Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

N/C :P \"Temat: przewodnik najgorsze prezenty pod choinkę 21:33 free Willy Ja raz dostałam od mojej siostry perfumy. Były tak straszne, że myślałam, że się zrzygam,zdziwiło mnie to bardzo, bo moja siostra idealnie trafia w mój gust i wszystko co od niej dostaję jest świetne. Ale nic, pomyslałam i wstawiłam je gdzieś na półkę. Moja siostra, która na stałe mieszka za granicą, przyjechała do Polski na Gwiazdkę, więc pomyślałam, że jak zobaczy, że nie używam tych perfum to zrobi się jej przykro. więc poszłam do piwnicy i wypsikałam tam pół butelki. Potem na kolację wigilijną też sie popsikałam tymi perfumami. Wszyscy pociągali nosem, bo rzeczywiście capiły, ale ja nic. W końcu moja siostar mówi: Aneta wybacz, ale czym Ty tak śmierdzisz???? Ja oburzona, powiedziałam, że perfumami, które od niej dostałam. Moja siostra popłakała się ze śmiechu i wyjaśniła mi, że ona mi je wysłała, żebym nimi co najwyżej w kibelku psikała, bo zapach był trwalszy od formaliny chyba\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy raz -poważnie 16:35 ceeeemka20 ostatnio z moim chłopakiem sie kochalismy to był nasz 1 raz, jakos dziwnie czułam kiedy we mnie wchodził , cos tak jakby pukało tam w srodku wystraszyłam sie, ciagle byłam spięta bo nasłuchałam sie ze to boli, ze krew.. nie było krwi.. a dosyc gleboko we mnie wchodził i juz nie wiem czy jestes dziewcica czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Czy wasi rodzice nadal to robia??????????????????? 16:32 TROSZKU Tak sie przygladam moim starszym(mama-53l,tato- 60l)i tak sie zastanawiam czy oni jescze to robia i jak czesto.Taka zwykla ciekawosc.Oczywiscie wydaje mi sie,ze oni to sa istioty aseksualne i zrobili to tylko raz przez przescieradlo z dziurka,w ciemnosciach, w celu wylacznie rozrodczym. Wiem ,ze to moze brzmi glupio,ale czasem mi takie dziwne mysli po glowie chodza...Czy Wam tez? 19:12 Oj dziecie dzieci... Powiem wam na uszko, że........................................................... na pewno wasi rodzice sie kochają i nie widze w tym nic nadzwyczajnego, wprost przeciwnie to bardzo dobrze o nich swiadczy, są pelni zycia i korzystaja z niego, dlaczego wg was mają sobie odmawiać sex-u ? Jeżeli chodzi o antykoncepcje to wg ciebie po 50-tce nie mozna zajść w ciążę ? Troche kochanie poczytaj na ten temat i... się zdziwisz. Kazda kobieta przechodzi w róznym okresie klimakterium. Nie wiem czy wiecie, że mężczyźni przechodzą też andropauzę? Wiem, że 70-latkowie tez nie stronia od sex-u - to tak na marginesie , no ale pozyjecie zobaczycie jak to jest Warto czytac, czytanie nie boli , pozdrawiam 19:13 Ewa-45 kobiecie przeważnie komórek jajowych wystarcza na mniej wiecej 45 lat życia , więc Twoja mama urodziła się nieźle zaopatrzona całkiem możliwe, że będziesz miała tak samo \"kluczem do zbudowania zdrowego trwałego i szczęśliwego małżeństwa na całe zycie, są oczy szeroko otwarte przed ślubem i na wpółprzymknięte później\" 19:15 oby nie bo do tego mój dziadek jest bliźniakiem 19:18 idiotka a ja jestem wodniczką nie jestem moderatorką 19:23 rzeczywiście idiotka z Ciebie... mój dziadek ma brata bliźniaka... 19:27 idiotka no to trza było tak od razu napisać POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: przewodnik najgorsze prezenty pod choinkę (to zreszta skarbnica roznych perelek :D ) Minka Moja znajoma ma dwie ciotki, stare panny (siostry), które mieszkają razem i lubuja się w różnej maści badziewiach Potrafią dać w prezencie firanki sprzed 20 lat, bluzki, które same nosiły dekadę... Ale tego nikt nie przebije - dostała od jednej z nich uzywane rajstopy, takie zwykłe cienkie, beżowe, jakie można kupić za 2 zł w kiosku, UWAGA - z wielką dziurą na udzie i lecącym oczkiem w drugiej nodze, z tekstem \"Zacerujesz sobie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to jest ...........
Cytat z Kwa: "Jestem kobietą szczęśliwą. Rano wstaję razem z moim mężem i gdy on goli się w łazience, przygotowuję mu pożywne kanapki do pracy. Potem, gdy całuje mnie w czoło i wychodzi, budzę naszą piątkę dzieciaczków, jedno po drugim, robię im zdrowe śniadanie i głaszcząc po główkach żegnam w progu, gdy idą do szkoły. Zaczynam sprzątanie. Odkurzam, podlewam kwiatki, nucąc wesołe piosenki. Piorę skarpetki i gatki mojego męża w najlepszym proszku, na który stać nas dzięki pracy Mojego męża, i rozwieszam je na sznurku na balkonie. W międzyczasie dzwoni często mamusia mojego męża i pyta o zdrowie Swojego dziubdziusia. Teściowa jest kobietą pobożną i katoliczką, znalazłyśmy wiec wspólny punkt widzenia. Po miłej rozmowie, jeśli już skończyłam pranie i sprzątanie, które dają mi tyle radości i poczucie spełnienia się w obowiązkach, idę do kuchni i przygotowuję smaczny obiad dla naszego pracującego męża i ojca, który jest podporą naszej rodziny i dla naszych pięciu pociech. Kiedy już garnki wesoło pyrkoczą na gazie, a mieszkanie jest czyste, pozwalam sobie na chwile relaksu przy płycie z Ojcem Świętym i robię na drutach sweterki i śpioszki dla naszej szóstej pociechy, która jest już w drodze, a którą Pan Bóg pobłogosławił nas mimo przestrzeganego kalendarzyka, co jest jawnym znakiem Jego woli. Nie włączam telewizji, ponieważ płynący z niej jad i bezeceństwo mogłyby zatruć wspaniałą atmosferę naszej katolickiej rodziny. Czasami haftuję tak, jak nauczyłam się z kolorowego pisma dla katolickich pań domu, albowiem kobieta nie umiejąca haftować nie może się w pełni spełnić życiowo. Kiedy moje dzieci wracają ze szkoły radośnie świergocząc, wysłuchuję z uśmiechem, czego dziś nauczyły się w szkole. Opowiadają mi o lekcjach przygotowania do życia w rodzinie, których udziela im bardzo miła pani z przykościelnego kółka różańcowego. Córeczki proszą, abym nauczyła je szyć, ponieważ chcą być prawdziwymi kobietami, nie zaś wynaturzonymi grzesznicami z okładek magazynów, chłopcy natomiast szepczą na ucho, że na pewno nigdy nie popełnią tego strasznego grzechu, który polega na dotykaniu samych siebie, ani nie będą oglądać zdjęć podsuniętych przez samego Szatana. Karcę ich lekko za wspominanie o rzeczach obrzydliwych, lecz jestem szczęśliwa, że wczesne ostrzeżenie uchroni moich dzielnych chłopców przed zboczeniem i abominacją. Mój maź wraca z pracy po południu. Witamy go wszyscy w progu, poczym myje on ręce i zasiada do posiłku, a ja podsuwam mu najlepsze kąski, aby zachował siłę do pracy. Potem mój mąż włącza telewizor i zasiada przed nim w poszukiwaniu relaksu, a ja zmywam talerze i garnki i zabieram jego skarpetki do cerowania, słuchając z uśmiechem odgłosów meczu sportowego w telewizji. Wieczorem kąpię nasze pociechy i kładę je spać. Kiedy wykąpiemy się wszyscy, mój mąż szybko spełnia obowiązek małżeński, ja zaś przeczekuję to w milczeniu, ze spokojem i godnością prawdziwej katoliczki, modląc się w myśli o zbawienie tych nieszczęsnych istot, które urodziły się kobietami, ale którym lubieżność Szatana rzuciła się na mózgi, które w obowiązku szukają wstrętnych i grzesznych przyjemności. Zasypiam po długiej modlitwie i tak mija kolejny szczęśliwy dzień mojego życia." FRAGMENT z: Szczęśliwa Kobieta "Przygotowanie do życia w rodzinie", podręcznik zaaprobowany przez MEN i opłacony z Twoich podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: 24 grudnia - wieczór bez ryby 1 2 3 » 5 Strony tematu: 12345 18:46 Miś z okienka Nie zamieniajmy tych radosnych Świąt w masową rzeź tych fajnych zwierzaków. Od wielu lat bojkotuję wigilijnego karpia, kto ze mną? 18:49 Tuberositas Ja karpia też,u mnie łosoś i tołpyga ;) 18:55 naprawde A u mnie zawsze mintaj, w dodatku wczesniej zamrozony, konkretnie filety. Ja takiego karpia ktory chwile wczesniej plywal sobie w wannie, bym nie zjadla. W dodatku jak widze jak sie mecza w tych basenach w marketach ... :( 18:58 chujnia nie no taki mintaj to rodzi się już zamrożony i w kostkach :O\" Free Willy, należało mu się to złoto, co? ;) Fajnie, że przypomniałaś :) Leszczynowa = nasz topikowy \"podnośnik\", czyli wszystko wróciło do normy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie się wszyscy ostatnio pytają... łącznie z dzielnicowym :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nowego prezydenta 17:22 altera natura A w przerwach reklamy: paluszki zaj konnik, chrupiem i tak! co kropidło sklei sklei, człowiek niech nie rozdziela 19:06 alter_ego najczęściej wszystko sprowadza sie do ktoregos z trzech tematow: polityki, religi lub seksu 19:09 altera natura czyli zdanie \"fuckam ojca podgrzybka\" jest uniwersalne - wszystkie ważne tematy w 3 słowach 19:11 maalutka jak ktoś nie zna to polecam http://www.leper.com.pl/ a to koniecznie: http://www.leper.com.pl/zaklinacz.html • • • • • • • • • • • • zdaje się, że tak naprawdę chodzi o to, że jesteśmy stuknięci, jesteśmy stuknięci, bo nie możemy pogodzić się z tym, że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia, nie podoba nam się obraz życia jako biegu przez płotki, które jakoś tam trzeba pokonać, wydaje mi się, że każdy, kto nie jest wariatem, po prostu za wszelką cenę prze dalej.... 19:17 alter_ego mogę polemizować czyżby nie podobała Ci się trędowata?? 19:52 wszystko przez moherowe berety 20:51 alter_ego moher jest miękki w dotyku 23:21 Krawaty w paseczki moher jest miękki, ale pod nim są najtwardsze głowy na świecie. sztywne umysł, rzekłbym, zakute pały. a z moheru, swoją drogą, można zrobić zajebiste, pasiaste, włochate krawaty. rząd tańczy drekbensa 23:27 nie mow tak to sa starsze mile panie, to nie ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
23:37 true true nieuwaznie biegajac po sniegu potknalem sie o zniszczona torebke z biedronki, przygarnalem, odchowam jak swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
Temat: zakochalam sie... 22:05 mala_czarna1 ...i to w kolesiu z fotki!!! 23:57 durnie to nie was ja sie ostatnio zakochałem w pannie z reklamy proszku do prania to dopiero problem 00:22 dupson ...pojeby normalnie :P jak sie zakochacie w zdjeciu z puszki dla kociej karmy albo z opakowania smaru do protez to też napiszcie post... juz chyba wole nekrofilie... przynajmniej goscie nie pierdola tylko na randke ida biorac łopate... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na rozruszanie topiku: \"Temat: Jak poprawnie piszę się pedofili, czy pedofilii? 18:31 Mam pytanko... jedno\"i\" czy dwa \"i\"? 18:33 CALY POZNAN CHOREM Pisze sie dyrygent lub psycholog !\" Lightowe, więc łatwo będzie to zakasować ;) Ktoś podnosi rękawicę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
Temat: Przyłapani podczas seksu!! (Pikantne opowieści itp. i nagle) 00:17 Iommek Moje było najlepsze. Lezymy z dziewczyną w łóżku, właściwie to nic nie robimy. Może oglądalismy jakiś film, może rozmawialiśmy. No i tak przez pierwsze pół godziny nic się nie dzieje, następna godzina - nic. Nagle jak nie podejdę do notatek! Jak nie zacznę rozwiązywać zadań z ekonometrii! Jak nie zacznę aproksymować metoda najmniejszych kwadratów! No było konkret. Dopiero około 23 pojechałem do domu. Wstyd jest do dzisiaj. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t: malutka zakladam dla ciebie topik 12.12] 12:33 primitiv cześć psiutaki! cos podjebany jestem taki! jeszcze dwa ruchy i będę głuchy! buhaahahahahaha! dawniej kizior 12:45 maalutka i nie czujesz jak rymujesz • • • • • • • • • • • • zdaje się, że tak naprawdę chodzi o to, że jesteśmy stuknięci, jesteśmy stuknięci, bo nie możemy pogodzić się z tym, że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia, nie podoba nam się obraz życia jako biegu przez płotki, które jakoś tam trzeba pokonać, wydaje mi się, że każdy, kto nie jest wariatem, po prostu za wszelką cenę prze dalej.... 12:54 misie złośnisie jeszcze trzy poruszenia i spełnisz swoje marzenia 13:05 maalutka nie wszystkie marzenia są do spełnienia \"Żyła sobie rybka złota i żył rybak, cóż niemota. Kiedyś w sieci złapał rybkę, ta go prosi (miała chrypkę) Nie przeżyję zniewolenia, puść, a spełnię trzy życzenia. Rybak dobre miał serduszko... - niech tak będzie moja duszko. Puścił złotą rybkę w wodę, oczekuje na nagrodę. Rybka rzecze: to był bajer, a ty jesteś ciężki frajer !!! Wszyscy z ciebie już się śmieją! RYBY MÓWIĆ NIE UMIEJĄ! \" • • • • • • • • • • • • zdaje się, że tak naprawdę chodzi o to, że jesteśmy stuknięci, jesteśmy stuknięci, bo nie możemy pogodzić się z tym, że rzeczy dzieją się bez najmniejszego powodu i nie mają żadnego znaczenia, nie podoba nam się obraz życia jako biegu przez płotki, które jakoś tam trzeba pokonać, wydaje mi się, że każdy, kto nie jest wariatem, po prostu za wszelką cenę prze dalej.... 13:07 misie_patysie - Skąd ta pewność, że zgwałcił panią polski eurodeputowany? - Bo miał w biało-czerwone paski... - Krawat? - Nie!!! Prezerwatywę 13:28 misie złośnisie a poza tym zostawił wyraźne ślady gumofilców z napisem \"Stomil Olsztyn\" i zapach mrożonego koniaku i ogórków kiszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałeś mi ❤️ i jeszcze masz jakieś roszczenia? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie Tink
O czym Ty mowisz? 😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiecić mi na topiku Monkey... jak ja mam teraz żyć... 😭 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie Tink
''nie śmiecić mi na topiku'' :> OK 😡 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec śmiecenia. wpadnij na pijacki. i czekam na obiecanego maila.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: czy to normalne??? 19:48 choramariola odd trzech dni jestem przeziebiona, lecz procz zwyklych objawow takich jak kaszel czy karar mam jeszcze inny, mianowiscie boli mnie szczeka :/ nie wiem czy to normalne czy moze powinnam wybrac sie do lekarza 19:51 Sylwia_B Absolutnie nie powinnaś iść do lekarza. Absolutnie. Idźdo sąsiadki, spytaj listonosz albo poczekaj aż ktoś tutaj Ci odpowie czy to normalne. Przecież to zupełnie bez sensu chodzić do lekarza, gdy jest się chorym. A już kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy idą do lekarza gdy są bardzo zaniepokojeni dziwnymi objawami. Nie idź! Dobrze Ci radzę!\" :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: kobiety są życiowo mądre i zawsz potrafią docenić wartość ... 20:11 ewagriusz kato sprawnego, męskiego kochanka dobrze upasażonego przez naturę. Na początku są naburmuszone, odpychające nawet ale w końcu zawsze interes piczki zwycięża i ochoczo oddają się leksjom penetracji różnorakiej. Żadne tam romantyczne ochy i achy ... po prostu solidne i kompetentne rżnięcie to jest to co panie kręci. A może nie ... ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz załamana, ale nie tylko Jerzy ma z tego ubaw :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskookaa22
Temat: Słuchajcie dziewczyna mi wysłała foto i nalega na te spotkanie. 00:09 mad_max_22 Nie wiem czy się zgodzić. Foto swoje mi wysłała: http://img478.imageshack.us/img478/6426/evaher5pw.jpg Nawet mi sie ona podoba (choziaż nie lubie aż tak bardzo blondynkek), ale nie wiem czy takie spotkania mają sens. Pomóżcie, doradżcie! 00:11 jeśli lubisz żaby spotkaj się z nią i ucałuj, może zamieni się w księżniczkę. ale osobiście nie znoszę żab 00:13 link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura
Temat: NIE MOGĘ JUŻ, MÓJ FACET JEST TAKI KIEPSKI W ŁÓŻKU..... gadu gadu gadu i: 01:24 mr.Hyde Kiepski facet w łóżku ? To tylko zasluga partnerki. Przeciez to wy macie uwodzic,kusić,zniewalać...My jesteśmy od czarnej roboty.Od ruchów frykcyjnych i wzglednie szorstkiego języka... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cyklu: \"Nie zawsze musi być śmiesznie\" Dee25 Nie powinnam się tu wpisywać - ale co tam - najwyżej nie przeczytacie U mnie w domku jest taka tradycja, zeby pod choinką była cała masa prezentów Stwarza to niesamowitą atmosferę.. spod choinki aż się wylewa. I każdy (dosłownie) coś dostaje Prezenty są pięknie pakowane (kolorowe papiery, wstążki, kokardy, bileciki - wiem, że to wyrzucanie kasy, ale świeta są raz w roku No i ... wszystko co da się zapakować odzielnie - pakuje się odzielnie (np jedna skarpeta w torebkę, druga w papier ) Takich paczuszek jest blisko setki !!! A co się daje w prezencie ?? Wszystko I nigdy nie było tak, by ktoś udawał radość - wszyscy są zadowoleni, bo nie chodzi o sam prezent - tylko o to, że coś się dało i dostało A jesli np. mamie nie pasuje dany zapach = otwarcie o tym mówi - i zapach wędruje dalej - aż trafia się amatorka Zdarzały się prezenty szokujące (normalną osobę? hehe) ale dla nas - rodzinki - to norma (mam trochę szaloną rodzinkę) Mój ex dostał od mojego tatusia opakowanie prezerwatyw (opakowanie hurtowe 20 małych opakowań po 3 sztuki w każdym) - był ubaw Skrzynka żywczyka też sie zawsze znajdzie pod choinką (najczęściej prezent adresowany do mojej mamusi - oczywiście każdy korzysta - rodzina piwoszy - innego alkoholu nie pijamy Ja dostałam kilka motków wełny - wtedy jeszcze nie umiałam robić na drutach - teraz śmigam jak się patrzy Tatuś - totalne antytalencie jeśli chodzi o komputery - dostał kiedyś laptopa-zabawkę - z info, żeby najpierw na nim poćwiczył (kilka dni wcześniej zawirusował nam kompa włócząc siie po stronkach dla dorosłych) \"laptop\" trafił do mojej młodszej siostry (wówczas siedmioletniej) Qrcze, ile było śmiechu gdy tatuś spłonął rumieńcem, gdy do niego dotrało, że jego pierworodna - czyli ja - odkryła gdzież to on buszował w tym necie Facet, którego poznałam i z którym zaczęłam się spotykać kilkanaście dni przed świętami - przyjechał do nas na wigilię i znalazł pod choinką komplet pościeli ... rozpakował ... i zapytał moich rodziców, czy mieliby coś przeciwko temu, żebym z nim zamieszkala umotywował to tym, że \"pościel to prawie jak prezent dla nowożeńców\" ... następnego dnia przeprowadziłam się do niego - mieszkamy razem do dziś W 3ciej, lub 4tej klasie liceum - gdy mój exexex miał wyjechać na ferie zimowe - dostałam od rodziców \"pocieszyciela\" ==> uroczy wibratorek (mówilam, że mam szaloną rodzinkę) Norma pod choinką to: świńskie uszy, gryzaki, wędzone kości - a wszystko zapakowane w ozdobny papier (mamy 2 psy), sztuczne myszy, nakrętki, mleczko w tubce, tuńczyk w puszcze - wszystko pięknie spakowane (3 koty) Kiedyś gdy jeszcze był chomik i papużka = pojawiały się marchewki itp dla chomika oraz lusterka i drązki dla papużki... Kapsle tymbarka - dla mnie - kolekcjonuję Podstawki pod piwo - dla mojego misia - zbiera Na wpół zużyte lakiery do paznokci - dla mojej sis - ma zaciecie artystyczne - maluje kartki pocztowe.... Harlequiny - babcia się w nich lubuje... Qbki, qbki i jeszcze raz qbki Śmieszne mydełka o różnych kształtach Wiersze pisane specialnie dla Tej osoby oprawione w ramkę Piosenki w wykonaniu najmłodszej pociechy = nagrane na zwyką taśmę magetofonową - dla mamusi i tatusia Album z popodpisywanymi zdjęciamy - dla cioci, która powoli zapomina kto, kto, z kim i kiedy.... Rzeczy własnoręcznie robiione: magnesiki na lodókę, spinki do włosów, lampki z tarki, świeczniki z gliny, ramki na fotki, malowane doniczki, lalki-szmaciaki na igły, aromatyczne olejki do kąpieli, haftowane poduchy, dekoracyjne narzuty, wyszywane pledy, patchworki, kuferki na pierdoły... No i wszelkiego rodzaju bony, karnety, talony i zaproszenia: bilety do kina dla zabieganych rodziców - na jakiś ciekawy filmik... dla kuzyna karnet na siłownię, bon na romantyczny wieczór w knajpce przy świecach (knajpka znajomych czyli opłacona kawa, ciasto i lody) dla cioci i wójka, którzy spędzaja nieomalże każdy weeked w domu... Wełniane kapcie dla największego zmrzlucha Ekspres do kawy dla smakosza kawy (w tym roku mam nadzieję go dostać - już pisałam list do Gwiazdki o \"jakikolwiek - byle działąjący\" (nawet znalazłam kilka takich rozsądnych cenowo - 6 - 13 - 15 złotych - na allego Kolejna powieść dla mola książkowego Wiertła, młotek, imadło, pilnik do metalu, itp dla majsterkowicza No i mnóstwo innych takich mniej lub bardziej osobliwych prezentów A przy okazji - u nas każdy (niezależnie od wieku) pisze list do Gwiazdeczki i kładzie na parapecie - \"i wiatr zanosi te listy do nieba\" Wiem, że wiele osób będzie się smiać z tego co napisalam... ale jedno Wam powiem ... Dla mnie i moich bliskich Święta Bożego Narodzenia są po prostu wyjątkowe, radosne, ciepłe i przepełnione uczuciem ... i podarunkami - dla każdego, niezaleznie od płci, czy wieku... czasem głupimi, czasem niepotrzebnymi... I niezaleznie od tego co kto dostaje - kazdy się cieszy, bo o nikim Gwiazdeczka nie zapomina Wesołych Świąt ***Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p.
nie moge przytoczyc dokladnie tytulu topiku (zalozony przez wkurwionaaaa), bo zostal szybko skasowany, ale byla tam jedna 'perelka': abaka: ten topik mnie normalnie ROZPIERDOLIL! Myrevin: Czy chcesz powiedziec, ze przestalas byc dziewica? :) Tink 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Was nie ma wieczorami 22:58 oliwia 1 uwielbiam jak mężczyznapieści moje stopy, nogi... 23:04 oliwia 1 nie ma żadnego chetnego, który wypieści, wycałuje moje stopy? Mam ubrane ładne opalane rajstopki, może zerwisz je ze mnie? 23:06 primitiv masz opalane rajstopki i mam je zerwić nie kumam coś 23:12 oliwia 1 szkoda, nie słyszałeś o wyrafinowanych pieszczotach? wielu mężczyzn to podnieca, widocznie nie jesteś jednym z nich. 23:14 primitiv jezu... 23:16 misie złośnisie Primi nie wie, co to są opalane rajstopki? Rozumiemy, że to dla ciepłoty. Samo opalanie też jest zrozumiałe, np. ja mam dom, opalany gazem i drewnem kominkowym, ale nie wiemy, czym opalasz swoje rajstopki? 23:19 primitiv jebnąłem śmiechem misie!!! kurwa a już szedłem spać. ja pierdolę!!! przybij piątkę! 23:19 misie złośnisie piątka Primi 23:20 primitiv kurwa do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serii \"Dylematy życia\" względnie \"Najbardziej kretyński topik na forum\" :P \"Temat: prawnik czy lekarz.. 22:40 carpeteczka Jakbyscie mialy zupelnie bez celu wybierac ktory z tych dwoch zawodow wasz wymarzony partner mialby wykonywac, ktory z nich jest bardziej prestizowy? Lekarzem czy prawnikiem mozna sie bardziej pochwalic? Moze jakims innym zwodem? :D\" W tej konkurencji topik jest nie do pobicia :classic_cool: m.p. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×