Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Gość ostre słowa
A co takiego zaprezentowała solansz????????? Napisała prawdę!!!! Zastanów się co ty napisałaś!!!! Najlepiej gęba w kubeł i niech srają nam na łeb!!!!!! Puknij się w ten durny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostre słowa
Jezdem gupi jak kilo gwożdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulabrookat
Mam pytanie , i z góry przepraszam jeśli ono już pojawiało sie w tym temacie , ale rozpisaliście się już na tyle stron że nikomu nie chciałoby sie tego wszystkiego czytac. Chciałabym się dowiedziec jak to jest kiedy dziewczyna chce wyjśc za śJ - co musi zrobic? chodzi mi tylko o tą sfere religijną ? bo nie mam pojęcia jak to z tym jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIL0
----> Paulabrookat Czytać na ten temat w sytuacji chęci jakiegoś związku ze ŚJ to jest wiecznie mało .. ;) Najciekawsze jest to że chcieć to o wiele za mało. Ogólnie rzecz biorąc SJ są nastawieni anty do wszelkich religii poza ich włąsną ( nazywaję reszte babilonem, religią fałszywą itp... ). A już w szczególności do katolicyzmu. Myśli o związkui ze ŚJ ? ... ehhhh ---> http://watchtower.org.pl/forum/index.php?showtopic=916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabolo grotesko
nie wiem,ale bywaja namolni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_31
0rdoz - mysle ze to co napisales to klamstwo ,ludzie lubia obrzucac SJ blotem . Nilo- prawda ze nazywaja reszte religii religia falszywa przeczytaj Jana 15:19 Znam SJ od ponad 10 lat ich orgaznizacje jak i prywatnie ,nie jestem SJ ale mam do nich wielki szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie..........
Swiadkowie nie sa tacy źli. Znam złych katolikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi sie plakac bo..
opznalam przyszlego swiadka Jehowy przez internet, "pokochalismy sie" a po 2 i pol roku on mi powiedzial, ze nie mozemy byc razem bo religia.. ze ona nie zabrania ale nie da sie tego pogodzic z byciem razem z katoliczka. Wiem, ze nadal mnie kocha, powiedzial mi. Wiem, ze cierpi z tego powodu. Ja zakochalam sie na nowo - jestem szczesliwa, czuje, ze juz na cale zycie. Nie porownuje jednej milosci z druga bo to zupelnie dwie rozne planety. Czasami tylko wracam do tamtego myslami i nie wiem czemu zawsze robi mi sie wtedy smutno i czuje sie nie fear wc obecnego. Dziwne bo tamtego kocham na swoj sposob a tego calym sercem. Jestem osoba, ktora jak pokocha to choc by nie wiem co uczucie pozostanie w sercu. Tak mi z tym ciezko czasami.. Jestem szczesliwa a jednak brak mi tamtego mimo, ze z tym jest OK i nic mi nie brakuje. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi sie plakac bo..
zawsze gdy tylko pomysle o tamtym tak bardzo chcialabym sie wtulic w jego ramiona :( A jednoczesnie moj obecny jest dla mnie miloscia. Boje sie tego, ze kocham swoch mezczyzn - na rozny sposob ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamulista pani
No i cos topik zamarl.A szoda! trzeba go odnowic bo temat swiadkow jehowy warty rozwazenia, tym bardziej, ze na kazdym kroku wciskaja sie nam w zycie ze swoimi straznicami i naukami ktore nie pochodza od Boga,a od ludzi"Drodzy swiadkowie jehowy nie stawajcie sie niewolnikami ludzi"wasza religia nie jest jedyna prawdziwa!Jezus powiedzial, ze prawdziwych jego nasladowcow bedzie mozna poznac po owocach,spojrzecie wkolo siebie! sa tez inni ludzie ,ktorzy swoim zyciem daja swiadectwo ,ze sa nasladowcami Jezusa,a pochodza oni z roznych wyznan.Jezus nigdy nie sprecyzowal ,jakoby jego nasladowcy mieli sie wywodzic z jednej tej prawdziwej organizacji!poprostu miano ich poznac po owocach! to wszytko!.Zapraszam do rozmow swiadkow jehowy i innych zaiteresowanych tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zamulistej
czy ty juz tu kiedys nie pisalaś? i to w obronie sj? cos mi sie tak kojarzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamulista pani
Dobrze kojarzysz! Juz tu pisalam jako wielka zwolenniczka swiadkow jehowy,zreszta wiele lat bylam nim,ale to juz historia.Otworzylam oczy i nie chce byc dalej niewolnikiem nauk ludzkich.Ich biblia jest bardzo pozmieniana,ich nauki to nadinterpretacje Slowa Bozego, ponadto klmastwa i to swiadome przekazywane,jak np rzekome proroctwo dotyczace powtornego przyjscia Jezusa w1914 roku,na ktory nie maja kompletnie zadego dowodu,gdyz to klamstwo wyssane z palca.Ich obietnice i wskazywanie na daty przyjscia konca swiata ,ktore sie nigdy nie ziscily,szafowanie ludzkim zyciem przez bledne nauczanie dotyczace transfuzji krwi, albo przeszczepow,ktore to klamstwo kosztowalo zycie tysiecy swiadkow jehowy,wsrod nich sa rowniez ich malenkie dzieci ,ktore notabene same nie mogly zadecydowac o swoim zyciu, gdyz to ci swieci swiadkowie, rodzice zadecydowali o ich zyciu i pozwolili im umrzec w imie jakiejs wymyslonej idei.Dlatego dzis wszytkich ostrzegam przed rozmowami z nimi.Nie dajcie sie omotac.Jesli nie macie wystarczajacej wiedzy biblijnej,uwazajcie na ich pokretne nauczanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczydzien
nabazgrać 170 stron o jehowych... przecież wiadomo, że cała ich religia to intratny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee tam
Bzdury opowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastorr
a mój znajomy pastor jest alkoholikiem czy to w pożadku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastorr
ktos mi odpowie??? ponoć tylko księżą tankują a pastorzy to mogą bo mają rodziny czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastorr
czy ktoś ma jakieś zdanie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sum wąsiasty
A co ty, kurwa, wiesz o piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleeeeeeeeeee
wiecie że jehowi nie mogą nosic brody i wąsów. To jest zaczerpnięte z tradycji, którą oni potępiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 31
bleblebleeeeeeee teraz to juz na prawde mnie rozbawilas/es smieszniejszych bzdet nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyku 14 lat
Jestem Świadkiem Jehowy i jeśli chodzi o transfuzje krwi - jak każdy wie przez nią można nabawić sie różnych niewyleczaknych chorób . Niewiem czy wiecie ze teraz sa inne metody leczenia pacjętów którzy odmawiają przyjęcia krwi . Niemożemy przyjmować t.k. gdyż tak mówi biblia jak macie biblie to przeczytajcie sobie Dzieje Apostolkie 15:29. Jak macie jakieś pytania to moje gg:8636728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bzyku
W Bulgarii świadkowie moga przyjmować krew i przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyku 14 lat
Czytając wszystkie wasze wypowiedzi na nasz temat to powiem wam że nic niewiecie o najszej religi to niejest sekta liczy ponad 6000000 milionów świadków . Zdobywamy sie na wiele wyrzeczeń gdyż mamy nadzeje na rzycie wieczne . Czym jest chwila przyjemniości do rzycia wiecznego w doskonałym świecie gdzie mniema chorób , śmierci , bólu . Mamy również nadzieje na spotkanie naszych bliskich którzy juz umarli . Myślicie , że jesteśmy zli ale sie mylicie my jako jedyna religia na świecie przestrzegamy praw z 10 przykazań ale również nirzej wymienionych : palenie tytoniu (który szkodzi ) mordowania (jest grzechem ) pijaństwa (równirz szkodzi) i wiele innych . Ktos z was powiedział że mamy z tego zyski lecz to jest stek bzdur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyku 14 lat
w rzadnym karaju Ś.J. nieprzyjmuja t.k. napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona
jak można tak ślepo przyjmować wiarę jak Ś J !!!!!!!!!!!!! Wasza Biblia jest źle przetłumaczona, wierzyliście w zmartwychwsytanie proroków, dla których zostały wybudowane w USA ogromne wille i wypasione samochody, obliczacie dni końca świata- ludzie przecież tego nie da się wyliczyć A krew Boże Miłosierny zmiłuj się!!!!! Jak można pierdzielić taka ciemnotę w XXI wieku, że przenosi choroby , a co lepiej umrzeć. Wykorzystujecie wasz rozum!!!!!!!! Bóg tego chce!!!! Ograniczcie wasze prymitywne myślenie. Jak śmiecie uwarzać się za wybranych................ czyżby komuś ze zboru znowu coś się przyśniło. Czy Knorr w waszej przeszłości mało świństw wam narobił????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyku 14
Nieznam żadnego Knorra popierwsze !!! Instytucja ta prowadzona jest z dobrowolnych datków . Naprawde niewiem z jakiego zródła masz te informacje . "Bóg tego chce " daj mi jakiś dowud ??? Pczytaj sobie troche na temat chorub zakażnych to może Cie oświeci ! I jeszcze jedno jeśli chcesz wiedzieć my nieobliczamy czasu nastania armagedonu gduż data ta jet znana tylko bogu i Jezusowi ? Naprawde masz niewielką wiedze jeśli chodzi o Świadków Jehowy :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bzyku
Ktos cie w konia robi. W Bulgarii przyjmuja krew. Inaczej by SJ nie zarejestrowali. Taki byl warunek rejestracji. Bardzo malo wiesz o swojej religii i organizacji.. A jesli nie wiesz kim był Knorr tzn nie jestes Swiadkiem Jehowy. Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyku 14
Mam do ciebie pytanie gdybyś wiedziała że komuś z twojej rodziny grozi niebezpieczeństwo a nawet śmierć niechciałabyś mu pomuc? Z pewnościa tak ! My na podstawie bibli wiemy iż nastanie armagedon i poprzez głoszenie od domu do domu chcemy ustrzec ludzi od śmierci ! naprawde tego nierozumiesz :(:(:(:( Nawet niewiesz z jakimy prześladowaniami zmagali sie Ś.J. podczas I i II wojny światowej w obronie wiary . Przeżywali katusze , byli głodzeni , często mordowani ,wywożeni na syberie a mimo to wiara ta przetrwała do dnia dzisiejszego i liczba członków rośnie . Czytrałam kiedyś że katolicy prubowali głosic lecz im sie nieudało jak myślisz dlaczego ? Nieotrzymali błogosławieństwa od boga a my w czasach Chrystusa głoszono i teraz równiesz głoszono moim zdaniem niejest to przypadek :):):):) Założycielem starżnicy był Rasell jak by co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanie hhehe to jest dobre
Rasel zgadza się był, ale co chwila wmawiał wam co innego- a co o Knorze cię nie uczyli hehhehe wstydzą się go. Chyba ja więcej wiem o twojej sekcie niż ty będą ć jehowym. Poczytaj w waszej nędznej strażnicy to oczy ci wyczeszczy jak wam kity wciskają. Ty dajesz datki dobrowolne a tam prorokom, którzy zmatwychwstaną limuzyny kupują ehę. Zainteresuj się swoją sektą- bo doprawdy- nic o niej nie wiesz. A najlepszym kawałem jest to , że piszesz o dacie końca świata. Skąd ty to wyliczyłaś. O tym wie jeśli juz mowa "tylko Ojciec mój , który jest w niebie" A z tą krwią to nie będę komentować- ręce opadają ;( Uśmiercacie swoje rodziny, bo co? krew jest skarzona chyba tak waszym grzechem- toż to przykazanie sam Bóg dał NIE ZABIJAJ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×