Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tados

Wieczór panieński

Polecane posty

Gość Tados

Mam totalnego doła w piatek dowiedziałem się że na wieczorze mojej żony był striptizer siostry i koleżanki ją spiły i wtedy on przyszedł jakiś amator gdyby zona nie miała majtek na sobie ( miała założony strój ala pokojówka który jej podarowały te pizy ) to ten debil by ją chyba zgwałcił teraz ona beczy a ja nie wiem co robić tłumaczy że była pijana ale na zdjęciach wcale na to nie wyglądało a jest mi wierna w dzień ślubu była jeszcze dziewicą a wtedy ja jej posłałem jakiegoś sms ( w ten wieczór - noc ) i jak jakiś osił jechałem do niej czuję się fatalnie jak jakiś osioł wykorzystany na maksa nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mogę sobie teraz wyobrazić jak w dzień ślubu mogła patrzeć mi w oczy i mówić przysięgę czuję się okropnie. Jest mi coraz bardziej źle coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nik nic nie powie dzisiejsza noc była znowu tragiczna ona przytulona do mnie i ja... płaczący dlaczego te głupie cipy bo chyba tylko tym myślały jak faceci fiutami nam to zrobiły? a może się myle co do swojej żony? sam nie wiem co myśleć. Taka pożądna rodzina jak jej rodzice by się dowiedzieli chyba by je pozbijali. A może wiedzą? i tylko milczą przedemną? a ja ciągle mam ją przed oczami jak w kościele mówi przysiegę! dlaczego była taka nieszczera myslała że się nigdy nie dowiem? jeszcze te zdjęcia w komputerze... moje życie od czasu kiedy je widziałem to jedna wielka tragedia chyba nigdy się z tego nie otrząsnę! i po wielkiej mojej miłości ona twierdz że mnie kocha ale jak można kogoś zapewniać że się go kocha i bawić się ze striptizerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiedz się z nią jak ci to tak bardzo przeszkadza. i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tados marnie ściemniasz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wchodzi w grę jutro będzie 2 miesiące po naszym weselu nie rozwiodę się z nią tego nawet nie biorę pod uwagę... poprostu... brak mi słów... smutno mi strasznie a nie mam komu się zwierzyć z kim porozmawiać nie chce misię żyć podobno stałem się bardzo apatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oskarżenia o ściemnianie nie będę odpowiadał pierwszy i ostatni raz to robię ani na głupiekomentarze mi nie ma wcale do śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo matko
ze striptizerem po pijanemu twoja żona robiła sobie zdjęcia........................ pozostała dziewicą do ślubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dla ciebie to zdrada???????????????????????????? weź się chłopie zastanów!!!!!!!!!!!!! zdrada to jakby się w tajemnicy umawiała na schadzki z jakimś fagasem, sypiała z nim, oszukiwała ciebie..................... ale jak ją koleżanki spiły w wieczór panieński............ i w dodatku ona tego żałuje i się przyznała!!!!!!!!!!!!! ze świecą takiej szukać!!!! 90% dziewczyn pewnie schowało by te fotki gdzieś głeboko i cieszyłoby się szalonym wspomnieniem, zamiast płakać po nocach.............. kup żonie kwiaty, powiedz, że już się nie gniewasz, i żyjcie długo i szczęsliwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandachar
jest pusta jak bęben. Nie wiem jak mozna sie dać spić. Scierwo nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
zgadzam się z "łoooo matko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
A co ty mądralo robiłeś w tym czasie na panieńskim????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
Nie jest pusta jak bęben i nie jest ścierwem wg mnie.Chyba trochę wyolbrzymiasz problem.Przecież się nie bzyknęła z tym striptizerem.To było jego zadanie żeby ją rozpalić do białości , po to został tam zaproszony.Jeśli Ciebie jakaś panienka rozgrzała by jak piec hutniczy ale nie przespałbyś się z nią nie robiłbyś napewno takiego problemu tylko w dodatku uważał że jesteś ok bo nie dałeś się zbałamucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem na panieńskim przyjechałem w nocy około 4 rano po tym jak posłałem jej kilka sms-só a ona mnie jeszcze różę przywiozłem bo myślałem że ją uraziłem że miała striptizera a ona mi w żywe oczy kłamała! że nie że nic nie robiły itp. a nie była aż tak pijana twierdzi że było inaczej ale na zdjęciach też na to nie wygląda. Zapomnieć jeszcze jej dać za to kwiaty... ja ciąglę widzę ją z nim myślę co on z nią robił gdzie ją dotykał całował... dla mnie to tragedia! a gdyby nie miała majtek przepraszam kawałka woalki to nie byłaby dziewicą. jeszcze przypomniało mi się jak przed kompem siedziała i oglądała zdjęcia i przypadkowo wskoczyło pierwsze z panieńskiego jak poaptrzyła tylko na siostrę i się śmiała czy tak zachowuje się osoba która żałuje raczej nie! i zdjęcia jak siostra i ona z nim tańczą a ona go dotyka pieści śmieje się do niego... Boże ależ byłem wtedy głupi! a teraz ona zachowuje jakby się nic nie stało nie zniosę chyba tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym on ją na samym początku ściągnął z krzesła i rzucił na podłogę i zaczął ( wygląda to tak jakby ją gwałcił ) a ona się nie opierała nie wiem czy nawet nie obejmowała go takich zdjęć jest kilka więc trwało to bardzo długo stary aparat cyfrowy i pomiędzy jednym zdjęciem a drugim jest długa przerwa... gdyby nie miała tych majtek to by ją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopuszczam myśli żeby dotykała mnie jakaś inna kobieta!!! w pracy wystrzegam się tego jak mogę a pracuję z samymi pięknymi kobietami nieżadko pannami 50 kobiet i tylko 2 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
Tados... ale on od tego jest striptizerem i po to został zaproszony na ten wieczór panieński żeby ją rozpalic - jak to ktoś już powiedział. Potraktuj to jako zabawę i tyle. Przecież się z nim nie przespała, przecież była Ci wierna. Troszkę to wyolbrzymiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie boli że mnie wtedy w tą noc okłamała jak jechałem do niej na złamanie karku! a ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
przesadzasz gościu od tego są wieczory panieńskie i kawalerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co go zapraszały wiedzą przecież jak jest ich siostra... chyba że ja się grubo mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściemniasz - ludzie poważnych problemów nie rozwiązują na forum pozatym po to są wieczory panieńskie i kawalerskie, a ty nie miałeś z kim spędzać swojego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaewa - taz tak mysle, jak ktos ma naprawde powazy problem, to go nie opisuje na kafe... wiekszosc tutaj sciemna albo wyolbrzymia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem swój spotkałem się z kumplami przynieśli prezenty związane z seksem popiliśmy powygłupialiśmy pożartwaliśmy i to było tyle nie było striptizerki bo wiedzą jaki jestem. a swojego problemu nie rozwiązuję tylko nie mam z kim pogadać o tym i wylać wszystkie smutki i moje myśli! tutaj mogę to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam nie chodzi co widziały tylko czego nie widziały! chodzi do kościoła jest bardzo wieżąca pielgrzymki do częstochowy itp. a tu taki coś! Wstydzi ię komuśpokazać kawałek ciała a tu w jakim stroju... a właściwie bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
widać , że masz mało rozrywkowych kumpli, a żona super koleżanki - będzie miała wspomnienia do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byla dziewica to jak cie mogla zdradzic ? daj jej spokuj... zal ci, ze sam sie nie zabawiłes... nawet nie napisałes co sie stalo dokladnie, tylko jakies metne informacje... co ona dokladnie z nim robila ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była dziewicą bo miała na sobie niby majteczki taki dosłownie kawałek woalki. a ze zdjęć wynika że było coś takiego że najpierwona siedzi na krześle on się przed nią rozbiera potem on chwata ją za rękę pociąga ku sobie razem przewracają się na ziemię najpierw ona na niego potem obracaja się ona rozkłada nogi i on zaczyna ją... trwa to dość długo nie broni się chyba nawet go obejmuje całuje się z nim... potem już kolejne zdjęcia jak tańczy z nim ona siostra i jedna kuzynka. i ak tu mówić że ona nie chciała jakby nie chciała to by nie leżała z nim tak długo na podłodze z rozłożonymi nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
Ja po prostu nie mogę już tego słuchać.Kolego ty jak na razie to jedynie gdybasz co by się stało gdyby nie miała majtek.A dlaczego po pierwsze miałaby ich nie mieć co?Po drugie to chyba strasznie jej zazdrościsz że ona miała tego kolesia a Tobie kumple prezenty tylko przynieśli.Po trzecie to może byś wytłumaczył o co chodzi z tym że jej koleżanki wiedzą jaka ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×