Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość wyzwolona_pogodna_anka
Topik: W jakich nietypowych sytuacjach waszemu facetowi staje? 07:47 julita_raben mojemu staje, gdy ogląda konferencje prasowe ministra Ziobry obawiam się, że jest gejem albo co gorsza, że popiera PiS :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbsdgbsth
Temat: Kondomy 14:16 rumcajsek Czesc, mam pytanko, czy zdarzylo sie Wam kiedykolwiek zeby kondom pekl w taki sposob, zeby tego nie zauwazyc ? To znaczy, ze dziurka byla tak mala ze nie bylo jej widac golym okiem ? Czy w ogole to sie czesto zdarza ze pekaja ? Jakiej firmy polecacie bardziej, Unimil czy Durex ? Dzieki wszystkim za powazne odpowiedzi, pomozcie malo doswiadczonemu facetowi , pozdro 14:17 polecam gumową rękawiczkę nie pęka i wystarcza na pięć ślizgów 14:17 średnia jest ja zawsze używam durexy...jeszcze nigdy nie pękły.. 14:27 średnia jest to znaczy tylko raz, ale wtedy dupczylem mojego kuzyna w jego rozgrzane posladeczki, wiec ciazy i tak nie bedzie 14:30 dementia nie wolicie tabletek albo plastrów? 14:31 średnia jest potem kuzyn dupczył mnie, z racji tego, że nie zarabiam zbyt dobrze walił mnie w tej samej, zalanej gumie marki durex 14:33 średnia jest w sumie plastry sa ok, ale wole tabsy, lykam je codziennie zaraz po przyjeciu odpowiednio sporej dawki witaminy c analnie 14:36 rumcajsek No ja bym wolal tabsy lub plastry ale najpierw musze miec ten pierwszy raz z kobieta , na poczatek kondom bedzie lepszy na spontana , tak mysle Jeszcze jakies opinie ? 14:51 rumcajsek A ten plaster mam sobie przykleić na siusiaka, czy gdzieś indziej? I czy te tabsy się łyka, czy przyjmuje doodbytniczo? 14:54 średnia jest ja biore doodbytniczo, tylko poten konieczne jest popchniecie tabsy dalej , najlepiej dorodnym murzynskim drągalem 14:59 rumcajsek A skąd ja mam wziąć murzyna? Chyba sobie żartujecie a ja pytam poważnie. Zastanawiałem si ę nad antykoncepcyjnymi globulkami. Kolega mi powiedział, że bierze się je doodbytniczo i wiecie co? Normalnie mi z tyłka jakaś piana leciała. Ja chyba ich nie wchłaniam i dlatego pytam o te gumki, plastry i tabsy 15:01 średnia jest znam ten problem, trzeba "popić" tabsa, zalac go wodą 15:02 rumcajsek hahaha no nie moge , dobre podszywy Ale mnie rozsmieszyliscie :* 15:02 Malutka_dziewczynka_4 ja polecam, skoro juz musicie wlozyc swojej partnerce polowke pomaranczy w lono a ta druga sobie w pupe, to chyba powinno was troche zabezpieczyc, ale to dziala tylko jak jest pelnia. ja kiedys wlozylam sobie globulke przez przypadek, bo myslalam ze to kukulka, w buzie i do tej pory jestem w schronisku, bo moje dzieci myslaly ze mam wscieklizne. czekam na uspienie 15:03 rumcajsek podniecilem sie az mi zwieracz zwilgotniał 15:07 rumcajsek zaraz pojde nalozyc troszke kremu nivea na zwieracz i ide do kompla Staszka - palacza z pobliskiej kotłowni - bedzie mnie brał na workach po cemencie, tak samo jak jak brał 8 lat temu moją matke 15:11 rumcajsek ale jestescie poj**ani 15:12 rumcajsek jeszcze 15 min i tez bede poj**any oj przepraszam, j**any przez Staszka 15:19 rumcajsek Doznania analne z panem Staszkiem nie są tak intensywne jak z wujem, ale kopulacja z nim to rodzinna tradycja 15:40 pigułki są bardzo szkodliwe ryją watrobe i nerki przez nie mam spore problemy teraz 15:42 pigułki są bardzo szkodliwe Dostałam od nich schizofrenii i paranoi maniakalno-depresyjnej., Uważajcie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nikt nic nie wpisuje
Temat: Il stron mają Ludzie bEzdomnie Żeromskiego? 18:40 9283resrfw3 18:40 w chuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witroniusz wymiata na erotycznym. Topik o robieniu loda, nieistotne. 20:43 witroniusz Postanowiłem dziś zrobić coś, co nieczęsto mi się zdarza, wybrać się na wyprawę do Supermarketu zamiast do osiedlowej Biedronki. Bardzo mi się podobało, dopóki nie zdjąłem z półki puszki kukurydzy w zalewie. Poczułem na dłoni wilgoć, a po przeciwnej stronie, między puszkami, zobaczyłem wycofującego się wielkiego obrzezanego kutasa. 20:44 witroniusz Kontynuowałem zakupy i przestałem myśleć o zdarzeniu. Potem naszła mnie chętka na Fantazję z ziarnami pięciu zbóż. Zdjąłem z półki pudełko i położyłem do koszyka. Nagle coś kapnęło mi na czoło. Kątem oka, pomiędzy opakowaniami Sekretu Mnicha zauważyłem tego samego, wycofującego się kutasa. 20:46 witroniusz Nie miałem pomysłu, jak pozbyć się z czoła nasienia, którym, muszę przyznać, obrzezany drań strzyknął bardzo gęsto i obficie. Nie chciałem wzbudzać sensacji, więc ukradkiem zebrałem palcami nadmiar spermy, a rękę wsadziłem do kieszeni, natomiast na czoło nacisnąłem kaszkiet. Ruszyłem dalej i szybko zapomniałem o przygodzie. Z działu warzyw potrzebowałem dwulitrowy słoik konserwowych ogórków. Sięgnąłem po wek, gdy nagle usłyszałem odgłos jakby rozpryskującej się pecyny błota, na zakupionym salami cygańskim wykwitła biała plama, a naprzeciwko, pomiędzy słodko-kwaśnymi sosami zobaczyłem pośpiesznie się cofającego obrzezanego kutasa... 20:50 dewiantka Ale dlaczego on się tak na ciebie uwziął? 20:55 witroniusz Nie mam pojęcia, ale wczoraj jechałem do siedziby Polskiego Związku Wędkarstwa, by opłacić licencję na połów suma stulejarza. Zapomniałem biletu, więc kupiłem u motorniczego. Przy odbieraniu reszty poczułem wilgoć na palcach, schyliłem się i w okienku ujrzałem szybko wycofującego się obrzezanego kutasa. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst ma ok. 2,5 roku, powstał na f23. Wiem, bo skromnie mówiąc jestem jego autorem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy jest czego..? :O Ja bym na terapię wysłała :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów***
Temat: CZY PO ANALU MOZNA ZAJSC W CIAZE?? 17:25 bo nie wiem ? 17:26 otóż właśnie jeżeli masz w tyłku macicę to tak , będzie to ciąża analna 17:27 Można w ciążę analną a później jest poród pośladkowy 17:28 ginekolog32 oczywiście ze mozna 17:30 bo nie wiem TO W KONCU MOZNA CZY NIE? OPOWIEDZCIE POWAZNIE 17:30 gfhgf Ty weż nie pierdol ..idz do Biedronki , połóz głowe na wadze i nacisnij burak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisssik.pl
Co za glupota, oczywiscie ze nie mozna :o a ty sobie sam poloz glowe na buraku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisz się proszę
Temat: Dziwne pytanie 14:04 polllcia Witam mam pewien problem zastanawiam się co by było ,gdyby kobieta stosująca plastry lub tabletki antkoncepcyjne była w ciąży i nadal je stosowała?Czy ktoś może się orientuje? 14:10 murzyna z afryka wtedy jej skóra zmieni kolor na zielony ------------- do poprzedniczki: sprawdź definicję słowa "cytat" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: niby nic takiego ale czy tojest normalne?????/ 18:27 orchideeeassssaa w trakcie seksu w szczegolnosci jak kocham sie na jezdzca moj facet klepie mnie po tylku znczy uderza w posladki niby fajnie emocje i wszytko ale ja sie w tym momencie czuje jak dzi**a poprostu sie tak czuje prosilam go aby tegonierobil ale za kazdymrazem klepie mnie w tylek dlaczego on to robi to go podnieca wyobraza sobie ze jestem jaks dzi**a???? czy wasi faceci tez tak robia? 18:28 jeżdziec na maxa Oczywiście że to normalne. Ja swojej na początek mówię jeszcze \"wioooo\", a na koniec \"prrrr\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w sieci
Temat: w linku do www.pieknewlosy.pl jest wirus.... ten koles rozsyla wirusa 00:36 uwaga uwaga...... 01:15 Profesor doktór Jerzy Werner tak to rzeżączka :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlarz diamentów z Kinszasy
178373 topik o połykaniu nasienia: 11.10] 09:37 No ja tez bym chyba nie polknela . Chyba ze swojemu mezczyznie . Ale musiala bym miec pewnosc . 09:40 CiekawaDorota28 musiałabyś miec pewność, że to on? proste - zdejmujesz torbę z głowy, spoglądasz mu w twarz i już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do facetów Chodzi mi tu o względy materialne oczywiście.Czy myślelibyście poważnie o ewentualnym związku, wiedząc ze np. jej rodzice nie omogą Wam finansowo w stawianiu \"pierwszych kroków w dorosłość\", nie pomogli w organizacji przyszłego wesela, nie zafundowali auta itp. Pytam poważnie a ja wygrałem życie masz jakieś kompleksy na punkcie zamożności rodziny? Bez przesady jak ktoś \"pracuje i potrafi na siebie zarobić\" to chyba już nie jest źle... szczególnie, że \"dziewczyna\" oznacza raczej osobę młodą zresztą ja kiepskim przykładem do takich rzeczy jestem... jako rasowy życiowy przegraniec odpadam już w \"poznajesz dziewczynę\" a tak poza tym to nieżyciowy jestem: - bez samochodu się obędę -> chyba żeby okazał się bardzo potrzebny i było by mnie stać na utrzymanie to można sobie jakiegoś grata za grosze kupić - bez wesela tym bardziej -> brrr.... siedzenie gdzieś w towarzystwie setki cioć i wujków władków. nie dziękuję - a co do mieszkania -> to nic tak nie cementuje związku jak wspólny kredyt hipoteczny na 50 lat ostatnie zfdanie mnie powaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so nice
Mark Twain powiedzil kiedys: " TO nie prawda ze zonaci mezczyzni widzac piekna kobiete zapominaja ze sa zonaci.wtedy sobei to najbolesniej uswiadamiaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammmmmmmmmmmm
WOW !!! to Twain pisał na naszym forum ??? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie a muzom...
I Najpiekniejsza Kobieta Nie Wszedzie Pachnie 13:52 masz rację nie ... my faceci, wolimy do tych piękności podchodzić z dużą rezerwą, bo jak już one coś wymyślą, to tylko nasz życie staje się coraz trudniejsze, żeby z takimi bzdurami polemizować, jak taka coś wymyśli, to matko! Ja np. stoję na stanowisku, że baba niech se gada ile wlezie, byle gotowała, prała i obciągała. Niech se gada, mnie to i tak jednym uchem wpada, drugim wypada. 13:53 ty też masz rację bo między uszami masz tak pusto, że wszystko co gada twoja baba wielokrotnie odbija się echem w tej twojej mózgownicy, zaczyna interferować i masz ból głowy jeszcze zanim do jakiegoś seksu dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangax
Czy to zakazany tatuaż??? Radek Kinior poznałem fajną laskę, wyszliśmy z impry wiecie taki ostry styl, mocny makijaż, trochę gotyk, w ogóle dosyć mocno zbudowana, choc z małymi mleczarniami no i w samochodzie amory, wiadomo chyba się zakochaliśmy bo postanowiliśmy się popieprzyć no i rozpinam jej bluzkę od dołu i ściągam gacie i nagle patrzę, że powyżej członka, tak około 2 cm od pępka ona ma dziwny tatuaż to coś jakby twarz wyszczerzona w złym uśmiechu od razu miałem skojarzenie z diabłem, odebrałem to jako ostrzeżenie od Pana uspokoiłem emocje i wyszedłem z samochodu pod pozorem kupna prezerwatyw, by już tam nie powrócić ale teraz myślę, że może przesadzam... może ten tatuaż był w sumie niewinny? zna ktoś? to była taka niemiła twarz, coś jak pomieszanie tej: :-D i tej :-o 13:15 meaaa laska ma tatuaż powyżej członka?? 13:16 to juz lepiej ...i nagle patrzę, że powyżej członka, tak około 2 cm od pępka ona ma dziwny tatuaż... ja bym sie tatuażem nie przejmowała tylko tym członkiem , którego ona ma!!!!! 13:16 Radek Kinior o cholera... dopiero teraz mi to uświadomiłaś skoncentrowałem się na problemie tatuażu, a tu... :-( 13:17 meaaa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy sa w koncu te andrzejki, jedni mowia ze dzisiaj inni ze jutro?? 13:47 sdasdsadsd ? 13:56 Alicja z krainy TUSK zobacz w kalendarz dzis sa imieniny katarzyny jutro andrzeja to kiedy andrzejki ? zgadnij Nawet jak premier mowi \"Dzien dobry\" to mu nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: mój mąż ma beznadziejne wąsy, krótko mówiąc jest WĄCHOLEM 13:04 kabaaaa i po co ten osioł hoduje te wąsiska, beznadzieja nie dość, że zaplątują mu się tam kawałki z zupy a on potem zapomina je usuwać i tam mu gniją, to jeszcze te wąsy mają ohydny mysi kolor podczas minetki mam wrażenie, że siedze okrakiem na kozackiej czapie z barana nawet Adam Małysz ma fajniejsze wąsy precz z mężami-wącholami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taki maly ruch, hę? Wklejac, dzieci, wklejac! Temat: Ozłoce tatusia 15:28 Bejbe Lilly Sepłnił moje gwiazdkowe życzenie.. otóż kupił mi...... zgadnijcie:P 15:29 Elizabetta paczkę draży kokosowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaret kici koci
topiki tasiemce spowalniają kafe, czy nie można ich poskracać 10:57 bardzo ciekawy temacik i np zostawić po ostatnie 1000 wpisów? przecież i tak nikt nie czyta tego od początku 10:59 Tamari wlasnie 10:59 bardzo ciekawy temacik przy okazji wyjmijcie mi tasiemca z tyłka, zrobił się ostatnio hardy i bezczelny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxsghsrjy
Temat: Jak poznać wielkość penisa 09:12 123onaszuka27 Witajcie dziewczyny. Jak poznać wielkość penisa po wyglądzie zewn faceta. Wpadam na same mikrusy, trochę większe od mojej garsci. A chcę mieć normalnego faceta ze średnim.... Mam 178 cm wzrostu i troche mało takie 10 cm ogonki. Zakompleksionym z góry dziękuję za pakudne uwagi. 09:14 powodzenia życzę 09:21 papapap Podobno, gdy palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego to masz szansę na duży rozmiar, no przynajmniej normalny. To ma świadczyć o większym poziomie jakiś hormonów w życiu płodowym. Wiem jak to jest sama tak szukałam, a teraz jestem z facetem niższym od siebie, ale za to prawdziwym bo ma tak z 17cm. Pozdrawiam 09:25 Rolnik sposób 1 1. podchodzis do chłopa 2. sciągos mu gacie 3. stawiosz pałke 4. mierzysz 5. dziękujesz za współprace sposób 2 1. podchodzis do chłopa 2. pytosz jakiego mosz chu.ja 3. dziękujesz za współprace ewyntualnia badosz czy podoł prawdziwe informacje (patrz sposób 1) sposób 3 1. śledzisz chlopa 2. jak wyciugnie fujare robisz zdjecie 3. w domu dzięki wyrafinuwanym technikłom kłomputerowym łokreślosz wielkość przyrodzenia dokładnościum do 0,001 nm innych chyba ni ma MOJA KÓZKA http://film.onet.pl/_i/film/r/racing_stripes /g/g15.jpg MOJE FURY http://www.amw.com.pl/images/rsm_products/01 _20_small.jpg http://tuningpower.pl/galeria5/2wiejskitunin g.jpg MÓJ URSUS http://www.kpdz.tychy.horsesport.pl/galeria/ traktor.jpg 09:25 podszywaczom dzięujemy Dlaczego faceci mogą szukać sobie kobiet z dużymi piersiami, ładnymi nogami, oglądać targi typu miss czegoś tam, a kobieta musia zakochiwać się w "kocie w worku". A potem z kąd te rozwody po paru latach. 09:26 podszywaczom dzięujemy Op. przepraszam, miało byś skąd. 09:27 taki tam jeden facet ja mam wskazujący takiej samej wielkości co serdeczny i mam 16cm więc to raczej nie działa :> ja słyszałem że podobno po nosie widać - im szerszy, albo dłuższy. Ale nie sprawdzałem bo mnie to średnio 09:28 movering po nocie ponoć albo po samochodzie jakim jeździ - podobno auto to przedłużenie męskiego penisa Była noc. Księżyc i cisza. On i Ona. On powiedział:- Tak? Ona powiedziała:- Nie. Minęły lata. I znów noc, księżyc i cisza. On i Ona. Ona powiedziała:- Tak? On powiedział:- Tak. Ale lata już były nie te. Wypijmy za to, byśmy wszystko w życiu robili w porę! gg1635899 09:31 123onaszuka27 17 to całkiem normalnie, nie potzebuję nie wiadomo czego, ale ma być co w ręku potrzymać. Nie jestem rozwydrzona i wynaturzona, mam chyba prawo być szczęśliwa w łóżku, zwłaszcza jeśli założę z nim rodzinę. 09:41 hahaha śmieszne Jakoś mój palec wskazujący jest mniej więcej tej samej długości co serdeczny, a długość we wzwodzie 19cm (ja - wzrost 171 cm, 60kg wagi) 09:47 tratatttruy Duży rozmiar buta. Będzie przynajmniej średni penis. Mi się sprawdziło zawsze ale to tylko 3 przypadki. 10:04 Z doświdczeniem Gdy weźmiesz go w rękę, to conajmniej połowa musi wystawać. gdy palkce się nie łączą - to jest odpowiedni rozmiar, bez mierzenia. 10:06 Z doświadczeniem Gdy weźmiesz go w rękę, to conajmniej połowa musi wystawać. gdy palkce się nie łączą - to jest odpowiedni rozmiar, bez mierzenia. 10:06 ciekawe czy ty autorko możesz się czymś równie bujnym pochwalić???? 10:09 mmmmmm Nikt Ci nie da takiej rady, bo takiej nie ma, osobiście raz spotkałam się z facetem ok 150cm nawet niższym, który miał 28 cm i to nie żart i był do tego dosyć sprawny, nikt na ulicy by się tego po nim nie spodziewał! 10:19 anianqnskw Kiedyś, gdy byłam młoda patrzyłam na krocze faceta w spodniach, i przekonałam się, że duże jądra często równa mały ptaszek. Wielkość nosa to chyba żart. Jedna prawidłowość jaką zauważyłam to średnie ptaszki są długodystansowe, a wielkie krótko pracują. 15:19 podszywaczom dzięujemy skąd te rozwody po klku latach życze ci żebyś poznała faceta z takim fiutem jaki cie się marzy i żeby cie bił i zdradzał. 15:26 vin (vin1980@o2.pl) Może spróbuj pytać wprost? Ja się przyznam - mam 18 cm może być? ;P 15:30 czekolada....... po aucie można poznać. Wielkość fury jest odwrotnie proporcjonalna do długości fiuta. 15:31 dresiarka (dresiarka@gmail.com) czekolada....... zaj**issssty tok myślenia to ja ffspółczuję żonom kieroffców tirów latek 15 z daleka moje foto: może kiedyś... 15:32 vin (vin1980@o2.pl) zapomniałem dodać - jeźdźę Smart'em ;P V 15:34 nie znowuuuuuuuuuuuuuuu po samochodzie jakim jeździ - podobno auto to przedłużenie męskiego penisa bosh to jaki ktoś ma samochód to jedo własna sprawa czy do cholery każdy musi jeździć maluchem ja nie chceee! wolę coś większego czy to oznacza że mam krótkiego i chcem sobie wydłużyć no kurrrrrwa dajcie spokój z tymi pierdołami, życie nie skupia się wokół kutasa. A co powiecie na przykład na to, że najwięksi amarykańscy j**aki jeżdżą mega długimi limuzynami Sam chciałbym taką jeździć myśląc bardziej pod kątem pomieszczenia jak największej ilości dup http://img363.imageshack.us/img363/9797/3164 wi.jpg 15:37 nie znowuuuuuuuuuuuuuuu http://www.inwestycje.pl/resources/1d (45).jpg 15:38 nie znowuuuuuuuuuuuuuuu nasz :/ http://www.gablotki.pl/wp-content/uploads/20 06/12/jeep-limuzyna-360.jpg 15:41 dresiarka (dresiarka@gmail.com) to od tshego zależy głębokość c*pki ? Od ffielkości bagażnika? latek 15 z daleka moje foto: może kiedyś... 15:41 pracownik telekomplikacji spadaj młocie. to jakiego facet ma penisa poznaje się po jego kobiecie. a jak ona chce wiedzieć wcześniej, to wystarczy że mu łapę w spodnie wsadzi i oceni czy jej pasuje. jak nie pasuje, to mówi; nie pasuje mi twój ch*j, idź dalej facet. 15:51 pracownik telekomplikacji spadaj młocie to było do mojego starego, bo znowu chce żebym mu lodzika zrobił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie super-śmieszne
ale odświeżę przy okazji ;) Temat: co on sobie mógł o nas pomyśleć? 19:09 165cm49kgggg idę z kolezanką po lekcj i po schodach i ona na caly glos oznajmnia mi że widziała kaczorowskiego w czerwonej koszulce (zasze chodzi w niebieskiej koszuli)ja n toże tez go widziałam i że wyglądał slicznie...potem wspominam że jemu to jest we wszystkim ładnie a on idzie za nami i glipui o się usmecha.... to nas nauczciel od wuefu...myslicie że pomyslał sobie ze jestesmy głupie puste paski co na niego lecą...??????????;-/ 19:10 kogutkaaaaaaaaaaaaaaaaao myslimy ze juz dobronocka w tv i pora spac. 19:11 kogutkaaaaaaaaaaaaaaaaao dobranocka 19:11 165cm49kgggg dlaczego dyskryyminujecie młodszych moz emoje problemy sa dla was DOROSŁYCH smieszne al etez kiedys byliscie młodzi.... 19:12 zamotna osia ahhahah ale glupie dzieciaki 19:12 kogutkaaaaaaaaaaaaaaaaao może poszukaj sobie forum odpowiednie dla siebie? 19:13 165cm49kgggg na forum odpowiednim dla mnie nikt normalnie niegada tylko kazdy sie ze sobą kłoci i sobie jaja robi wiec pytam tu 19:14 kogutkaaaaaaaaaaaaaaaaao no cóz tu podobnie 19:15 pomyslał sobie żeee mysle ze zrobiło mu sie miło.. 19:15 hellishbloodystorm (hellishbloodystorm@go2.pl) myślimy, że tylko on wie, co sobie pomyślał hellishbloodystorm nie żyje 19:16 165cm49kgggg no ale co sobie pomyslał????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_nikt_nick
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooobre
Temat: czy mogę poprosic Was o pomoc w napisaniu 14:21 Marta 12. 10 zdań na temat:Jak w dzisiejszych czasach młody człowiek postrzega wartosć zbiorów bibliotecznych ? 14:24 wulgarna_sucz Prosić możesz a czy Ci ktoś pomoże to już inna kwestia 14:25 jezu za jakie grzechy... wex sie k**wa za robote a nie na kafeterii siedzisz pindo mała 14:26 jezu za jakie grzechy... podaj adres to ci jeszcze posprzątam w pokoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooobre
C.D. 14:28 Marta 12. mimo takich wpisów nadal wierzę w ludzi 14:29 Marta 12. Wulgarna,wiem,jednak liczę na pomoc jakiejs dobrej duszyczki 14:29 BlackCoffee wiara czyni cuda :D 14:29 lejla24 My mimo takich wpisów też wierzymy że dzieci w końcu zaczna się uczyć a nie będą czekały aż sie za nie wszystko zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×