Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość wewiurka
Temat: Mężczyzna a papier toaletowy 13:16 Takatamsobie Tak sobie ostatnio różne książki czytam i zdumiało mnie, gdy w jednej przeczytałam o sytuacji, która i mnie prywatnie wkurza. Otóż, drogie panie, czy u Was też jest tak, że to zawsze WY musicie włożyć nową rolkę papieru toaletowego na miejsce? Mam w domu trzech chłopów i IM się jakoś prawie nigdy ten papier nie kończy, tylko zawsze mnie! A jak nawet im się skończy, to biorą nowy i kładą na podłodze, na szafce itp. Obsługa uchwytu na papier toaletowy jest dla nich niezrozumiała i chyba leży poza zasiegiem ich mozliwości intelektualnych (to tak a propos modnych ostatnio topików o wyższości... ble ble ble...) :-P 13:20 pozostawiamy to kobietom żeby miały satysfakcję z umiejętności obsłużenia czegoś więcej niż pilnik do paznokci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy p pobieranie filmów z p2p jest legalne 00:01 chłopak 25 czy możn zostać za to ukaranym bo właśnie zainstalowałem torrenta 00:33 jak policja wejdzie do twojego domu to od razu wal z buta w kompa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgaine Na pewnym forum dzień jak co dzień... Upalnie... wyrzucone z lazurowego oceanu zagrozone gatunki cięzko łapią skażnone powietrze dysząc... Nutella topi się w słoikach coraz bardziej przypominając płynne gęsiwo... Blondwłose nastolatki seriami tracą cnotę zachodząc w ciążę przy palcówce przez ubranie... Zapomniane, samotne pigułki antykoncepcyjne toczą się z drażniącym uszy haasem w nikomu nieznaną dal... Nikt nie wiem, jak temu zapobiec... Ginekolodzy uprawiają seks z pacjentkami albo nie chca tego czynić z niewiadomych przyczyn... Mister znów ma bana... A wódka z Tesco przepływa strugą z gardeł pijaków poprzez wątroby, nerki i pęcherze moczowe, dalej, rzekami do wszechoceanu, z którego wyszli niegdyś nasi przodkowie... i tak cykl się zamyka... upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Jak zdenerwować dziewczynę ? 13:22 pomysły Prosze o twórcze przykłady;) 13:37 Dyskusja ogólna ziewaj i jej nie sluchaj, ogladaj tv i podziwiaj inne w trakcie kiedy ona będzie coś moila ty mow \" ale bym taka..\" hehe własciwie to dlaczego chcesz ją wkurzyć? 13:45 pomysły Ziewanie itp. nic nie da, ona się tylko usmiechnie pobłażliwie, pocałuje w czoło i wyjdzie z pokoju, znajdzie sobie jakieś ciekawsze zajęcie niż ja\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie najwazniejsze
Temat: jak osiągnąc potężną 15:36 xcer budowe nóg bez wysiłku? 16:16 Salomon okleić plasteliną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: DLACZEDO NIE DAJE SIĘ LUBIEĆ 15:57 XLXL CO MAM ZROBIĆ MAM OSTRY WYRAZ TWARZY MAM WRAZENIE ZE JESTEM NIELUBIANA JUZ KILKA OSÓB MI POWIEDZIAŁO ŻE MAM OSTRY WYRAZ TWARZY JAK MAM TO ZMIENIĆ 15:58 przestań jeść paprykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytadło
Temat: wolę poczytać sobie mądrą książkę ... 16:03 agolko niż podupczyć sobie głupią dziewczynę. A wy ? 16:03 agalko dupczę ksiązkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Panowie co myslicie na temat seksu z dziewica? 16:53 nika3105 (nika3105@o2.pl) Napiszcei mi co o tym myslicie czy to prawdza,ze kazdy facet boi sie seksu z dziewica??? 16:59 fidodido to nie prawda że busz nie lubi chop koli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Jak mam ja odzyskac po pol roku rozlaki? 19:05 chcialbym tego bardzo 19:08 chcialbym tego bardzo wysłałem jej zdjęcie mojego członka w pełnym wzwodzie, ale nie odpisała :( 19:09 dea spróbuj w spoczynku,może na litośc ją weźmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź coś wklej a nie uppaj
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaarrrrrrna
ten post powinien trafić do ,,najdebilniejszych cytatów'', zwłaszcza po tekście, że matka beczy, bo dołożyła sie do motoru :-0:-0:-0 Temat: rozjebał się mój kumpel jadąc na motorze 02:29 do naprawy poszedł Rozjebany leży w szpitalu teraz na Banacha i po kiego wyścig robił ? Stary jego to suka jakich mało, nawet grosza nie chciał dać Michałowi do motoru , Michał zawsze lubił tuning . I kogo to, że się rozwalił, jego sprawa ale matka płacze bo do motoru dała kasę i teraz siedzi w szpitalu . Chyba ma przetrącony kręgosłup skoro w słup betonowy przypierniczył i znaki drogowe wpadły do rowu po uderzeniu ale był debeściakiem i 230 km/h na krótkiej prostej to nie pobiją jego rekordu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super podszyw
Temat: Podglądają mnie zboki 23:15 Bez biustonosza owinięta jedynie w cienkie firanki wyprodukowane na nocnej zmianie przez podwójne rozwódki - pracownice Łódzkiej Fabrki Koronek FaKo, przemykam po osiedlowym parkingu niestrzeżonym, niby od niechcenia sprawdzając ciśnienie w oponach mijanych samochodów. Po błyskawicznym dokonaniu powyższych czynności wracam do suszarni na 11-tym piętrze swojego bloku gdzie zlokalizowałam nielegale łącze do internetu i zaczepaim na czacie regionalnym z Radomia osoby interesujące się historia lotnictwa w okresie międzywojennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komizm sytuacji
polega na tym, ze troche nizej na tym samym topiku jest taki oto post: 07:38 a co ma łódz do radomia podszywacz sam sie pogubil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: PO czym poznać geja? 11:25 aaabrakaaadaaabraaa Nie wiem...są jakieś \"metody\", zachowania, po których mozna poznać geja? 11:51 z zaskoczenia z zaskoczenia , będąc z nim sam na sam, trzeba głośno wykrzyknąć \"Pedigree Pal !!!\" .Jeśli obleje się szkarłarnym rumieńcem to tak, jakby się przyznał. Powodzenia w śledztwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Co to moze byc??? Istota nie z tego swiata? 15:25 zahir43 Witam chcialabym sie dowiedziec czegos na temat mojego znaleziska w ogrodzie. Przesylam link do zdjecia. Moze ktos wie co to jest?? ponizej przesylam link do zdjecia http:// img393.imageshack.us/my.php?image=skamielinave1. jpg 15:26 to ja może odpowiem to jest zaschnięta kupa wielbłąda. Bardzo cenna rzecz. 15:28 nie wazne z pewnoscia to alien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
Temat: czy podczas sexu oralnego.. 18:59 gienek z łomży ....jądra też bierzecie do ust? Moja jakoś nie lubi tego 20:59 helena z zabranicy Tak, ja podczas seksu oralnego biorę do buzi jego penisa i jądra i nawet lewą nogę a jak siedzi na fotelu to fotel też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
a sobie !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominamy
prosze sie nie smiac tylko wklejac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka była wasza NAJLEPSZA KOCHANKA w życiu? co takiego robiła? 16:32 OOOOOOOOOOOOOOOO ciekawi mnie co takiego robiła albo jaka była kobieta którą wspominacie jako najlepszą kochankę w waszym życiu??? 16:35 leżała spokojnie po stosunku i nie trzeba jej było przytulać nie była z tworzywa sztucznego, zaznaczam :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
05:58 tak a propos heh, nie zauwazylam Cię monkey fajnie widziec, ze jeszcze tu bywasz 06:18 monkey brain czy ja tutaj bywam? ja tu jestem 24 godz./ dobe http://malpka.patrz.pl/ 13:01 monkey brain Za chwilę jedna chyba w "pysia" obskoczy. Dementuję plotkę, jakobym wąchała klej Atlas. .... to była zaprawa klejąca "Cersanit". http://malpka.patrz.pl/ 13:03 monkey brain P.S. Pomysł z akumulatorem nawet nie gupi.. Dzięki Iron http://malpka.patrz.pl/ 15:22 maup może byś tak zaczęła pisać pod swoim nickiem, co? zwaryować można 18:43 maup Coś mnie dzisiaj w tyłek ugryzło najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza matek na temat spirali
21:51 Rusalka co do tej spirali.. wlasnie srodek wczesnoporonny to raz, mowia ze po tym macica ma problemy w przyjecu jajeczka.. ze u niektorych kobiet zachowuje sie ona nawet po wyjeciu spirali tak ze wszystko co stara sie zagniezdzic to intruz i niestety nie pozwala na to a po 3 istanialy przypadki iz spirala byla malo skuteczna i dochodzilo do zagniezdzenia sie jaja i wtedy np dzieci rodzily sie ze spiralami wrosnietymi (o tym 2 slyszalam na przystosowaniu do zycia w rodzinie-wiec nie wiem czy to bujda czy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie docenieni. :classic_cool: P.S. Tu nie muzeum czy bibiloteka, coby z zawartą twarzą siedzieć. :P Podpisano: Tink :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×