Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej! Jana, Folik piszcie koniecznie co i jak. Od rana tak się ucieszyłam, pojawiła się nadzieja :) Kamila7 cięzko tak czekać no nie. My chyba skrócimy czas z sierpnia do czerwca (może uda nam się w noc poślubną hihi). Chociaz mam dylemat mały. Okazało się, że w maju 2007 bedziemy mieli ważną uroczystość rodzinną na której musimy być. Jesli wszystko będzie ok to nasz dzieciaczek będzie miał jakiś miesiąc. Nie wiem czy z takim maluszkiem możemy się udać w podróż (100km w jedna stronę). I czy nie przesiedzę cały czas w domu :( dziś miała pojawić się @ narazie nie mam objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karyn :) Baaardzo ciężko tak czekać.... ledwie to wytrzynuję ...ja naprawdę zeświruję zaniedługo :D ! Karyn, a może ten brak @ to.... :) A co do uroczystości to nie jestem pewna, ale chyba nie ma przciwwskazań abyś w tych pierwszych tygodniach wybrała się gdzieś dalej... o ile samopoczucie na to pozwoli :) Ale najle[iej zasięgnać porady gina! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
Witajcie! Piszę dopiero bo od rana byłam w "terenie"..ja chyba jednak nie wskoczę do III tabelki :-(...rano zauważyłam, że śluz zrobił się znowu trochę brązowawy..wydaje mi się, że to @ przychodzi :-( Dzisiaj mam 31dc..chyba już straciłam nadzieję.. tak bardzo mi smutno..Ja tez wczoraj przed zaśnięciem wyobrażałam sobie reakcję Męża, gdy dam mu takie małe buciątka..ale chyba nic z tego..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja też bardzo chcę, a dopóki pracuję na etacie chciałabym wykożystać urlopy. A że brak @ to pewnie to, że znów się przesunie. Narazie (tak jak Wy) robiny tak, żeby @ była :). Jeszcze uparcie czekamy do ukończenia remontu i ślubu. Ale tak mi się dłuży czekanie... Folik tylko się nie smuć, w następnym miesiącu napewno nie przyjdze, a i plamienia wcale nie muszą oznaczać @ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
Dzięki Karyn za dobre słowo..tempke mam cały czas podwyższoną.. ale co to może być..na implantację ewentualną chyba za późno.. sama już nie wiem co myśleć..ale powoli nastawiam się na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja zgadzam się z Karyn, że to plaminie to nie koniecznie @! Na razie nic się nie smuć! A jesli nawet teraz @przyjdzie to w nastepnym miesiącu powalczycie z mężusiem o fasolke !!! Uszy do góry :) Karyn, ....ojojoj...jak mi się ten czas dłuży...okropnie! Musze jakoś uwagę odwrócić (np. pisanie pracy mgr...hahaha), bo ciężko bedzie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
Dzięki Kamilla7! Dziękuję, że o mnie myślicie..i że pocieszacie..ja już chyba mam gorączkę od tej niepewności..cała jestem rozpalona na buzi..przed chwilą wszedł dyro i zapytał czy czasem nie jestem chora..bo mi się oczy świecą i mam wypieki..oby te oczy mi się z czegoś innego świeciły...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia Jestem, jestem ale kafe nawala. Nie mogłam wejśc na forum. Oj, wiem Kamila7, tez mi się nic nie chce, często myślę o dziecku. Tak bardzo chciałabym posiedzieć w domu, w którym jestem raczej gościem. Trudno skupić się na konkretnej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a ja jutro o 4 rano jade w delegacje do Szczecina i wroce dopiero w piatek w nocy :( Chyba padne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100KROCIA, PRZYNAJMNIEJ zwiedzisz kawałek świata :) tylko, że zimą to nie zabardzo takie podróze. Życzę Ci miłych snów, wyspij się przed podróżą i szybko wracaj do nas ! :) Wam też dziewczyny życzę miłego wieczorku, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie smuć się! Póki nie ma @ nie ma co się smucić. Plamienia zamiast @ na początku ciąży się zdarzają. A ja przeziębiona. A pani w aptece nic nie chciała sprzedać, bo w pierwszym trymestrze nie wolno i mam iść do lekarza. Kupiłam mandarynki, herbate cytrynową z Herbapolu i szałwię do płukania gardła. Dzisiaj boli mnie głowa zamiast brzucha :( Ale przeżyję. A na razie ide podrzemać :D PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
J_A_N_A robiłaśjuż test?? Przykro mi, że chorujesz..dbaj o siebie.. wiesz..to moje niby plamienie ustąpiło...i @ jak nie było tak nie ma.. ale nadal boję się cieszyć..jutro 32 dc..w brzuchu mam rewolucję.. ciągnie mnie i pobolewa..Pozdrawiam cieplutko i dam znać jutro co i jak..mam nadzieję, że pozytywnie (czyli bez @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego w poniedziałek (który po dłuższym namyśle uznałam za pozytywny, bo jakby był negatywny to by nic nie było, a jednak były dwie kreski tylko ta druga słaba) to nie. ALe jutro chyba zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w ciąży, przyszła opóźniona o tydzień @. Nie można się jednak cieszyć za szybko. Nawet nie robiłam drugiego testu... A pierwszy widać kłamał... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- nic się nie martw, mówiłam ci że teraz bociany odleciały, ale już niedługo do nas przylecą i zrobimy oblężenie tabelki nr 3. Zobaczysz! A teraz nie łam się i wykorzystaj ten czas na podreperowanie zdrówka i jakieś rzeczy których nie mogłabyś wykonywać w ciąży (np mycie okien, remont albo coś przyjemniejszego) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik
J_A_N_A Kochanie nie martw się..smutno mi razem z Tobą..ale jestem pewna, że niedługo zobaczysz 2 krechy..szybciej niż się spodziewasz..!!!Ja boję się sięgnąć po test..chyba zrobię dopiero jutro rano..Mężusiowi też nic nie mówiłam na razie..chyba jakoś się pogubił w terminach przez ten wyjazd, bo nic nie pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Folik! Daj znać, proszę, jak zrobisz test. Bardzo wam kibicuje w oczekiwaniach, bo doskonale wiem co czujecie. Jestem z wami cały czas myślami i zaciśniętymi kciukami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana nie smutaj się, tak jak napisała Asik25 niedługo przyleci bocian :) zobaczysz. Piszcie co się u was dzieje, mi dziś jakoś smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karyn! Strasznie mi się dzisiaj nie chce pracować, a powinnam się wziąć do roboty... Jakis straszny leniwiec mnie opanował:-) Nie smucajcie się dziewczynki, trzeba myśleć pozytywnie o oblężeniu tabelki nr 3. Na pewno nam się to uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mi tez dzis sie strasznie pracowac nie chce!!!!No ale co zrobic... Wczoraj termin @ był.Narazie spokoj ale czuje, ze przyjdzie. I Kobitki tak jak Asik mowi: TRZEBA MYSLEC POZYTYWNIE!!! tez na poczatku miałam doły, ze nie wychodzi i myslałm ze moze wiek i inne głupie rzeczy do głowy mi przychodziły ale dołowanie sie i roszpaczanie nic nie da!!! A wiec nosy do gory !!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moluś! Dobrze powiedziane, albo raczej \"napisane\":-) Trzeba być dobrej myśli. Niedługo się doczekamy a na dzidzi na pewno warto czekać, niech przyjdzie jak będzie miało ochotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stałe siedzę na \"prawdzich kobiet koalicji\" :D znalazłam was dzięki Kwiatkowi (gratulacje!) na naszym starym topiku :D zajrzyj do nas, jest i nereczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełnie się z Wami zgadzam, tylko jakoś tą \"dobrą myśl\" w pierwszy dzień @ trudno przywołać :( Szczególnie, że tak się nastawiłam... :( A żebym całkiem była podminowana to na dodatek w szkole idzie mi do niczego... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- wiem, że teraz trudno o optymizm. Ja mam nieco lepszy nastrój bo @ się skończyła, zaczęliśmy nowe staranka i jest nowa szansa że tym razem się uda. Bądź dzielna. Hm... szkoła, no cóż ona też potrafi krwi napsuć, trzeba po prostu przez to przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×