Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

w sumie to dobrze Sexo...dlaczego co roku babcia ma bez wnuka spedzac Wigilie? 😘 mama bylana inspekcji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie jest absolutnie nic strasznego, ani złego. Moja babka ma takie poczucie humoru, że przy niej każdy poprostu leży ze śmiechu. Bardzo ją lubię. Tylko akurat święta częściej spędzałem z rodzicami i rodziną siostry. Nawet nie wiecie jak się ucieszyła, że będę u niej. Szkoda mi tylko matki, bo ona wszystko okropnie przeżywa i już się dręczy i [suje sobie krew bo mnie nie będzie Trudno. Będę z babką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo...juz ktorys raz z kolei piszemy w tej samej minucie posty :D \"mijamy sie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cała rodzina ma mnie za hulakę, pijaka, kobieciarza, lekkoducha ... i tak można jeszcze długo. Mama to przeżywa, ajedynie babcia mówi: to dobry chłopak, przynajmniej jakieś zajęcie ma ;) w domu ma siedzieć? w domu to ja siedziałam, jak była wojna :P i nie pogadasz z babką :) ona jedna jest pozytywnie nastawiona do granic możliwości :) Gdybym to do niej w nocy zadzwonił - to by powiedziała: śpij chłopak, i tak pierwsza umrę, a jakoś się nie wybieram :) [coś w tym stylu, ona tak zawsze, jak ktoś mówi, że taki młody i taki chory] i nie byłoby żadnych jazd na dom i żadnych skoków z nerwami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ....co
w sumie są gorsze rzeczy od spędzania świąt u rodziny , a co jest jak masz wszystko i nic , to jest dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla mama i jest zaskoczona moją zmianą, jak znam życie to szwagier będzie przypisywał to sobie :D Poczekajmy do sylwestra, wszystko wroci do normy :D Chociaż jak dawałem 100 zł za porządki to teraz myślę, że to mało było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisałam,a zapomniałam zapytac,ile masz pokoi.bo moze faktycznie 100 to za mało. Żarty żartami,a ja nie mam czasu własnego mieszkania sprzątać,na szczęście nie mam też czasu tam bałaganić. Kurczę,zapliłam papierosa pierwszy raz od paru dni i tak mi mdło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? w sumie to ja sie ciesze ,ze na Wigilii nie bede z rodzina w tym roku.Mialo byc inaczej,ale zycie pokazalo,ze nie tedy droga Ja to wlasnie ze wzgledu na babcie nie chce byc z rodzina...ile ta baba krwi ludziom napsula i psuje caly czas, a ja zwyczajnie nie moge usiedziec spokojnie w jej otoczeniu, bo mam ochote ja udusic za jej glupote i niezyczliwosc .... ale coz... sama ze soba nie jest szczesliwa... dlatego przykre to,ale wole z obcymi ludzmi spedzac swieta niz z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyprowadziłam kawał swiata od rodziny i teraz odwiedza mnie tylko ta,z która kontakty to przyjemnosc.w ilosci sztuk 5 razem.to jest sposób. U mnie kriopsujca najwiekszym jest moja osobista matka,ale sie do mnie nie pofatygowała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D: to ja wlasciwie tez mam radoche,ze rodzine mam tysiace kilasow od siebie :D:D:D a odwiedzam te rejony tylko dla przyjemnosci,,,gory!!!!!! z ta czescia rodziny, ktora jest naprawde rodzina ilosc:sztuk4 byloby i 8 takich osob,ale reszta nie jezdzi ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to familia fajna, le ten szwagier przegiął. I tylko przez to nie idę do rodziców. Ale w sumie z babką też dawno nie było świąt, bo ona lubi u siebie robić. Zawsze przychodzą do niej też znajomi, któzy dzieci mają w stanach i sami siedzą. Ale wiecie co, ci starsi ludzie mają więcej życia w sobie i radości niż my młodzi (coniektózy, bo ja tam się cieszę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt by dobrze sie czuc..... tzn przebywac wsrod takich osob, przy ktorych czujemy sie swobodnie.....zawsze wychodze z zalozenia,ze nic na sile,,,niektorych to drazni,ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlabym polska biala bulke z maslem i miodkiem albo z szynka, albo z serem :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym w sumie ponad wszystko zjadla rosol z kloskami i marchewka..mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza mydsl: tak w nocy?:) ale zaraz sobie prypomnialem co ja robilem wczoraj o tez porze ;) tez bym cos zjadl, ale nie mam co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys szalalam po nochach w kuchni,ale dzisiaj nie mam kurczaka :D:D:D wiec klops,ale jutro............ Sexo..zamow cos,,, as usually

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie przeciez,ze masz zamowic cos..... czasami mam wrazenie jakbym mowila do sciany.. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz spac na glodnego..... facetowi dogodzic ,,,ehhh :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ,ze mam :D:D:D:D na pewno niczego nie da sie poszukac u Ciebie? ja mam tak: szynke polska!!!!! , serek zolty, brokuly,maselko,dzem, jogurty, pasztecik hmmmmmm......mleczko, owoce,warzywka noooo...to w lodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,,,,:D pociesze CIe...ten stan jest chwilowy....:classic_cool: pomysl, jaka przyjemnosc bys sprawil swojemu cialu ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D i tak ze wszystkim..... :classic_cool: trzeba wiedziec, gdzie zahaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no..... bo siedze tu glodna i siedze.... ;) mniam,,,a z czym sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×