Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość oooooooooooooppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoralizacja
" GosiaZLubuskiego a kiedyś widziałam w Muminkach taką akcję: Migotka dała Muminkowi muszelkę i on cytuję: "obiecał codziennie całować muszelkę Migotki..." :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matatata
Temat: Jak byc pewnym siebie ? hehehehe 09:55 Agaaaaaaaaaaaaaa Może to głupie pytanie ale dziś mi jej brak nie wiem czemu chyba dlatego,że miałam sprezczke ostatnio heheheh 09:58 niania Ogg Hehehe...tak naprawdę, to trudno hehehehe nabrać pewności siebie, ot tak hehehe. A już sprzeczka hehehe minimalizuje szanse nabycia niemal do zera hehehehe. Może spróbuj gwizdać..?..hehehe http://www.garage.net.pl 10:04 Agaaaaaaaaaaaaaa ehhhh No własnie a ja dziś tyle mam spraw do załatwienia no cóż może przełoże to na jutro heheheh 10:07 niania Ogg Tak będzie najlepiej hehehe. Tylko już się nie sprzeczaj hehehe, bo będziesz musiała przekładać na środę hehehe. A środy są bardzo heheheh. http://www.garage.net.pl 10:10 ...Hehehe Racja, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie cytatow nie mam, ale mam autentyczną rozmowę moją z koleżnaką (wiem, ogolnie brzmi jak rozmowa dwoch blondynek). przez tel ja: cześć! ona: cześć ! co robisz ? ja : śmieję się :) - gadam sobie na czacie i zakładamy hodowlę dup. ona: dup? ja: części ciała. No wiesz, ja staruszka ma 80 lat to może mieć tyłek 18 latki. ona : lub ludzkich? ja: tak chwila ciszy. moja koleżanka całkiem poważnie: a jak to chcecie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: mó Dziubek wyjechal słuzbowo...wróci za kilka dni 19:59 zielone jabłuszko*** strasznie się martwię o niego bo ma bardzo niebezpieczną pracę. Zawsze jak wyjezdza to jestem rozbita Ciagle chce mi się plakac i nie mogę się na niczym skoncentrować. Jak ja przezyję ten czas... Jest ktos w podobnej sytuacji??? 19:59 ale bujda to co on robi? 20:02 zielone jabłuszko*** jest listonoszem, 20:02 zielone jabłuszko*** a w wolnych chilach kontrolerem biletów na trasie otwock-pilawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: domowy przepis na mleczko do twarzy?? 13:20 dwugwiazdkowa czy zna ktos takowy? chcialabym uzywać naturalnych przygotowanych w domu środkow do twarzy, na toniki jest wiele przepisów, ale nie widzialam jeszcze zadnego na mleczko... 13:23 anzelm NAjlepsza jest swierza sperma!!! 13:24 Kristi pisze się świeża 13:34 dwugwiazdkowa anzelm, rozumiem ze sprawdzone z wlasnego wyrobu na wlasnej twarzy...? 13:35 Kristi hehe dobre!!! dwugwiazdkowa tak trzymaj! ja nie znam źadnego przepisu,ale wiesz,weszłam tu,bo byłam pewna,że taką odpowiedź jaką dał Anzelm,tutaj znajdę...faceci są przewidywalni............ 14:38 co za ohyda pozabijajcie tych pojebusów bo już mam dość kretyńskich uwag o spermach itd. co za obleśne typy... wydzielają jakąś śmierdzącą klejąca się plazmę i uważają że są bogami i są najwspanialsi na swiecie! zjeżdżaj stąd debilu...normalnie aż mi się ciśnienie podniosło 15:14 anzelm nie krzyczcie na mnie, wiem, bo ostatnio kumpel mi sie spuscil na twarz i mi pryszzcze zniknely jak reka odjal, chcialem doradzic :( Po tym tekście o plaźmie poryczalam się ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
Temat: wlasnie zajadam grzyby i... 19:31 magic mashroom ...i troche jakby piecze w jezyk.ale moze to tylko pieprz? 19:33 manganian VII potasu masz 3 minuty zycia 19:35 adwokat z urzędu mów do nas , mów .... nie zasypiaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
Temat: Zrobiłam to wreszcie!!!!! 20:42 LODY Z POŁYKIEM Zrobilam wreszcie loda z polykiem-nasienie jest słodkie-nie wiedzialam.To wspaniałe!!!!!!! 20:44 Mirellka84 to miło ze wreszcie to zrobilas 20:46 shorty tak, ciesze sie twoim szczesciem... jako podszywacz nie bedziesz juz goloslowna 20:47 Filo Zofia No to teraz będziesz w ciązy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd do wpisu wyzej pieszczocha trzeba bylo nie polykac tylko maseczke na twarz sobie zrobic grzeczne kobiety idą do nieba.......a niegrzeczne tam gdzie chcą... 21:04 Filo Zofia Pazerna kobieta ! odrazu połykac ! trzeba było zebrac, zamrozic byłby lód do drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siupsiup
robak w uchu - co sie nalewa zeby zdechl ? prosze pomozcie PILNE 22:44 bardzo pilne mojemu tacie wszedl do ucha robak, pamietam ze cos trzeba wlac do ucha zeby robak zdechl, ale co? pomozcie prosze! 22:45 magija85 hmm do ucha sie nie wlewa nic tylko idzie do laryngologa to nie sredniowiecze 22:45 Arava muchozol a na serio- nie ma w Waszym mieście pogotowia? tam wyjmuja takie rzeczy.Moze byc ostry dyzur laryngologiczny. 22:46 ciepłą wodę sie wlewa kilka razy.....z czyms tam ta ciepłą wodę moze spryt, sok z cytryny o0cet 22:47 Magdooosia_85 Proponuję olej "Lekko i bez wysiłku, jednym pchnięciem otwierają się tylko drzwi do zguby..." 22:47 albo olej to sie zadusi 22:47 niebieskoookaa22 nie no.... na pogotowie... będą się trochę śmiali ale co tam.... 22:48 niebieskoookaa22 myślicie, ze jak się "robaka zaleje" to wypłynie? a jak wpadnie jeszcze głębiej? ;> 22:49 bardzo pilne nie no ja sie przejmuje ojcem a on se lezy i oglada tv no nieeeeee dzieki za rady , powiedzialam mu ze albo ciepla woda albo olej pzdr 22:49 Arava LEKARZ LEKARZ LEKARZ LEKARZ 22:49 magija85 ale durne pomysly macie 22:49 Magdooosia_85 olej najlepszy mówię ci, zdechnie i po kłopocie. "...Ty każdym latem i każdą burzą mojego świata..." 23:00 Yogi-Miś Tekila-ona już specjalnie przygotowana do zalania robaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigmmmmma
O matko przełamuje ten temat, bo trzy 6 były... będzie 667.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siupsiup
tez to zauważyłam a wpis 666 był własnie mój ,mam nadzieje ze to nie jakis znak-sygnał :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam szukam
jesteś dzieckiem Szatana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Ulubione pyszności z MCDonalds 10:17 Anika21 Jakie są wasze ulubione pyszności z MC`Donalds? Ja uwielbiam: McChicken tortilla z kurczakiem McNuggets owocogurt ciastko jabłkowe muffinki McFlurry Lion 10:18 Anika 21 Chciałam dodać iż noszę rozmiar 18 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Temat: KONKURS na Opis gg o drażach z biedronki 00:27 kto da wiecej no dawac twardziele zobaczymy ktro wygra 00:44 pikn ik draże kokosowe smaczne wyborowe, najlepsze robią dziury w zębach nowe 00:45 po drażach ... ...z biedronki puszcza sie najgłośniejsze BąKI 00:46 bad news smigaj biegiem do biedronki, po draże pachnące plackiem krowim z łąki 00:48 sesobie to nie z dupy bobeczki to draże z biedroneczki;P 00:51 lola ola Jesli nie chcesz mojej zguby kokosowe draze daj mi luby, Gnaj szybko do biedrony i kup odrazu 2 tony 00:52 aleks45 seks ,draże z biedronki, and rock&roll 00:53 hajku freestajl gdy Cię nagle bierze sraka draż z biedrony włóż se w kaka inspiracją wpis fajurkamjurka 00:55 lola ola Cała kafeteria marzy by spróbowac slodkich drazy smak kokosu mnie rajcuje,bo w biedronce je kupuje 00:57 aleks45 draże coś mi je kochać karze... ..nie znajdziesz ich na łące tylko w biedronce.. 01:00 aleks45 ortograficzne zboki maja w nosie baboki, a potem jedza draże z biedronki i puszczaja słodko bąki 01:01 drazetek Chcesz miec cycki jaak silikony? Jedz codziennie draze z Biedrony 01:01 hajku freestajl tylko Chuck Norris zna skład draży o smaku kokosowym z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
CD 01:02 lopeees lekkie białe draże... ciągle o nich marze... ps, czy je robia z biedronek?? bo słyszałam ze jest mięso z biedronki--hmmm chyba jaks duza była 01:03 krzysztofory Pogody nie będzie - Ania zjadła draże z biedronki. 01:13 bababababas We współcznej wersji Edenu , to nie jabłkiem Ewa skusiła Adam lecz drażą z biedronki.. 01:14 Biedroniarz z TESCO tysiace twarzy szukaja drarzy 16:57 sz.Z nic ci tak penisa nie wydluzy jak z biedronki wybor drazy duzy... 17:05 lusty teraz ja jestem draża z biedronki, a ty pragnienie.... 17:16 lusty draż me tender no draże no cry nec Hercules contra drażes 17:20 aneczka1818 turlaj draze turlaj drogi miedzy moje owlosione nogi 17:38 stracciatella na górze motyle, na dole stonki kupuj se draże tylko z biedronki! 17:44 weroni weroni draże mym natchnieniem są, aż mi zaraz pęknie srom 17:49 sz.Z masz ze wzwodem klopoty wez se draze do roboty... 17:51 srali muszki masuj mnie drazami o ukochany a wybije ci z glowy wszelkie onany 17:54 teraz na pomarańczowo biedronkowe git-drażetki słodsze nawet od minetki! 18:43 katka2006 opis dla mezunia: draze z biedronki sa slodsze od zonki opis zony: jesli z biedronki nie przyniesiesz drazy, seks juz sie nigdy nie wydarzy opis na rano: wstalam lewa noga - tylko draze z biedronki mi pomoga opis na przedpoludnie: czas na drugie sniadanie - teraz bedzie drazowanie opis na popoludnie: w pracy zwykla nuda - ale draze czynia cuda opisy na wieczor: gra w karty na draze - tylko o tym teraz marze jesli dasz z biedronki draze - wszystko zrobie co mi kazesz draze pyszne zamist piwa i juz glowa mi sie kiwa opis na noc: w lozku z drazami bawie sie godzinami 18:45 __________________________ draże z Biedronki jak ziemniak dla stonki! 19:02 _ _ _ _ I w Mariocie dziś kucharze Wciąż serwują biedro-draże! 20:13 stonka ziemniaczana Jeśli chcesz się szybko pozbyć żony, poczęstuj ją drażą z Biedrony! 22:49 paulinkaaaaa Wiersz autorstwa mojego kolegi: Dmucha dziadek babcię w zadek,lecz ptak dostał małych drgawek Babcia dziadka opitala-marna twoja ta fujara! Zassał dziadek ze 3 draże,teraz ptaszek ci pokaże! 23:29 draż-liwa gdy sie facet twoj obnaza musi dzialac biedro-draza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * * * ************* * * *
Temat: Zakończenia filmów najbardziej zaskakujące albo beznadz. 20:09 iloko ja bardzo dlugo bylam pod wrazeniem zakonczenia Piły 1,nigdy bym sie nie spodziewala ze ten trup nagle powstanie 20:10 Calamity Jane i wszyscy ktorzy jeszcze nie ogladali Pily 1 dziekuja autorce oklaskami za informacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siupsiup
Temat: kto pracuje na POCZCIE ?? jakie wykształcenie?? 10:52 zniesmaczonaW. mnie zastanawia,jak to możliwe,że kobitka ze średnim wykształceniem jest naczelniczką poczty, podczas inne pracownice po studiach sprzedają znaczki w okienku??? jakie zasady tu rządzą?? 10:52 tak jak wszędzie rządzi zasada odpowiednich pleców, czy jak kto woli plecaka 11:00 zniesmaczonaW. upp 11:04 1wq ja nie wiem zniesmaczona, na jakim świecie ty żyjesz, że takie idiotyczne pytania zadajesz... 11:05 Babcia tirówka A nie przyszło Ci do głowy ,że liczy się też doświadczenie , a nie tylko papierek ukończenia studiów? 11:08 Katarina Witt Właśnie... doświadczenie... a nie tylko teoria zdobyta na studiach Zresztą, o ile sie nie mylę, na studiach nie uczą "bycia pocztowcem" Poza tym kiedyś były inne kryteria - teraz nawet listonosz ma studia Somebody in the next car Somebody on the morning train Somebody in the coffee shop That you walk right by everyday Somebody that you look at But never really see Somewhere out there is somebody 11:23 zniesmaczonaW. a mi nie chodzi o kiedyś tylko właśnie teraz i to nie chodzi o "bycie pocztowcem" bo naczelnik to chyba musi troszkę mieć w głowie choćby z dziedziny zarządzania, finansów, rachunkowości... Poza tym z tego co wiem, to aby awansować należy podnieść kwalifikację, jeśli ograniczają się one do średniego wykształcenia, a nie.... 11:24 Editca a nie przyszło do głowy ,że ta pani już od lat tam pracuje i się na tym zna ? Zazdrościsz jej posady? 11:26 Katarina Witt Kiedyś na poczcie nie wymagano nawet matury, a co dopiero studiów Te pani, abstrahując od ich wykształcenia, pracują tam pewnie przez wiele lat i nabyły ogromne doświadczenie. Osobna sprawą sa plecy Ale bez tego ponoć ani rusz Somebody in the next car Somebody on the morning train Somebody in the coffee shop That you walk right by everyday Somebody that you look at But never really see Somewhere out there is somebody 11:29 syfon Nie znam się na "państwowych" biznesach ( jeśli w ogóle isnieje coś takiego jak "państwowy" biznes ), ale jeśli to prawda, że aby pracować na poczcie potrzebne są skończone studia, to nie tyle świadczy to dobrze o poczcie, ale źle o poziomie studiów. Say Hello 11:44 zniesmaczonaW. i tak jestem wkurzona, to świństwo, żebym ja po wyższej szkole prywatnej, gdzie musiałam płacić ciężkie pieniądze za naukę, teraz siedziała za okienkiem pocztowym idąc do pracy byłam przekonana, że mnie docenią a nie skreślą na starcie!! nie mówię, zęby od razu naczelnikiem mnie mianowali, ale kierownikiem, czemu nie??? a nie jakąs głupią babę ze średnim!! 11:45 Editca Bo ta głupia baba ze średnim , więcej rozumu od ciebie ma , a tym swoim papierkiem możesz sobie pupcie podetrzeć 11:46 kisser jesli po wyższej szkole prywatnej poszłaś robić karierę na poczcie, to potrzebujesz pomocy psychologa 11:47 Katarina Witt No nie wierzę Somebody in the next car Somebody on the morning train Somebody in the coffee shop That you walk right by everyday Somebody that you look at But never really see Somewhere out there is somebody 11:50 mykocytooz ja pracuję na poczcie jako ta gąbka z tuszem w którą baba pocztowa wali z całej siły stemplem po całym dniu pracy jest trochę ogłuszony ale w sumie nie narzekam wykształcenie mam podstawowe, więc cieszę się że w ogóle coś mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas wznowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Temat: Zawsze się zastanawiałam do czego słuzy scroll lock? 20:01 leonora 20:02 możesz go polizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze czas wrzucic cos
naprawde smiesznego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzuć proszę
Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z hasha
wiktoria> Nikt mnie nie kocha każdy olewa wezmę tabletke i pójde do nieba premo> Jak weźmiesz Laxigen to pójdziesz do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilomaro
zajebisty topic o tych drażach z biedrony cztając sie uśmiałam do łez a miałam doła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was miłe ludzie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile ludzie
Temat: Czy jeszcze ktoś wierzy w Teorie Darwina???? 21:13 I like the way you move Wszyscy pochodzimy od Monkeya i wszyscy skończymy jak króliki miniaturki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Kilomaro - dziekuje. Milo,ze niektorzy doceniaja... 4 strony tego byly, wiec musialam mocno poprzebierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×