Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość jozef k
Temat: złe układy z kotem 09:11 całkiem_inna_ja Moja kotka sika ostatnio na różne rzeczy. Sika na materac od łóżka dziecka, na dywaniki w łazience. Mam wrażenie, że zaczyna się robić złośliwa.Im Ją bardziej gonię, krzyczę, przeganiam - tym efekt odwrotny. Również rzyga - na poduszki na których śpimy, na poduszki na tapczanie. Oczywiście nie oddam Jej, ale ... nie czuję miłości...itp its 09:12 [zgłoś do usunięcia] zadzwoń po super nianię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liuliul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Powiedzcie mi jak to jest kiedy 17:32 no nie znam sie za bardzo on konczy w srodku? Kochaalm sie tylko raz, wiec nie jestem doswiadczona, on skonczyl na zewnatrz. Zastanawiam sie jak to jest jak konczy w srodku, i co mnie najbardziej zastanawia, jak poznac ze dochodzi gdy skonczy w srodku? sorki byc moze dla niektorych pytanie wyda sie smieszne, ale nie ukrywam ze jestem nowicjuszka 17:34 [zgłoś do usunięcia] jeszcze dodaj że stosunek przerywany to jedyna metoda antykoncepcji jaką stosujecie .... 17:44 [zgłoś do usunięcia] cvcv fajne uczucie jak kończy w środku i czujesz takie pulsowanie jego członka, najgorsze jest to jak z wycieka ta serma 17:44 [zgłoś do usunięcia] krzysiu 23 że stosunek przerywany to jedyna metoda antykoncepcji jaką stosujecie to nie jest metoda .. Plyn przedjekujacyjny zawiera plemniki , a wiec wcale facet nie musi dojsc by laska została zapłodniiona .. Wystarcza te plemniki z plynu ktory sie wydziela , a jak wiadomo do zapolodnienia wystarczy jeden plemnik.. ...... 17:50 [zgłoś do usunięcia] Agent123 (agentsmith1@wp.pl) Krzysiu, powiem więcej. Żeby doszło do zapłodnienia, wcale nie jest potrzebny stosunek. Wystarczy jeżeli krople nasienia spadną lub spłynął na brzoskwinkę. Smith. Agent Smith. 17:52 [zgłoś do usunięcia] krzysiu 23 Wystarczy jeżeli krople nasienia spadną lub spłynął na brzoskwinkę. tak ładtwo to chyba sie nie zachodzi .. 18:00 [zgłoś do usunięcia] jeden plemnik Tak, tak, wystarczy jeden plemnik? To dlaczego w 1ml spermy musi być ich aż conajmniej 10 - 20 mln żeby do zapłodnienia doszło bez przeszkód? 10mln a jedna sztuka , to różnica chyba, nie? 18:10 [zgłoś do usunięcia] ja Krzysia popieram wystarczy niewiele...znam sytuację, gdy kobieta wyjeżdżała za granicę, wróciła do domu, wybzykała się z mężem i natychmiast zaszła w ciąże no cóż...niby nic dziwnego tyle,że oboje są Polakami a dziecko urodziło się czarne... co się okazało? żona zdradziła? nie!! mąż poszedł do prostytutki i jakimś sposobem sperma wcześniejszego klienta znalazła się za pośrednictwem \"wiernego męża\" w biednej kobitce :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
Temat: Jesteście zdania, że powinno się mieć jeden perfum na całe życie czy różne??? laska zostala niezle styrana za brak znajomosci jezyka polskiego, a na swoje usprawiedliwienie miala: "przepraszam, jestem debilką i nie umiem po polsku wszystkiego bo mój pradziadek ze strony ojca był czechem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
leeee to byl niestety podszyw 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ost.2 zdania cytatem roku
Temat: Tylko gra? Przetrzepałam gg męża i nie mam wyrzutów sumienia. 13:37 to mnie wkurzył Zaraz wróci ze sklepu i dostanie po pysku Piknęło mi coś na pasku na dole więc odruchowo otworzyłam wiadomość. Jakaś panna wypisuje jak to się stęskniła i w ogóle, gdzie JEJ ciacho. Noż k**wa! Mój szanowny małżonek gra w jakąś sieciówkę i...bierze w tej grze ślub. Na konto tego ślubu lukrują sobie z laską, jakieś zakochane emotikony posyłają ... Jak wy to widzicie? I tak mu walnę ale chcę znać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juditka___2
Temat: __arletka...._____ 17:49 gumowy terminator ma dzis pierwszy dzien miesiaczki chodzi caly czas bardzo zla wy tez tak macie kobiety? juz nie wiem jak sobie z nia poradzic 17:51 [zgłoś do usunięcia] Faceton staraj sie podczas wszystkich kontaktow slownych kiwac glowa na tak i wszystko potwierdzac 17:52 [zgłoś do usunięcia] gumowy terminator ale ona caly czas wmawia mi ze ja zdradzam czy w takiej sytuacji tez mam kiwac glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: atrakcje na weselu 1 2 3 » 7 | następna » Skocz do: 14:52 roza_pustyni wesele do wesela podobne, bo są stałe elementy które na każdym weselu się pojawiają, ja chciałabym aby nasze było \"uatrakcyjnione\", dlatego ciągle coś wymyślam, a może Wy mi podrzucicie coś co zaskoczy gości... albo zbierzmy w tym miejscu nasze wszystkie pomysły... moje pomysly: -kosciol i sala pieknie przyozdobione -organista w kosciele bicie dzwonow po wyjsciu z kosciola - ojciec prowadzacy mnie do oltarza -chlopiec niasacy obraczki na poduszce -dziewczynka sypioac kwiatki przede mna i moim tata -kwiatki sypane na wyjscie z kosciola -tunel zrobiony za pomoca gosci tzrymajacych dlugie roze tworezac w ten sposob piekny rozany tunel, jednocxzesnie gdy bedziemy pod nich przechodzic beda sypane kwiatki - rowniez pod kosciolem - biale golabki, ktore poda nam kominiarz na szczescie - tort pietrowy z racami rozlozonymi na lustrach , wwieziony przy zgaszaonych swiatlach -wybuchajacy balon z ktorego wysypie sie 80 malutkich balonikow- wybuchnie podczas pierwszego tancu, wowczas foscie beda stali dookola nas w koleczku -dedykacje piosenek -dla rodzicow kwiaty w czasie podziekowania, myslimy tezo swiadectwie dla idealnych rodzicow -konkurs karaoke -zabawa\"kareta\", przegrany pije kieliszek wodki za kazdym razem -prezentacja multimedialna z calego okresu naszego chodzenia, gdzies 20-25 zdjec -ksiega zyczen, ktore beda czytane podczas oczepin i zyczenia ktore zostana wyczytane obliguja te osoby do zatanczenia z para mloda -prezenckiki dla gosci-male paczuszki czekoladek, samodzielnie zapakowane na znak podziekowanaia za przybycie. czekoladki beda mialy wydrukowane papierkach, na ktorych umiescilam nasze imiona i sklad czekoladek: 100% milosci. -podczas podziekowania rodzicoom, goscie tancza w koleczku i trzymaja zapalone zimne ognie(ponoc stwarza topiekny efekt) - wspólne zdjęcie przed wejściem na salę - samodzielnie mówiona przysięga - swiadkowa bedzie czytala wiersz na blogoslawienstwie czy cos dorzuciecie,??? wogole jak podoba sie wam moj pomysl???? ............. tu pojawiają się wpisy krytykujące i wyśmiewające autorkę, m. in.: 15:24 [zgłoś do usunięcia] solar ten twój przyszły mąż to ma coś do powiedzenia czy to jakiś pantofel????? zaden normalny facet nie zgodzi się na taką szopkę a normalna kobieta na taki kicz. proponuję jeszcze żeby białe gołabki siedziały przy każdym talerzu a bigos był przybrany różami.... ..................... 15:42 [zgłoś do usunięcia] roza_pustyni JASNE, BOMBA POMYSL,A MOZE CO KIELISZEK POSTAWIE FIGURKE KOTA CO????ALBO NA PRZEMIAN KOTA I PSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez na lotnisku
wklejam wszystkim ku przestrodze zeby nie zabierali wkladek silikonowych na lotnisko :P Temat: mam glupi problem 09:59 zosieńńka za 3 dni wylatuje na wycieczke do turcji wiem ze na lotnisku przeswietlaja czy sie nie ma broni i takie tam ja w staniku mam wkladki silikonowe czy to widac na takim monitorze ,moga mnie oskrzyc ze mam narktoyki?? 10:10 [zgłoś do usunięcia] Pisuardesa. NIE NIE Zakladaj wkladek bo te promienia ktore przeswietlaja cycki sa tak mocne i gorace ze sylikon sie topi z miejsca iwycieknie ci na brzuch i kolana i na stopy no i mozesz sie wtedy przylepic do podlogi i sie spoznisz na samolot i taki bedzie finisz wycieczki . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się namówić
Temat: Widziałem Murzynkę 23:39 Włodzisław Miała ogromne sztuczne usta i wielkie piersi stojące i nieporuszone jak posąd syrenki. Gościu obok autentycznie dumny a mnie sie autentycznie zrobiło/niedobrze. Masakra. Dziewczyny nie dajcie sie namowic na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:14 [zgłoś do usunięcia] hippek Ja raz otwieram windę a tu na środku duża, męska kupa z powtykanymi w nią zapałkami śmieszy tumani przestrasza... 15:25 [zgłoś do usunięcia] kochankaaaaa A po czym poznałaś, że to była męska kupa? 15:36 [zgłoś do usunięcia] hippek Bo była wielkości małego dziecka... 15:43 [zgłoś do usunięcia] kochankaaaaa Myslałam, że po smaku ps. a może zrobiła je wieeelka kobieta?? 15:46 [zgłoś do usunięcia] hardXxX pewnie ja zrobil Yeti ************************************************ 20:50 [zgłoś do usunięcia] Innesia ja opowiem coś co potwierdza teorię grzecznych dresów.To nie był zboczeniec.Przysiadł się do mnie ok.20 letni wielki dres,w autobusie i zapytał grzecznie czy się z nim umówie.A ja go zapytałam czy daje mi prawo do odmowy.On na to ,że tak.Więc ja powiedziałam,że w takim razie skorzystam z tego prawa.Cały czas miło się do niego uśmiechałam a on zaskoczony zapytał czy w takim razie SAM SEKS WCHODZI W GRĘ! Kiedy powiedziałam,ze nie PRZEPROSIŁ i zaraz potem wysiadł. ************************************************ 16:54 [zgłoś do usunięcia] kratka3 Raz w swoim własnym bloku spotkałam obcego gościa który szedł od windy i przechodząc koło mnie powiedział "niespodzianka!". Nie wiedziałam o co chodzi trochę się zmieszałam, podeszłam do windy chwyciłam za uchwyt od drzwi żeby je otworzyć... ...uchwyt był cały w spermie ************************************************ 15:18 [zgłoś do usunięcia] Ilaa (lusiaszyb@o2.pl) A ja we wtorek wracałam tramwajem do domu... już idąc na przystanek widziałam, że jakiś świr idzie za mną i sie dziwnie gapi.... W tramwaju pobiegłam do pierwszego wagonu- on za mną. Akurat odebrałam zdjęcia z wakacji, chciałam obejkrzeć, ale widzę, ze ten gość stanął akurat za mną i mnie obserwuje... stał mi nad głową..... i dziwnie się kręcił... Gdy na jednym przystanku otwarły się drzwi, ten kretyn włożył mi papieros w ucho i wyskoczył... Papieros na szczęscie nie był podpalony.... Poczułam się okropnie... wiara się na mnie gapiła- jakbym to ja była nienormalna, serce biło mi jak szalonej.... Jakoś wróciłam do domu... Czy ludzie na prawdę nie mają co robić?! ************************************************ 12:45 [zgłoś do usunięcia] myhahaha Wracałam sobie z kumpelą z nad wody i w pewnym momencie wskoczyłyśmy w krzaczki - ona siusiu a ja zmienić podpaskę. Idziemy sobie dalej drogą, patrzymy a tu naprzeciw nas jedzie rowerzysta i trzyma w ustach moją podpaskę tą którą wyrzuciłam w krzakach ! SZOK ! ! ************************************************ - Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać. - Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz. ************************************************ Odkryłem na ge portal czasoprzestrzenny jawny dowód na istnienie równoległych wymiarów oraz nieciągłości czasu! Tym samym jak mniemam burzę teorie względności. Gdzież mam się zgłosić po noblum- nagrodum? musisz jechac do Szwecjum lecz wczesniej porozmawaiac z szanownym komisjum od rozdawania nagrodium. ************************************************ 21:53 [zgłoś do usunięcia] pozdrawiam środkowym palcem No. I czasem jeszcze se włożę 2 bułki pod bluzkę Jako że mam małe tzytzki to z tymi bułkami wyglądam całkiem spoko Jeszcze mnie nigdy nie złapali 21:59 [zgłoś do usunięcia] święta krowa Jako że mam znajomość w kilku kerfurach Powiem moim znajomym po fachu żeby uważali na kurdupla bez tzytzków Bułki też czasami potpietrole ale to dla tateły żeby nie mówił że się nie dokładam do życia Ide już stont bo śmiać mi się chce z Waszych niskich stanowisk Do jutreła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelna marisha
temat: dziewczyna mojego brata! 01:53 hugobgrand dlaczego dziewczyna mojego brata nie pociąga mnie sexualnie tzn. tak jakby była moją siostrą? 01:54 [zgłoś do usunięcia] przerwa miedzy palcami 90 moze nie ma tzytzków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w sieci
Temat: czy to możliwe, bo ja sie nie znam 19:51 niewielka Czy to możliwe, że kobieta rodzi dziecko w sobote o 6.22 i idzie z nim do domu o 16?? a położna przychodzi przychodzi w poniedzialek mowic jak sie nim opiekuje itpe.? dodam, że sytuacja miała mieć miejsce w Angli 19:57 Pomarańczowy Skurwysyn No, a jak ty myślisz ? Przecież o 17 jest Tea Time i musi podać herbatę mężu, nie ma to tamto. Poród czy coś nie usprawiedliwiają zaniedbania odwiecznej, angielskiej tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk.............lk
13:23 [zgłoś do usunięcia] cieszyc sie czy... czy na podstawie takiego pytania mozna cos o tym czlowieku powiedziec? 13:27 [zgłoś do usunięcia] depeche15 tak. na podstwaie tego pytanie moge z pewnoscia stwierdzic ze twoj mezczyzna ma problemy z sercem i ukladem krwionosnym, ma ukryty fetysz czerwoej szminki i lubi muzyke elektroniczna. ponadto uwielbia zelki Haribo. jedno male zdanie, ale tyle mowi o czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym walczysz miska
Temat: UWAGA UWAGA LADACO TO STARY PEDAŁ 07:27 Kant dupy To kłamstwo!On wcale nie jest taki stary 07:29 ladaco no stary to ja wogóle nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony brat to pewnie
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tematy » Data Odp. Temat Autor 16:25 0 RUCHAM PSA JAK NIE SRAM SZOKE CO SIE STALO + 16:25 0 chyba ktoś zaatakował forum hsdgccc + 16:24 0 GIMP, zna ktos ten program? mam problem gimp20 + 16:24 0 CO ROBICOE TERAZ? FGHFGH + 16:24 0 Co się dzieje z topicami.. Teraz bedzie czeba gadac w tematach xD zal peellll łohoho + 16:24 0 POROZMAWIAJMY TEMATAMI. W NAZWACH TEMATOW WYMIENIAJMY SPOSTRZEZENBIA SFGFGDDFG + 16:23 0 CO SIE DZIEJE Z KAFE??? NO LUDZIE CO JEST GRANE? bo sie załamie/ + 16:23 0 REFERAT POPIELUSZKO parapp3577777 + 16:23 0 MOJE ZDJECIA NAGO OCEN PAULA1987. + 16:22 0 zróbcie coś do k**** nędzy, bo chcę na mój topik wejść! wkurwiona już tym wszytskim + 16:21 0 JESTEM MODKĄ I NAPIERDALAM W DELETE AŻ MI SIĘ TIPS UŁAMAŁ MODKA Z TIPSEM + 16:21 0 W sobote przychodza do mnie kumpele na halloween.Macie jakies pomysły co robic?? all my dreams fall down + 16:20 0 Co zrobic? sprobowac czy nie? Kasiaaa___ + 16:19 0 ale za to usuwaja jak leci róbcie cos z kafe a nie z topikami!!!!!!!!!!! abnegatlka + 16:17 5 czy macie tez pociete tematy jak ja?? O no jak jak + 16:16 1 mylki wypierdalaj reer + 16:16 1 Do roboty pasztety, kurwa jebane Pomarańczowy Skurwysyn + 16:07 0 komputer ! help! cosiedzieje + 15:57 0 pisz swoj tekst iiooo + 15:56 0 gdzie znajde wczorajszy odcinek ROZMÓW W TOKU jbjhvgh + 15:54 0 Ignoranci! Nie doceniacie prawdziwie mistrzowskiej sztuki! Adasiu Mickiewicz + 15:54 0 tymczasem sie przenies iiooo + 15:53 0 Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.Tymczasem przenoś moję duszę utęsknioną Adasiu Mickiewicz + 15:53 0 juz ci adas podziekowalismy wypad iiooo + 15:52 0 Dany Decoy - Blokersowi chapaj dzidę bo będzie zazdrosny. I pierdol się gnido! Voilaren + 15:52 0 Adas wypad z tym tekstem aaaaaio + 15:51 0 I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za wrócone życie podziękować Bo Adaś Mickiewicz + 15:51 0 Idziemy oglądać Rozmowy w tłoku! Pierwszy raz spopkojnie je obejrze, bez kafe! Ja moge byc nr.1 + 15:51 0 iiiii ffggggggg + 15:51 0 Voilaren, więc uważaj bo i Ciebie zaspermię....chlipchlap dany decoy + 15:51 0 A co z podszywaczami ?????????? beksa kasssssssssss + 15:51 0 Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę Adaś Mickiewicz + 15:50 0 Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem Adaś Mickiewicz + 15:50 0 SAM WYPIERDALAJ milky way + 15:49 0 ahoj, Danny, mam nadzieję, że w razie czego mnie złapiesz.. co? Hinatka + 15:49 0 PROSZĘ O POMOC! PROSZĘ GŁOSUJCIE + 15:49 0 Milky way...ale to komplement, o co biega? Dany Decoy + 15:49 0 Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Adaś Mickiewicz + 15:48 0 I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Adaś Mickiewicz + 15:48 0 Wstydze sie mezczyzn, wszystkich. ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa 16:34 0 a tak w ogole to Wesoly nam dzis dzien nastal D i tak nie wyswietli + 16:34 0 jak zacznie dzialac wkleje wam te wszystkie bzdury co teraz wypisujecie wklejka jajka + 16:33 0 do jutra bedziemy czekac az naprawia precz z komuna luisdefajnes + 16:33 0 do tej od halloween wyjdz z kumpelami przebrana i rozdawaj cukierki i tak nie wyswietli + 16:33 0 persona lub fapersona sealquila + 16:32 0 własnie kurwa przestancie pisac 3eeeeeeeeeee + 16:31 0 a moze byscie przestali pisac to przestaniecie zapychac serwer i szybiej pójdzie dddddeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee + 16:31 0 ALLAH AKBAR! i forum pierdolnęło! Saddam...... + 16:30 0 dlaczego Someone11 + 16:30 0 Alkaida Napadla na Kafeeeeeee drhgaerh + 16:29 0 co tu sie kurwa dzieje anouk86 + 16:28 0 helołka, właśnie rozpierdalamy to forum jako zagrażające interesom kraju agęci z CBA + 16:28 0 adAWscbU xtyrwvunya + 16:28 0 jeden dzien mnie nie bylo a tu takie dziwy? halo, czemu nie ma odp do tematow? ciotella + 16:26 0 w środku link do mojej ostatniej naprawde ostrej i goracej sesji ossstra sunia 19 lat + 16:25 0 hujniaaa z koksemmm hujniaaa z koksemmm 16:40 0 ejjjj ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ pedzik + 16:40 0 to juz jest koniec nie ma juz nic, jestescie wolni mozecie isc i tak nie wyswietli + 16:39 0 sie pytam bo mnie sie otworzyc nie chce ten sex to gdzie + 16:39 0 nie lubie wisły kraków jebać wisłe i policje + 16:37 0 Zapraszam na bzykanie http//lsex.pl/3wk3fv emi113 + 16:37 0 cicha noc swieta noc pokój niesie ludziom wszem a z piecyka zapach piernika.... cojijinka + 16:37 0 szkoda ,że najbliższy dom kultury jest w sąsiedniej wsi / współbójczyni + 16:37 0 hahahahaha co tu sie stalo?????????? biedra + 16:36 0 jezeli kafe nie odpali popełnie samobója skaczac z domu kultury współbójczyni + 16:36 0 Nie rozdawac ,czylko prosic ludzi o cuksy xD fajnie ze ktos odpowiedizał xD + 16:35 0 móglby ktoś mi powiedzieć co to znaczy? - angielski aoifnaiofnhiahnfaf + 16:34 0 a tak w ogole to Wesoly nam dzis dzien nastal D i tak nie wyswiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppaaa..
dla tych, co śledzą każdy ruch na kaffe- moze dadzą upust swoich sił tutaj. Nie beda zaśmiecać innych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstaw piątke
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione na Kafe
topic: Wasze toaletowe wpadki Idę do domu przed klatką na trawie widzę psa sąsiada który sobie kupke robi.Myślę sobie szczęściarz.Wpadam do domu.Wpadam do wc siadam na tronie. Tylko czuje jak coś wychodzi ze mnie czyniąc mi olbrzymią ulge.Nigdy tego nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancake sweet
czas podniesc :classic_cool: Co to za insekt?????!!! 14:04 GirlRosee "Nie mogłam go zabić a gdy to zrobiłam szczelił" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczacy nick
Czyli warto było było założyć ten topik. Wracam sobie z pracy i mam coś do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszny wstyd na przyjęciu
Dorian 30 lat Bylem ostatnio na przyjeciu imieninowym u znajomych i wypilem za wiele i zdarzylo sie tak, ze przypadkiem polizalem penisa kolegi Jak można przypadkiem... polizać penisa innego faceta? Pomylił ci się z kiełbasą z grilla czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markasierka
lubie gang bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
Glixe - ja poczytałam, powspominałam :D kiedyś na cafe było wesoło :) czy nikt już nie pisze śmiesznych tekstów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×