Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej, mam doła od piątku.... fsh wyszło mi 49 !! gdzie norma jest od 3-12 :( ja wiedziałam że tak może być ale jak zobaczyłam to na piśmie to dopiero dotarło.... :( dzwonie dziś do warszawy do mojego lekarza...zobaczymy co powie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny słoneczny dzionek kochane :) Asik w sumie to tak jak piszesz dobrze,że nie byliście świadomi ze jest aż tak źle z mamą......ale i tak człowiek niegdy nie jest przyygotowany na odejście bliskich osób....ściskam...A jak synek? Moluś- teraz konkretne lecznie i na pewno uda się dojść do normy kochana...ściskam U nas pojawił się dziś pierwszy ząbek...to Heleusia zrobiła tatusiowi prezencior na urodzinki i imieninki... no i swoje imieninki bo dziś obchodzi :) To słońce i zbliżająca się wiosna wpływa na mnie bardzo pozytywnie...jestem pełna energii...chęci do działania....ehhhh byle do wiosny ..potem lato....:) Sciskam....piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
To prawda nigdy nie jesteśmy gotowi na śmierć bliskich, niestety to zawsze bardzo boli. Asik a gdzie mama miała raka? No i napisz jak tam twój Areczek? Moluś przykro mi bardzo z powodu wyników. Rozumiem Cię doskonale, bo u mnie tez ciągle pod górkę, jak nie jedno to drugie, na dodatek mam kłopoty immunologiczne z którymi niewiele da sie zrobic. Więc może być tak że i kolejna ciąża się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! No wyniki są faktycznie do dupy i wiem, że jajeczko do in vitro będe mieć od dawczyni. Rozmawiałam dziś ze swoim lekarzem i na następnej wizycie 18 marca będziemy juz konkretnie planować in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana-czy ty juz wiesz kto mieszka u ciebie w brzuszku????juz minal 20 tydzien to moze juz poznalas plec nowego lokatora:) podziel sie z nami i powiedz czy wybieralas juz imiona???pozdrawiam i duzo zdrowka zycze molus-powodzenia,jestes dzielna babka -tak trzymaj!!!!! agapka-sliczna coreczka i sliczna mamusia-trzymajcie sie dziewczynki zdrowo miama-a jak twoja fasolka???rosnie w sile???ktory tgo juz tydzien?jak sie czujesz??? dla reszty buziaki i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Asiczku bardzo mi przykro Greta gratulacje! Agapka śliczne foteczki ślicznych dam. Moluś ja ciągle trzymam.... U mnie połowa. Samopoczucie niezłe, ciągle jeszcze pracuję, ale coraz częściej myślę o L4. Emilka super. Wpadnę pogadać więcej, bo teraz coś nienajlepiej się czuję. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku strasznie mi przykro z powodu mamy... moja też zmarła na raka 3 lata temu i wiem jak to boli... Greta super nowiny, gratulacje!!! Miama, wow, już półmetek, oj leci czas leci :) Moluś będzie dobrze, trzymam kciuki jak zawsze!!! Agapko Helenka super, śliczna dziewczynka! Gratulacje pierwszego ząbka! Zaglądam często z sentymentu na twojego bloga więc jestem na bieżąco :) A moja Paulinka skończyła już 5 MIESIĘCY!!! Trochę mała z niej maruda ale kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto???? miama-ty chyba tez juz wiesz kogo tam masz pod serduszkiem co????pochwal sie :) jana- napisz koniecznie co u ciebie i czy poznalas plec kruszynki channah-dawno sie nie odzywalas,daj znac,ze zyjesz molus-pisz o wszystkich postepach,czekamy i trzymamy kciuki ja za trydzien do lekarza potwierdzic ciaze i juz sie doczekac nie umiem!!! BUZIAKI,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przepraszam ze nie pisze ale mam malo czasu ostatnio.... Byłam przedwczoraj na USG polowkowym, dzidzi idealnie zdrowa... to dziewczynka :) Bede miec dwie dzieuszki. Damy jej na miemi Gabriela. Miedzy Justysią a Gabrielą bedzie niecałe 3 lata roznicy. Nastawialam sie na synka i jeszcze nie do konca do mnie dociera ze to dziewczynka... Widzialm jaj buzie dokladnie... podobna do Justyni :) A tak to siedze na zwolnieniu bo kiepsko sie czuje. Mam osłabniecia i ide do kardiologa. Greta - wielkie gratulacje !!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że będe Was informować o wszystkim moje Drogie.... ja nie wiem czy będe chciała wiedzieć co urodze... ot taka niespodzianka :) no i ogromny problem będe mieć z imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was serdecznie i bardzo mi was brakuję, w przyszłym tyg. napiszę więcej. U mnie bardzo smutno. 3 tygodnie po Mamie umarł mój Brat... to zupełnie bez sensu... przyczyny do końca nie znamy, bo Tato odstąpił od sekcji, po prostu zasnął i się nie obudził, a jako przyczynę podano zatrzymanie akcji serca... Jakiś koszmar po prostu. Za to mój Synuś cudowny. Trzyma mnie przy życiu. W tą niedzielę go chrzcimy, bo ileż można to przekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku................. aż się poryczałam :( strasznie strasznie mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymaj się jakoś kobietko!!! Strasznie ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku jejku jakie to życie niesprawiedliwe, czy nieszczęścia zawsze muszą chodzić parami ? Tulę mocno, bardzo mocno Greta jeszcze nie wiem, jadę do ginka w czwartek, może mi coś powie. To już po półmetku, więc z pewnością da się zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mam nadzieje, że się jakoś trzymasz Asiczku.... wiecie co jest w oóolnym szoku jakie rzeczy ludzie wygadauja na temat in vitro. W tym najbardziej księża !!! \"Komitet Inicjatywy Ustawodawczej \"Contra in Vitro\" chce zebrać 100 tysięcy podpisów pod projektem zmiany kodeksu karnego, wprowadzającej zakaz stosowania metody in vitro. Czytamy na niej m.in., że Komitet \"Contra in Vitro\" chce dodania do artykułu 160 kodeksu karnego zapisu w brzmieniu: \"Kto doprowadza do zapłodnienia ludzkiej komórki jajowej poza organizmem matki (zapłodnienie in vitro) podlega karze pozbawienia wolności do lat 3\". \"Uznawany za liberalnego, biskup Tadeusz Pieronek stwierdził, że metoda leczenia niepłodności, czyli in vitro, to nic innego jak tworzenie potwora z ludzkich ciał Czymże jest literackie wyobrażenie Frankensteina, czyli istoty powołanej do życia wbrew naturze, jak nie pierwowzorem in vitro? To makabryczna perspektywa, ale ona istnieje - wyznał Pieronek\" jak tam można..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki przybywam wprost z wizyty No więc Dzidzia sporo urosła, mamy 23 tydzień, czyli wielkością dorównała do terminu z OM. lekarz powiedział, że położone miednicowo i długo szukał co tam ma i w końcu stwerdził, że potwierdzi za miesiąc na wizycie, ale dziś z jakąs tam granicą błędu jest chłop!!!! Matko będzie sisior!! Jak się pielęgnuje takiego sisiora cieszę się, chociaż powiedział, że nie chce szachować moimi emocjami, ale na dziś w ten sposób zaspokoił moją ciekawość. Czyli za jakieś 17 tygodni będziemy mieli małego przystojniaka w domu no chyba, że za miesiąc sisior zmieni się w cipeczkę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... :) mam już wszystkie wyniki hormony źle - to było wiadome... OB wysokie - 23 i jeszcze jakieś 4 wyniki po za normą wizyta w Nowum dopiero 2 kwietnia ! ale najpierw pójde do rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne-pomocy
Przenoszę temat swoj, bo tam ludzie milczą. Nie panikuję, bo nawet gdybym była to ok, jestem osobą dorosłą i dziecko nie byłoby przeszkodą w życiu. Pytam, gdyż dopiero w przyszłym tygodniu mogę wybrać się do ginekologa, a testom po prostu nie wierzę. Miałam okres z odstawienia dwa tygodnie temu, bardzo silny- do tej pory zawsze lekkie krwawienie, u mnie w rodzinie były kobiety, które miały okres przez 3-4 miesiące ciąży, od czasu gdy mi się skończył mam wiele objawów ciążowych, więc nie wiem czy to moje wyolbrzymianie czy jednak ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przepraszam, bo ja tylko na chwilę i to z pytaniem. Dlaczego moje dziecko drze się na spacerze? Kiedyś tak miał, nie wiem dlaczego, później tak wyszło, że nie wychodziłam z nim z wózkiem tylko jak trzeba było to do nosidełka i do auta, później znowu zaczęłam chodzić na spacery z wózkiem i było ok, a od paru dni jest to niemożliwe, bo drze się okropnie, nie daję rady tego przeczekać i muszę wracać do domu. Szlag mnie chyba trafi, wiosna się zaczyna. Najedzony, przebrany, nie jest mu za zimno ani za ciepło więc dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przepraszam, bo ja tylko na chwilę i to z pytaniem. Dlaczego moje dziecko drze się na spacerze? Kiedyś tak miał, nie wiem dlaczego, później tak wyszło, że nie wychodziłam z nim z wózkiem tylko jak trzeba było to do nosidełka i do auta, później znowu zaczęłam chodzić na spacery z wózkiem i było ok, a od paru dni jest to niemożliwe, bo drze się okropnie, nie daję rady tego przeczekać i muszę wracać do domu. Szlag mnie chyba trafi, wiosna się zaczyna. Najedzony, przebrany, nie jest mu za zimno ani za ciepło więc dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też nie pomogę, nie miała styczności z podobną sytuacją Co tam u Was w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jade do klinki :) boję się ale też się ciesze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- ściskam mocno kciuki za Ciebie! Powodzenia! Buziaki dla wszystkich koleżanek z osobna. Obiecuję, że wreszcie przysiądę i odezwę się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś zaciśnięte. Asik obiecanki cacanki.... Ale tak prawdę mówiąc sama powinnam się zebrać, ale nie mogę zbyt długo siedzieć, Dzidzia tego nie lubi i od razu mocno kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u lekarza spox. Czekamy taraz na dawczynie. Potrwać to może 2 - 3 mies... teraz musze sie przygotowywać do ciąży... Jak pięknie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś życzę Ci, aby się udało i upragnionej fasolki. Zresztą wiesz. Wiosna na całego, dzień spędzony na świeżym powietrzu uważam za udany. pozdrawiam i napiszcie wreszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×