Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Mijan Zostawmy to bo przecież z koniem się kopać nie będziemy. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
haha juz sie skopaliscie i to sami hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mijanie - nie wypowiadaj się prosze w imieniu wszystkich bywalców tego topiku, tak, jakbyś dostał od nich błogosławieństwo i pozwolenie na rozstrzyganie, kto może tu zaglądać i pisac a kto nie, bo z tego co zauważyłam, tylko amber nalezy do twego towarzystwa wzajemnej adoracji. Poza tym, póki co, mieszkamy w wolnym kraju (a kto jak kto, ale śJ to ponoc wielcy zwolennicy wolności i prawa człowieka do samostanowienia) a ty próbujesz mi własnie tę wolnośc ograniczyć :). I jeszcze jedno - to topik DOTYCZĄCY śJ a nie DLA śJ - masz takie same możliwości jak ja, by przedstawić swoją o nich opinię i poprzeć ją rzeczowymi argumentami. To co robisz w tej chwili, forma i treśc twoich wypowiedzi, ich sens i dobór słownictwa - zapewniam cie, nie pomagają śJ w utrzymaniu pozytywnego wizerunku. zapewne niejeden mocno sie zdziwi czytając twoje i amber wpisy - ale to wasz przecież wybór. Wchodząc na to forum miałes szanse pokazać, kim naprawde są śJ, jak żyją, w co wierzą - a wdajesz się w zaskakujące gierki. No, chyba, że tacy właśnie jesteście - to w takim razie wielkie dzięki za pokazanie prawdziwego oblicza szeregowego śJ. I jeszcze jedno - ponieważ jak widze polska gramatyka jest ci najzupełniej obca i ani zaimki , ani osobowe formy czasownika nic ci nie mówią - wyjasnię dla całkowitej pewności, że jestem kobietą, a nawet katolicy nie potrafią zmieniac swej płci w zalezności od tego, która noga wstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIL
Tak dla ścisłości. Amber ŚJ'y już nie jest - chyba ;) Była 9 lat, ale już nie. Tak mi się wydaje w każdym razie. Czy tak ? Głowy za to nie dam ;) Zresztą głowa to cenna rzecz i jeszcze mi się pewnie przyda ;) :D Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
Amber99 Z tego co mozna przeczytac to prawdopodobnie jest to kobyla, kobyly ponoc mocniej kopia! hahaha -pozdrawiam mijan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
mijan jestes zenujacy. Sorry ale z kazdym tekstem bardziej sie ponizasz. Koncz WASC wstydu sobie oszczedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
Zalutek ja na Twoim miejscu zglosilabym teksty mijana do moderatora w celu ich usuniecia. Obrazaja Ciebie i sa poniejej krytyki. Ten czlowiek niestety taki pozim soba reprentuje i on chce rozmawac o BOGU i milosci. Powioem drugi raz Chron Nas Boze przed "takimi" Twoimi "chwalcami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
do Amber99 przy okazji odkrylem pewna regule - ta kobyla przybiera rozne towarzyszace jej niby nicki - tak jakby to churalnym glosem spiewali, a kiedy takiego konia smagniesz batem to odrazu mozna zuwazyc reakcje potwierdzajaca moje odkrycie - zreszta bylo to do przewidzenia. Amber99 Ty jednak masz trafne spostrzezenia i warto Cie wspierac - pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie - mijan ( przyslowie mowi: kibic za dala.............., ) - i co Ty na to? Amber99 - to proste i nie wymaga komentarzy, lekarstwem na to jest surowica, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
Chóralny kolego - Sparwdz po IP - przeciez jestes taki MONDRY. POmaranczka jestem ja (zreszta rozmawialam juz z Toba na Twoim topicu i pokazalas ten sam brak klasy) A Zalutek to zupelnie ktos inny i Nil zreszta tez. Mijan zacznij sie leczyc czlowieku. STATY a Gllupi" napisze tak dosadnie moze zrozumiesz. Piszesz ze jestes Swiadkiem Jehowy a nie Swiadkiem Towarzystwa SJ - Ty tak naprawde chyba nie wiesz co to wogole znaczy. Przemawia przez Ciebie pycha, zarzoumialosc, brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Gdy ktos ma odmienne zdanie niz Ty odrazu robisz "osobiste wycieczki" Pamietam rozmawialam z Toba na Twoim topicu i nie potrafiles udzielic odpoiwedzi wiec zaczeles obrazac. Czlowieku czy Ty siebie czytasz? Opamietaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
zachcecasz do sluchania swoich audycji. Boze strzez Nas przed takimi aydycjami prowadzonymi w takim tonie przez tego czlowieka. Topic o SJ zmieniles w bagno a kiedys z checia go czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mijan
pisz dajlej i pograzaj sie dalej. Mijanie - obsrwatorze od siedmiu bolesci. Pluj jadem dalej - pokazujesz co SJ potrafia gdy nikt nie widzi hahahaha a oskarzacie o to katolikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mijan Ta gra nie jest warta nawet ogarka, nie tylko świeczki. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok szok szoooook
Do oj milan i wszystkich innych na tym topiku. Osobiscie uwazam ze ten milan nie jest juz dawno swiadkiem Jehowy. Wchodzi tu tylko po to by osmieszac religie swiadkow Jehowy, i bardzo dobrze, niestety, mu sie to udaje. Prezentuje niski poziom kultury,ponadto ta jego stronka jest poprostu smiechu warta. Kto z ludzi chcialby wysluchiwac jego zawodzenia? I to ma sie nazywac gloszenie dobrej nowiny? Daruj sobie milanie!A tekst dzienny kazdy moze sobie w domu na spokojnie analizowac. Czytanie tekstu dziennego nie nalezy do formy gloszenia. Odnosi sie to raczej do studium osobistego i w taki sposob powinienes to traktowac.Tak naprawde to nic sensownego poza wdawaniem sie w klotnie nie wniosles do tej dyskusji,wiec daruj sobie i lepiej zrobisz jesli w ogole zniknisz z tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
Amber99 Masz zdecydowanie racje, poniewaz ten okaz przypomina w duzej mierze - OKAPI , pa i zycze udanego dlugeigo Wochenende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaz Mijan
oj mijan ale z Ciebie osobnik hahahahah. Napewno nie jestes SJ a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejsza ortografia
hahahahhaz Mijan "Na pewno" pisze się osobno. Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaz Mijan
i coz z tego wynika hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mijan Dzieki za zyczenia. Ten długi weekend ( Wy takiego nie macie) bedzie bardzo pracowity. :)) Życze dobrego wypoczynku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem Anita. Jutro kończę 14 lat i jutro właśnie kończy się konkurs „Cheetos”, w którym biorę udział. Bardzo chciałabym w nim coś wygrać, ale jak na razie mam za małą ilość punktów. Dlatego zwracam się o pomoc do Was! Jak wszyscy wiemy- W kupie siła! Sama nie dam rady wygrać, ale jeśli swoim głosem mnie wspomożecie, to w pewnym sensie przyłączycie się do mojego prezentu urodzinowego! To tylko kilka klików. Już tłumaczę, jak oddać głos. Wejdź na stronę http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zqimmeicht następnie przepisz kod i zatwierdź. I już! To nie zajmie Ci nawet pół minuty, a mnie sprawisz niesamowitą radość! Dziękuję bardzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIL
Heh Dobre :D Wyrazy podziwu za pomysł Anitka :) P.S. Oczywiście oddałem głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nil - może i amber nie jest już śJ, choć sama okreslała swój stan jako \"na wylocie\" - co chyba raczej znaczy - niby jeszcza tak, ale troche już nie. Ja tez za to głowy nie dam - ale gdzieś mi sie mignęła przed oczyma taka informacja. Moim zdaniem - przynależy formalnie do Oranizacji czy nie - to nie jest najważniejsze. Problem polega na tym, że cały czas myśli jeszcze jak śJ, jak śJ sie zachowuje i tak samo postrzega świat. Gdybym chciała być dosadna, napisałabym pewnie, że wyprany przez lata indoktrynacji i psychomanipulacji mózg nie powrócił jeszcze - i zapewne już nie powróci - do normalnego stanu. Zresztą niemoznośc oderwania się od schematów myśleniowych śJ, to częsty problem byłych śj - sami o tym mówią. Niby juz formalnie do Organizacji nie należą, ale lata aktywnego w jej ramach działania - zostawiają swoje piętno. Pozdrawiam - ale nie wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żalutek Nie zycze sobie abys wypowiadała się na moj temat i mnie okreslała. Wara ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber - jak Kuba Bogu ... - znasz to powiedzenie? Trzeba było nie robic żenujących wycieczek w moją stronę, nie doczekałabyś się mojej reakcji. Zresztą i tak wykazałam się zadziwiającą cierpliwością, nie odpowiadając wcześniej na twoje prymitywne wpisy, dotyczące mojej osoby.Spodziewałaś się może, że tak po prostu wyrzucisz z siebie pod moim adresem cała swoją frustrację i na tym sprawa się skończy? Kto sieje wiatr... Zresztą, miałaś nie czytać moich postów. Prosze, jaka dwulicowość- znowu co innego mówią, co innego robią. I tacy ludzie, chcą nam mówic jak żyć? Jak dotrzeć do Boga? Tego się nawet skomentować nie da. Sama wystawiasz sobie takie świadectwo, że nic więcej dodawac nie trzeba. Ale nie kuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczep sie ode mnie. Czy nie rozumiesz tego co piszę? ODCZEP SIE!!! COS SIE PRZYSSAŁA? Jeszcze raz powtarzam - odczep się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber - żeby wyjasnic ci cos raz a dobrze - cofnij się łaskawie na tym topiku do 20 kwietnia, gdy zaczęłam rozmawiac z Nilem - i to ty doczepiłas sie do moich wypowiedzi, mimo że nie do ciebie były adresowane (20 kwietnia, 22.13). Więc skoro sama wlazłaś tam, gdzie nikt cię nie prosił, robiąc to na domiar złego w wyjątkowo paskudny sposób - do kogo te żale? Mało tego - ignorowałam twoje prymitywne i obraźliwe wpisy przez dośc długo - a ty i tego docenić nie umiałaś, więc doczekałas sie wreszcie reakcji. Pretensje możesz mieć tylko do siebie. Swoją droga szukanie winnych wszędzie dookoła, zwalanie na innych odpowiedzialności za własne błedy, decyzje i wybory - ja to juz gdzieś widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żalutek A ty mie mozes w rzić pocalować ty gupiol gorolko. A potyn mozes mie do rzici skocyć. Ghamoto muni pu se petaghie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żalutek Dla mnie ważne są takie posty jak te niżej. To co ty piszesz jest bez znaczenia. Ty jesteś pamietliwa, co jest potworną wadą, jesteś chora z nienawiści i jeszcze długo bedziesz tu na tym forum kopała i pluła bądź na mnie bądź na Mijana. A teraz czytaj i pomysl czy otrzymujesz takie posty. Myslę, że nie. Nie ty z twoim charakterem. 11:17 Iwonna Dzięki Amber99 za to , że mimo wszystko próbujesz mi pomóc. Będę robić te irygacje każdego dnia prze długi czas. Dam znać jak sprawa sie ma może jakaś inna kobietka skorzysta. 11:44 Iwonna Miło jest człowiekowi jak wie, że są dobrzy ludzie na świecie, którzy bezinteresownie chcą mu pomóc. Bo po prostu są DOBRYMI LUDŹMI. Amber 99 to tyczy się Ciebie. Dobrze, że jesteś. 21:56 malutka_17 Dziekuje Ci bardzo bardzo Amber!! Masz racje post nie jest mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i oczom
i oczom nie wierzę, Amber dobrze że jak to okreslilas jestes na "wylocie", wstyd nam przynosisz. O tym drugim pseudo SJ nie wspomnę. WSTYD I ŻENADA. Tutaj leczycie chyba swoje kompleksy. Dajcie sobie spokój i nie ośmieszajcie Nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czytam czytam i oczom
jak sie ma ślepia a nie oczy to i czytać trudno, a rozumieć to już wogóle nie ma co mowić, bo jakiego cię Bóg stworzył, takiego cię ma - sierotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuhahahahahha
ten powyzej post to slownictwo Amber. hahahhaha Amber ty sobiwe jednak nigdy nie dasz siana "Sierotko Marysiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×