Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Cześć! Juz czwartek, alez ten czas leci, dopiero się zaczynał tydzień a już się kończy. Napiszę coś później, teraz trzeba napić się kawy żeby się porządnie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Część dziewczyny. Widze że nie tylko ja zaczynam tak rano pracę. Przypomniało mi się coś co może miało jakis wpływ na zajście w ciążę. Słyszałam od wielu osób że jedzenie dziennie 3 mandarynek pomaga zajść w ciążę. ponoć mają w sobie jakiś składnik pomagający. i też tak zrobiłam. Poza tym mało stresu i odpuścić sobie. Powiedziec sobie będzie to będzie. Jak bozia da. Naprawdę poskutkuje.Testowane na mnie. Tak zrobiłam po ostatniej @ i sie udało. Życzę miłego dnia. Też asik napiłabym się kawy ale jej zapach i smak powoduje u mnie mdłości.Chyba zostanę przy mojej wodzie z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwiat4- po pracy biegnę po zapas mandarynek:-) Nawet jak nie pomoga to na pewno nie zaszkodzą:-) Poza tym bardzo je lubie. Najgorzej z tym stresem, ale robię co mogę aby go zwalczyć:-) Strasznie chciałabym już poczuć jak to jest być w ciąży i być wrażliwa na różne zapachy itp...eh... może już niedługo... Trzeba być dobrej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana z pracy :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......22.01..........? 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01..........? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja o 11.00 mam egamin. Troche się boję, ale nie bardzo. Jeśli stres negatywnie wpływa na zajście w ciążę, to zajdę pewnie dopiero na wiosnę , bo na brak stresu narzekać nie mogę... :) Teoretycznie jutro @. Ale u mnie lubi być nieregularna, więc jak opóźnie się z 3-4 dni to się nie zdziwię i się na nic nie nastawiam. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mandarynki, mniam. Narobiłyście mi apetytu od rana na owoce. A ty nijak wyjśc nie mogę do sklepu, buuu :( TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......22.01..........? 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH ----------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :) Racja z tym czasem- ucieka jak oszalałay.... weekend tuż tuż i nowy tydzień sie rozpoczyna.... Jeśli chodzi o jedzonko to ja polecam czekoladę :) - wpływa na polepszenie humoru, no i to dobry afrodyzjak... -co wy na to ? Przyda się, co? Dodam w tabelce te zrobone badanka: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......22.01..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co Wy na to, żeby zrobić specjalną tabelkę na badania np: TABELA IV - BADANIA NICK.........KREW.....MOCZ....TSH......F3......F4........ATPO...TOKSOPL 100krocia....P..........P.........1,20....2,72....1,69.....< 10........? TABELA V - SZCZEPIENIA NICK..........RÓŻYCZKA......WZW...........GRYPA 100krocia....szkola...........B (2 dawki)....P gdzie Krew i Mocz - wyniki: OK, MW (mniejwięcej), BAD P - w planach ? - zastanawiam się N - nie robie Można by dopisywać nowe badania Co Wy na to? To nie będzie już przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany boskie :) Ja nie robiłam żadnych takich szczegółowych badań :) Jedyne co to sprawdziłam czy byłam szczepiona przeciw różyczce i badanie ginekologiczne (USG). I koniec. Na tokso zrobię zaraz jak zajdę w ciążę. Egzamin zdałam na 3+(kiepsko, chciałam 4 :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- nie przejmuj sie ocena, najważniejsze że do przodu i masz jeden stres mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Upsssssss...to u góry to przypadek ;) Witam dziewczynki....;) U was też tak zimno? Brrrrr....oby do lata-nie lubię zimy!!! Wiecie co? Muszę was chyba opuścić w tych staraniach ...:( bo mam propozycję pracy...i chyba ja przyjmę...:) Ale jak się między czasie coś zdarzy to też się nie pogniewam...w sumie to mam taką nadzieję! A poza tym to wczoraj z mężem stwierdziliśmy że wolimy żeby ta nasza dzidzia nie była z końca roku...może dlatego,że oboje jesteśmy z końca roku i przechlapane!!! Więc chyba poczekam do wiosny... Aczkolwiek nic straconego,bo jak sobie to dobrze obliczyłam,to powinno się udać w tym m-cu...ale to nic pewnego...;( A co do tych badań to ja też tylko ogólne zrobiłam i łykam kwas foliowy i witaminki...;) Napiszcie moje kochane co tam jeszcze robiłyście to dorobie sobie...jak się wyrobię...;) Buziaki cieplutkie dla was wszystkich...w ten zimny dzionek...!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrezygnowałam z planowania dziecka na jakąś porę roku, bo chciałam na lato mieć, a będę się teraz cieszyć jak choćby na zimę wyjdzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- ja dokładnie tak jak ty, zrezygnowałam z planowania na konkretny miesiąc bo okazało się to bardzo trudne. Najbardziej chciałam na wiosnę, jeśli nie to najlepiej w pierwszym półroczu, a teraz czekam kiedy to dzidzia będzie chciała do mnie przyjść, jeśli zimą i pod koniec roku też się nie obrażę:-) A tak na marginesie- witajcie w piąteczek!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta!Tez sie dopisze... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......22.01..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........25.01.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....22....Zielona Góra............4...........20.01 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................6............25,01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......23..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starajac sie a przyszłym mam GRATULUJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś! Kolejna starająca się Joanna:-) Widzę że też masz za sobą pare cykli starań... Może tym razem się uda:-) Powodzenia życzę sobie i innym starającym się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Witajcie w ten super mroźny poranek, u nas prawie -30. Spóźniłam się do pracy 40min. przy okazji zamarzłam, hihi Zmykam na nastepną kawkę, muszę odmarznąć, później się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
J_A_N_A ; Asik25 ---->>> OJ coś mi się zdaje ze ja też długo nie wytrwam w tym planowaniu...:) To narazie teoria-jak bedzie pod koniec roku to tez się będę cieszyła!!! To nie jest tak że musi być na początku.... Ja jestem z końca roku i też żyję!!! ;) Ostatnio rozmawiałam z panią doktor o tych naszych staraniach bezskutecznych....,a ona mi powiedziała,że najlepszą na to radą jest brak starań na siłę bo sie nam podobno psycha blokuje i wszystko na nic!!! Ale swoją drogą to chyba ma racje-moi znajomi starali się o dzidzię przez 6 lat, potem odpuścili, bo już nie mieli nadziei i co??? Maja śliczną 9-cio miesięczną dzidzię...oooooooo!!!!! ;) Pozdrówka cieplutkie dla wszystkich na rozgrzewkę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja bardzo chciałabym dzidzi na wiosnę, ale wiem, że życie i tak weryfikuje swoje- dlatego będzie jak będzie! To tak jak z płcią dzidzi-chce dziewczynkę, ale tak naprawde to mi to obojetne-byle by zdrowe było!Z synusia też będę się cieszyć :) Zaraz idę powoli przygotowywać obiadek! Dziś na szczęście mam wolne od uczelni. Ale ogólnie \"gorący okres\" teraz mam - egzaminy! Ale dam radę :) W pon mam wyniki z pierwszego egz... Trzynajcie się cieplutko w ten mroźny dzionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witaj KAMILLKA....;) Ja też właśnie mam zamiar zabrać się za obiadek i nie mam koncepcji....ale mężuś mi pomoże i koncepcja się znajdzie!!! ;) Byłam niedawno na zakupach--------koszmar!!! Ale zimnica----chyba zamarzlam,bo mi palce jakoś tak dziwnie nie chca pisać na klawiaturze...:( Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- w twoich rejonach to rzeczywiście niezłe mrozy!!! Ale trzeba się trzymać ciepło najlepiej, jak najbliżej potencjalnego tatusia swojej dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Asik25 zastosuję sie do Twojej rady w 100% ! Kamila7 trzymam kciuki za Ciebie na egzaminach. Do tabelki dot. badań narazie się nie wpiszę, musiałabym szukać tych badanek w domu. Tak Wam dobrze, siedzicie sobie w domkach, a ja muszę kisić się w pracy chociaż tak mi się nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga10
hej Karyn!!!Dziekuję, dla Ciebie 🌼 Asik.... znakomity sposób na rozgrzewkę...ja się zastosuje , tylko że wieczorkiem :D Gotuję już zupkę , a za chwilkę zbieram się do drugiego dania! Pozdrawiam wszytskie Kobietki, które siedzą w pracy .... i oczywiście wszytskie pozostałe także!!! :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zielonej -5 stopni a i tak zamarzam. I mnóstwo śniegu!! :) @ nie ma jeszcze, brzuch boli, nie mam regularnych cykli więc nic to nie znaczy. Nie robię testu, chyba że @ nie pojawi się do 32 dnia cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A trzymamy kciukasy, aby powodem tego spóźnienia była- fasoleczka :) aha, i na egzaminach też się trzymaj mocno...wiem na włsanej skórze co to sesja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zimnio ze lepiej nie wychylac nosa z pod kołderki..bbbrrrrrrrr a jutro do warszawy na uzcelnie tzreba i nie ma zmiłuj...;) u mnie -20 sie utrzymuje wiec niezła zima...syberia nrmalnie...bbbrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się jeszcze kiszę w pracy, ale na szczęście to już piąteczek i jutro będę spać ile tylko się da:-) Po pracy przyjedzie po mnie mężuś, także myślę że nie zdążę zmarznąć. Ale śniegu nieźle napadało. Poszłoby się na saneczki... J_A_N_A- trzymam za ciebie kciuki, ale pamiętaj, że przecież my wcale nie chcemy być teraz w ciąży, my chcemy dopiero za pare miesięcy;-) I tej wersji będziemy się trzymać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, uważam, ze skoro tyle śniegu jest wokół nas to grzech nie iść na sanki....kto powiedział, że to zarezerwowane dla dzieci??! My idziemy -jutro rano.... jak się zwleczemy z łóżeczka.... :D Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×