Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenika30

ile trwa przecietny stosunek

Polecane posty

Gość oooooooooo
Chłopcy, czy wy tak peiknie to robicie jak piszecie? Bo włóżku jest z wami tak jak ma xenika30. Wywołuje do odpowiedzi: lawroca, kruuka ja lubie ok. 20minut biedaka też (ale tyle nie ujadę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 minut...
..tyle trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie sekund
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli facet będzie mnie tylko \"pompowa:\" przez 20 minut w jednej pozycji to to będzie o wiele za długo... chodzi o urozmaicenie... ale to wszystko kwestia wprawy i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocek
czytam ten temat i ciekawe rzeczy można sie dowiedzieć. U mnie nie wygląda to za ciekawie ;/ Najpierw pieszczoty na wzajem sie piescimy ok 5 - 7 minut pobzykamy się dosłownie 3 minuty i dochodze nie wiem jak sobie za bardzo z tym poradzić bo chciałbym oczywiscie duzo dłuzej ale gdy juz poczuje ze dochodze to i tak juz nie mozna sie powstrzymać od wytrysku. Sa moze jakies cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zboczę z tematu. Jak wyglada orgazm pochwowy? nie wiem czy go kiedykolwiek miałam...moze i tak i nawet nie wiem o tym. Jak mam orgazm łechtaczkowy to \"ziemia sie trzęsie\". Jaka jest różnica? Który jest silniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chcecie żeby wasz facet
dłużej wytrzymał, to każcie mu ubrać grubszą gumkę, np. Durex extra safe. Zmijeszenie doznać, ale wydłużenie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzykropek
do wrocek zdecydowanie polecam gumki durex performa... zawierają środek przedłużający stosunek... wypróbowaliśmy je z moim Słoneczkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łachteczka
Ja powiem jak to wszystko się odbywa u mnie z moim Misiem: 1.Długa gra wstępna(ok.1,5 h) 2.Ja mu obciągam i ssam.(ok.0,30 h) 3.On mi wylizuje i bawi się moją łachteczką.(ok. 0,30 h) 4.Zaczyna się ostry seks(ok.1,00 h ) 5.Żeby nie dopuścić do wytrysku wstajemy i dalszy ciąg zabawy penisem i pochwą.(ok.0,30 h) 6.A później znowu ostre posuwanie(ok.0.30 h) 7.Wyczerpani kładziemy się do łóźka i tam małe lizu-lizu(ok.20 min.) 8.Po krótkiej drzemce wstajemy około godziny 3.00 nad ranem i ostre posuwanie dopóki nie dojdę do ORGAZMU. 9.Idziemy spać i rano budzimy się wypoczęci i szczęśliwi. 10.(Robimy tak co 3 dni) 11.Mamy oboje po 20 lat i nie studiujemy więc bardzo dużo czasu poświęcamy dymaniu w tym przypadku co opisałam to około 4 godz.(łącznie) i zawsze wychodzi nam to na dobre.POLECAM!!! MIŁEGO DYMANKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako
doswiadczony manualnie prawiczek chyba sie zahartowalem, bo gdy mialem pierwszy raz to nijak nie moglem dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1313
to zalezy duzo od partena ja moge z moim skarbem nawet z 2 godziny wtedy robimy sobie troche odpoczynku zeby za szybko nie skonczym to naprawde dziala taka mala przerwa w tym czasie moze troche swoja pania popiescic i jest git naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna123456
a mój chłopak dochodzi po 2-3 minutach. 4 minuty to u niego rekord. co zrobić żeby wydłużyć stosunek??? zaznaczam że ani razu nie miałam orgazmu gdy się z nim kochałam. co zrobić żeby nie dochodził tak szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
W sumie miałam 2 razy extra długie stosunki , pierwszy trwał 6 godzin i był troche nudny ( ale chciałam trochę schudnąć ,więc było oki) drugi raz znacznie później i z innym partnerem prawie całą noc , jakieś 8 godzin ,ale z urozmaiceniami.Obecnie , nie miewam dłużej jak 1 godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa
ale nawet jak jest bardzo krótko, to nie stanowi to problemu, bo można po chwili drugi, potem 3 i tak do wyczerpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna123456
no tak .tylko że on się wyczerpuje po 2 razach. i nie wiem co zrobić by przedłużyć stosunek(mój facet uważa że 4 minuty to długo!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .m.m.
heh ja z moim misiem kocham sie bardzo dlugo gra wstepna ok 20-30 min a stosunek nawet 1 godzine ale nie zawsze jest to fajne bo nie umiemy tego robic jako \"szybki numerek\" tzn ok paru minut a nie zawsze jest czas pozatym teki sex ok 2 godzinki strasznie wyczerpuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna123456
właśnie ja też bym chciała tak długo. kochamy się od roku i ciągle jest tak samo długo. a ja mam już dość tak krótkiego seksu. co zrobić żeby było dłużej?? poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .k.
do smutna123456 poprostu twoj facet musi wytrzymac moj potrafi godzine ale to juz meczarnia mnie to pasuje tak ok 20min ale godzina to przesada czasem nawet robimy tak ze kochamy sie ok 15-20min az ja dojde a potem koncze mu reka lub ustami bo juz nie mam ochoty duzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna123456
zobaczymy jak będzie następnym razem. mówi że się postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok 10 min, on juz po tym jest zmęczony, a ja bym chciała jeszcze i jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA23---
a ile trwa 1szy raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA23---
i czy jest to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raduga
dlaczego nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raduga
tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna123456
mój pierwszy raz trwał ok 2 minut bo mój chłopak był bardzo podniecony bo to był 1 raz nas obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
mój pierwszy raz trwał pół minuty bo moje kochanie jak mi przebiło błonę za trzecim pchnięciem to mnie tak bolało że więcej nie chciałam (oczywiście tego wieczoru) a na temat pytania w temacie to nasz stosunek trwa od 2minut do 2 godzin. zależy na co mamy ochotę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×