma, czy przez przypadek ktoś cię usunął, więc dopisz się najwyżej jeszcze raz:-) Teraz jestem w tabelce między J_A_N_Ą a Folik. Może się okaże że jesteście w ciąży i mnie zarazicie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie ja cosik zmajstrowałam.... sorka Moluś... ale już naprawione: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................6............25.01 Folik............Zuzia......30.....Śląskie................5..............23.01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie usmiała, ze znowu mnie nie ma na liscie starajacych sie. A moze to jakis znak, ze nie dane mi tu byc i niedługo bede sie wpisywac na tabelce \"przyszłe mamusie\" -hehe. Jutro termin @. Ciekawe czy przyjdzie. Jak narazie nadal zero objawow na @. ale nie napalam sie na nic... Całuski 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- dokładnie to samo sobie o tobie pomyslałam, że chyba po prostu chcesz spaść do tej tabelki niżej:-) Trzymam kciuki żeby ci się udało:-) Fajnie by było jakby tabelka nr 3 powiększyła się kosztem tabelki 1 i 2:-) Ale to już niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, nie zamarzajcie! Piszcie coś! Prawie nas znaleźć już nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie wiem czy moje planowanie (majowe) nie przesunie się na koniec czerwca. Jeszcze przed dzidzią chcemy pojechać na wakacje, a daleka podróż w ciąży nie wchodzi w rachubę (no i trzeba też oszczędzać na dzidzię :)) Pojedziemy jak mąż nie będzie miał kłopotów z urlopem w wybranym terminie. Chcemy wczasy zarezerwować wcześniej (dużo taniej) ale musi być pewny urlop. U mnie raczej nie będzie kłopotów, tylko muszę już teraz napisać specjalne podanie :) ale u męża nie ma tak fajnie :) No ale jak nie wyjazd to dzidziujemy od maja :) Potem z małym dzieckiem raczej nigdzie dalej nie pojedziemy no i kasy też będzie mniej, więc to może być ostatnia szansa na jakieś 3-4 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
@ nadal brak..ale gardło mnie boli :-( oby jakaś angina mi się nie przyplątała..i chyba mam lekki stan podgorączkowy..nie wiem jak ja do tego piątku wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś 11 dzień cyklu,owu chyba jeszcze nie ma...a wczoraj był sexik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z uczelni.... ledwie żyje... Troszke się już zagrzałam, ale zamiast dłoni i stóp czułam ogromny ból...! Ale już jest ok :) 100krocia, fajnie z tym uropem... a może już wrócicie we troje :)-czego oczywiście życzę!!!My też dużo wcześniej planowalismy w ten sposób, ale podróż poslubną...było cudownie, a to już za niedługo 2 lataka minie / w sierpniu 2006/ :) :) :) Folik, trzymaj się cieplutko, dużo zdrówka życzę( aby Cię żadne choróbsko nie dopadło)... i cierpliwości!!!! Agapka, oby ten sexik zaowocował... :D Trzymajcie się Kobity , do "zobaczenia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik coś mi się zdaje, że się nam wspólnie udało :D Mnie też trochę gardło boli. Ale bardziej daje mi się we znaki brzuch... Kłuje co chwilę. Okropny dziś dzień. Pisałam kolokwium (średnio udane) i egzmin (udany). Jestem wykończona. Na egzaminie (z psychologii) miałam temat o powstaniu agresji u dzieci i młodzieży. Też zamarzam, chociaż w ZIelonej Górze jest generalnie cieplej niż w innych częściach kraju... Ale ja się trzęsę już przy -10... PZDR! ps. piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was mocno kciuki dziewczyny;)...ja dzis tez sexik cudowny miałam mam nadziejeę ze cykl tym razem bedzie krótszy i owu tez szybciej to moze trafiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
J_A_N_A na sama myśl, że nam mogło się udać ...!!! Wiesz ja tez cały czas czuję takie mrowienia, kłucia i ciągnięcia w brzuchu.. dzisiaj w pracy jak mnie skręciło to biegłam do toalety pewna, że to już na 100% @....ale nic z tego..nawet małego plamienia zwiastującego jej przybycie :-)) ale tak bardzo boję się cieszyc na zapas..że zaraz sama siebie ganię..że jeszcze wszystko może się zdarzyć.. Kamila7, agapa- dzięki za wsparcie..oj bardzo mi potrzebne..żeby nie świrować...na szczęście jutro wraca Moje Kochanie..tak bardzo za nim tęsknię..Powiedzcie mi czy wiecie..jeżeli będę chciała zrobić beta HCG z krwi to muszę być na czczo? Dobrej i spokojnej nocki Wam życzę..i niech Nam się przyśnią nasze Aniołki (bo prędzej czy później do nas "przylecą" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj mrozik trochę słabszy:-) Folik- nie wiem czy do tego badania trzeba być na czczo, ale wydaje mi się że nie. Ciąża powinna być wykrywalna we krwi niezależnie od tego czy i co zjesz, ale to tylko moje przypuszczenia. No, no do Folik i J_A_N_A coś się @ nie spieszy:-) Może za chwilę będziemy wszystkie za was skakać z radości:-) Życzę wam tego z całego serca. Jakoś tak się lepiej robi na sercu jak się komuś udaje, wtedy wierzę że i mi się uda, może nawet będę następna. W każdym razie jakby się okazało że @ opuściła was na najbliższe 9 miesięcy to bardzo ale to bardzo bym się ucieszyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Co tam u Was? Ja taka trochę jestem chorawa i niezbyt się czuje. Chyba przeziębiebie, gardło boli :o @ oczywiście brak i tak chyba zostanie :) Może te egzaminy mnie wykonczyły... Dobrze, że dzisiaj tylko jeden wykład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Hej dziewczyny. Słyszę że zaczyna sie u nas wiosna i może przybędzie nas w mojej tabelce bo jakoś tam smutno. Zapraszam was do mnie....wysyłam bociany po was trzymam za was dziewczyny kciuki. Witaj Moluś bo nie miałam czasu się nawet z toba przywitać.Ciesze się że jestes z nami. Cały czas dziewczyny czytam tekst ale nie mam czas napisać. Dobrze ze już troche mrozy puszczają. A mnie za to jakaś grypka złapała i dostałam od wczoraj mdłości, może nie dosłownych ale cały dzień jest mi nie dobrze i zauważyłam że mi brzuszek zaczął rosnąc (moja szwagierka też tak miała w pierwszym miesiącu potem stopło i znów w 6) oraz piersi,a jak bolą Uwaga dziewczyny....... zarażam ciążą proszę szybko się zarazić. wskazane oraz zalecone. Całuski. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Coś cieplej dzisiaj, no nie? :) Mogło by być tak -4\'C, miałybyśmy fajną zimę. Na pocieszennie dla niezafasolkowanych: dzieci urodzone w zime są dłuższe i inteligentniejsze niż dzieci urodzone w lecie :) Więc widzicie dziewczynki, nic złego się nie stało :) JA sama jestem z zimy i patrzcie jaka mądra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat4 a bolał lub boli Cię brzuch? Mnie wieczorami kłuje i ciągnie z prawej strony. Boję się, że to niedobrze.... A na dodatek mam tyłozgięcie macicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat4 u Ciebie dopiero 5 tydzień ciąży? Licząc od ostatniej miesiączki? Jakoś mi się wydawało że Ty już długo jesteś ciężarna... U lekarz byłaś ostatnio...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Jana także bolał mnie brzuch tak jakbym miała dostać miesiączkę, co chwilę zatałm do ubikacji by mysłam że to już ale powiem ci że duzo robi psychika. Bo jak już byłam pewna że jestem w ciąży to po paru dniach żadnych objawów, brzuch też przestał boleć. Byłam u lekarza i wykrył ciążę bardzo wczesną przez USG pochwowe. Dlaczego myślałaś że jestem w ciąży juz dużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak mi się wydawało :) To ile dni u Ciebie upłynęło od ostatniej miesiączki? Ale te bóle brzucha mam tak dziwnie, bo tylko wieczorem. Rano nic. Ja do lekarza ide 4 lutego. Z testem się nie spieszę ale może zrobię jutro :) Przez 3 dni może te hcg trochę urosło i druga kreska będzie bardziej rózowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!:) No Folik, Jana.... byłoby milutko jakby tak dwie przyszłe mamusie przeskoczyły do III tabelki, bo faktycznie smutno tam jakoś.... Jutro mam egzamin i muszę się uczyć, bleee.....Na szczęście nigdzie dziś nie wychodzę, więc mróz mam w nosie :p... Dopiero jutro będę marznąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajecie Dziewczyny! Dzis termin @! Pewnie sie pojawi bo wczoraj wieczorkiem brzuszek pobolewał... Szkoda....Ale trzymam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 ja mam egzamin pojutrze :( Będę trzymać za Ciebie kciuki a Ty trzymak za mnie :) Moluś to że brzuch bolał to nic nie znaczy. @ może nie przyjść. Mi nie przyszła, a w dniu spodziewanej @ brzuchol mocno bolał. Teraz kłuje tylko wieczorami... :) Proponuje przeskoczyć do drugiej tabelki hurtowo! Moluś się dołącza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Jana ostatnią miesiączkę miałam 11 grudnia. Liczę że razem z folikiem dołączycie do mnie. Powiem ci że test zrobiłam w 33 dn cyklu i były 2 wyrazne kreski. Do dziś mam na pamiatkę ten test i dalej są 2 różowiutkie krechy. A ile zrobiłam mężowi uciechy. Wtedy mój mąż był na delegacji @ miała być w sobotę mój mąż wtedy tylko sie dopytywał ale zbyłam go że @ ma przyjechać w środę. W czawartek rano zrobiłam test i był pozytywny, zaraz się umówiłam z moja pania ginekolog aby byc pewnym na 100 % bo w ten dzień wracał mój mąż. Wieczorem moje potwierdzenia były poparte na 100 %. Po drodze do domu kupiłam takie malutkie mięciutkie buciki. Włożyłam je do pudełka (czerwone serce po czekoladkach) wyłożonego czerwonymi piórkami wraz z testem i zdjeciem USC gdzie było widać pecherzyk ciążowy wielkości 3,8 mm i zostawiłam na łózku i poszłam spać bo mąż miał wrócic ok. 24. Macie wiedzieć co się działo jak wrócił i zobaczył pudełko i je otworzył. Tak mnie wycałował, wysciskał i się cieszył że obudził cały dom ( a mieszkam z teściam i szwagrem). Ale sie rozpisałam. Sorki. Jana jak @ nie przyjedzie a wizytę masz na 4 lutego to na 100 % juz wykryją. Ja mam 1 lutego w moje urodzinki wizytę kontrolną i pewnie juz usłyszę bicie mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanowiłam, kwiat4, bo moja ostatnia miesiączka była w Wigilię dokładnie 24.12 więc mi tez wychodziłby 5 tydzień. A wg jakiegoś kalkulatora porodu (nie wiem czy z interii czy wp) to miałabym na 2 październik, a Ty na wrzesień...koniec września? Tak czy siak waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- napewno bede trzymać kciuki za egzaminy.... oby nam dobrze poszły i sie juz wreszcie skończyły :) Kwiat4- super zrobiłaś mężowi niespodziankę... ja już barzdzo, brdzo dawno temu wymyśliłam sobie,że jak dowiem się, że będziemy mieć Dzidzi to Mój Mąż dostanie właśnie takie mlutkie buciki i w ten sposób dowie sie o fasoleczce ... nie moge doczekać się tego momentu!!!!! :D :D :D ...ale jeszcze troszkę trzeba poczekać ----najpierw na staranka :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie mogłam zrobić, Mój doskonale się zawsze orientuje w moich terminach @ :D To chyba weszło mu w krew bo kiedyś zawsze mnie pilnował żebym na czas wzięła tabletkę. No i też bardzo czeka na dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×