Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość rozumiem że chciałaś powiedzie
ć absurdalne ale ci nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: swędzi mnie macica...POMOCY!!! 18:35 zochaaaaa nie wiem co mam robić, od kilku dni bardzo swędzi mnie macica i jest zaczerwieniona...nie wiem dlaczego tak mam..moze mam uczulenie na prezerwatywy których u zywa mój chłopak??? napiszcie mi czy znacie jakies domowe sposoby na wylecznie swędzenia. (...) 28.12] 18:43 Fioletowo Liliowa To się podrap jak Cię MACICA Swędzi Najlepiej szczotką do kibla to będą doznania 19:04 to aj ci pomogę zamiast szydzić! macica jest WEWNĘTRZNYM żeńskim narządem płciowym Jak ją widzisz? 19:06 zochaaaaa normalnie...rozchylam dzyndzle i moim oczom ukazuje sie macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + -+-+-+
Temat: rajstopy w sprayu 23:31 monex (mannm@tlen.pl) mam pytanko!gdzie moge zakupic takie spray?i w jakiej to jest cenie? 23:33 hg Ja bym chciał mercedesa w sprayu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Doda i Majdan sie rozstali??? 22:45 prawda to to prawda? 22:46 undertaker nie strasz...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 22:06 ksenofaryna A ja bym chciała takiej chałwy jeszcze w życiu zasmakowac jak moi ziomowie z Ukrainy przywozili, w takich gigantycznych przerdzewiałych puszkach:O Aż człowiek czarniał na mordzie jak się nażarł tego gówna :classic_cool:\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Mam w dupie 22:28 coheed Mam w dupie wszystko to co w co zainwestowałem, a co mi się nie zwróci....... I believe in woman my oh my....................... 22:29 kohid masz w dupie cały ZUS z twoją emeryturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burbu...
do góry hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne po prostu
:D:D:D Temat: Błagam pomozcie 00:18 desperatkaaaaaaaaa Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze.Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0, a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż v. 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów, jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego, jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0. Nie chcę przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, - ale bez widocznych rezultatów. Co robić? 00:25 zzuzza Proponuję wypróbowanie Ligi Polskiej 3.0 i tego Żużla 4.5, gdy programy te znikną z zakładki "aktywne procesy" jest szansa że zwolni się nieco pamięci i będzie można spróbować uruchomić Romantyczność, choć może w jakiejś słabszej, mniej pamięciożernej wersji. Programu Sprzątanie 2.0 radzę nie uruchamiać, i zacząć powoli od Sprzątania 1.0 czyli wynoszenia skarpetek i brudnych gaci do kosza na brudy. Najgorsze jest to, że program Mąż 1.0 zostawia trwałe zapisy w rejestrze i jego odinstalowanie nie jest wcale tak proste :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pijackiego
04.01] 10:37 kochany pamiętniku "...wczoraj spotkałam się z Godem na randce. Pozwól, że opowiem Ci wszystko od początku! Wstałam dość wcześnie i dokładnie wyczyściłam kuwetę. Między workami ze żwirkiem "Benek" zauważyłam kawałek różowej tektury. Na niej czyjaś ręka skreśliła te słowa: "Droga Lindrenko, zapraszam do baru Mirów na śledzie. Będę w surducie z przedwojennym szamerunkiem oraz czekoladowym borsalino. uściski Twój ... " List delikatnie pachniał formaliną i kabanosem. Uczesałam się, zdepilowałam pachwiny, umalowałam brwi przypalonym korkiem, i założyłam czarne kozaki. Po dłuższym namyśle dorzuciłam majtki, stanik oraz bluzkę. Zasłałam kuwetę i włączyłam telewizor, by chwilę porozmawiać z Klaudiuszem z Telezakupów Mango." CDN :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy mozliwe ze mnie nie przebil? 20:50 gsddsg Mozliwe jest to, ze chlopak z ktorym to robilam nie przebil mi blony dziewiczej? Np mial za malego czlonka? Prosze o odpowiedz 04.01] 22:24 Lusesita de Milagros Dolores możliwe... ja byłam rozprawiczana na raty... :O ...mada-faka, penelopa skalska, koch-anka 22:26 chujnia a jakie były odsetki ?? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Co zamawiacie w czwartki w kawiarni? Ja bułkę 02:12 Ciekawe Tematy 02:18 sęsowny chłopak To zalezy jak daleko od początku miesiąca... im dalej tym mniej pasztetowej.\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: DUCHY, ZJAWY, WĄPIERZE itd wierzycie? 00:25 niby drobnostka ja przezylam cos podobnego. robilam sobie herbate w szklance z b. grubego szkla , to byla szklanka typu kufel, wrzucilam torebke herbaty i zalalam wrzatkiem, wowczas szklanka (kufel) pekla ale w ten sposob ze dno odlecialo od reszty szklanki. wiedzialam ze logicznie jest to niemozliwe wiec stwierdzilam ze to musi cos znaczyc. na drugi dzien okazalo sie ze zmarl moj wujek 02:19 hare hare kryszna sugerujesz ze twoj wujek zreinkarnowal sie pod spostacia denka od kufla ? a co zrobilas z denkiem-wujkiem potem ?zamieszkal z wami ? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Ciekawe Tematy :classic_cool: \"Temat: Z kim z forum chcielibyście ulepić bałwana? 02:20 Ciekawe Tematy\" \"Temat: Jest karnawał. Jak szybko schudnąć pół kilo?\" \"Temat: Gdzie w warszawie można kupić batona? Zapraszam do dyskusji. \" \"Temat: Co kupić na prezent garbatemu z kompleksem Edypa? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.D. \"Temat: DUCHY, ZJAWY, WĄPIERZE itd wierzycie? \" \" 06:11 niezjawa lubie gdy taka nieznajomosc praw fizyki rzadzi zyciem. Biedny wujek, a jak umarl? cos mu odpadlo? 06:17 CHA CHA Gdyby tlukacymi sie szkolankami mozna regulowac poglowie.... Oj dzialo by sie w skladzie porcelany..... 10:22 do niby drobnostka wiesz im grubsze szkło, tym bardziej prawdopodobne, że pęknie od nalewanego wrzątku, dlatego herbatę robi się w szklankach z cieniutkiego szkła :) też kiedyś robiłam sobie herbatę w takim kuflu ( mimo ciągłych upomnień mojego taty :P ) i w końcu pękł mi, właśnie w taki sposób jak mówisz - denko oddzieliło się od reszty. 10:32 DO NIBY DROBNOSTA I NIKT NIE UMARL???? PYTAM BO MAM TESCIOWA; I MOZE BYM SPROBOWAL Z TYMI SZKLANKAMI 16:19 Wąpierz fajne słowo :D jaki do niego rym??? 20:06 watpierze pacierze, swierze, pierze, nie wierze.......ze jestem na tym topiku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poczytajcie sobie
Temat: Chce nazwyać synka Mlekosław. Co Wy na to? 20:21 Milena27 ? 20:25 Mlekosław Podziękuję Ci za to, mamusiu - kiedy tylko podrosnę na tyle, że będę w stanie udźwignąć siekierę. P. S. Na Twoim miejscu założyłbym zamek w drzwiach do sypialni. 20:29 Blue Malibu a jak na synka narobi ptak to będziesz miała ptasie mleczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami da się cośkolwiek ze starego topiku odtworzyć: \"...przerwa na papieroska 22:53 he loves me not Pól roku nie paliłam. I wiecie co? Wcale nie czułam się lepiej, ani fizycznie, ani psychicznie. Nie ma to jak poranny jogging z fają w zębach. Tylko nie rozumiem tych dziwnych spojrzeń rzucanych przez ludzi... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały apel: jeśli pamiętacie nazwę topiku lub jakiekolwiek namiary na cytat z Codexa [chyba dobrze zapamiętałam nick], który kończył się mniej więcej słowami \"... i gdzie ja do cholery położyłem fajki\" - podrzućcie tutaj. Może da się odzyskać..? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś
cholera no czuję się połechtany jak jasna cholera tą pamięcią:D, ale nie warto powtarzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu, bądź człowiek - to był mój ulubiony cytat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do odzyskania niestety :O Może gdzieś kiedyś wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietan the best jest
już trzeci dzień się śmieję... dzięki JakośćPierwsza :-) 27.12] 10:38 JakośćPierwsza Ubawiłam się,lubie takie abstarkcyjne Temat: ile procent alkoholu powinien miec perfum, aby byl trwaly? 15:19 pytanko nt perfum 15:22 wanililia 80% 15:23 tyle samo ile procent tłuszczu powinien mieć śmietan, żeby nadawał się do zabielania zupu. 15:24 obiektywna zastrzeżona albo tyle ile mlek powienien mieć tłuszczu 15:26 albo ile gazu powinien mieć oranżad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwawelska
Temat: Biorę ślub z mężczyzną poznanym w internecie 11:58 Patrycja-Tradycja Właściwie, to nikt nie ma pewności czy facet np. nie chodzi do agencji towarzyskiej, siedzi na czacie, jest pedofilem, biosexem a nawet mordercą seryjnym!!!! co to jest bioseks?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: co robicie gdy on powie wam kocham Cię? 06.01] 19:49 undertaker ja tam biorę nogi za pas..chowam się do łóżka..i czekam aż sobie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p.
Tink, zobacz co dla Ciebie odkopalam: "Codex Zapadają ciemności, grubaski zmęczone całodziennym odchudzaniem idą spać, wrześniówki wstrzymują rywalizację z majówkami do świtu, onaniści w końcu zadowoleni idą śnić o prenumeratach świerszczyków...nastaje czas frustatów, studentów, samobójców. Nasuwają się pytania: Ilu z nich przetrwa noc, ilu z nich zachowa zdrowe zmysły i gdzie kurwa wsadziłem paczkę fajek?" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.p., łezka się w oku kręci;) czytalam to w oryginale, boskie:D a teraz, UWAGA, UWAGA... Żałosny topik o myszach 31.12] 12:29 --------- zakładam ten topik, bo nie mam co robić, a ponieważ nie mam pomysłu, żeby napisać w nim cokolwiek ciekawego, to wygląda on jak wygląda możecie wpisywać tu co chcecie, ja i tak nie bede tego czytać, bo mi sie nie chce, zreszta musze iść sprzątać @@ ( \' \' ) (___)~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała _Mi
Temat: List otwarty do posła Macieja Giertycha 16:07 alleluja List otwarty do posła Macieja Giertycha: Drogi Panie Pośle. Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, że dla Pana, praktykującego katolika, homoseksualizm jest odrazą, tak jak jest to napisane w 3 Ks. Mojżeszowej 18:22 i nie można tego ominąć. Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi, i staram się podzielić tą wiedzą z jak największą liczbą ludzi. Gdy ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po prostu, że 3 Ks. Moj. 18:22 mówi jasno, że jest to obrzydliwość. Mimo tego potrzebuję Pana pomocy odnośnie kilku specyficznych spraw, by móc je wdrażać w czyn: 1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, że to powoduje woń, która jest Bogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi sąsiadami. Mówią, że dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam ich ignorować? 2. Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnicę, za karę, jak to opisuje 2 Ks.Moj. 21:7. W tych czasach, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena? 3. Wiem, że nie powinienem mieć kontaktu z kobietą podczas jej nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były obrażone moim pytaniem. 4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach. Znienawidziłem ją, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę, gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chcę ją odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez policję? 5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień szabatu. W 2 Ks.Moj. 35:2 jest jasno powiedziane, że ma być skazany na śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam? 6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, że nawet jeżeli jedzenie owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy może Pan osądzić? 7. W 3 Ks. Moj. 21:20 jest powiedziane, że nie mogę się zbliżać do ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Muszę zdradzić, że noszę okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można negocjować? 8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw. kołka, mimo że jest to jasno zabronione 3 Ks. Moj. 19:27. Jak oni mają umrzeć? 9. Wiem, że wg 3 Ks. Moj. 11:6-8, jeżeli dotknę skóry martwego wieprza, staję się nieczysty. Ale czy mogę nadal grać w piłkę nożna, jeżeli będę nosił rękawice? 10. Mój wujek nie respektuje 3 Ks. Moj. 19:19, ponieważ sieje dwie różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy dla tych, którzy sypiają z ich rodziną? (3 Ks.Moj. 20:14). Wiem, że wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, że mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, że słowa Boże są wieczne niezmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.p. - olbrzymi buziak dla Ciebie 👄 Jesteś Najlepsza :D:D:D ...ale się ucieszyłam :D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw z pijackiego
17:20 umieeeeeeeeeeeeram łeb mi pęka, wszystko telepie, suszy jak cholera 😭 17:32 umieeeeeeeeeeeeram i ja mu mówię "jak bez połyku to ja nie chcem", a on swoje, że nie bo"religia, że głód na świecie, że fajny serial w telewizji(...)" więc tłumaczę mu jak rozsądnemu człowiekowi, że mnie suszy i przecież obiecał, a on mi świnia odpowiada -"że nie lubi tak na migdałki" to ja już w lekkich nerwach, że przecież mi je wycięli operacyjnie....w dzieciństwie!, a on się tłumaczy, że najwidoczniej ma wadę wzroku...to pytam czy "plusy czy minusy?" i oczywiście minusy ...a ja nie lubię minusów a przecież mnie suszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×