Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PitMaster

JAKA WADA/CECHA CIAŁA DZIEWCZYNY ODRAZU WAS CHLOPACY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość zwykły bolek
A mnie odrzucają 2 typy kobiet - dwie skrajności. 1. Tapeciary + do tego rózowy sweterek, różowe buty i różowa torebka, ewentualnie jasno niebieski sweterek, buty i torebka - różowy i niebieski to ulubiony kolor tapeciar z zawodówek..... 2. Brudaski - glany, barchan, kurtka skórzana po tacie, czarne włosy i paznokcie i naszywka HIM na plecaczku "cegiełce" do tego te same ciuchy przez miesiąc, ciekawe czy one chociaż majty zmieniają.... Osobiście lubię poprostu normalne, naturalne dziewczyny i z taką też jestem..... Co do pań, to być może i faceci lubią te wszystkie pseudo Dody, ale na jeden raz, każdy na dłuższą mete wolał by normalną dziewczynę, z którą mógł by porozmawiać o czymś więcej niż tipsach, zalotkach, ajlajnerach, fliudach i innych bzdetach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze myslalam ze to jest ten topic o facetach:o moze ktos go by odswiezyl jak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdurka
Włosy na nogach, szczegolnie na udach ... o matko - co za syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigarette smokin man
ktos tu napisal, ze nie lubi, jak dziewczeta pala; ja np. bardzo lubie to jest caly rytual u niektorych kobiet. sposob, w jaki niektore dziewczyny trzymaja papierosa, jak sie zaciagaja, jak wypuszczaja dym nosem... to jest niesamowity widok, porownywalny tylko z typowo damskimi czynnosciami, takimi jak jedzenie (niektore kobiety pieknie jedza), czesanie wlosow albo chodzenie... ...kobieta to nagromadzenie cudow w jednym miejscu, kazdy gest, kazdy ruch... ahhh, rozmarzylem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuu
wygolona cipka - bleeee futerko musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tutaj nie mieli pisac faceci? O tym co się im nie podoba? Bo nie rozumiem po kiego licha sie tu te wszystkie panienki reklamują! Mnie tam nie intresuje co ona na siebie zakłada czy jak sie maluje:-) A tak w ogóle to sie nie zgadzam że faceci nie zwracają uwagi na kobiety kótre wyglądają \"normalnie\". Idąc na uczelnie przeważnie maluję tylko rzęsy. Fakt faktem zakładam buty na obcasie. Ale faceci sie i tak gapią i zaczepiąją. Nie musze byc do tego wymalowana jak lalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- widoczne odrosty, zaniedbane, tłuste włosy, zbyt cienkie, fryzura niedostosowana do rodzaju włosów - poobgryzane niezadbane paznokcie lub przycięte krótko jak chłopak; również obciachowe tipsy z wzorkami typu kwiatki, cekinami albo własnoręczne malunki na paznokciach (wygląda to jakby ktoś na nie nasrał) - fet wylewający się z przykrótkich bluzek, gdy dziewczyna nie jest zgrabna - białe kozaczki z powycieranymi czubami (to ogólnie dotyczy wszystkich butów z czubami) - wągry, pryszcze, zwłaszcza na zbyt bladej cerze... - spalenizna na frytkę na solarze - uroda typu \"świńska blondi\" - papieros w ustach, zżółknięte zęby i dłonie od dymu (masakra!) - stos kolczyków w uchu albo np. kolczyk w brwi lub wardze (tzw. \"badziewie na twarzy\" ;) ) - zbyt błyszcząca z kremu cera albo cera ziemista lub przeorana trądzikiem / dziurami po nim - nieuzasadnione nadużywanie przekleństw (to już w sumie nie wygląd) - image a la \"metalówa\" albo \"punkówa\" innymi słowy - niekobiecy, chłopięcy wygląd... Ufff, wystarczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wulgaryzm Brak kultury Papieros w ustach Obżarstwo Duża waga Duża Cipka Brak higieny Papierosy Nie zadbanie o swój wygląd Tłuste włosy Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszyscy piszą że nie lubią kobiet typu barbi ( różowy sweterek, tipsy blond włosy itp>) to do cholery jasnej po co WY FACECI widząc taką kobietę na ulicy oglądacie się tak aż mało wam głowa nie odleci z szyi , a gały macie jak 5 zł. Skoro nie lubicie tego typu kobiet to po co to oglądanie się za nimi Albo wszyscy tylko pierdol..... że tak jest a w rzeczywistości po nocach śnicie o takiej dziewczynie albo po prostu jak obecnie wiadomo facet to duże dziecko i i nie potrafi sprecyzować swoich myśli. Ja też jestem blondynką i nie należę do osób brzydkich, ale mam przyjaciółkę która jest typową barbi i nie ma takiej sytuacji gdy ona idzie przez miasto i nikt się za nią nie ogląda, co chwile faceci z wywalonymi jęzorami oglądają się, ciągle ma pełno adoratorów.... Więc panowie jak to jest w rzeczywistości, sami nie wiecie czego chcecie i co wam się podoba. Przecież to wy wieszacie sobie plakaty Dody i Mandaryny w pokojach. wkurza mnie to jak faceci trąbią albo głupio komentują ale mam przyjaciółkę która jest typową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to jest temat dla facetów. A osobiście nie nawidzę lalek barbi i nigdy w życiu nie spotkałbym się z taką laską a co dopiero przespał. Odrzuca mnie od takich laleczek aż żygać się chcę. Bo co z tego że ładnie wygląda jak jest pusta jak pustak na budowie(nie oceniam nikogo ale jak się tak ubiera laska to świadczy tylko o jednym). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS__95KG
ROX101 - a dlaczego laski pieprzą ze wygląd dla nich nie ma znaczenia? A potem sikają jedna z drugą jak widzą fajnego gościa na ulicy albo gdzies na imprezie? A dlaczego laski pieprzą że nie lubią umięśnionych facetów a potem jak się znajdą w objęciach takiego to robi im się miękko w nogach? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interme interme
Bo laski lubią mięśnie, wysokich przystojniaków a faceci zgrabne, zadbane kobietki, a ci którzy piszą że nie lubią to pasztety co mają powodzenie tylko u szarych mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOS__95KG
A ja bym sobie tam puknął taką barbie.. czemu od razu nienawidzić he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale z drugiej strony patrząc nie wszystkie laski lubią mięśniakow poprostu rzecz gustu (i nie mówię od razu że taka laska jest pasztetem) KAżdy ma swoje gusta i tyle a pasztetów to chyba każdy nie lubi tylko że dla kogoś np. laska jest pasztetem a dla innego faceta już nie. Poprostu rzecz gustu j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ...
ROBIA NOZKIE DZIS PUNKTUALNIE KURWA NIE MA CO TU SIEDZIEĆ I PIERDZIEĆ W STOŁEK TRZA ODETCHNĄĆ SWIEZYM POWIECZEM I POOGLĄDAĆ TROCHA BARBI I KUREF NA ULICACH ZANIM SIĘ ŚCIEMNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interme interme
Nie musi być napakowany kark, wystarczy że ćwiczy na siłowni i jest jędrny to na pewno się będzie bardziej podobał niż taki co nic nie robi, bo jak ktoś ćwiczy i ściągnie koszulkę to od razu widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interme interme
ale to inny temat:) bo tu o laski pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie odrzuca
---> -jak laska mysli,ze jest gwiazda bo chodzi na solare i ma niezłe rzeczy -jak pali ćmiki(zółte paznokcie ble) -jak ma zepsute zęby -ja śmierdzi potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybeeek
mnie odrzuca noszenie za ciasnych ciuchow u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Bartoszcze
Jak wali jej z cipy moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi sie niedobrze
zrobilo po przeczytaniu ostatnich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak kozak
ja lubię obcisłe spodnie i obcisłe bluzeczki na zgrabnej dupci i jeszcze jak ma makijaż ładnie zrobiony i pachnąca jest, nie lubię jak nic nie robi ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziuchnax
do zwyklego bolka- brydaski i glamy??? coś chyba nie teges:/ osobiscie nosze glany,ubieram sie na czrno, mam czrne włosy...ale żeby do razu brudas!!!!! NIE!!!! Dla Twojej świadomosci-ludzie ktorzy sa tzw. "wszarzami"(tudziez brudasami)bardziej dbaja o swoja higiene niz kto kolwiek i MAJTY tez zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell__
Hm Bolek nie powinieneś uogólniać, czemu od razu glany kojarzą ci się z brudasami? Jakieś nie przyjemne przeżycia z okresu dzieciństwa;)? I czemu sadzisz, że noszą te same ciuchy przez miesiąc, czyżbyś prowadził jakieś wnikliwe obserwacje? A propo majtek - wyczuwam tu jakąś niezdrową ciekawość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pięknie do góry
hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playa Partner
Żółte niezadbane zęby Odrosty Busz na cipce Odór z ust Tandetne ciuchy z targu Pryszcze Tłuste niemyte włosy Kolczyki w wardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×