Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

no to mnie ochlodzilyscie jak nic :) nie bedzie tak latwo :) nie dam sie zlapac na dzieciaka :) oj, nie :) myslicie, ze kobieta 32 letnia, nauczycielka, ktora chce mnie na wziac na jkas impreze. Kurna, ona mnie przeciez prawie nie zna, ale przeciez nie takie glupie panny widzialem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:DD: a jak, Ty uwazaj lepiej :D:D bo Ty tak fikasz i brykasz beztrosko a tu bedzie ciach mach i po zawodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa :( no to teraz zaczynam sie bac :( to nie ide z nia. Dobrze, ze jej jeszcze nie "zahaczylem" :) bo by dopiero bylo po zawodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze wlasnie z taka kobieta jest dobry uklad. wie czego chce, nie bedzie Ci trula tylka telefonami, sms-ami. chyba ze to jakas psychopatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co Sexo mowi, to pewnie ta panna miala byc na jedna NOC :D:D:D a, wiec uwazaj Sexo, bys nie \"spapral\" sprawy z niewlasciwia osobka [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial :) mi sie taka wlasnie wydawala, ze ulozona, ze nie jakas tam siksa pomylona plastikowa dupa. Troche mnie tylko wkurza, ze nie chce mi powiedziec o co chodzi z ta imprezka. Ale tak, to mi na powazna kobiete wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tymbardziej wyglada na to ze to moze byc dobry uklad. ja bym zaryzykowal z nia ale w sumie to nie wiem czego Ty szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile nocy to jeszcze sie nie zastanawialem :) ale nie powiem, fajna jest :) tylko, zeby mnie wrobic nie chciala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba uwazac. chociaz kobiety maja swoje sposoby podobno. ale nie wydaje mi sie ze tak od razu by Cie miala wrobic. no moze za 2 razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zauwazylem, ze szukam spokoju i ustatkowania, wiec tak wydawala mi sie w sam raz. Ale zeby sie w ojcostwo pchac to nie bardzo jestem chetny. Nie wiem, czy ona tez chce sie akurat ze mna "statkowac". W koncu mlodszy od niej jestem o 4 lata. Niby nic, ale zawsze. Ona taka powazna, pani pedagog, a ja? Do tej pory wyrwidupa i luzak. Nie powiem, bo chcialbym, ale nie wiem czy sie uda, sprobowactrzeba :) Ale zeby mi powiedziala na jaka manie imprezke chce zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe sexo ;) co by bylo gdyby ona tez tu zagladala? jakby przeczytala cos takiego brrrr ja powiedzialam stop ploteczkom :D :D:P idz na impreze i nie truj d*** za przeproszeniem baw sie dobrze :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie male prawdopodobienstwo, by akurat TU zajgladala, by akurat na Kafeterii szukala mnie pod nickiem sexoholck :) ale faktycznie, swiat jest nieprzewidywalny, wiec cicho.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat jest maly, bardzo malenki :D :D :D oj ale sie opilam pysznym drinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe kiedys pojechalam do centrum na zakupy,,,centrum dlugie i szerokie ... stoje sobie w sklepie a tam mnie moj kuzyn za reke lapie,krzyczac ,ze zlapal zlodzieja :D:D:D pracowal tam jako ochroniarz Serial, to ten od pierunow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zadzwonic po jakis obiad. Dosc juz mam pizyy, kurczaka, kebeba, chinskiego jedzenia... :( nie wiem co bym mogl sam zrobic, zreszta nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo, a nie masz tam w poblizu polskiego baru? ;) ja to bym zjadla sobie golabki z ziemniaczkami i sosikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym poznac sexo...
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakosc 🖐️ nie jem..ale bym chciala :o kiedys jadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×