Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

......ale ty jesteś brzydka 01:55 persymonia. Fotka fotką,ale nadmienie,że jestem żywą legendą koła gospodyń wiejskich w Solcu Kujawskim gdyż jako jedyna potrafię wypierdzieć melodię \"hej przeleciał ptaszek\" w metrum parzystym. :classic_cool: jest przecież jakiś świat, odległy świat, świat szczęśliwości.... 02:00 persymonia jakie to przykre, ze podszywacze posuna sie do takich niskich srodkow jakim jest dostawianie kropek do nicko byle tylko rozladowac napiecie swoich plemnikow :/ jest przecież jakiś świat, odległy świat, świat szczęśliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Skąd można wziąść dziewczynę? Skąd was wzieli wasi faceci? 20:40 Nigdy nie miałem dziewczyny 22 [ludzie po kolei wypisuja swoje pomysly] 15:23 Chochliczek można jeszcze sobie wykopać na cmentarzu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooobre
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
nie no!!! To jest the best!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.
Temat: Czy seks pozamaluzenski jest zly? 23:52 32letni zonaty mezczyzna Czasami kocham sie z kolezanka mojej zony i na poczatku myslalem ze to jest zle, ale teraz mam inne zdanie. Jest to dla mnie odmiana, niegrozna ale bardzo relaksujaca zabawa. Uwazam ze fajnie sie czasami przespac z inna osoba niz zona. To dziala na mnie dobrze. Nikomu sie z tego powodu krzywda nie dzieje, a z przyjaciolka zony zaznaje innych wrazen niz z zona. Potrzebuje tego i przez to lepiej znosze zone. Nawet nie mysle ze ja zdradzam, bo wlasciwie tak nie jest. Tamta jest tylko odskocznia i na pewno nie kocham jej. To mile czasami zrobic cos z inna i wlasciwie nie ma w tym nic zlego. A nawet mozna znales duzo pozytywnych rzeczy w tym. Dlatego nie rozumiem, czemu sie utarlo u ludzi ze sex, czasami z inna to cos zlego? Wiele taki sex przynosi dobrego i ja na pewno nie chce zrezygnowac z odrobiny odmiany. 23:55 jajakata 2 sprawy: -żona ma na pewno na to inny punkt widzenia....ale zapytaj, a nóż się z Tobą zgodzi... -ta przyjaciółka to tak charytatywnie z Tobą, bez uczuć? nie wierzę...kobiety zawsze chcą czegoś więcej... 00:03 32letni zonaty mezczyzna Przyjaciolka ma meza. I podobnie to widzi jak ja. To ze jestem zonaty, nie ozacza ze nie mam naturalnych popedow i jestem nazawsze zmuszony z nich rezygnowac. Mam prawo do rozywki i czasamo do odmiany. 00:06 żona 32 letniego... Pozwalam mu na to bo już dawno bzykam się z jego kolegą który może dłużej niż 4 minuty. I do tego to przyrodzenie....głupia byłam że wyszłam za te 12 cm ale tego już nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak go nie kochać
Temat: Dziś na łobiod 16:46 Rolnik. Dziś na łobiod u mnie bedzie - kacka duszono... w płocie. Pszefrunońć jucha chciała... Jakem przysed - to już sie nie dała na_leperować. Ale w zwionzku z całom sytułacjom mom pytanie: Mianowicie - poszedym do sumsiadki i żem spytoł grzecnie: somsiadko, a moze bymy zrobili nadziwanom kacke? Najpirw sie uśmichła, potym powiedziała: śwynia, i wyszczelała mie po pysku.... Wita może ło co sie ji rozchodzi?? Moze wy wita???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpią
Temat: jakie gry albo cos na impreze?? 16:57 impreza do bialego rana w co mozna zagrac na imprezie zeby sie lepiej poznacm,zabawic?? 16:58 uwielbiam w butelkę :P:P:P 16:58 impreza do bialego rana a o co chodzi w butelce? 16:59 uwielbiam no, kto szybciej wypije ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniki gumożercy:D Temat: czy prezerwatywa wystarczy? 15:10 cisssssssssss hej dziewczyny, mam pytanie, czy zabezpieczenie się prezerwatywą w dni płodne wystarczy? Wczoraj kochałam się z moim mężczyzną, a mam akurat dni płodne, była to sytuacja wyjątkowa, bo dziś wyjeżdżam i chciałam się dowiedzieć, czy zabezpieczenie się prezerwatywą wystarczy? Nie zsunęła się i nie pękła...pytam dlatego, bo nie mam zaufania do gumek, niedługo mam okres i zacznę stosować pigułki, no ale poniosło nas...proszę o odpowiedź. 15:29 barbinko no nie wiem, ja np. słyszałam dużo opinii na ten temat....samym gumkom bym na pewno nie zaufała... nie chcę Cię przygnębiać, ale ja bym czegoś takiego nie zrobiła. Pozdrawiam 15:35 noob jeżeli twój partner ma żrące gumkę plemniki to zdecydowanie za mało !!!! jessooo, szkoda, że głupota latać nie potrafi ...chociaż wtedy pewnie większość przywiązywałaby sie do kompa sznurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermafrodyta :D Temat: Już wiem jak rozpoznać płeć podszywaczy! To banalnie łatwe jak mało co! 13:46 PRAWDZIWY GENIUSZ Jesli podszywacz wysmiewa się z kobiety i jej wad -jest kobietą. Jeśli z mezczyzny i jego wad - jest mezczyzną! hahahha!!!! 13:51 myszkaruda Brawo, wygrał/a Pan/i złotą lutownicę 13:54 ciekawski - docent A jeśli wyśmiewa się i z kobiet i z mężczyzn jest hermafrodytą Tato, czy barany się żenią? Wyłącznie barany, synku. 13:54 kaltofel ruda myszko masz rudą myszkę? wiesz, ta między nogami? 13:54 znudzona1 a po co? 13:55 KazikS A dlaczego lutownic? Skoro podszywaczy to maszynę do szycia albo chociaż igłę 13:56 myszkaruda Dobra, wygrał/a Pan/i złotą maszynę do obciągania guzików... 13:57 PRAWDZIWY GENIUSZ Ja się wysmiewam z górskich kozic czy to znaczy że rosna mi rogi? 13:57 ciekawski - docent A dlaczego guzików? Tato, czy barany się żenią? Wyłącznie barany, synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: co myśli i facet, gdy... 10:49 kikiliki Co mysli i czuje facet, jak sie (np. na chwile przed stosunkiem) dowiaduje, ze jego dziewczyna jest dziewica??!! Czy mysli: ło boszze, ona nic nie umie, nie bede mial zadnej radosci z ruchanka czy jest szcesliwy, ze bedzie mogł wszystkiego sam nauczyc swoja wybrankę? 10:51 znudzona1 Nie przejmuj się, facet tuż przed stosunkiem już nie myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie kto
Temat: temperatureczka 11:25 Przepisekkk Czy przed okresem temp. spada? 11:54 Przepisekkk o czym to swiadczy? 11:55 sprzataczka o tym ze ci jajeczunia podczas owulacyjki przemarzniuly i ew. bejbisiunieczek bedzie mial chroniczniutki katareczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Przestrzegam Was przed wiara w to co tu sie pisze na Kafe. 12:34 Żeńska wersja Romana uwierzylam , że draże kokosowe z Biedronki to doskonaly srodek antykoncepcyjny .... och! jak bardzo się zawiodlam. 12:36 pojebana jesteś, aż tak bardzo się nudzisz? 12:36 męska wersja żeńskiej wersji bo to się łyka, głupia kobieto, nie wciska. 12:37 ale wpadka Nie kokosowe, głupia, tylko migdałowe! Kokosowe sa na bliźnięta!!! Congratulations!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otis Firefly
to wszystko skandal...jak tylko zostanę Fuhrerem, każę rozstrzelać winnych tego zamieszania...i dopiero będzie płacz, i zgrzytanie zębów, o. To tyle, w nstępnym odcinku będzie o mej miłosci do Toli. PS. Tola, ich liebe dich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** * * ** ***
JAK ZAŁATWIĆ FACETA? ZaLaMnNa Z gracją i szykiem obciągne z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:37 wiwka Gdy byłam młodsza ważyłam pare kilo mniej. Nie potrzebowałam wciągać brzucha, gdy miałam na sobie obcisłą sukienkę. Dzisiaj jestem juz starsza i moje ciało się wyzwoliło. Istnieje pewna forma elastycznego komfortu, tam gdzie kiedyś była talia. Włoskie buty musza być większe o dwa numery, żebym w ogóle mogła wsadzić je na nogi, a krok w rajstopach zbyt często znajduje sie na poziomie kolan. Zrozumiałam jednak, ze nie ma znaczenia, jeśli cos złego sie przydarzy albo jak czarny jest dzisiejszy dzień: Zycie idzie dalej i jutro będzie lepiej. Zrozumiałam, ze o człowieku dużo świadczy jak sobie radzi z tymi 3 rzeczami: 1. Deszczowy dzień, 2. Zagubiony bagaż, 3. Splatane łańcuchy z lampkami na choinkę. Zrozumiałam, ze obojętnie, jaki ma sie stosunek, do rodziców i tak tęskni sie za nimi, gdy już ich nie będzie. Zrozumiałam, ze zarabiać dobre pieniądze i móc sobie pozwolić na wiele rzeczy to nie to samo, co mieć dobre życie Zrozumiałam, ze zycie daje czasami jeszcze jedna szanse. Zrozumiałam, ze przez zycie nie można przejść z rękawica baseballowa na obu rękach. Czasem trzeba tez wyrzucić piłkę. Zrozumialam, ze jesli cos postanowie gleboko z serca, to najczesciej jest to wlasciwa decyzja. Nauczylam sie, ze jesli sama jestem zraniona to nie znaczy, ze moge ranic innych. Nauczyłam sie, ze każdego dnia należy wyciągnąć rękę do kogos. Każdy potrzebuje serdecznej mysli, przyjaznego, klepnięcia po plecach. Zrozumiałam, ze musze sie jeszcze duzo nauczyć. Zrozumiałam, ze ludzie zapomną co im powiedziałam albo uczyniłam, ale nigdy nie zapomną uczuc, jakie w nich wzbudziłam. 18:53 wiwka Zrozumiałam, ze nic tak nie rozluznia atmosfery jak obciagniecie z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię wulgaryzmów, ale to jest genialne: \"Temat: JAKICH WYZWISK MOZNA UZYC W STOSUNKU DO FACETA W SEXIE OSTRYM, BRUTALNYM 21:06 llllllaiczkaaaa ???PODPOWIEDZCIE,BEDE SIE KOCHAC DZIS W TEN SPOSOB Z MOIM FACETEM TO JEGO FANTAZJA I MOJA TEZ:) 21:07 ty chamie zbuntowany na przylkad. 21:09 zagubiona. Brutalu.. Macho.. Ogierze.. :O a to pech... 21:09 Pierdolony rogaczu :D \" Kawał chama ze mnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co to ma być
Temat: porozmawiajmy o historii 22:40 liii czy sadzicie ze 20 lecie to sukces czy porazka? 23:02 historyczka Nie rozumiem pytania. 23:03 i ja tez nie 23:04 o ja pierdziele O ktore 20-lecie Ci chodzi? 23:06 no to sie udała inteligentna dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda
Temat: Podnieciłoby was to?? FACECI... 16:44 mrrrrrauuuuu Gdybyscie np. jechali samochodem, obok wasza kobieta i zaczelaby sie dobierac do waszego rozporka, najpierw masowalaby go przez spodnie a potem wsunela tam reke i zaczelo go piescic... 16:55 Rolnik. Niejednymu już łod takiego masowanio stanuł. Łopod we śpitalu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Czy podczas przerwy jestem zabezpieczona tak samo jak wtedy gdy zazywam pigułki? 17:54 EVcia_22 tak sobie pytam z ciekawości:D 17:58 TAK i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: pytanie DO FACETÓW!! WYROZUMIAŁYCH... NIE NAŚMIEWAJĄCYCH SIĘ 18:01 ankaaaa20 chłopaki!! wiem ze wolicie dziewice a wiec jesli dziewczyna nie uprawiała jeszcze nigdy seksu i otwarcie mówi o tym chłopakowi ale ma przerwana błone dziewicza( bo sa rózne przypadki) np niektóre dziewczyny maja taka okragła błonę jhakgdyby do okoła ze ona sie praktycznie nie przebija tylko rozciąga takjakby jej nie było, albo np przerwie sie przy uzywaniu tamponów ..... czy wtedy nie uwazacie jej za dziewice?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trlalalala
Temat: czy FACET podczas sexu moze rozpoznac czy dziewczyna bytła dziewica czy nie?? 19:07 ankaaaa20 19:25 zagubiona. Mój poznał, bo i szło ciężko i cierpienie mimowolnie na twarzy widział i krew się polała i.... Był w szoku, bo nie wiedział. I jeszcze w dodatku musiałam za niego wyjść za mąż, bo się zakochał. Może Twój też zauważy... a to pech... Tekst+stopka - genialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: CZY JESLI MODLE SIE W łóZKU TO MA TO TAKA SAMA MOC JAK KLEKAM I SIE MODLE? 14:53 do wierzacych osob Moze to sie wydac smieszne, mam 23 lata,. niby powinnam nie zastanawiac sie nad takim i szczegolami-alesiostry zakonne z ktorymi mam kontAKT od czasu do czasu to zawsze od dziecka modlily sie i modla kleczac. ja natomiast dziekuje za przezyty dzien, mam tez swoje prosby... ale juz jak leze w lozku. nie jestem chora ,ani nic mi nie odlega ,ale ,.. nudze sie kleczac bo mysle o kolanach, a nie skupiam sie na modlitwie... to takie 1 pytanie, 2 to takie, iz wole tzn czesciej modle sie do JEZUSA niz do Maryi..:/ Bo mam takie wrazenie ze Jezus jest mi bardziej bliski[chociaz jak sie pomodlilam do Maryi to mi ,, pomogla \'\'napisac moja prace licencjacka. Niby jestem osobs wierzaca ,ale czesto przeklinam, jestem leniwa... wiem ze mam wady i chce sie nauczyc walczyc z nim i ale nie wiem jak ... Chcialabym tez umiec odczuwac bliskosc Jezusa, DuchA sWIETEGO... NIE WIEM jak to zrobic , by odczuc ich bliskosc... to by bylo narazie tyle... prosze osoby ktore nie sa zainteresowane tematem-niech nie niszcza tego topiku wulgarnymi wpisami... dziewczynka z zapalkami 14:56 o ja pie...le już skopiwowałam powyższy tekst do worda i bede go używać jako podszywu z wyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Czy reklama z piłką naprzemiennie z trumienką to podtekst ? 11:35 oui Tak tylko pytam ;):D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888
Temat: TUTAJ REKLAMUJEMY SWOJE BLOGI!!!! bla bla bla 16:42 bomba coś w tym Waszym blogu żadnych nowinek ModerX hop siup tralala sexbomba to ja 16:45 ModerX Ech cosik ostatnio weny brak i nieco nudno na forumie "I z kogo się śmiejecie????....Sami z siebie się śmiejecie..." http://forumowy.blog.onet.pl/ 16:47 bomba no kurde...dowiedziałabym się czegoś nowego w kwestii lodów jestem mistrzynią już...dzięki tej diecie cud wyglądam jak modelka...klnąc w sumie wcześniej potrafiłam przydałoby się coś nowego może CEBUKA ? hop siup tralala sexbomba to ja 16:49 ModerX CEBUKA??? hym, chyba jestem do tyłu Hehehe, juz tam MRK wie, kto jest mistrzem w łykaniu...lodów...stąd też moderatorki postrzegane są jako kaszaloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelest Spadającego Papierka
Topik o kastrowaniu psa: lubianka jest miły dla domowników, ale chwilami mu odbija, to duzy owczerek, wyskakuje na ulicę i rzuca się na ludzi, jeszcze nikogo nie pogryzł, ale żyję w strachu. mieszkamy w domku, wszystko Nam niszczy, ucieka z łańcucha, bo musieliśmy go w końcu przywiązać, teraz siedzi w piwnicy kiedy jestem z mężem w pracy, potem znów na łańcuch, słyszałam, że gdy się go wykatruje stanie się potulniejszy, spokojniejszy.....nie wiem co tym myśleć, czy ktoś z Was miał takie doświadczenie. 08:24 facet z prawdziwego zdarzenia mózg sobie usuń 08:27 lubianka chcemy to zrobić tak, że mąż go przytrzyma a ja wezmę nóż i mu wytnę te jaja ale nie chcemy żeby go bolało i stąd pytanie czy można mu dać ptrzed tym zabiegiem ze trzy etopiryny? 08:39 L_O_L Nie ma nad czym sie specjalnie zastanawiac, wiek psa nie odgrywa zadnej roli. Kiedy zwierze jest agresywne moze stanowic zagrozenie dla domowników. Kastracja to prosty zabieg, dajacy duze prawdopodobieństwo, ze pies sie uspokoi, bedzie czystszy, bez skłonności do ucieczek, a jednoczesnie bedzie bardziej pilnował domu. 08:42 A na jakiej tresurze był 08:43 wujek Staszek... nie dawaj psu etopiryny! moze spowodować u niego krwotok wewnętrzny już lepiej ibuprom a jak jest duży to nawet dwa 08:47 lubianka czy to jest takie śmieszne ???? ja się serio pytam; -) 08:49 uwielbiam jak Ty mu chcesz wycinać te jądra na żywca? przecież nawet ibumprom nie uśmierzy bólu... lepiej idźcie z tym do weterynarza 08:53 lubianka był na tresurze, ale treser powiedział Nam, że on jest nie reformowalny, taki był nieposłuszny...a miał wtedy 9 miesięcy. 08:58 kotkorelina ale kto - treser czy pies? 09:08 lubianka JEZUUUUUUUUU...... zadałam konkretne pytanie, chodziło mi bardziej o wpisy ludzi, którzy mieli bezpośrednią styczność z psem podddanym takiemu zabiegowi. Nie wiem tez komu przyszło do głowy, że sami chcemy go wykastrować. Nie jest to dla mnie prosta decyzja, bo szkoda mi zwierzęcia, poza tym podobno nie ma gwarancji, że pies się zmieni. 09:10 Weterynarz z Radomia Miałem wielokrotnie taką styczność, o której piszesz. Zatem wpisuję się. 09:11 ja wykastrowałam swoego psa ( miał guza i weter zalecał) ale charakter mu sie nie zmienił nic a nic. Jedyne to musisz dbac o diete psa bo po kastracji tyja 09:16 blondikasia21 tylko uważaj bo możesz zapłacić podatek katastralny bardzo wysoki!!! najlepiej najpierw zadzwoń to ci tam powiedzą: Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego al. Marcina Kromera 44 51-163 Wrocław Sekretariat: tel.: 0 71 32-72-100 fax: 0 71 32-72-350 e-mail: sekretariat@zgkikm.wroc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jeśli do 18ej będzie tu 200 czarnych ników to jutro wygramy z niemcami. 14:43 wiórek kokosowy oczywiście 200 różnych czarnych nicków. 14:46 200 różnych czarnych nicków temat uwazamy za zamkniety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×