Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: wazne pytanie szybko 14:28 stoprocent czy ktos kto ma kamerke moze mnie widziec skoro ja jej nie mam???/ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre to powyżej.W ogóle usmiałam si!Dobry topik:D to i ja cos wkleje: :classic_cool:Czy to było u nas na forum????? :) :D - Problem z gumą! Pomóżcie! czy specyfiką gumy jest to że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam że spada mu nawet guma typu \"close fit\". Proszę o poważne odpowiedzi! - Musi u nasady takim zipem spiąć. - Albo cybancik na śrubkę. - Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam. - Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada. - Na lewą stronę? - Nie, do góry nogami. - To może niech założy sobie tez na jajka. - Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek. - A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże. - Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego. - Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie - Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy. - A z kolei mój chłopak używa rozmiaru xl i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi! - Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba. - W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam. - Mój facet ma odwrotny problem .Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis. - Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:09 enamorada \"Temat: Wkurza mnie nasza-klasa.pl 17:13 Malina truskawkowa Niby prawda ze smieszne to jak daja ludzie swoje fotki na tle auta lub domu,ale jakie fotki maja dawac???W piwnicy zrobione?? Mysle ze to normalne zachowanie,tak zyje tak mnie ogladajcie,smiesza mnie najbardziej jak babki sobie same widac z bliska robia fotki i szczerza te mordy z tymi wydymanymi nienaturalnie ustami na wierzch,albo robia pozy modelki .Ja nawet nie dalam fotki pod moim domem,bo po pierwsze by moze nawet nie uwierzyli ze mam taki dom(podobny do dody) A po drugie wiem ze ludzie sa zazdrosni wiec nie szukam sobie prowokacji do nienawisci 17:15 Malina truskawkowa acha i sama mam fotke na z wycieczki egzotycznej,bylam super opalona i fajnie wygladalismy z mezem na tle palmy 21:50 tania hania masz dom podobny do dody? O_O 00:12 gwiazdora no pewnie, z balkonami w ksztalcie cyców\" 13:31 do góry do góry do góry dział ciąża Temat: gdy facet nie dochodzi -- mozliwa ciaza? 17:58 bezimienna girl Ostatnio kochalismy sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, jednak ze wzgledu na straszne duchote i upal on nie doszedl. Czy jest mozliwosc mimo wszystko, ze moglam zajsc w ciaze? 21:57 cozachłop co to znaczy nie doszedł, jak nie doszedł do ciebie to nie bylo seksu i jak można być w ciąży.Jakiś on taki słabiutki, że nie może dowlec się do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo pooowiedz
temat:CO TO ZNACZY? BŁAGAM 12:56 xxxxxxxxxxxsssxx now we leave the world behind us. this moment we both share. 12:57 xxxxxxxxxxxsssxx chodzi mi o to we both share 12:58 gjdgfgsdasa teraz zostawiamy świat za nami.ten moment oboje zapamętamy 12:58 JA CHCE TERAZ MY żyjemy w świecie duchowym. W tym momencie my mamy szare buty 12:58 englishhhhhhhh teraz opuścimy świat podcinając żyły. To moment szczęścia dla Shakiry chyba jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"idąc do kina leciała wrona w podstawówce za taką składnię dostaje się pałę. I żadna grzybica pochwy nie pomoże." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawca anonimowy sekretarka mi poszła na macierzyński no to dałem ogłoszenie na nową przyszło trochę CV, kadrowa dała mi do przeglądania i jedno było rozwalające, a własciwie nie CV tylko list motywacyjny nie dość że napisany jakoś tak kaleko i z błędami, to na końcu taki tekst (przytaczam w oryginale): "Oprucz mojego entuzjazmu chcę dodać że jestem szczupła, zadbana i nie ma przeszkód dla mnie by pracować w godzinach poza etatem np: nocnych. Trenowałam gimnastykę i oferuję pełne oddanie dla nietypowych oczekiwań szefa, niezależnie od znajomości MS Łord (!!! ) i innych." faktycznie gimnastyczka! Gimnastykowała się jak cholera by "dyskretnie" zapewnić mnie o swojej gotowości do dawania d*py kurde, może ją wybrać? 11:50 hehehezx nieźle aż trudno w to uwierzyć. Myśli, że w życiu nadrobi wszystko piizdą i dupą 11:53 wanilliowe cipa jestem kiepska sekretarka w takim razie 11:55 i sie nie myli bo mozna wszystko nadrobic d**a i puzda 11:56 Eliza... MS Łord. padłam. A ile owa desperatka ma lat jeśli można zapytać? To będzie rozkosz, świadomy grzech, I twoja kara, twój bolesny chrzest. To będzie Opium na ciągły strach, najlepszy sposób by przestać się bać. To będzie koniec szukania win I żadna spowiedź nie pomoże ci. To będzie zdrada, tatuaż twój, Trucizna duszy I wielki tryumf mój... 11:56 czyjaś dama i wszystkim sekretara opinie psuje kvrwa jedna http://pl.youtube.com/watch?v=RsxAK8Lu0-o tylko ślady na piasku..... 11:57 ZAPROŚ NA ROZMOWĘ kwalifikacyjną, list motywacyjny nie uwzględnia wszystkich walorów kandydatki 11:58 i myslici ze znajdzie pracy ? zdziwicie sie 11:58 i myslicie ze nie mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test--test
(a@o.pl) mmammama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test--test
(a@a.pl)kksssssssssssk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: beznadziejne zaręczyny gnijaca panna mloda Wtedy to nie bylo takie proste. Nie wiedziałam co mialam robic- studia skonczone, jakas tam prace znalazlam, moje mieszkanie po babci stoi puste. Wydawalo mi sie, że skoro jestesmy tyle czasu razem to jakos to wspolnie sobie ulozymy. Byla miedzy nami od umowa, ze gdy skoncze studia to sie pobierzemy, choc teraz bardziej na to patrze tak, ze to bylo takie gadanie... Ja naprawde myslalam, ze my rozmawialismy o jego watpliwosciach. Samą mnie to troche skołowało. Dopiero coraz dziwniejsze powody (\"bo mi zabronisz jezdzic na deskorolce\"-fakt smialam sie z tego, ale tylko tyle) uzmyslowily mi, ze jestem robiona w konia. Nie chcialam zmuszac, ja po prostu bylam naiwna nie widzac jego rozpaczy w oczach na slowa o zareczynach. Synekdocha Nowy Jork Dziewczyno natychmiast od faceta UCIEKAJ!!! Argument z deskorolką... to jest jakieś niepoważne... głupotą dorównuje jedynie temu co moja koleżanka usłyszała od swojego faceta: \"Nie można z Tobą się zbakać i dla fazy biegać po bagnach!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weganizm to przeżytek - manifest skrytożercy 07:38 w54345m6754 Prawdziwy metroseksualny konsument 21 wieku nie powinien iść na kompromisy i pożerać wybiórczo żywych organizmów, wg. bliżej niesprecyzowanych kryteriów! Tak - rośliny też czują, oddychają, lubią się opalać i chcą żyć! Brzydzi mnie widok wychudzonego jarosza, chciwie pożerającego kilogramy niewinnego szpinaku i łypiącego podkrążonymi oczami znad miski w poszukiwaniu następnej ofiary. Delikwent taki myśli, że osiąga wyższy stopień ewolucji, tylko dlatego, że jego ofiary nie posiadają strun głosowych oraz ostrych pazurów. Z trawą zwisającą spomiędzy nienasyconych zębisk, triumfalnie obwieszcza podobnym sobie kanaliom (nie bójmy się użyć tego słowa), że właśnie pożarł jakąś nową odmianę stworzenia. Małą, bezbronną roślinkę, która nigdy nie wyrządziła nikomu żadnej szkody, ba! pracowała wręcz ciężko przez całe swoje wiotkie życie, zaopatrując ludzkiego szkodnika w tlen i dając wymierne korzyści zapachowe oraz wizualne. I jak skończyła? Tak! Skończyła w paszczy niewdzięcznego przeżuwacza-pasożyta! Apeluję zatem do wszystkich ludzi dobrej woli, katolików oraz całej reszty o powstrzymanie swojej żarłocznej chuci na wodzach wstrzemięźliwości i zachowanie zdrowego rozsądku a także o stosowanie zasad sprawiedliwości społecznej, wymyślonej jeszcze przed pojawieniem się ludzi na Ziemi. Mówiąc krótko - albo wszyscy albo nikt... ps. Zainteresowanych drugą opcją zapraszam do zapoznania się z arcyciekawym zagadnieniem ssania kamieni polnych, który to temat poruszę w następnym manifeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specyficzny rodzja humoru P
12:16 Julek Co to jest mineta? 22:34 to lizanie cipki 10:32 Julek Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specyficzny rodzja humoru P
W temacie 'przyłapani podczas seksu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca beeeee
Temat: Panowie prawiczki, jest akcja! 18:20 Jeden z wass Musimy coś z tym w końcu zrobić! Nie dołować się i czekać na cus tylko wziąć sprawę w swoje ręce i coś z końcu z tym zrobić 18:21 [zgłoś do usunięcia] możemy iść na kurwy 18:21 [zgłoś do usunięcia] Zróbcie polowanie na kafeterianki 18:21 [zgłoś do usunięcia] hehehe................. przeciez caly czas bierzecie "sprawy" w swoje rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
Temat: Chcialbym bardzo bardzo 20:06 ewrewr kupic pole naftowe i zostac szejkiem. Sa na to jakies kredyty? Gdzie najlepsze? 20:07 meaaa kup sobie szejka w mcdonaldzie i nie marudz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kocham księdza 22:26 Inkwizycja Dziewczynki kochane, wybaczcie moj kolokwializm ale strasznie p i e r do l i ci e z tymi haslami ze kazdy ksiadz ma tlumy wielbicielek i tlumy kochanek . To sa jakies mega bzdury Pozdrawiam 22:30 alienaa (aliena@autograf.pl) Jakbyś nie zauważyła, to zwracam Ci uwagę na to, że my nie pie**olimy, tylko żartujemy 23:48 jmw Nawet jak żartujecie to pie**olicie oczy wiście za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje faworyty
z kilku watkow: o nieudanym seksie, glupich wpadkach i o zboczencach... kiedyś na dyskotece pod gołym niebem poznałem fajna laske. Kiedy poszliśmy w ustronne miejsce i zaczałem jej wkładac palce do pochwy, wyczuełm w srodku cos twardego. Na moje pytanie co to takiego, dziewczyna bez zająkniecia odpowiedziała że to piłka tenisowa, którą trenuje sobie pochwe. Słyszałem o kulkach gejszy ale o piłce tenisowej. Do tej pory się zastanawiam czy w ten sposób chciala się tam zwezić, czy poszerzyć. Raz podszedł do mnie gość i mówi dzień dobry podając mi rękę. Początkowo myślałam że kogoś znajomego nie poznaje i podałam mu rękę. Po chwili on pokazuje mi jeden z palców tej ręki i mówi "przed chwilą miałem go w dupie..." kiedyś w sklepie z odzieżą szukała kreacji na wesele jakaś opasła kobieta. Opowiadała gdzie jedzie na to wesele i tak dalej , no i powiedziała:" Ja to bym chciała tak zabłysnąć na tym weselu!" i do tej wypowiedzi dołączyła układ horeograficzny polegający na rozłożeniu rąk... a że było lato i miała bluzkę na ramiączkach, to wszystkim ukazały się dwie niewygolone kępy z pod pach wyglądajace jak dwa olbrzymie chomiki angory !!! To zabłysnęła... Siedzimy z Mama w kosciele. Juz koncowka, ogloszenia parafialne, wiec obie przebudzilysmy sie z letargu i czujnie sluchamy... - dzisiejsza msza swieta zostala odprawiona w pierwsza rocznice smierci pawelka x..... /nagle cisza, slychac tylko jakis szept.Po chwili ksiadz ponownie sie odzywa - tym samym monotonnym, opanowanym glosem/: - nastapila pomylka, dzisiejsza msza zostala odprawiona w pierwsza rocznice urodzin pawelka x.... Ostatnio w pracy użerałam się ze współpracownikiem. Dyskusja tyczyła się kultury masowej, a zwlaszcza hiphopowych boysbandów z list przebojów, których on namiętnie słucha -a których ja zdzierżyć nie mogę. W pewnym momencie zadzwonił telefon, ja podniosłam słuchawkę i bezwiednie wrzasnęłam do niej: a co to za ziomalskie pieprzenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje faworyty
i jeszcze ten: Wczoraj przez przypadek słuchałam kilka chwil jedną z lokalnych stacji radiowych. Nie jest to mój styl bo muzyka, która jest tam puszczana przypomina mi raczej jakiś rzęzenie niefachowo zarzynanejk maciory zmiksowane z chrapaniem mojej tesciówki , którego słuchać mogę najwyżej przez 5 minut i to pod warunkiem, że jestem moco napita i wybolcowana przez fajnego chłopa. Jedną ze szlagierowych audytcji tego radia jest "Radio Randka". Program polega na tym, że ludzie, a właściwie najgorsze lamusy, zj**y genetyczne i capiące paszczury płci obojga dzwonią, coś tam ściemniają o sobie, nawijają innym niedoruchom makaron na uszy, podają numery telefonów i czekają aż jakiś fajfus czy flądra do nich oddzwoni. Można się naprawdę uśmiać słuchając niektórych dekli i panien np. "Część mam na imię Marek, jestem pogodnym, 50letnim skejtem (kumacie bazę?! 50letni skejt!!! Skąd oni takich biorą?! no skąd?!) chłopakiem, który szuka towarzystwa fajniutkiej d**encji, dysponuję zaj**ista deska i własną firmą w Reichu...Mój numer to.." albo "Część mamy na imie Mariola i Justyna mamy po 16 lat, szukamy chłopaków na ostre rżnięcie, w wieku od 20 do 25 lat, zmotoryzowanych z okolic .... Nasz numer to... Na sygnały i esemesy nie odpowiadamy" albo, ten mi się bardzo podobał, po głosie można było poznać, że to kawaler klatkowy, który cały dzień sterczy pod blokiem i czochra dżordża wlepiając zapite gały w "Catsa" czy w inszy "Peep Show" wygrzebany ze śmietnika ..Mówił z takim niby to cwaniackim, a w gruncie rzeczy lamerskim akcentem, którego nie sposób opisać "eeee...mówią na...eee.... mnie....Megaj**aka...albo... Siwy, eee szukam...eeee.... dziewczyny, eee tak ...eeee....miedzy 15 eeee....a 35 lat.Mój ...eee....numer telefonu to...Prowadzący pyta go - A nie chcesz nic więcej o sobie powiedzieć??- chyba zaskoczył go takim pytaniem, bo zaległa cisza w eterze. Po chwili "....eee no nie eeee...chyba nie....eee, skończyłem eeeee...zawodówkę eee...a własciwe to..eee. mnie..wyj**li bo...eeee..5 razy oblałem..eee.. obróbkie skrawaniem...no i ..eee... i mieszkam z jareckimi..eeee...na czarnowie a moje eeeee... hobby to eeeee...paka...i grzanie wódy...eee..z ziomalami..." I tak sobie tego słuchałem przez dłuższą chwilę i doszedłem do wniosku, że ci ludzie troche nielogicznie postępują. Jeśli już zdecydowałabym się, że w taki sposób chcę kogoś poznać, to po prostu słuchałabym tej audycji i w chwili kiedy spodobałby mi się jakiś głos i wypowiedź kogoś po prostu bym zadzwoniła, bez zbędnego umieszczania swojego ogłoszenia na falach radiowych...Chyba,że wszystkie te osoby, oszczędzają na telefonach komórkowych i liczą na to, że zostawiając swoje ogłoszenie nie będą musiały ponosić kosztów związanych z prowadzeniam na swój koszt rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami do wspólnego ciupciania...Bo wystarczyło posłuchać przez chwilkę tego radia i okazałoby się, że najlepiej by było gdyby osoby dzwoniące do radia wymieniły się miedzy sobą numerami telefonów. Wydawało mi się, że większość pasuje siebie idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Czy kobie podczas robienia loda lubi czasem dostac z plaskacza aby sie poczula 19:34 Tomasz z Lubertowa Dolnego jak suka? 19:36 idźka A Ty podczas robienia minetki, chciałbyś dostac z kolana w szczękę? 19:37 pppppppppppppppppppppp albo w jajka, zeby poczuł się zdominowany:d:d 19:39 mikola odpowiedz: nie, nie lubimy 19:43 Tomasz z Lubertowa Dolnego Ok. Dziekuje serdecznie za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:07 biały śnieg nie wiem co mam zrobić, bo chyba się w nim zauroczyłam, on jest cudownym człowiekiem o wielkim sercu ale został potraktowany jak śmieć i stracił wiarę oraz zaufanie ... jesteśmy grubo po 20stce, fizycznie mu się podobam ale on już przez tą ex- idiotke chyba on już się nigdy nie zaangażuje i czarno widzę przyszłość naszej znajomości bo wygląda na to, że mogę być dla niego tylko dobrą koleżanką 16:18 [zgłoś do usunięcia] biały śnieg a moze tu jakiś facet się wypowie? 16:33 [zgłoś do usunięcia] glos rozsadku jestem facetem a jak brzmi pytanie? 16:34 [zgłoś do usunięcia] biały śnieg napisz jakie będą wyniki w multilotku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhasdkweioruwek
Temat: na co zawsze szkoda wam pieniędzy? ovecna na tace pysk Mi zawsze szkoda kasy na dziewczyny dlatego nie mam zadnej józio na majtki. bo jak ich i tak nie widać , nikt podziwiac nie bedzie to po kiego je kupywac? a mi kabel USB na co ?...nie wiem skad sie to bierze ale zawsze zal mi wydac na siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kto jeszcze nie chce mieć dzieci? 17:00 black velvet - dzieci równa się zero prywatności dla rodziców - załamanie się pożycia erotycznego^^ - dzieci potrafią być okrutne więc wolę to sobie oszczędzić - często po porodzie poartner schodzi na dalszy plan więc wolałabym tego uniknąć - nie chcę żeby mnie ktoś nacinał - żeby się na mnie wydzierał - dzieci potrafią byc niewdzięczne - przed i po porodzie nie można uprawiać seksu, co daje łącznie około 3-4 miesięcy wstrzęmięźliwości. A jeśli ciąża jest zgrożona to nawet całą ciążę plus po. 17:03 Niespokojny Darek No trudno, zawsze możesz kupić sobie dużo psów i jak Wioletta Willas jeść z nimi z jednej miski 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everytime We Touch
podniose moze ktos cos ma do wrzucenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt :classic_cool:🖐️ Całe lata tu nie byłam. Co nowego? I pod jakim starym nickiem mogę Cię znać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Płakać mi sie chce 00:04 płatek śniegu na pustyni Gobi Poproszę o kwiatka, łapke albo chociaż jakieś "spie**alaj" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozef k
Temat: jakie macie plany na weckend majowy?? 13:21 taka mała ciekawska temat jak wyżej chyba to już jeden z ostatnich dzwonków żeby coś rezerwować pytam bo sama nie wiem do końca na co się zdecydować 13:22 [zgłoś do usunięcia] bedziemy odswiezac na kafe, jak co roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×