Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość malwinka2011
mam bardzo wrażlilwą cerę i dlatego nie mogę używać każdego kosmetyku :( ale mogę się podzielić sprawdzonym przepisem na maseczkę Maseczka odświeżająco-ściągająca do cery wrażliwej Płatki owsiane zalać gorącym naparem z herbaty Irving Superior Green lub Irving Daily Superior Black. Odstawić do ostygnięcia. Odlać nadmiar płynu, jeśli pozostanie. Papkę o temperaturze pokojowej nakładać na skórę jako maseczkę (pozostawić na 10-15 minut, potem zmyć ciepłą wodą lub letnim naparem z herbaty) lub wykorzystywać do oczyszczania skóry. Jeżeli wykorzystamy czarną herbatę (Irving Daily Superior) maseczka będzie miała silniejszy efekt ściągający niż w przypadku wykorzystania herbaty zielonej (Irving Superior Green).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hej dziewczyny;) kurde dawno mnie tu nie było:( powiem wam że z moich postanowieniem to jedynie nie obgryzam już paznokci;) tylko to mi wyszło a co z resztą to szkoda gadać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrina
Czesc dziewczyny ;) Przyłączam sie do Waszgfo grona.I ostrzegam,ze ze mnie naprawde zaniedbana dziewczyna ;D ,więc długo będe tu Was zameczac moimi dokonaniami i upadkami(oby jak najmniej;) ) Niedługo skończe 20 lat,ale moje młode zycie to zwykła,szara egzystencja,poniewaz nie wierze w siebie,uważam sie za gorsza od innych przez co kuleje moje zycie towarzyskie,a własciwie to ono nieistnieje w ogóle :P ale postanawiam to zmienic! ;) Jeżeli chodzi o moje postanowienia urodowe to mam ich sporo ;P Próbuje zmienic cos w sobie juz z 5 lat chyba haha :D i ciagle zaliczam klapy,ale mamy nowy rok,wiec dlaczego nie spróbowac raz jeszcze? ;) Przede wszytskim postanawiam walczyc z paskudnym odzywianiem się i katowaniem mojej trądzikowej skóry oraz doprowadzenie mojego organizmu do zdrowia,poniewaz meczą mnie liczne infekcje. Od dzis odliczam dni bez słodyczy.To chyba największe wyzwanie :P ale musze,musze! Za to będę piła więcej wody z cytryna,a zamaist czekolady kupie butelkę mineralnej. :P Uważam,ze włosy,skóra i odpowiednio wyregulowane brwi :P haha to największe atuty kobiety,więc zaczynam dbac o nie bardzo intensywnie. Codziennie -poranna i wieczorna gimnastyka,cwiczenia na tyłek (8 min buns :p ) i jeszcze dłuższe spacery z psem.I musze sie pochwalic,ze juz od 3 dni się do tego stosuje i mięsnie coraz mniej bolą:P Oczywiście nie chcę zapominac o regularnej depilacji,balsamowaniu się(o Jezu! :p ) dbaniu o stopy(sa paskudne :D ) i dłonie. I planuje korzystac z zamienników,jesli chodzi o jedzenie-biały chleb na razowy,ryz na kasze gryczana etc. etc. Najwazniejsze jest dla mnie czuc się silna i zdrowa.Miec codziennie pewnosc,ze moje ciało i dusza jest w doskonałej formie. I chcę uporządkowac moje życie,zeby nabrało jakiegos sensu.Jestem niesmiała i trudno nawiazuje kontakty-chciałabym bardziej otworzyc się na świat i zycie,żeby kazdy dzień był inny od poprzedniego. Długa droga przede mna,ale jestem wyjątkowo zmotywowana i pamiętajcie NIE MA ŻE BOLI! ;) Czuję,ze ucieklo mi juz kilka lat fajnego życia.Nie chce,aby było tak dalej! ave. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:( ja jak moja poprzedniczka nie wierze w siebie:( czuje sie okropna, szkoła mnie dobija:( czuje sie gorsza od wszystkich, najlepiej wcale nie wychodziłabym z domu:( wyglądam okropnie:( wlosy mi nie rosną a bardzo chcialabym miec długie:( i moja cera masakra:( i ten mały biust:( pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:( ja jak moja poprzedniczka nie wierze w siebie:( czuje sie okropna, szkoła mnie dobija:( czuje sie gorsza od wszystkich, najlepiej wcale nie wychodziłabym z domu:( wyglądam okropnie:( wlosy mi nie rosną a bardzo chcialabym miec długie:( i moja cera masakra:( i ten mały biust:( pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaamm
Ja też się biorę za siebie i zaczynam od ząbków. marzenie mieć idealnie białe. Ale potrzebuje waszej pomocy! znalazłam fajna stronę a już jakiś czas poluje na te paski whitestrips. choć szkoda mi trochę kasy:P a jak by się okazało ze moje żeby sa na tyle wrażliwe ze nie dam rady tego używać to prawie stówa w plecy :P:P no ale znalazłam coś takiego. 300 osób będzie mogła je wypróbować za darmo. Tylko trzeba zbierać głosy. Więc mam prośbę możecie wejść w tego linka co wysłałam i kliknąć tylko "Zagłosuj na ten powód" nie trzeba się rejestrować wystarczy ze wejdziesz tylko i klikniesz! Z góry wielki dzięki! :D A na pewno rezultaty później opiszę !:) http://www.3dwhite.pl/Whitestrips/Wyzwanie-Whitestrips-/Sprawdz-powody.html?page=342&id=8765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
Witajcie Nastała noworoczna cisza, pewnie jesteście już piękne i nie potrzebujecie foruma. Cóz, ja potrzebuje. Odezwijcie się jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin19812
witam ja polecam emulsje na bazie borowiny jest bardzo dobra - próbowałam już różnych, ta ze względu na cenę jak i działanie jest godna polecenia. Dla estetyków: jak to borowina - ma wygląd nieciekawy, ale fajnie rozprowadza się w wodzie i ja, gdy w niej poleżę, naprawdę odpoczywam i wiem że dobrze o siebie dbam a już nie skóra nóg już nie jest taka sucha. Polecam! http://www.annemarie.pl/produkt/204/borowina-spa-emulsja-do-kapieli-500g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Ja tam iękna nie jestem. Mało mam czasu i chodze cały czas zmęczona. Jedyna rzecz, której poświęcam w miarę regularnie czas to angielski. Ćwiczeń - zero. Czasem zrobię peeling i nałoże maseczkę. Paznokcie - ufff...szkoda gadać... To chyba tyle na dzisiaj z mojego raportu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś 1502
Cześć dziewczyny świetny wątek .Mam 36 lat jestem mamą 3 letniej Marty i 8 letniej Weroniki .Kiedy dziewczynki idą spać a jest z tym różnie 20-22(moja wina musze być bardziej stanowcza) . NIemam na nic ochoty jak tylko na słodkie (pochłaniam kilogramami) i telewizja.Czuje sie strasznie zmęczona i wyczerpana -szara cera z widocznymi zmarszczkami wokól oczu ,widoczna nadwaga po hormonach (odstawiłam) zaczeły mi puchnąć nogi(masakra).Postanowiłam ,że od dziś o siebie zadbam .Pierwsze co zrobie zanim pójde spać zamiast tabliczki czekolady przed snem , napije sie wody .Zapisze sie na lekcje jogi-- nie pamiętam kiedy kupiłam nowa bielizne (jak na razie to cały dzień latam ze ścierą )Chce być SEXI MAMĄ IŻONĄ i wiem ,żę z wami dam rade .Będe was informować o moich postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
hej, dawno mnie tu nie było z różnymi wzlotami i upadkami pielęgnacyjnymi ech witamy nowe osoby, bardzo słuszne i dobre postanowienie że chcesz zrobić coś dla siebie jak odstawisz słodycze, od razu będziesz się lepiej czuć, to nie tylko kwestia estetyki ale także wewnętrznego samopoczucia swego czasu nie jadłam 2 mce słodycze zastępowałam to miodem gryczanym dobre samopoczucie teraz też nie jem słodyczy -polecam jabłka jak najdzie Cię na nocne jadło, warzywa -mieszanka meksykańska w słoiku albo marchewka narazie tyle, później może opisze swoje działania pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś 1502
Hej dziewczynki super ,że się odezwałyście .U mnie grypowo najmłodsza gorączkuje Mnie też powoli rozbiera ,ale przez cały dzień nie ruszyłam słodkiego.Zapoatrzyłam sie w zestaw antystresowy( wafle ryżowe i miodek )kiedy nachodziła mnie ochota na słodkie zestaw sprawdzał się idealnie Może znacie jakieś dobre kremy przeciw zmarszczkowe pod oczy ?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim problemem jest to, że mam bardzo przesuszoną skórę. Stosowałam już różne kremy i toniki, ale efekt zawsze jest ten sam. Nic się nie zmienia. Przyznam, że mam już tego dość i poszukuję metody, która sprawi, że moja skóra będzie w lepszej kondycji i tak natrafiłam na ciekawy tekst na http://blog.medyczne-fbi.pl/2011/01/terapia-nawilzajaca-metoda-na-lepszy-wyglad-i-samopoczucie/ Myślę, że zainteresuje każdą dziewczynę z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś1502
Hej dziewczyny ! Widze ,żę wątek podupada szkoda .Chciałam opisać co udało mi się osiągnąć - chodze na aerobik (rewelka) stosuje peeling cynamonowo- kawowy na ciało (uwielbiam zapach kawy)codziennie myje głowe, maseczka cynamonowa na twarz (w tym wieku zmagam sie niestety z trądzikiem)maseczka super sprawa. PISZCIE CO WAM UDAŁO SIĘ OSIĄGNĄĆ nie pozwulcie, żeby temat kulał -bo temam jest SUPER...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!-----
hej, wyglądam bardzo kiepsko i czuje się również fatalnie, nie mam energii, przytyłam, generalnie czuje się bardzo źle, mam brzydką cere, obryzione paznokcie i chce mi się wiecznie spać, ogólnie jest źle, chciałabym się wziąć za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka09
Hej. Mam 17 lat. Na swoją urodę nie narzekam, podobaja mi się moje rysy twarzy , wiem że podobam sie chłopakom, z powodu mojej ciemnej karnacji i ciemnych włosów. Mam jednak w sobie bardzo wiele wad, które chciałabym wyeliminować.Mam prawie 175 cm wzrostu i od najmłodszych lat walczyłam z nadwagą, narazie utrzymuje się w normie, jednak chciałabym być szczuplejsza. Proszę o pomoc.Obgryzam też paznokcie i pomimo że nie mam trądziku męcze się z uciążliwymi krostami na rękach i nogach. W dodatku chciałabym ułożyc jakis plan regeneracji ale sama sobie nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka23
oo, bardzo ciekawy wątek napotkałam :) uwielbiam dbać o siebie. moim zdaniem powinnyśmy to robić, aby czuć się dobrze w swoim ciele. to naprawdę wiele zmienia. mam 18 lat, ale dopiero od nowego roku to wszystko udało mi się zmienić. schudłam 8kg, nie stosując diety, tylko regularne, zdrowe posiłki, pijąc zieloną herbatę i ok. 1,5l wody mineralnej niegazowanej dziennie. moja codzienna pielęgnacja to: prysznic 2 razy dziennie, demakijaż, żel do mycia twarzy, tonik, krem, mycie głowy, odżywka, krem do rąk i do stóp, oczywiście mycie zębów, nić dentystyczna i płyn do płukania ust. pod prysznicem robię masaż szorstką gąbką, a później wcieram żel antycellulitowy w uda i pośladki(2 razy dziennie), później balsam nawilżający rano i brązujący wieczorem, 2 razy w tygodniu piling ciała i twarzy, 2 razy w tygodniu maseczka twarzy i włosów, raz w tygodniu pedicure i manicure oraz regulacja brwi... no i co 1,5 miesiąca ścinanie końcówek i farbowanie włosów. odkąd to zmieniłam, czuję się zadbaną kobietą, jestem radosna i mam więcej energii. naprawdę polecam. nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, bo jest wiele polskich marek produkujących świetne kosmetyki np. Ziaja. jeśli chodzi o sylwetkę, to 3 razy w tyg. biegam, tańczę, spaceruję, jeżdżę na rowerze.. cokolwiek, by się poruszać :) i teraz jestem w trakcie a6w, 3 razy w tyg. ćwiczenia na pośladki i uda, 3 razy w tyg. na ręce i ramiona. po prostu czuję się świetnie i polecam naprawdę zacząć dbać o siebie, bo to wiele daje. wiem po sobie. zmagałam się z trądzikiem, nadwagą, brzydką cerą i paznokciami. wystarczy trochę chęci i SYSTEMATYCZNOŚCI. pozdrawiam :) PS mam troszkę rozstępów na pośladkach, więc zabieram się do kupna dobrego specyfiku, aby jakoś je spłycić i chcę wybielić zęby, ponieważ przez 4 lata paliłam papierosy, podobno pasta Blanx jest super :) aa i jeszcze te blizny na plecach po trądziku... ale małymi krokami wszystko jest do zrobienia :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_joli
Ja myle ze jesli chodzi o nawilazanie cery to grunt zeby jednak byc wiernym jednemu kremowi ,bo inaczej ciezko bedzie przyzwyczaić cere do jednego kremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny... całkiem wątek zamarł, a szkoda... czy to oznacza że dbanie o siebie jest nierealne do spełnienia??? może ktoś podzieli się informacją z czego korzysta u kosmetyczki i jak często ją odwiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris19
zatem pomożemy Ci! www.promesse.pl zadbaj o siebie, ubierz się w zapach i kosmetyki, znajdziesz tu perfumy w super cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogłowa.
O bardzo fajny temat, chętnie sie przyłącze, ponieważ ostatnio bardzo poważnie zaniedbałam się. Mianowicie, mam za zadanie przede wszystkim do zrzucenia ok 5 km Poprawa stanu cery- wypryski, rozszerzone pory skóry- ujedrnić, wygładzić stopy- ojej, zawsze o nie dbałam, ale teraz mam pełno odcisków-od kiepsko dopasowanych butów zęby- o tu wole nie pisam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dużo wolnego czasu ale szczerze mówiąc nie umiem tych wszystkich sztuczek z makijażami, paznokciami, robieniem z siebie bóstwa... ogólnie to mam bardzo dużo kosmetyków do ciała i makijażu, włosów, większość drogich i dobrych, ale nie umiem z nich korzystać rozsądnie że tak powiem... i tu mój problem, niestety w domu nie miałam jakieś wzorca który pokazałby mi jak wykorzystać te wszystkie triki aby stać się piękną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarolka
Witajcie, to ja także się przyłączę:-)Ostatnio strasznie się zapuściłam. Oczywiście dbam o siebie tak ogólnie, ale nie tak jak wcześniej:(Moim pierwszym celem jest chęć przytycia choć z 2-3 kg. Mam 161 wzrostu i ważę 48kg , każdy mi mówi że jestem chuda itd. Aż zaczęło mi to troszkę przeszkadzać, mimo że jem to tak zwykle mam. Ale moim celem jest by jakoś przytyć:)Na szczęście moje zęby są ok, przez ponad dwa lata nosiłam aparat, dzięki czemu są naprawdę ładne kolor itd jest ok bo nie pije ani kawy, herbaty i nie pale. Ale widzę , że jakaś czarna kropka się zrobiła mi na ósemce więc muszę iść do dentysty. Lepiej zapobiegać niż później leczyć(a wiem coś o tym bo zanim miałam aparat to miałam straszne zęby-bałam się dentysty, w końcu przełamałam strach:)Muszę zadbać o cerę, coś z nią się dzieje jakieś dziwne wypryski mam na czole, lekko przebarwienia.Co na to polecacie?jakie kremy itd? Codzień używam peelingu do twarzy, jakiś maseczek antybakteryjnych ale nie dają zbyt wiele:(Włosy zapuszczam, chociaż ciężko idzie przez to że są jasne blond i przesuszone:(Stosuję różne specyfiki ale tak naprawdę , rzaden nie działa tak jak bym chciała. Paznokcie, zawsze nosiłam tipsy, przez co moje paznokcie są w tragicznym stanie, nie mam pojęcia jak zaapuścić swoje przez to że się łamią:(Może jakieś witaminy?może macie jakieś sprawcdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatyjka
Ceibukaj, a w czym masz problem chętnie pomogę doradzę:) troszkę się na tym znam:)czego nie wiesz?chcesz zmienić styl, kolor włosów,czy całokształt.może opisz siebie a doradzę co mogła byś zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarolka
Ja odwiedzałam kosmetyczkę by mi robiła tipsy, potem już sama sobie robiłam:)no i czasami na algi się zapisywałam, by nawilżyć skórę z tego względu, że czasami korzystam z solarium. Oczywiście nie za często, ale zawsze. Wtedy jak dla mnie cera ma taki zdrowszy koloryt, pomimo czego powstają niestety przebarwienia:( no i skóra jest odwodniona, dlatego algi na twarz i dekold:)Czasami henna brwi i depilacja,Reszte zabiegów sama sobie robię:)Najpierw chodziłam do kosmetyczki, podpatrzałam jak ona wszystko wykonuje a ze względu, że interesuje mnie kosmetologia takie zabiegi zaczęłam sama wykonywać w domu:)całkiem nieźle mi to wychodzi nawet. Bo np kosmetyczka robiła mi strasznie czarne brwi, mimo że chciałam delikatnie przyciemnić by miały taki wyraźniejszy odcien, to ona nie tylko jedna kosmetyczka bo chodziłam do różnych zawsze robiły mi tak czarne jak smoła, z śladem na skórze wyglądałam jak diabeł:)bo do blondynki to nie pasuje, przynajmniej moim zdaniem. I teraz robię sobie sama, delikatnie przyciemniam i nadaje kształt. Czasem z delikatnym śladem na skórze, a czasem tylko farbuje włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tatyjka: ogólnie chodzi mi o to że nie umiem np. nadać ładnego kształtu moim paznokciom, regulacja brwi także tylko u kosmetyczki bo sama sobie z tym nie radzę, wąsik oczywiście też bo to już jakaś abstrakcja; jak idę do fryzjera to także oczywiście mam problem z decyzją o zmianie fryzury. Ogólnie nie narzekam na swoją twarz i ciało ale wiem że nie jestem specjalnie zadbana i mogłabym lepiej wyglądać. Problem podstawowy to również makijaż, po pierwsze nie robię go codziennie tylko "od święta" a po drugie nie umiem zrobić sama sobie ładnego makijażu.. Ogólnie mam ciemniejszy kolor karnacji (tzn. może od kiedy nie przebywam dużo na słońcu trochę karnacja jest jaśniejsza niż kiedyś ale i tak nie jestem blada) ciemne brązowe włosy i oczy także brązowe. Mam te wszystkie bazy pod makijaż, pudry, korektory, zestaw pędzli do makijażu itd., ale co z tego jak nie umiem sobie z tym poradzić... Boję się odważnych kolorów więc moje oczy zazwyczaj maluję na ciemniejszy lub jaśniejszy brąz, z dodatkiem np. srebrnego lub jasnego cienia, kolor marchewkowy ale wszystko z połyskiem... Oczywiście kreska nie wchodzi w grę do chybabym sobie oko uszkodziła... Mam 25 lat a jestem taka nieporadna z tym wszystkim i oczywiście mój budżet na tym cierpi bo wizyty u kosmetyczki kosztują, a kosmetyki też kupuję droższe (chyba myślę że jak są lepsze to łatwiej sobie z nimi poradzę) i leżą nie używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzisiaj była poranna relaksująca kąpiel z solami, balsamowanie, depilacja, twarz niestety tylko kremik i 250 km za kółkiem w 8 miesiącu ciąży... ogólnie jestem już padnięta... a Wy jak ?? coś cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszelka
Witajcie, ja też sobie postanawiam że od dziś zaczynam o siebie dbać:)Może jest ktoś jeszcze, byśmy mogły się wspierać i jakoś motywować coo:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda500
Dziewczyny a co sądzicie o kosmetykach i produktach tej firmy www.Selective.com.pl ? Korzystałyście z nich? Jeżeli tak to podzielcie się swoimi wrażeniami i opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×