Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tados

Wieczór panieński

Polecane posty

eeee to dokładne były te zdjecia !!! jak nawet czas sie da dzieki nim okreslic :P skad wiesz ze długo, byles tam? daj spokój dziewczynie, panienski jak panienski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sprawiały\" wrażenie że ona jest tylko moja i z nikim innym nie poszła by do łóżka a tu takie coś na dwa tygodnie przed weselem a co by było gdyby on przyszedł i ona byłaby bez majtek zrozumiałby to że ma ją przelecieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak da się określić czas bo to był mój aparat który miała już od jakiegoś czasu a zdjęcia bardzo dokładne z bliska aparat 3.1m piksela i działo się to w tym miejscu gdzie się jej oświadczyłem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i żałosny... w twoich oczach ale nie winnych ona mi mówi że nie często trafia się taki facet ( taki dureń naiwniak osioł??? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
pewnie mialy najwiekszy ubaw jak leżeli na podlodze i stąd tyle fotek...wielkie mi halo...jak cie nie zdradzila to nic sie nie stalo. troche rozrywki przed slubem jej sie nalezalo, bo teraz juz bedzie zyla w celibacie z takim nudnym mężulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak... ubaw fajnnie nazwane... rozrywka przed rozrywka po... do czego to prowadzi... a czy żeniąc się nie o to chodzi żeby kochać jedną osobę tak mocno że inni sie nie liczą i oddać się tylko jej nie miałem innej kobiety ( nie kochałem się z inną dziewczyny miałem wcześniej ) poza nią. nudny to dlaczego ludzie dobrze się bawią w moim towarzystwie, chodzimy na zabawy też się ze mnąświetnie bawi seks był bardzo udany miała wszystko czego zapragnęła, odrazu uprzedzę że wyposażenie mam lepsze niż striptizer jestem wysoki koleżanki zazdrościły jej że ma takiego faceta więc w czym rzecz w czym byłem gorszy od niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tados, a ja Cie rozumiem... twoje rozżalenie wynika z tego że nie tykałeś jej aż do ślubu, a niemal że wyręczył Cie w tym inny obcy facet!!! Ja tez bym sie niezle wpieniła! Takie cos by przeszlo moze (!) gdybyscie normalnie współżyli przed slubem, nie wzbudzałoby to tyle emocji... ale sam fakt czekania, odkładania zbliżeń na póżniej to jest ogromne wyzwanie. Ty sie hamujesz jak mozesz, a ona z nowopoznanym fecetem tarza sie po podlodze.... Ludzie powinniscie to zrozumiec... Moja rada Tados - to przeczekać.... czas leczy rany. Zemsta tylko zniszczy wasz związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ? proponuje, zebys jej tego nigdy nie wybaczył !!! wypominał jej to przy kazdej okazji !!! ze jakby nie miala majtek to by cie zdradzila !!! hahaha zniszczysz tylko malzenstwo .... ale rob co chcesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że należy przezcekać czas może faktycznie zaleczy wszystkie rany dzieki nesti za zrozumienie tak właśnie myśle jak opisałaś! a co do niszczenia małżeństwa to udaję że wszystko ok i tylko w nocy lężę i nie śpię i lecą łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez w sumie podobny problem... moj facet zapowiedzial ze tez chce striptizerkę na swoim wieczorze kawalerskim, bo \"taka tradycja\"... Gdy o tym pomyslę to po prostu chce mi sie plakac. Nie jestem jakas zaborcza wobec niego, nic z tych rzeczy...po prostu strasznie mocno się kochamy. Nie moglabym zniesc swiadomosci ze w danej chwili jakas obca gola slicznotka daje mu sie macac po cyckach.... Nie wiem co zrobic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba babą jesteś żaden prawdziwy facet tak się nie rozczula i nie priprzy takich głupot - za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentuję to tylko tak GLPI AMERYKAŃSKI ZWYCZAJ!!!! niektórzy naoglądali się filmów i naczytali gazet i uważają że tak musi być! a od kiedy tak musi być? kiedy tak było u nas? zaraz pewnie zalejąmnie że mamy wolność słowa i wolność seksualną! zgadzam sie co ja wyprawiam w łóżku ona nigdy się tego nie spodziewała po mnie że będę taki mam temperament i umiem go wykorzystać wyobraźni też nie brakuje jak się kocham zawsze ma orgazm ( jeden z dwóch ) minetka nie ma sprawy choćby nawet pół godziny jak nie może dojść ale róbmy to tylko z jedną osobą tą którą kochamy a tym bardziej z żoną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesti - już nie dramatyzuj, te wieczory są dla śmiechu. niewiem czy tylko ja i daglezje jesteśmy przekonane że nic tak naprawde się nie wydarzy w ten wieczór oprócz występu gołej babki czy jakiegoś umięśnionego fagasa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tados --> jaka szkoda ze sie o tym wszystkim dowiedziales... Niestety nie ma lekarstwa na to co Cie boli :-( Musisz byc twardy, starac sie pamietac o tym co łączy i łączyło Was najlepszego , o tym jak się mocno kochacie! przecież milosc nie umiera tak z dnia na dzien i wiadomo od zawsze, ze potrafi góry przenosic :-) Twoja żona zachowując sie tak na tym wieczorze, tez byla nieco pod presją... Wszyscy na pewno dopingowali ją do zabawy więc nie mogla po prostu powiedziec ze jej sie to nie podoba i wyjsc... czlowiek pod presja otoczenia ( innych kobiet) robi rzeczy ktorych normalnie by nigdy nie zrobil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawdziwy facet idzie na dziwki bije żonę i dzieci co drugie słowo to przekleństwo itp. Dlaczego facet nie może być czuły,romatyczny i opiekuńczy? kolacja pzry świecach nie ma sprawy było kilka szampan w łóżku był kochamy sie głównie przy świecach ( chyba że w dzień ), nastrojowa muza i tak można wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tym mogę tłumaczyć presją koleżanek które chyba ryczały z zadwolenia i śmiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaewa, daglezja --> to co Wy uwazacie za \"normalne\" dla innych moze byc po prostu tragedią... ciekawe jak Wy byscie zareagowaly widzac swojego faceta, na ziemi miedzy nogami jakiejs blond laseczki?? Jak macie taką znieczulicę to fajnie :-) To chyba standard w spoleczenstwie XXI wieku... Nie wspomne juz o tym, ze sa tez kobiety ktore nawet chetnie widzialyby dodatkowa kobiete w trakcie zabaw z partnerem...sa różne upodobania. Co nie znaczy ze to jest normalne i ze kazdy musi tego chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesada do n-tej
Ja też uważam, że się nic nie stało. Jak dorośniesz to zrozumiesz, że są większe tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokój, po pierwsze striptiser i striptiserka to nie przymus ... Ale jak ktos chce, to czemu nie... Nesti widze ze nie masz zaufania do swojego faceta !!! Ja nie mowie, bo gdybym pewnie ogladała kawalerski mojego faceta, to szlag by mnie trafił... co innego na to patrzec .... ale ja w tym samym czasie, zeby zając mysli bede miec panienski... :) I zamierzam sie dobrze bawic - zreszta moje kolezanki tez :) i nigdy nie bede chciałą znac jego relacji, bo jak mi wyobraznia zacznie pracowac, to pewnie sie wkurze - wiec wole nie wiedziec ... Ufam mu i jestem pewna ze mnie nie zdradzi - z dziwka jeszcze :) zwyczaj jest, nie trzeba go praktykowac, ale nie dramatyzujcie... jezeli ktos chce, to nie znaczy, ze zamierza ZDRADZIC ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesti - gdybym zobaczyła takie zdjęcia to napewno by nie został moim mężem..... ale jestem pewna że ich nie zobacze bo go znam i wiem z kim się wiąże, dlatego nie widze problemu. chłopaki zawsze idą do burdelu w wieczór kawalerski, ale są już tak zamroczeni że zazwyczaj niewiele pamiętają.... trzeba to traktować z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym jest róznica mies striptiserke i na nia popatrzyc, czy potanczyc, a ja macac i z nia spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja - i tak utwierdzam sie w tym że to poducha, co wy zamierzacie w Twój wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeszcze nie wiem - pewnie bedzie to u koleżanki w mieszkaniu - licze na jakas niespodzianke :) Moze posiedzimy w mieszkaniu , napikemy sie a potem pojedziemy na miasto do jakiegos lokalu z meskim striptisem... ale nie wiem czy takie w Krakowie są :( Albo striptiser sam do nas przyjedzie.... zobaczymy, pewnie to spontanicznie wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesti zgadzam się z Tobą całkowicie. Tak naprawdę życie w niewiedzy było super a tak tera zostanie na zawsze przysłowiowa rysa na szkle i dobrze że nie widziałem tych zdjęć przed weselem nie wiem jakbym wtedy zareagował a teraz muszę z tym jakoś żyć. dzięki za rozmowę i dyskusję jest mi trochę lepiej jak się komuś pożaliłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czas naprawdę uleczy rany teraz najważniejsze to zapomnieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tados, trzymam kciuki za Wasze małżenstwo! Na pewno przetrwacie ten kryzys, w koncu JEDNAK byłeś jej pierwszym mężczyzną :-) Dobrze ze nie stalo sie nic wiecej... ewaewa--> troszkę smieszna jest Twoja wypowiedz, ze gdybys zobaczyla takie zdjecia to Twoj chlopak nie zostałby Twoim męzem, a z drugiej strony jesziesz po Tadosie ze wydziwia i pieprzy jek mieczak!!! To znaczy nie istotne jest czy Twoj narzeczony pojdzie do burdelu, bylebys o tym nie wiedziala?... A jak sie dowiesz to koniec? nie kapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesti - ja mysle, ze ewaewa chodzilo o to , ze jej facet nie turlałby sie z dziwka po podłodze, ani by z nia nie spał - w majtkach czy bez :P po prostu ona mu ufa i wie , ze nie przekroczy pewnej granicy... co innego popatrzyc na dziwke, a co innego z nia niemalze spółkowac na podłodze - to jest roznica !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×