Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

Sexo,ale gdzie Ty to umiesciles?bo w dziale Redakcja nie ma tego na maila wyslales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do redakcji? Żeby moderator usunął?? Napisałem maila :) Ja to załatwiam w ten sposób. Mam to powtózyć w dziale redakcja? Ok, w sumie, podpiszeie się pode mną, że tak było. Racja, racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać.mnie nie było wczoraj wieczorkiem,to sie nie wypowiem.chociaz klucz,według którego postępuje moderatorstwo,chyba nie podlega żadnym prawom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benicjusz
E ludzie, co wy tak za tym piwem przepadacie? Przecież to gorzkie i śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ale się rozpisaliście..a nie mam czasu czytać... eh.. piję kawę.. na piwko chyba za wcześnie ?:).. Przypominam sobie moją pierwszą pracę, tam na okrągło coś piliśmy w czasie przedświątecznym:)... To dział reklamacji i serisy z całej polski przyjeżdżały z darami.. Słodyczy i wina, piwa miałyśmy pod dostatkiem:)...A sylwester w pracy to już pijaństwo na całego... nikt tego dnia samochodem nie przyjeżdżał... hihi bu tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ochłonąłem. już nie wkurzam się na cała kafeterię, tylko na tego moderatora. Jeżeli usuną go z tej pozycji, będę zadowolony. Nie tylko ja chyba. Co tam dziewczyny??? Pijecie piwo? A ja idę do pracy. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez lubie piwko. Kazdego wieczoru ( no prawie)z mezusiem pijemy sobie piwko. Najfajniej było jak pracowałam w pubie to piłam ile tylko chciałam :) A dzis wrocił moj kumpel z Angli i przywiozł nam \" Bishops finger\" i \"Black sheep ale\" . Juz bym teraz wypiła ale w pracy jestem... Podro dla Wszystkich Piwoszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy,potem idę się pouczyc języków. mam barek dobrze zaopatrzony,przed świetami dostałam sporo prezentów alkoholowych.a w swieta nie piję!Potem bedę uzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
a ja dziś będę piła z sąsiadami hihi... ale mamy boskich sąsiadów..życzę wszystkim takich :).. pozdrawiam i hlup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy smiać się, czy płakać czytając ospowiedź moderatorstwa na moją wczorajszą kasację :) Admini piszą wyraxnie, że mają za dużo moderatorów i nie są w stanie ich kontrolować, to ja polecam zmniejszyć ilośc osób chorych na władzę, a mod mi się tłumaczy, że to się samo tak... No kurde blade, gdzie ten topik z plebiscytami, zaraz zgłoszę now,ą kandydaturę na żart roku 2005 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto mojego dnis : Mam Wszytsko W Du..ie gdybym mogla to bym juz sie upila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! moje motto dnia: ja chcę do domu!!!!!!!!!! mam gorączkę, boli mnie gardło, więc dziś tylko grzane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
a moje motto na dziś " Kupić te wszystkie zas...ane prezenty i już o tym nie myśleć"... Co można kupić głupiej szwagierce (tak się nazywa siostra męża) która niczym się nie interesuje oprócz wykorzystywania facetów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z powyzszym oglaszam dzisiejszy dzien pod znakiem PIWA ;) Chyba wszystkim nam dzisiaj dobrze zrobi :classic_cool: Wczesny poranek, wies, dom, obok chlew. Z domu wychodzi rolnik Zenek, powolnym krokiem idzie przez blotniste podwórko do chlewu. Z chlewu dochodza pierwsze niepewne pokwikiwania. Zenek podnosi wiadro z pomyjami i wchodzi do srodka, wszystkie swinie kwicza i tlocza sie jak najblizej. Nalewa pomyje do koryta, swinie w spazmach, pelen entuzjazm, kwik nie do wytrzymania. Zenek przez chwile stoi i patrzy na nie z lekko zazenowanym usmiechem. Powoli wraca do domu, zdejmuje kufajke, podchodzi do kawalka lustra wiszacego nad miska, przygladza tluste wlosy, patrzy na swoje odbicie i mruczy do siebie: - Kurde, co tez one we mnie widza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
hehehe, dobre... czy dobre Zuzia.. Miranda wierz mi, że chcętnie bym jej taki młotek sprawiła..ale co począć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
myślałam o książce, ale czym ona może się interesować... może poradnik "jak złapać frajera" ...eh.. chciałam coś do domku... bo zaczęła wynajmować i nie ma filiżanek, kieliszków.. itp. to powiedziała, że koleżanka ma, to jej nie potrzebne (nieźle co).. Teraz żąłuję, że się pytałam o to, tak bym je te filiżanki kupiła i bym miała z głowy... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×