Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenika30

ile trwa przecietny stosunek

Polecane posty

Gość zmeczony i smutny
ja z moja dziewczyna kocham sie od poltorej do 3 godzin z gra wtepna oczywiscie. Ale mojej dziewczynie to nie wystarcza. Jestem jej pierwszym facetem jesli chodzi o sex. A ona nasluchala sie gdzie ze facet jak chce to moze 2 doby praktycznie non stop! Najgorsze jest ze gdy padam np po dwoch godzinach to ona mi mowi ze jestem egoista! Ze facet ma lepiej! Ze zrobi co ma zrobic, zaspokoi siebie a dziewczyna nie ma \"tak fajnie\". gdy ma leprzy humor to powie tylko z usmiechem na ustach ze mam slabe \"bateryjki\"... Cieszcie sie panowie ze mozecie sie poczuc doceniani! A was drogie panie prosze o troszeczke wyrozumialosci. Bo mi osobiscie wystarczyloby 10 min ale dla kobiety jestem w stanie sie troche przyjemnie \"zmeczy\'\'. Szanujcie swoich panow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa_17
Nasze współżycie z Chłopakiem wygląda mniejwięćej tak... * około godiznki się "miziamy",całujemy,gra wstęna..ja schodze do niego,on do mnie,tulimy się,jest milutko.. *Potem (zawsze zaczynamy od pozycji klasycznej ze względu hnan jego troche Duży "króliczek" ^^) Następmnie zmieniamy pozycje na róóżne przeróżniste.. Potrafimy kochac się tak z malutkimi pzrerwami na łyczek herbatki lub coli,zmianami pozycji,nawet czasm wmmiędzy czasie smarujemy isę balsamem..i całosc trwa około 1,50 do 2 godiznek. Kiedy chcemy tak na "syzbciocha' np przed wyjsciem gdzieś,lub przed szkołą rano to oczywiście szybciutka gra wstęna i sexik około 15/20 minutek.A popołudniami mamy czas się popieścić i zaczaleć dłużej.. Kiedy mamy jakies grubsze święta,nocami (ale tylko czasem) kochamy się po około 5/6 gdozinek. Ale tez oczywiście z pzrerwami,bo kto by tyle non stop wytrzymał,jetst o troszke wyczerpujące... Potem najczęsciej idziemy się opłukac razem lub osobno i przespac się na troszkę. Kochaliśmy sie kilka razy tez w miejscach publicznych np.park,basen(szatnia),basen (jacuzzi,ale nie do konca..tylko pare razy włozył..i dokońćzyliśmy w szatni pod prysznicem) Wtedy to trwało około 15/20 minutek Kocham mojego misia. Kochamy sie około co 2 dni czasem w nocy codziennie,ale to najczęściej przed zblizającym się okresem :) Pozdrawiam was :) TAK! Panom potrzeba wyrozumiałości.Mój hcłopak jest moim pierwszym i nasz pierwszy i drugi i trzeci i czwarty..itd raz wyglaał tak ze włożył..chwilka i koniec.Ale pociesząłam go,móiłam ze jest odbrze,ze wspaniale go czuje,że bęzie lepiej..i jest :) Wyrozumiałośc partnerów to podstawa. Ja np. wstydziłammsię kochąc w pozycji "na jeźdzca" bo uwazałam ze "cycki mi skaczą" ale mój Tomi powiedział ze yglądam wtedy ślicznie i wogóle i kilka razy i się pzrełamałam.. Zycze wsyztskim powodzenia. Buziam :** PS. Przepraszam wsyztskich za błędy w pisowni itd bo bardzo isę spiesze bo ma leciec Titanic na Hallmark :) Kisses :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to i owo
powinien trwac ok 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to i owo
co mam zrobic jezeli wlasnie moja dziewczyna lubi ok 30 min sie kochac a ja nie wytrzymuje tyle . ja to ok 5 min jezeli mi zrobi pierw raczka to za 2 razem ok 15 z hecio bym chcial dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to i owo
wyprubuje wszystko co powiecie no prawie wszystko . niechcialbym miec takiej lipy z inna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to i owo
pomuzcie mam jeszcze duzo lasek do poruchanie a tu niechcem niewiem jestem jak lep na cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiacy to i owo
dajcie jakas propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złociutki bo zamieszanie się zrobiło Ty i Bzik to ta sama osoba, to już wiemy, a co z wulcem, to też TY? Proszę o szczerą odpowiedz 👄, możesz napisać na maila jak nie chcesz tutaj, ale napisz prawdę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci no jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×