Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kachulica
aaa ja najpiekniej to dbam o stópki :) hehe uwielbiam je mieć zadbane ;) po pierwsze mocze je w wodzie pełnej olejkow i soli, po drugie starannie dokładnie usuwam niezbedny naskórek za pomoca tarki metalowej F3 systems z Donegala , nastepnie skracam pilniczkiem pazurki a na koniec nakladam krem ktory moim zdaniem przebija inne czyli neutrogena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hej dziewczyny! ojj, ale mnie dawno tu z Wami nie było:P a tyle się u mnie w życiu pozmieniało... oprócz tego, że nie potrafię się wziąć za siebie solidnie:( POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychoMagdaaaa
DZIEWCZYNY! JEŚLI NAPRAWDĘ CHCECIE O SIEBIE ZADBAĆ ZACZNIJCIE OD HIGIENY PSYCHICZNEJ. SZCZĘŚCIE ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE... ...przecież to umysł mówi ciału co ma robić, prawda? O higienie psychicznej mało się u nas mówi, a przecież jest równie ważna jak higiena ciała. Może nawet ważniejsza. Przecież każda zmiana zaczyna się w głowie! Oglądamy świat przez perspektywę naszego umysłu. Nie ubranie czy fryzura, ale stan naszej higieny psychicznej decyduje o tym jak się dziś czujemy. Związek, który tworzycie z samą sobą to związek na całe życie. Dlatego nie może to być związek toksyczny. Żeby był zdrowy musi być higienicznie czysty. Jak to zrobić? 1. Bądź wobec siebie uczciwa. Związek oparty na szczerości to jedyna droga do tego, żebyś UFAŁA sobie samej. Czy wiesz jak często sama siebie oszukujesz? W twoim umyśle nieustannie toczy się wojna pomiędzy obronnym samooszukiwaniem a samoświadomością. Tylko od ciebie zależy kto tę wojnę wygra. Musisz poznać swoje jasne i ciemne strony i nie bać się ich. Zaakceptuj fakt, że nie jesteś idealna i przestań do ideału dążyć. Uwierz mi, pogoń za ideałem zawsze będzie przeszkadzać ci w byciu po prostu sobą. 2. Nie rób rzeczy, które zatrują twój umysł. Wielu ludzi myśli, że postępowanie wbrew sobie dla szybkich korzyści i w jednorazowych sytuacjach jest zupełnie niewinne. Sytuacja minie i wszystko zostanie zapomniane. Nie! Twój umysł nie jest elastyczny lecz plastyczny. To znaczy, że nie powraca do pierwotnego kształtu, ale ulega nieodwracalnym odkształceniom pod wpływem trujących doświadczeń. W psychice panuje zasada : raz otwarte drzwi już na zawsze pozostaną otwarte i będą kusić. Jeśli postępujesz wbrew sobie dla szybkiego zaspokojenia popędu, pieniędzy, władzy, sławy, a nawet dla drugiej osoby, to nieodwracalnie zatruwasz swój umysł. POSTĘPOWANIE WBREW SOBIE NADWYRĘŻA ZAUFANIE DO SIEBIE SAMEGO. Toksyczne doświadczenia pozostaną życiowym bagażem, dlatego wystrzegaj się ich. Wszystko co robisz odkształca się w twoim plastycznym umyśle. Twoje działania zmieniają twój mózg. JEŚLI RAZ POSTĄPISZ WBREW SOBIE ISTNIEJE DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO, ŻE ZROBISZ TO ZNOWU. 3. Staraj się być zrównoważona. Niezrównoważenie emocjonalne jest wyczerpujące zarówno dla ciebie jak i dla twojego otoczenia. Czy potrafisz w ciągu godziny przejść z ekstatycznego szczęścia w czarną rozpacz? Jeśli tak, to musisz się lepiej poznać i zacząć budować swój stabilny charakter. Niezrównoważenie emocjonalne może być nie tylko męczące ale też bardzo niezdrowe. Chwiejne nastroje pochłaniają prawie całą energię, którą mogłabyś spożytkować przecież na coś lepszego. Panuj nad sobą. Zobaczysz, że razem z tobą zmieni się całe twoje otoczenie. Nie możesz kontrolować świata, ale możesz kontrolować siebie! Ludzie, którzy obsesyjnie starają się kontrolować to co na zewnątrz (np. innych ludzi) często robią tak, żeby zbalansować swoją wewnętrzną nierównowagę, swój wewnętrzny chaos. Są zwykle bardzo nieszczęśliwi i dodatkowo irytujący dla otoczenia. Uważaj, żeby nie stać się jednym z nich. Poznaj swoje emocje i odzyskaj nad nimi kontrolę. Pracuj nad tym, co możesz zmienić, czyli przede wszystkim nad sobą 4. Otaczaj się optymistami. Niezwykle ważne jest, jakimi otaczasz się ludźmi. Twoi znajomi, rodzina, pracownicy, wszyscy mimowolnie wywierają na ciebie ogromny wpływ. Jeśli obracasz się w towarzystwie osób, które wciąż przeklinają, wkrótce sam zaczniesz przeklinać. Jeśli otaczasz się pesymistami, którzy wciąż tylko krytykują, wkrótce sam staniesz się pesymistą. PESYMIZM JEST ZARAŹLIWY! Niestety to prawda. Pesymiści zarażają pesymizmem, więc mają na ciebie bardzo zły wpływ. Nie wierzą w siebie, nie wierzą w innych i wykazują tendencję do podcinania skrzydeł nowym inicjatywom. Przyjaciele powinni wspierać ciebie i twoje życiowe projekty. Pesymista nie będzie umiał tego zrobić. Dlatego, jeśli chcesz być szczęśliwa, otaczaj się optymistami! PAMIĘTAJCIE: Szczęście to wewnętrzna robota. Jest w nas. Trzeba je tylko wyciągnąć i utrzymywać na optymalnym poziomie. POZDRAWIAM! TEKST POCHODZI ZE STRONY: http://www.zatrutejablko.pl/pracanadsoba.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluśka
No więc, zawsze się siebie wstydziłam , bedąc w podstawówce, byłam szarą mychą, potem cos zaczełam ze soba ronić, rozpusicilam włosy, podkład leciutki, na przebarwienia. Tak naprawde bez wyprostowanych włosow i make upu, jestem zupełnie inną osobą! i od kilku lat,dzien w dzien musze to robić.No ale cóż, zmiany ktore chce wykonac jeszcze w tym roku 1. Wybielić zęby, i wyrównać, spiłowac 2. Usunąc laserowo pieprzyki, jest ich za duzo!!;/ 3.Schudnąc! 4. Zadbać o włoski, ciało i reszte na przyszlosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 operacja nosa;/ jest wielki i garbaty przez co czuje dyskonfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy watek chetnie bym kontynuowala ale moze najpierw ktoras dolaczy by zmotywowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli-femin
to może ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli-femin
idę teraz pod prysznic, potem wmasuję jakiś nawilżacz (olej kokosowy, bo chcę go zużyć), a rzęsy posmaruję kremem Lbiotika - dziś kupiłam i jestem ciekawa jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oli femin fajnie ze ktos dolaczyl bo nie chcialam sama z soba pisac. Tez mam olej kokosowy ale jeszcze nie otwarlam. Jakie korzysci z jego uzywania zauwazasz? A ten krem na rzesy? Ogolnie co robisz by o siebie dbac? Ja dzis przygotowuje sobie od rana szczegolowa liste rzeczy na dzien ktore mi musza wejsc w krew i sie uzbieralo wiec jak to wypisze tu to sporo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli-femin
hej, spoko wpisz ta listę :) Ale uważam ze nie da się wprowadzić wszystkiego od zaraz i regularnie to potem stosować. Z tego co zauważyłam, trzeba stopniowo wprowadzać nowe nawyki. Jeśli chodzi o ten olej kokosowy to nie bardzo się mogę na jego temat wypowiedzieć, bo do czegokolwiek go nie stosowałam (włosy, ciało) robiłam to nieregularnie. Teraz jestem na etapie, ze chcę zużyć kilka kosmetyków, które mam i tym olejem smaruje ciało na noc - oczywiście nie co noc, bo brakuje mi systematyczności. Mój olej jest z Biochemii Urody i nie podoba mi się jego zapach, dlatego też chcę się go pozbyć. Kiedys mialam olej z mazideł i ten pięknie pachniał kokosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele bele
odświeżam temat. mam zamiar wziąc się za siebie przed latem i mam nadzieję ze znajde tu kogoś kto chce tak samo, bede miala motywacje, w kupie raźniej w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla!!1985
Witam. U mnie duże zmiany. Od nowego roku biega, chodze na fitness, zbilansowałam dietę. W ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg:) Jestem przygotowana na długa niekończąca się opowieść dotycząca mego pięknego wyglądu. Planuje do lipca zrzucić 15kg i utrzymać taką wagę do końca życia. W nagrodę za ten wyczyn zakupiłam sobie zestaw kosmetyków artdeco:) Cudowna szminkę i kredkę do oczu. Zaczynam w pełni dbać o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszynka
super, gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odddlotowa
ja chcialabym zrobic w koncu cos ze soba, ale zawsze konczy sie na planach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkA_21
Czesc Dziewczyny:) ja wlasnie od dziś zaczęłam dbac o siebie:) tzn chce regularnie golic nogi, masowac cellulit, dbac o paznokcie, robić maseczki na wlosy oraz twarz. Kto się dołącza i jakie ma postanowienia? Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkA_21
No nikt się nie dołączy??? Dziewcyzny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnify
3 lata robie plany ... kartki ... karteczki. jestem po maturze, mam teraz czas. bede w sumie pracowac, ale to juz inaczej, nie musze uczyc sie na nastepny dzien ani nic. no dobra, ruszam! nie tylko z pielegnacja, ale takze z zajeciami i obowiazkami jakie mam, bo ciagle wszystko przekladam. powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCwiedziasta
Wlasnie postanowilam sobie ze zmienie sie z larwy w motyla:) Chce zaczac dbac o siebie w nalezyty sposob bo do tej pory przychodzilo mi to z trudnoscia. Oczekuje pomocy od osob ktore maja juz takie przemiany za soba i ktore znaja sie na rzeczy:) A teraz zabieram sie za depilacje nog gdyz wloski daja o sobie znac:P A propo depiluje sie depilatorem juz od kilku dobrych lat, moze poradzicie cos na wrastajace wloski? Zajme sie tez paznokciami bo strasznie sie zaniedbalam w tym temacie:/ Skorki rosna jak zwariowane;/ Wytrwalosci w Waszych postanowieniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCwiedziasta
Paznokietki i wloski zalatwione tak jak wspomnialam wczoraj;) Zrobilam tez liste zakupow otoz moja metamorfoza powinna byc poczawszy od skory:) Mini Sciagawka: ***SKORA WRAZLIWA- preparaty z ALGAMI MORSKIMI ***SKORA WYSUSZONA- preparaty na bazie ZIAREN z OWSA, OLEJ MIGDALOWY ***TWARZ -ZEL OCZYSZCZAJACY i ODBLOKOWYWUJACY PORY KREM Z WITAMINA A i E oraz C KREM Z KOENZYMEM Q10 Po nich skora bedzie elastyczna i dotleniona 2 RAZY W TYGODNIU PEELING * z SOLA MORSKA *na bazie CUKRU TRZCINOWEGO * z LUSKA Z ORZECHA KOKOSOWEGO po peelingu MASECZKA ODZYWCZA *na bazie MIODU *JOGURTU * z WITAMINA E CODZIENNE stosowanie: *KREM ODZYWCZY NA DZIEN * KREM NAWILZAJACY NA NOC ***DLONIE suche: *krem z ALOESEM *ALGI MORSKIE *KOZIE MLEKO * z WITAMINA A i E NA DZIEN: *KREM ODZYWCZY NA NOC: * KREM REGENERUJACY Wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCwiedziasta
Widze cisza tutaj straszna, poki co pisze sama do siebie;P Wczesniej podalam mini sciagawke na ktorej tez bazuje w zwiazku z zakupami, musze tylko poczytac na temat tych produktow gdyz nie wiem jaka marka sprawdza sie najlepiej. Rano cwiczenie, skupiam sie na "splaszczeniu" brzucha bo tylko to mnie strasznie razi w oczy;] Wykonalam : * nozyce (cwiczenie na miesnie brzucha i mocne uda) * brzuchki (cwiczenie na miesnie brzucha) *kobra (cwiczenie na pozbycie sie tluszczu w okolicach pasa) *przyciaganie kolan do klatki piersiowej( cwiczenie na miesnie brzucha) *rowerek ( cwicznie na miesnie brzucha) Waga na chwile obecna: 60 kg ( rano na golasa;P ) Ogolem dzien ruchliwy, 4 godzinna jazda rowerem ;) A teraz woda z cytryna, zdrowa na wlosy! Przywraca im blask i wspomaga ukladanie:) Wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieCwiedziasta
I jak Wam idzie Wasza metamorfoza?;) Ja nieustannie od tygodnia ćwiczę, wczoraj doszedł aerobik i dzisiaj czuje wszystkie mięśnie;) Ale już widzę efekty co najważniejsze! Podaje swojego @ w razie gdyby któraś z Was szukała motywacji w-justyna@o2.pl :) Wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też muszę zacząć o siebie dbać... chociaż już kilka razy pisałam już na tym forum ;) mąż mnie zaczyna nie zauważać, choć jesteśmy młodym małżeństwem, na nic nie mam czasu, jestem nie zdyscyplinowana i w ogóle coś mi nie idzie w życiu.. może chociaż zadbam o siebie :) jutro napisze jaki mam plan, bo na razie nawet planu nie mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiellle
Podnoszę temat! Ja tez zaczynam o siebie duzo dbac,a nie o kogos! Dosc mam tego,moje zycie robie co chce i dbam tylko o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podjęłam tą decyzją kilka miesięcy temu :) poziom pewności wzrasta o 100;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może te które już są w temacie trochę bardziej zaawansowane niż planowanie, coś doradzą... Trudno się zdyscyplinować, może jakaś motywacja? Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo ja tańczyć chcę.
to nie prawda ze wysokie dziewczyny nie mogą chodzić w obcasach, wtedy wyglądają super ponętnie. Ja mam 178 i noszę nawet 8 do 10 cm obcasy, czuje się w nich bardzo dobrze i wyjątkowo. Pogląd ze wysokie dziewczyny nie mogą nosić obcasów jest przede wszystkim rozprzestrzeniany przez niskie dziewczyny, z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam 17 lat i teraz idę do klasy maturalnej. czeka mnie studniówka. obiecałam sobie, że te wakacje wykorzystam dbając o siebie i swój sposób bycia. zawsze w szkole odstaję od swoich koleżanek. czuję się przy nich gorsza. są piękne i zadbane a ja cóż... nie. ponieważ pierwszy miesiąc wakacji jakoś mi przeleciało przez palce mam jeszcze miesiąc. przede wszystkim chcę zadbać o swoją sylwetkę. zawsze byłam otyłą osobą, w ciągu roku udało mi się schudną 12 kg na diecie 1500 kalorii, według mnie to całkiem niezły wynik. jednak nadal mam nadwagę. tak więc, postanawiam sobie jeść regularnie i zdrowo, oraz oczywiście więcej ruchu. moja cera jest raczej w porządku, używam rano kremu nivea all in 1 a na noc smaruję się bambino. moja ciało jest raczej nawilżone, codziennie rano smaruję się mleczkiem nivea. zawsze dokładnie zmywam makijaż. teraz potrzebuję waszej pomocy. chce się pozbyć worów pod oczami, w jaki sposób mogę? nie umiem dbać o swoje stopy i paznokcie u nóg i u rąk, tutaj też przydałaby się jakaś porada. z góry dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) ja też postanowiłam dbać o siebie:-) od tygodnia jestem na diecie bo muszę schudnąć :-) do tego codzienne nawilżanie całego ciała no i jeszcze muszę zadbać o włosy;-) może jakieś rady jak sobie poradzić z puszącymi się włosami? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sie przyglądam
To ja też się w końcu muszę zmobilizować;) na początek punkt pierwszy schudnąć 3 kg ( 160cm i 58kg), ograniczyć palenie,wzmocnić włosy bo zaczęły mi wypadać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananamanana
ja to chyba sobie zrobię listę z punktami. zwykle mam tak, że mi się nie chce, ale bywa też tak, że wpadam w przesadę wręcz dbania o siebie wszystko robię na raz i znikam na całe godziny w łazience :p może jakiś tygodniowy plan skonstruujemy dziewczyny? pomijam mycie się i mycie zębów jakby się ktoś przyczepił bo co jak co ale to chyba każda z nas robi codziennie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×